• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Dobré ránko holky, jak jste dnes spaly v tom vedru? Já tři hodiny :frowning2: Hrůza
3. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Já nemůžu spát, prvně kvůli ekzému na ruce, to mě budilo než se to zahojilo, pak díky těm vedrům a potničkám, spím tak do dvanácti, pak se musím totálně zpocená převlíct, pak se převaluje dvě, tři hoďky, pak na chvilku zaberu a tak dokola........, v tom vedru se to fakt nedá. :angry:
3. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to s tou krví se mi stalo taky, ale jinak, ráno jdu čůrat, no a koukám do záchodu a krev, ale to už je dýl, tak jsem se prvně lekla, ale pak mi to došlo, že zřejmě není moje, a taky že ne, manželovi ráno než šel do práce tekla krev z nosu, vyhodil do záchodu tampóny a zapomněl spláchnout. :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Ekzém, to je peklo. Já měla asi před měsícem alergickou reakci, trvalo to dva týdny a ze spaní nebylo nic :frowning2: A spíš třeba chvíli odpoledne, nebo se to nedá?
3. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No já odpoledne nemůžu, malá mi už od tří let nespává..........To je peklo, tepalo mi v tom, svědilo to a bolelo. :frowning2:
Ale tak má se ochladí, tak snad se zase trochu vyspíme. :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jo aj já to tak měla ,to šití mě přišlo horší jak porod :grinning:
3. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu střílet, moje dítě se naučilo vstávat před 6 h a budit mě.., že se jde do školy..., no budiž.
Sednu s ním na kolo a v sedm už je tam( i když zbytečně brzo ) . :confounded: Čeká 30 minut v družce než odemknou třídu. A já toho doma víc stihnu.
Jenomže to moje ptáče už druhý den nevztává před 6 h ale před 5 h !!!!!
2 hodiny mi tu poskakuje s aktovkou na zádech, než ho odvážím.
A já mám ted už padla vše hotové včetně žehlení týdenního prádla..
:angry: :angry:
By mě zajimalo jaký budíček mě čeká zítra :confounded:
3. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ty ještě furt jezdíš na kole?Musím ti něco napsat a nezlob se na mě,ale je to nezodpovědné vůči mimču,když víš v jaké si situaci
3. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 No,já teda taky myslím,že to není o.k. Zbytečně riskuješ,na to jak se snažíš neporodit předčasně.
3. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa
@taknevim Máte jiný nápad ????
Mám si dát inzerát, hledám sponzora nafty ? První mateřskou dostanu až měsíc po porodu, ted jsem cvakala 15 000 kč chlapovi za kousanec od psa, takže si myslím že né třeba hodnotit bezvýchodnou situaci.
3. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěšky to mám denně 12 km (120 minut houpání panví a otřesy z chuze)
Na kole 12 km (45 minut sezeni na sedátku a šlapáni)
Co dodat, škola je povinná, a mě nezbývá než po jízdě poležet . Na výběr není, včera mi na cestu lilo, a prostě jsem musela.. nemůžu tam děti nechat. Proč to tak poslanci vymysleli a rozhodli se po půl roce pracáku nic neproplácet, a mateřskou nastolit až měsíc po narození miminka nevím, zavařili to určitě více ženám, než jen mě...
3. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: dlouho sem tady nebyla....co noveho??:slight_smile: jezis vy jste toho stacily rozebrat ze to snad ani nebudu cist cele :grinning: :grinning:
ja jsem prevazne na FB pac ho mam i na tel a tam jsem v te skupine cervnovky tak klabosime tam......
Jinak mam novy termin jak uz sem tady psala 4.7 tak sem nakoukla tady i do cervencovek :grinning:

@marki1904 Nahodou ja slysela ze prochazky jsou hodne dulezite!! :wink:
Teta dela doktorku a rekla mi at se koukam hejbat trosku :grinning: :grinning: ze jinak budu rodit 2dny haha...(obrazne) ze prej bych mela denne neco nachodit urcite...coz bohuzel nejak nedavam :slight_smile: ja teda nikdy nedelala nic ani pred tehu,max kde sem udelala nejvetsi pohyb bylo na tanecnim parkete pod vlivem :grinning: :grinning: to ted nedelam takze se dost flakam.....
3. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 vždyt já ti to nevyčítám,já jen ,že píšeš,že máš úroblémy a jezdíš na kole.aA s tou mateřskou to mám stejně taky nic neberu .Hold naše vláda je naše vláda.A vám tam nejezdí autobus třeba?
3. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já jsem taky doma zadara............ :frowning2: , půl roku na pracáku a pak nic............a nic, no už se to blíží, každá kačka dobrá. Nebýt manžela, tak teda nevím, ani jíst bysme neměli co. Oni taky vymýšlí samý kokotiny, nebo taky ty potvrzení když chceš naočkovat dítě, nebo, že s nemocným dítětem mají k doktorům chodit jen rodiče........? No to by mě zajímalo jestli ty lidi mají děti, nebo co je to za sebranku. :angry:
3. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim No omlouvám se za reakci, ale fakt mě to trápí už dlouho, stágnovala jsem už dávno, že jsem do těhu vůbec neměla jít- když si to nemůžu dovolit a komplikací jen přibívá.
Samozřejně mě dva dny zpět chytla panika, když jsem se bála že ze stahu něco bude , budu muset do nemocnice a já doma bordel, pač se snažím se šetřit a nachystáno nic ( oblečky pro Oliho) nakoupeno taky né.., tašku do porodnice též ne ..
Takže jakmile jsem z nejhoršího na chvíli venku, snažím se co nejvíc věcí dochystat a dát do pořátku, abych pak vůbec mohla dovolit si odjet a porodit ... :unamused: Jelikož jsem požehlila, mužu jít KONEČNĚ probrat i věcičky pro mimiško.
Co se týče postýlky, látkovek , chuvičky a spousty dalšího, budu dopořizovat měsíc po porodu , zatím mi bude brouček spinkávat v kočárku a nějak to zmáknem....
3. kvě 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim :grinning: Autobus jezdí, ale viš jak , bud chleba nebo autobus...oboji nejde.
Bude líp, je to jen přechodná záležitost, jen se to ještě musí nějak doklepat...
3. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no mi sme na tom blbě,ale asi jste na tom mnohem huř.Já eště furt pracuju,dělám nehty a šiju taky pořád a asi budu muset až do porodu,taky nám pomáhají babičky.A co dělá tvuj ?Jakou má práci?
3. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodávám monitor dechu mrkněte ni do inzerátu
3. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj no holky toto Vám teda nezávidím a obdivuju Vás.
3. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem se rozhodla,že vám to moje véééélké břicho taky ukážu :grinning: .Nedívejte se na binec kolem ,je to focené v pracovně kde šiju a dělám nehty :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Manžel ? Dělník CNC stroju.
Tak jako tááákové bříško jsem už dlouho neviděla :wink: Máš jej možná už docela nízko, ne ? Který jsi tt ?
Pěkné, pěkné .....
3. kvě 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 velké co? :grinning: sem 35tt.Víš co to dá práce tohle nosit?A eště víc práce to dá,když to soukám celou noc z prava do leva :grinning:
3. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak jste na tom s dětskýma doktorama? máte už všechny jasno kde kdo a už je máte obvolané?
3. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim docela tě lituju! já mám co dělat s tím svým a to ho mám tak poloviční oproti tobě
3. kvě 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp :grinning: sem vám psala,že mám břicho jak buben
3. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jako uplně ti věřím !!! Mě příjde velké, ale to proto že pro mě těhu končívalo 34 tt a +4 kg, že. Takže hodnotit moc nemohu.
Ale ted na konci to děěěsně roste :astonished: !!! Až jsem v šoku, to převalováni se je drsny, štve mě to teprve druhý den..,(a bude hůř :grinning: ) a co čumím zhruba týden co najednou nemůžu spinkat na zádech :angry: Nechápu :frowning2: , doted to šlo moc fajně, a najednou se mi po minutě dělá špatně.. :confounded: To znamená že prostě ted ty miminka váhově děsně skáčou, a každy den je fakt náročnější ... :sweat_smile:
POMOOOOOCCC!!!!!!!!!!!!
3. kvě 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já jsem si to vyřídíla minulý týden, zašla jsem si k dětské, kde chodí už syn s dcerou, pač jsem s ní spokojena a přeptala jsem se, zda mi přibere miminko a mohu si ji napsat jako Oliho ošetřující lékařku do papíru do porodnice. Byla nadšená ...
3. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak mi doktor na to řezání v čípku řekl, že tam někde uvnitř v těch místech končí nějaké vazy dělohy, že se tam zbíhají a pokud je namáháš (chůze, nebo mimčo do nich naráží) tak to takhle řeže. Ale jinak jsem prý ok, tak to je asi jen potřeba přetrpět :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak jestli chcete uklidnit všechny, co myslíte, že čekáte velké dítě: já 32+0, váha 2179 g :sweat_smile: Prý se můžou seknout o 0,5 kg nahoru i dolu, tak trochu doufám, že víc jak 3,5 kg rodit nebudu. Možná nám to navyšuje hlavička, protože stehenní kost i obvod bříška jsou standardní, akorát šířka hlavičky od ucha k uchu je větší, tak třeba to je tím. No ale rodit malé dítě s velkou hlavičkou bude taky radost :slight_smile: Ale jinak je vše ok, tak vem váhu čert :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Já mám doktorku vyhlídlou, ale ještě jsem u ní nebyla, ani nevím, jestli bere nové pacienty, takže tak.
3. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek