• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@lidi ahoj nejsi já nad tím taky přemýšlela
2. kvě 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No to teda to by byl mazec u porodu co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jsi docela drobek takže rodit 4kg děťátko no nevim nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to už aby jsi začala trénovat epi-no :grinning: :grinning:..
2. kvě 2012 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim no ty 14 dní, ale já ještě aspoň měsíc :frowning2: , spíš měsíc a půl
2. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak v takovém případě bych mohla spoléhat leda tak na gravitaci ... :cry: :sweat_smile: :grinning:
A trénuješ? Bude to pak jednoduchší, co myslíš ?
Já si jej teda nepořízovala, vypustila jsem i sex, at neriskuji, natož toto ... :slight_smile: :wink:
2. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak já mám termín 14.6 tak nemyslím,že to bud dřív,obě sem přenášela
2. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem chtěla ,když jdu na záchod,tak cítím tlak,jak kdybych cítila hlavičku už mezi nohama.Máte to tak někdo?
2. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy máte všechny takové macky, my měli 32+1 1750 kg....
2. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Obdobné to mám při chuzi, a když škytá tak je to jak tep v konečníku..
Občas křeč jakoby v čípku, když bříško tvrdne, cítím to už dlouho dopředu a problubuje se mi dech, je to nějaký učinnější než dřív ... :unamused: :confounded:
2. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Ono to s tou váhou taky není úplně přesné :wink: ...
Ještě netrénuji píšou tak tři týdny před porodem začnu na konci příštího týdne snad do té doby neporodím :wink: ..chtěla bych to porovnat u obou jsem nastřižená teda vlastně u prvního u druhého mě nechali roztrhnout :angry: :angry: ,takže mám důvod to zkusit a udělat maximum,abych byla v pohodě...no a co si budeme povídat únik moči u žen po 40 je celkem aktuální,takže myslím,že tento přístroj budu používat i po porodu :wink: !!!
2. kvě 2012 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak nechali natrhnout?? Chudáku :frowning2:
2. kvě 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jsem ráda,že to píšeš taky mám stejný pocit a hlavně mažu na záchod,že mi praskne močák a přitom je to jen pár kapek :confounded: :confounded: ...ten tlak je fakt jako bych tam měla už hlavičku.
2. kvě 2012 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak s touto zkušeností bych do toho šla taky ... U mne druhý nástřih (v 34 tt) nebyl nutný, ale vyžádala jsem si jej.. Tak předpokládám, že bych se na potřetí mohla obejit bez něj , ještě záleži, jaké že to drobečky čekáme :grinning:

@evelp K prvnímu porodu fajn, myslím... :slight_smile: :wink:
2. kvě 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak no tak to mám uplně stejně,v sem zvědavá co mi v pátek řekne dr,neměla sem tohle ani u jednoho :unamused:
2. kvě 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To ani necítíš tím tlakem,ale pak když mě zašívali i zevnitř to byl mazec jak přestane působit injekce na bolest cítila jsem každý vpich :angry: :angry: ...
2. kvě 2012 ve 22:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak aaaaaaaaaa, to je hrůůůza.....to je jediná věc, který se u toho porodu děsim- to zašívání...
2. kvě 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera jsem v domácích šatech chodila po baráku, vytírala podlahy a ted najednou všude kolem mě kapky krve, jsem málem chytila infarkt a letěla jsem se zkontrolovat,nic a pak znova , no a až po chvíli jsem zjistila že je vše ok že jsem si jen o cosi dořezala prsty.... :unamused: Se mi ulevilo jak blázen, hlavně že krve jak z prasete :zipper_mouth:
2. kvě 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já jdu zítra i na krev tak se zeptám taky si to nepamatuji,ale u mě je to fakt dávno nepamatuji si ledasco z těhu. :grinning: :grinning:..
2. kvě 2012 ve 22:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim dej pak vědět, my jdeme až 14.5...
2. kvě 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
@taknevim No holky já si to pamatuji a znám to u ryzikovky s dcerou, měla jsem ji tak blbě několik týdnu , pak stačilo nelehnout si po 20 minutách stáni a byla na cestě ven...
Proto píší že se bojím že prcka dýl neudržím ... jelikož to už znám.. :unamused:
2. kvě 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jeeee já tě nechtěla vyděsit neboooooj :slight_smile: !!!!!!Jestli neplánuješ epi-no tak určitě si kup ten přípravek na masáž hráze a masíruj!!!!!Já to tenkrát vůbec neznala nebo ani nevím zda něco takového bylo a mám to taky v plánu stejně jak epi-no :wink:!!!!
2. kvě 2012 ve 22:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Za mne 2 x šitá a 100 % bezbolestně.Pak až hojení, otok a škrcení stehu při otoku první 3 dny bolelo, ale to před tím ne.
2. kvě 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No neděs mě ještě,že jdu zítra na kontrolu by snad viděl zda se otevírám nééé :frowning2: ??
2. kvě 2012 ve 22:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No uvidíš, mě rovnou ted na KO řekl že se klube předčasný porod, předepsal magné a ležení.. a že když tak mám okamžitě hnát do porodnice.... Ale ty jsi dale v tt, myslím že tě akorát pochváli že se chystáš. (já tam ted byla v tom 31+5)
2. kvě 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To jo,ale chtěla bych vydržet alespoň do 38.týdne...no a ty máš odpočívat tak co lítáš s hadrem po baráku ach jo mi jsme všecny stejné já to taky nevydržím odpočívat,myslím že by ta moje rodina uhnila obzvlášť,když máme psa a kočky,takže tě naprosto chápu,přesto se ale opatruj :slight_smile: !!!
2. kvě 2012 ve 23:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak
Nápodobně :wink: No vidíš to ...., jak dobře to znáš .. :frowning2:

Dnes jsem prohlásila že nejmííín ty 2 týdny ještě musím stopro vydržet, ale jak budu děcka těch 14 dní dostávat do školy , zda teleportem či co.., to ještě nevím.... :sweat_smile:
To same čo se týče žehlení, vaření, :angry:

Taááák co , necháme je v nejlepším zájmu doma uhnít ? :grinning: :grinning: :wink:
Nebo nám manželové pořídí pomocnou pani na výpomoc ? :dizzy_face:

Hihi, pochybují
Taky se holky opatrujte, a když tak hlaste !!!
2. kvě 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 váhu miminka - taky 1900něco
3. kvě 2012 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 já nejsem schopná v tomhle počasí vařit. Dneska se manžel ptal, co je k jídlu, že těstoviny nechce :grinning:
3. kvě 2012 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila :grinning:
Ju i mé dnešní vaření bylo statečně přesunuté až na ráno (jsme na tom obdobně :grinning: ) Mě ale vadí to stáni na nohoua tlak bříška než horko
Naštěsti v lednici ještě navařeno cosi mám ..,
ale žehnení tu mám tak na týden, a to musím zmáknout, jinak se ani nedostanu k pidi věcičkám.. :frowning2:
3. kvě 2012 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 My jsme měli 32+4 2032 gramů... :slight_smile:
3. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my měli ve 31 týdnu 1500g, teď nevím, vážit nás budou asi až v porodnici.
3. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek