• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 to mě nestraš...když já prd poznám :grinning:
2. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 a myslíš, že by to odcházelo takhle "po částech" a ne najednou?
2. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No to vůbec netušim, já taky ještě nerodila :grinning: Ale co tu čtu na koníkovi, tak už jsem to myslim někde zahlídla, že jeden kus, příště další... Ale fakt nevim, radši se zeptej doktora.
2. kvě 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 teď jsem si přečetla nějaký článek na netu a píšou, že to může být jak v kuse, tak po kouskách, může to být hrudkovitý i tekutý, no to si nevybereš :grinning: takže to může být ono i nemusí...kdo ví, ale na kontrolu mám jít až 22.5., tak uvidím, co zítra, jestli to bude pokračovat
2. kvě 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ahoj,já myslím,že je to zátka.Ale neměj nervy,to se děje normálně a nic to nemusí značit
mě teda neodešla ni jednou
2. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim to já se ku podivu ani nenervuju, uvidím, co se z toho vyklube nebo nevyklube :grinning:
2. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim to já se teď nervuju z té řezavé bolesti na čípku. všude jsem se dočetla, že je to v pohodě a má to hodně holek, že už miminko naléhá hlavičkou, tak to bolí, ale na jedný diskuzi se holky shodly, že pak už brzo porodily, když je to takhle bolelo :unamused:
2. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím jak u vás,ale tady ne a ne zapršet :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kolem nás černé mraky a nic spadlo pár kapek a já bych tak potřebovala zalít zahradu...manžel je v Chebu a volal co se na nás žene ať zavřu střešní okna,že tam padají kroupy...
Jinak mi Natálka v bříšku řádí pěkně asi jí to vedro vůbec nevadí stejně jako mě :grinning: :grinning: ...miluju léto!!!!!
2. kvě 2012 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak taky si řikám, kdy to spadne a pořád nic, chystám se napustit si vanu a nechce se mi do horký vody dokud nesprchne :grinning:
2. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám možná hloupí dotaz. Ale jako prvorodička jsem nějaká zmatená ze všech "babských rad". Jelikož budeme mít miminko v půli června tak předpokládám, že bude asi dost teplo ale miminka bývají prý dost zimomřivé. Můžete mi ty zkušenější poradit co se miminku v prvních týdnech narození má vůbec oblékat na spaní (jestli jenom overalek a zabalit do rychlozavinovačky nebo ponožky nebo já vlastně vůbec nevím) na doma přes den a pak do kočárku? Jsem nešťastná že najednou mám pocit, že mám málo oblečků. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Buď nprosto v klidu já mám obě děti letní a teď opět :slight_smile: :slight_smile: ..poznáš na nich rychle kdy jim je zima,ale pokud bude takové teplo jako nyní bude ti stačit bavlněný overálek na noc a lehká přikrývka no a na den je jim nejlépe v tričínku a jen na nožičky ponožky nebo také overálek nejlépe bavlna...uvidíš jak se jim začnou dělat potničky jsou nabalené a když je jim zima poznala jsem tak,že měly studený nosánek...vůbec se tím nestresuj uvidíš,že to příjde samo,já měla ve 20letech první a zvládla jsem vše myslím v naprosté pohodě :wink: :wink: ...
2. kvě 2012 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak já mám právě pocit, že mi všichni říkají jak musí být mimíšek navlečený. :frowning2:
Myslela jsem, že na doma dám body s dlouhým rukávem a dupačky nebo polodupačky. Na ven to samé jenom v kočárku pod mimi dečku a na mimi dečku nebo látkovou plenku. Na spaní body s krátkým a bavlněný overalek, při větší zimě spací pytel a zakrýt peřinkou (když nebude klidně spát tak "svážu" do zavinovačky)
Sestřenka od manžela pořád říká, abych měla dostatek ponožeček, punčoháčků (což jsem teda žádné nepořizovala) a vše používala na spaní. Já jen vím, že miminko jen leží a nehýbe se tak by mělo mít o jednu vrstvu víc než já.
Určo do toho dojdu, ale každá rada mě uklidní, protože tchýně, matka a ta sestřenka mě opravdu děsí svýma názorama, takže třetí nezávislá strana, co mě nebude chtít poučovat jenom napíše své zkušenosti mě uklidní.
2. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi No kamarádka má zimní dítě, takže by se mělo oblíkat víc a ta mi radila, co koupit a říkala: no ponožky ti stačí tak dvoje, moc je nepoužiješ a když, tak je jak u dospělého nemusíš hned po jednom použití prát. A punčocháče jsou taky spíš na zimu. Já teda nekupuju žádný. Ponožky mám dvoje a možná ještě dvoje koupím a konec. Vždycky se dá oblečení dokoupit, lepší, než abys ho měla zbytečně moc a nepoužila. Teda já to tak beru, nechce se mi investovat kdoví jaký sumy do oblečení.
2. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Jj :grinning: Mám nový TP !!!
Každý ultrazvuk mi vycházel tak že malej odpovídal staršímu nejmín o týden, neřešila jsem to , akorát jsem se bála aby nebyl přerostlý či co ..., když jsem na to neustále u doktoru narážela.., no a ted mi konečmě po vyšetření gyndař oficiálně do zprávy napsal , že brouček (místo myšlených 30 tt )
odpovídá svému stáří a to je přesně 31 + 5 tt (23.4.2012)
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem jedině ráda a opravila jsem si to tu, at jsem se dny do TP v obraze..
2. kvě 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Určitě bych nekupovala na léto sadu punčocháčků já žádné na léto nemám a píšeš to naprosto přesně tak to mám také v plánu s oblékáním a myslím,že není problém v dnešní době pokud se ti bude zdát,že máš málo oblečků jít je koupit,ale věř,že na léto toho fakt nepotřebuješ mnoho :wink: !!!!
Zavinovačka je stejně jistota a ne nabalené mimčo :slight_smile: ....
2. kvě 2012 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Fakt jo tak to je docela dost skoro dva týdny,ale četla jsem,že nejpřesnější je určení stáří plodu kolem 13.týdne tam mi to taky o týden posunuli oproti PM a teď na posledním UTZ mi řekli,že podle velikosti to vypadá,že bude mít zase kolem 3600g,ale termín zůstal stejný...
Pro tebe,ale jen dobře že:slight_smile:,držíš se v tom případě naprosto skvěle,takže jen tak dál a opatruj se ať ti to tentokrát vyjde na termín:slight_smile:!!!
2. kvě 2012 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Mě brouček vycházel jinak na všech UTZ vyšetřeních už od samého začátku, ale doktor mi to nikdy neřekl na přímo. Tak samo u vyšetření srdíčka mi nějaká lékařka napsala mimčo o několik dní starší, a ted po poslední KO valím oči na papíry , ... kde to mám černé na bílem, no doktor chlap :angry: :confounded: Ještě s ním o tom chci mluvit... kvůli zralosti..

Je fakt že jsem to tu nastavovala na základě menstruace, a počítala jsem TP dle mé periody cca s 34 dny, tak možná proto v tom ten bordel :angry:
2. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju když jsem u toho , jaká váha miminka Vám vycházela ted u 3. UTZ ? (v kterém tt)

My jsme měli 31+5 tt 1900g :confused:

Zdá se mi to docela dost když mám dceru narozenou v 34 tt s váhou 2000 g
2. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Pořád lepší,když na víc než na míň,každopádně jsi se mi přiblížila tak jsem zvědavá,která pojede do porodky dřív :slight_smile: :slight_smile: ...a prosím tě nechej se odvézt ne,že pojedeš na kole :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!
2. kvě 2012 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Já mám taky chlapečka většího a odpovídá tak o týden staršímu....dokonce podle MS mám termín 22.6.,ale moje dr říkala,že pak už je to nepřesný,takže mám pořád termín z toho 13tt a to je 25.6.
2. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já to mám totožné
2. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední 3 dny mám intenzivní pocit že jej už neudržím , tak jsem se už manžela ptala, zda se chystá do práce na kole či autem (abych věděla, co mi tu zbyde...) :grinning: :sweat_smile:
Takže mi čteš myšlenky .. :sweat_smile:
Jinak ráda Ti dám s porodem přednost... :wink:
2. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na 3. UTZ zítra, budu 32+0, tak jsem na váhu zvědavá
2. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Já mám napsáno 32+4 1950g :slight_smile: ,no panečku budeš mít asi pořádného chlapáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no jiný taťka,takže je to dost možný :grinning: :grinning: ...
2. kvě 2012 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Co konkrétně? Termín ? Odchylku v TP , PM nebo váhu miminka ?
2. kvě 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já jsem to tu už myslím někde psala 30+3 1784g
2. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak :astonished: Týjo,,
No ještě že nemáme tůhle váhu platnou v tom puvodním TP (30+3 tt) :sweat_smile: By bylo už na nervy..
2. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Taky macek ....... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no šak mě by to nevadilo kdybych brzo porordila šak to nejhorší máme za sebou,ale eště aspon 14 dní by to chtělo :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek