• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 já měla taky vyhlídlou, kousek od baráku a dneska mě odpálkovala, že nebere a v okolí nemůžu najít někoho solidního...
3. kvě 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No tak možná mě čeká to stejný :unamused:
3. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska normálně spala (kromě čůrání) v kuse 14,5 hodiny - to počasí mi teda nakládá. Malej se včera mrskal celý den tak, že jsem měla strach, že se otáčí. Příští týden jdu na kontrolu, tak donutím dr. k ultrazvuku, fakt to bylo divný a dneska měl škytavku a nejvíc jsem to cítila na boku, ne dole v pánvi, jako vždycky... Jinak k tý váze: v 31+5 nám naměřili 2200g :grinning: Kusanec :grinning: Na to, že mě chtěli dvakrát poslat na výživové kapačky, jelikož jsem nepřibírala, tak dobrý. Ještě, že jsem nešla - bych rodila malý slůňátko :grinning:
3. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evelp tak tohle naštěstí nemusím řešit,dr.máme u všech dětí stejnou
3. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee já zas nespala celou noc,furt sem sebou házele a prava do leva a jestli si viděla to břicho.....o pul 5 do 8 tu byla strašná bouřka,no bez kapky vody jen se blískalo a hřmělo ,no a pak sem usnula a v 9 mě probudila susedka,že chce zkrátit rukávy.Sem myslela,že mě picne :angry:
3. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No to bych jí asi poslala do pr.... - teď svoje emoce moc neovládám, okolí mě naštěstí omlouvá a vždy, když něco chce, tak píše SMS - nevolá - to je taky rizikový (jak to zvednu rozespalá... :grinning: Tady byla taky bouřka, u tý se mi spalo dobře, ani nevím, jestli pršelo nebo ne. Vím o ní jen proto, že když jsme přijížděli domů, tak se blýskalo. Včera jsme byli na divadle v Lounech - kamarád měl premiéru - ty bláho, to bylo emotivní, jak blázen. Ani tam ten prcek nedal pokoj... .-)
3. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já už mám dr. taky, vzhledem k tomu, že bydlíme na vsi, kde žádný není, tak byla volba jasná - kamarádka dělá sestřičku svý mamce, která mě zná taky od mala a shodou okolností je to dětská doktorka a bere i přespolní. Už jsme tam nahlášení. Nehledě na to, že budu mnohem radši, když nás na tej naší stavbě bude kontrolovat kamarádka než nějaká cizí sestřička s cizí paní doktorkou... Některý jsou fakt čůzy, co si choděj prošmejdit cizí domovy a zchladit žáhu a to fak nepotřebuju...
3. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim teeeeda, pááni, tomu se říká bříško :grinning:
3. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes mi přišel kočárek pro radost, je to taková skládačka, všechno se na něm dá nastavit a posunout a nejvíc se mi líbí, že dám rukojeť tak dolů, že ho může vozit Leuška. Případně se do něj vejdou obě. Nemám korbu, ale vzhledem k létu mi to nevadí, aspoň bude dobře větrat. Přemýšlela jsem o vložné tašce, ale to taky vypadá jako kokon na zimu, tak možná něco vyrobím. Tady jsou fotky jak je variabilní.
http://www.emimino.cz/zkusenosti/icoo/pocco-city/
Já kočár měla, tohle jsem oklepla na aukru když jsem zjistila, že mi korba na půdě zplesnivěla... nakonec jsem ji úspěšně vydrbala, ale zase smrdí savem. Je to můj venkovský tank, nevejde se do auta - to je další důvod, proč rozšířit vozový park :grinning:
Mám slabost pro kočárky i pro aukro. Koupila jsem na něm všechny. Tenhle je pátý...
@taknevim Nekopalo mimi při focení? Zdá se mi tam takový stín - nožička? :dizzy_face:

Já mám pocit, že to břicho hrozně trčí dopředu, ale kupodivu to ještě není metr v pase. Vypadám hodně těhotně z profilu a zepředu to není skoro znát. Jinak po kontrole: vše zamčeno na sedm západů, za dva týdny znova...
3. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila nekopalo :slight_smile: to mám takové modřiny jak si pichám ten farixiparin
3. kvě 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes jsem byla u doktora odběry+prohlídka,začínám se otevírat,ale prý mám na to nárok po dvou dětech :wink: ,v průkazce jak je ten graf mám na 35.týdnu napsanou 2 což je v normě takže mám být v klidu,ale docela jsem byla nejprve vyvalená :confused: ...,takže Marki měla včera pravdu :wink: ,proto se mi zdá když čůrám,že cítím dole hlavičku..
taknevim@ Jsem zvědavá na tebe co ti zítra řekne doktor :slight_smile: ...
Jinak k tomu obv.lékaři dětí já byla s dcerkou na očkování a sestra si mě hned odchytla jak to,že ještě nejsme nahlášení s miminkem tak jsem na ní valila oči jako proč tak brzy a prý od šestého měsíce těhu se mám hlásit...
3. kvě 2012 v 15:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem doktorce s první jen volala, jestli tam můžeme chodit, to bylo těsně před porodem. Po porodu jsme zavolali, že už ji máme a dohodli se na první návštěvě. Nevím co všude plaší lidi s tím, aby bylo všechno včas: registrace do porodnic, přihlásit se k dětské, mít napsané jméno předem - zákonná lhůta na jméno je měsíc po porodu, takže to je ryze byrokratická záležitost. Všechno to jen přidělává stres...
Když jsem tam byla s nemocnou Leuškou, jen okomentovala moje břicho, že se tedy uvidíme až s miminkem.
3. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ty vado ty máš ale pupek a fakt ho máš celkem dole :slight_smile: ...jsem zvědavá co ti zítra doktor řekne:slight_smile:)..
3. kvě 2012 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak se pokus dostat k naší je na dětské poliklince u muzea jmenuje se Mindžáková a znám jí 20let nic nezanedbá naopak až moc pečlivá,kdyby jsi chtěla tel. písnu ti ho do pošty,dej vědět :wink: !!
3. kvě 2012 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tý jsem taky volala a má taky plno a bere jen ty, který spadají bydlištěm :frowning2: ale dle referencí je skvělá....
3. kvě 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak no to sem taky zvědavá dnes mám pocit,že když sem na záchodě,tak mi snad vypadne :unamused:
3. kvě 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ježííš, to snad ne, ale taky mě to dole tlačí, dneska teda poslíčku o 106, musela jsem to jít i zaspat, včera stejný scénář....nevím nevím teda
3. kvě 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky Vás tak svědí břicho, naštěstí ne furt, asi na týden to přestalo a včera v noci zase začalo a vůbec mám děsně citlivou kůži na cokoliv. :frowning2:
3. kvě 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To je mi líto,ale je pravda,že dobrého doktora dnes sehnat je nad lidské síly :angry: :angry: ,kdybych o někom věděla dám ti vědět....já neposlíčkuju,ale jak dýl chodím cítím dole tlak:(..
@hadimrska jo jo taky ho drbu to je tím napínáním :unamused: :unamused: ,mažu aby nepopraskalo a ted v tom vedru se mi udělala krupice :angry: :angry: ...
3. kvě 2012 v 19:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila No tak to nechápu já se úplně styděla,že o tom nic nevím,jestli to není tím,že má plno :frowning2: ...
3. kvě 2012 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska mazat, mazat, mazat. Mě nejvíc svědilo břicho minulý měsíc, mažu od začátku, tak jsem si říkala, že jestli mi popraská po půl roce mazání, tak to bude k vzteku. Přešlo to a nic neporupalo, ale mazala jsem i třikrát denně. Od začátku používám Excipial a jsem strašně spokojená.
3. kvě 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, říkala mi teď švagrová, že by o víkendu měli mít v Kauflandu Pampersky za 160Kč, všechny velikosti. Asi tam naběhnu...
3. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
@miribee Mažu holky, mažu, no v prvním těhu mě snad ani tak nesvědilo, ale asi je to tím, že mimi poslední měsíc roste nejvíc. No já krupici sice nemám ale furt bojuju s potničkama pod prsama. :angry:
3. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak A dáváš si něco na tu krupici, aby to zmizlo, já měla dnes trochu červenější kůži na břichu, ale tak zase se to sklidnilo, snažím se neškrabat.
3. kvě 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej na potničky je dobrej odvar z Řepíku - bylinka, ale je tam napsáno, že není vhodný pro těhotný a kojící. Tak teď nevím máte někdo s tím zkušenost?
3. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Nedávám právě čekám,že jak poleví vedra tak zmizí jsou to asi také potničky se mi zdá :frowning2: ...ty dáváš???
3. kvě 2012 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No já to mám jen pod prsama a mezi prsama, jo dávám pytiol a aviril, dětskej pudr, docela to je lepší, ale mezi těma prsama je to i bolestivý sem tam, taky se modlím, že se ochladí a zmizne to.
3. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim
@evelp Holky, já si slibuji, že možnááá jak přejdou bouřky, tak poslíčkování cosi zmírni. :sweat_smile: Ono i na večer když se schladí vzduch mám najednou bříško víc ok, než před bouřkou... Tak třeba bude o cosi líp. :wink:

Naběhla jsem na půdu a vyprala pár těch nejmenších věciček (na kluka jich mám jen pár, narozdil od věcí na holčičku) a už se mi to krásně suší a voní ... uf :slight_smile:

Technická otázka: těm co rupla samovolně plodovka, rupla nepodmíněně, nebo na základě kontrakce / tvrdnutí tlakem ? Někdy je to ztĺačení tak silné, že nevím co čekat.... :unamused:
3. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska pitiol je na to supr, až na to barvení ...
3. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek