• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Ukazovala jsem to i na gyndě, prej by to mělo zmizet, jinak si budu muset zajít na kožní, ale já kožaře nemám, tak ještě toho shánět...........
3. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To jo, ale naštěstí se dá vyprat.
3. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se dnes aspoň trochu vyspím, tak Vám všem přeju klidnou noc, plnou spánku. :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Díky za info hned si ho koupím pokud to zítra bude stejné a na noc dám pudr to mě vůbec nenapadlo :wink: ...
3. kvě 2012 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 teď mi tak došlo , že mi teta o víkendu zrovna povídala, že obě děti rodila díky bouřce :grinning:
3. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak krásný pupík :slight_smile: a ty nepůjdeš na těhu focení?
3. kvě 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp ano, většinou mají porodnice narváno. Když jsem začala rodit v 25 tt.. samozřejmě za takového pouřivého dne :angry:
3. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no, k nám ta bouřka pořád ještě nedorazila a po 2 denním poslíčkování se začínám skoro obávat, co bude po ní :grinning: doufám, že jen čistý vzduch
3. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Díky :wink: jojo půjdu tady si je dávám jen abych měla pro sebe od začátku těhu,nikdy před tím jsem neporovnávala mám vždy jen jednu fotku a to tak na konci těhu.Odtud se mi to snad neztratí :wink: ...
U násna Horský ale sprchlo v Rochlicích ještě ne???
3. kvě 2012 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak tak ...třeba jo. U nás byla na večer, mraky jak blázen´, dusno, pak i sprchlo, ale ted ležím a pořát tvrdneme... Asi mělo zahřmět víc ... :grinning:
3. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 mě odtekla voda u obou a nic sem nedělala a ani u toho nic necítila
3. kvě 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen maličko tvrdnu, ale koukala jsem a taky mám břicho trošku níž - nahoře taková skluzavka a dole skoro pravý úhel vůči nohám.
@marki1904 moje kámoška rodila po rupnutí plodovky, není to na základě kontrakce. Koukali na romantický film a najednou plavali na pohovce :sweat_smile: a kontrakce začaly právě po tom.
@hadimrska já mám kolem nosu něco, čemu říkám těhotenský lišej. Červená loupající se kůže. Mažu robátkem - to je konopná mastička proti červené kůži, nebo sudocreamem - ten zas trošku vysuší, je se zinkem. Měla jsem to i minule až kolem pusy a po porodu to zmizelo.

Úplňky jsou taky rizikové - to je třeba dvacet pět porodů na porodnici místo pěti za ten jeden úplňkový den.
3. kvě 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Aha, mě ji vzdy píchali až na sále tak vůbec netuším... :angry: :confounded:
Říkaš, prostě si odporoučela bez poslíčkováni .... :sweat_smile:
3. kvě 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc jsem z toho dnešního běhání nějaká unavená jo a ještě jsem běhala po městě frajerka na podpatkách :unamused: :unamused: těším se,že se dnes v chladné ložnici konečně trochu vyspím :grinning: ...vstávala jsem v 5.30. :confounded: :confounded: ...
3. kvě 2012 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbližší úplněk je šestého a pak v červnu čtvrtého...
3. kvě 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Máš ale divný břušek, já dnes vypadala jako bych měla pod šatama krabici s hroty než nějakou kulatinu ... :grinning: Možná to samé ...
S tou plodovkou je to zajmavé, že vlastně nevíš ´jak tentokráte začneš, že to není tlak co ji zpustí, ...
Co si ale pamatuji je, ten příííjemný pocit když odteka, břicho najednou žádné,šílená uleva a pak masakr kontrakce..
3. kvě 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Dobrou noc holky !!!! :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak zase dočítám, co jste všechno probíraly... :slight_smile: a že toho bylo!
Já mám poslední dny pocit, že už musím každou chvíli rodit :sweat_smile: Však mi v pondělí na poradně doktor taky vyhrožoval, že to bude dřív....určitě v květnu, prý :frowning2: :frowning2: Zatím tedy poslíčkuji a to ve velkém hlavně večer, ale včera i odpoledne v obchodě, kdy mi jedna mamina najela takovým tím vozíkem - autíčkem pěkně na nohu, tak jsem myslela, že na místě porodím :angry: :angry:
Jinak mám za sebou i kontrolu na hematologii, kde výsledky pořád dobrý, takže ředění krve až u porodu a v šestinedělí :slight_smile: :slight_smile: Jsem za to ráda, protože se bojím hrozně injekcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes mám v plánu dobalit pro jistotu komplet tašku do porodnice. Jo a zakázal mi doktor ty předporodní kurzy, kvůli pokročilému nálezu a riziku předčasného porodu :angry: a to jsem si to tentokrát chtěla zkusit :sweat_smile:
4. kvě 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Dobré ráno, nezoufej, někdy je lepší mít miminko pár dní dřív než později (přenášet), pak ryzika taky docela rostou... Takže nejlíp tak akorát :slight_smile:
V kterém jsi ted tt ? Pěkně si pobal, i když neporodíš budeš klidnější, já dnes svůj čas taky věnuji přípravam...
Jinak lidi ve frontách a pod se vážně neumí chovat, u mě je to pŕavidlo že se mi na paty lepí nějaký důchodce, a tudíž vozik v zadku :angry: Ale´většinou udělám takový couv, kdy si jasně vyhradím svůj vlastní prostor aby se dalo alespon zaplatit , jinak to vypadá, že ani nemůžu, když už mě vytlačí kus za pokladny.... :rolling_eyes:
4. kvě 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimisek2011 Dobré ráno :slight_smile: ,holky příjde mi,že už vás všechny postihlo poslíčkování mě teda pořád nic jen občas ten tlak a tvrdnutí,ale žádné bolesti....
Snad se vám teď udělá dobře už žádné vedra nebudou :wink: !!!!
Opatruj se a nožky nahoru nevím v kolikátém jsi týdnu , už v tom mám zmatek tady pokud to nemáte napsané :grinning: ....
Já včera dokoupila pár věcí vč.kojících podprsenek,vanička,nůžky na nehtíky,vitamíny,lubrikant na epi-no :slight_smile: ,olej na masáž hráze .....a kreditka se pěkně prohnula :angry: :angry: ....to bude manžel koukat až příjde výpis :confused: :confused: ....
4. kvě 2012 v 07:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Jojo peníze jen mizí, já se i celkem vyspala, ale teda tak po dvou hodinách jsem se budila, ale zase usla, taky chci dnes něco dokoupit a snad už se to počasí umoudří. Jinak já měla poslíčky minulý týden, 4 dny po sobě ale jen slabounký, naštěstí.
4. kvě 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak A taky jak se mi asi napíná kůže na břichu tak jí mám takovou trochu růžovou.
4. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No to je teda taky nepříjemný, ale tu konopnou mast, si asi taky pořídím, já poslední měsíc teda mám problémy s kůží, hlavně co začaly ty vedra.
4. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Mě docela zmizela ta krupice na břiše,už jen maličko jí mám :slight_smile: !!!
4. kvě 2012 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak to se máš. Asi to bylo jen z toho vedra. :slight_smile: Já jsem se vyhýbala slunku jak se dalo, ale asi mám stejně trochu spálenej obliček i přes makeup od slunka.
4. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jsem 36.tt a poradna v pondělí, tak uvidím, co zase zjistí doktor. Vyhrožoval i u obou dětí předčasným porodem, ale byli zhruba v termínu... :wink: Ale poslíčky jsem tehdy ani jednou nezažila, tak je to pro mne nové :grinning:
4. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Prosímtě a jak dlouho si tu krupici měla?
4. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Myslím od úterka.
4. kvě 2012 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Aha, tak já teprve včera od večera, ale takové spíš jako víc růžová kůže sem tam, po mazání se to spravilo, a ráno to tam bylo zase namazala jsem a už je to lepší, tak to bude asi něco podobnýho.
4. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Téda, já být v 36 tt tak jsem o kus klidnější.. :slight_smile: :wink: než ted v 34 tt. Malou mám sice narozenou v 34 tt a bylo vše bez komplikaci v pořádku, nestačila jsem žasnout.., ale neberu to jako automatické, myslím že se přece jen miminko od miminka liší, a každý brouček má hranici citlivosti na zralost trošku odlišnou, a pak se s ní i jinak vypořádavá.
Chodila jsem na jipku, a bylo to někdy k pláči, jak tam ti chlapečci bojovali, a co chvíi potřebovali akutní pomoc celého perzonálu , a to nebyli o týdny mladší než moje malá, jen to prostě hůř snášeli :frowning2:
4. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek