• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj děvčata :slight_smile:

@marki1904 Já každý večer uléhám s žaludkem na vodě už asi tři týdny. Večerní nevolnosti se vrátily :frowning2:
@hadimrska @vak Já měla krupičku v 7. měsíci, bylo to šílené, strašně mne svědily ruce, nohy a krk. Až u třetího lékaře jsem zjistila, že je to alergická reakce, pravděpodobně na kyselé (pomeranče, rajčata). Vzala jsem si jeden Zyrtec, necelý týden jsem mazala mastí a bylo to pryč.

Co se týče poslíčků, tak já zase nemohla spát, jak mne břicho bolelo, trvá to pořád a vůbec se dnes necítím dobře. Střídá se bolest jako při menstruaci, píchání v boku a tvrdnutí :frowning2: Na kontrolu jdu až za týden do porodnice, tak jsem zvědavá, co mi řeknou
4. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to máte holky každá jinak.

@evelp
@hadimrska
@terezka312
U mě asi stejný jako u terezka312@. Vše ok, žáha no problém jím po kouskách ale někdy se mi udělá z ničeho nic pořádně zle... občas se k tomu přidá malý Oli jako u evelep@ , asi když si brcek protahuje nožky či co .. :sweat_smile: žaludek utlačuje kopancema.

Ale dnes mi je zle, průjem , tvrnutí a uplně mi ztuhli kříže. A to jsem dnes na kole nebyla..., a polehávám.
4. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Aha, no já už citrusy vysadila, jenže mám problém to mi zbývají jen jabka.......... :frowning2: , nic jinýho díky těhu dietě cukrovce nemůžu, rajčata asi taky vysadím, svědění po namazání není tak hrozný, dala jsem si na to fenistil, ten by to měl taky zmírnit, uvidíme co přes víkend, jestli v pondělí budu jak rajče, tak povalím k doktorce, minulý pondělí měla volno, tak snad tohle pondělí mít nebude. :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jaj jestli nemáš třeba z těch veder úžeh nebo tak něco. Ale už to máme za pár musíme vydržet, koukám, že nikdo to nemá ke konci jednoduchý.
4. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska jsem se neslunila :frowning2: to odpadá, vzhledem k tomu tvrdnutí se průjmu už ani nedivím.. stojí to za prd. Manžel jde dnes na noční, tak snad bude noc klidná.. Koukám že mám ted i nějké ploch břicho.., jsem dnes vyčůrala alespon 2 bazény.. :grinning:
4. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No já se taky neslunila ale mám spálenej obličej a to jsem měla make - up, myslím, že i tak na těhule to vedro působí špatně. Můžeš to mít jen z toho dusna, u nás se zatáhlo tak snad zaprší.
4. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Jsi statečná s cukrovkou.... :confused: měla jsi ji i u prvního? Co váha ?
4. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @hadimrska No u nás už dusno není !!! Chládeček, zataženo a leje...
4. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,,, omlouvám se, že vám ta kvpadám do diskuse :slight_smile: nějak jsem sem zabrousila a co nečtu,, zrovna řešíte věc, kterou si doma řeším asi týden,,,taky jsem pořád mokrá tam dole :slight_smile: a v noci je to nejhorší,,,, vžycky jsem trpěla na různý výtoky, tak si říkám, že je to pořád ono,ale mám pocit, že je to nějaké víc tekuté, nebo jak to napsat,,,, kdybyste věděli, kde se dá sehnat ten testík, budu ráda za jakékoliv info :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 U nás máme tohle vybaveni normálně v obchůdku na poliklinice+ lékarnu
4. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 díky moc,, zkusím se poptat v lékárně, nebo přímo v porodnici,, zítra tam jdeme mrknout :slight_smile: taky jsem si právě říkala, že jestli mi bude odtékat nějak pomalu, tak já nemám šasni s těma mýma výtokama to vůbec rozpoznat :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 U prvního jsem zvracela do pátého měsíce, skoro jsem skončila v nemocnici, ani vodu jsem neudržela, tak jsem na tom testu ani nebyla a přírůstek byl 25 kg.
Teď mám zatím 8 kg, nahoru, už jsem si i zvykla, malou krmím dobrůtka a už ani neslintám. :grinning: Ono v každým těhu jsou trochu jiný problémy, ale co by člověk nevydržel kvůli těm miminkám.
4. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Teď koukám, to jsem nevěděla zyrtec si dát můžu nebo i jiné antihistaminikum?
4. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Tak nejprve mi předepsal gynekolog Dithiaden 3x denně - ten neublíží miminku, ale hodně uspává a proto je v těhotenství nevhodný, aby třeba maminka únavou někde neupadla apod. Ten mi nezabral. A Zyrtec mi napsala kožní lékařka, 1x na noc a ten se prý taky může na doporučení České gynekologické a porodnické společnosti... Mně stačil pouze jeden, další dny už se to dalo vydržet jen s mastí
4. kvě 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Ahoj, tak ted resim uplne to samy, s tim, ze uz to mam asi mesic, udajne potravinova alergie, takze k tehu cukru jeste tohle, nemuzu skoro nic a nevim ani poradne, na co to mam...Mam to porad dokola, uz i na chleba, pak druhy den vubec nic, nechapu to..nejhorsi je to v noci...Nejdriv jsem dostala claritine, ted uz i masticku, jenze jsou v ni kortikoidy...ale zabira to....ten claritine jednou denne, ale uz jsem mela i fdva, kdyz se mi delalo hodne blbe k ty koprivce.....jsem cela osypana, drbu se jak po skelny vate....pomaha trosku sprcha....snad to prejde....nikdo mi ale testy na alergii neudela, tak nevim, co teda vlastne nemam....jaka je sance, ze to bude mit i mala? drzme se v tohle pocasku, kde to pali i na slunicko :grinning:
4. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Aha a co claritine, to asi nevíš. A jakou si měla mast? Já teda mám možná spíš jen kopřivku, jako vyloženě krupička to není.
4. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak kontrola dnes v pohodě,čípek uzavřený v prukazce je psané 2 cm,Dělal mi dnes i ozvy a tay v poho a na ko.za 14 dní :slight_smile: .Na porod se to ještě prý nechystá
4. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
4. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Fenistil už dnes mažu, na to břicho zabral, ale Zyrtec mám doma, jen pro případ nouze v noci, nevím co je totiž větší zlo pro mimi vystresovaná utrápaná matka, či lék, který opravdu zabere. Ale mám trochu spálenej obličejem, ten taky fenistiluju, a sem tam zimnici, tak si myslím, že to mám ze slunka, i když jsem se mu vyhýbala, ale i tak jsem na něm chvilku byla než se dostaneš do stínu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Jaj no tak to je mazec, to asi už ani nevíš co jíst. Něco jako já. Dieta a další věci k tomu, a ty si osypaná celá?
4. kvě 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska nevim, ale postupne zkousim, po cem se vlastne osypavam a kdyz uz hlady rvu, tak zbodnu na co prijdu, takze vsechno spatne :angry: Mam fleky po nohach, rukach, na spodu briska...Nejdriv koprivka po celych a pak velke fleky spojene v jedno a trosku se zmensily, ale zase zintenzivnely... :pensive: drbu se furt, jak s leprou...co teda vlastne muzes jist? a jak to mas presne ty?
4. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Tak já mám dietu, nepíchám si, můžu kiwi a citrusy - radši už je nejím, tak mi zbyly jen jabka, pak můžu zeleninu, rajčata už taky radši nejím, nesmím červenou papriku, kukuřici, mrkev, hrášek. Obyčejnej nebo celozrnnej chleba můžu, přílohy a tak musím vážit ale dělám to od oka. nesmím nic v konzervách, šunku jen drůbeží, nic sterilovaného, samozřejmě sladké nesmím ani dia výrobky. No prostě skoro nic nesmím, tak teď nevím co to je, ale já to mám jen na břiše pd včera, nejsou to pupínky, je to pod kůží narůžovělý, po namazání to svědění přejde a mění se to, že to není tak vidět, pak se to zase objeví. Tak nevím, asi spíš ta kopřivka, nebo taky ze slunka, z oblečení, prášek jsem nezměnila, mýdlem se neumývám, no namazala jsem to zatím jednou fenistilem docela pomohl, a sem tam mám zimnici slabou, tak snad je to fakt ze slunka, protože jak už jsem psala, mám spálený obličej, a mám tak 100x víc citlivou kůži v těhu na všechno. Ale dnes jsem ani nesvačila nemám už na to jídlo pomyšlení, nic nemůžeš a nevíš co ti dělá zle, do toho starosto o mimi. Včera jsem se měřila a hodnoty jsem měla super to jsem se divila, příští týden jdu na diabetologii, to jsem zvědavá jestli se to spraví nebo co mi na to řekne.
4. kvě 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 A v kolikátým týdnu jsi?
4. kvě 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 @hadimrska Já to měla úplně prvně, celkem s léčbou asi 14 dní. Asi to taky byla spíš kopřivka, dr. mi řekla oboje, že prý "alergická reakce - spíš kopřivka". Jakmile jsem vysadila ty pomeranče a rajčata, tak se to zklidnilo. Nikdy předtím jsem nic takového neměla. Pupínky začínaly od krupičky a když jsem to poškrábala, měla jsem velké pupínky, jakoby kousnutí od komára. Toho Zyrtecu bych se nebála, jeden na noc. Claritine nevím, ten jsem neužívala. Tekutý pudr mi nepomáhal a dr. mi předepsala slabou kortikoidovou mast, nevím, jak se jmenovala, byla namíchaná v lékárně.
Jinak, osypávám se i po sluníčku, ale to vypadá jinak, než jsem měla po tom kyselém. A na to je dobrá kalciovka
4. kvě 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska 35tt, taky jen dieta, 275g sach. tusim, ta prostredni..jabka hlavne ne goldeny, zelenina ne syrova,l mrkev hrasek taky ne...posledni tyden dost hresim, protoze uz jsem vylozene trpela, kdyz jsem se osypala i po chlebu....tak jsem zkusila housku a dobry:grinning: zajimavy, co:grinning: na ten prasek - zmenila jsem avivaz a ejhle - koprivka, takze uz jsem vyprala jen v Lovele a super....ja se myju jen vodou a Lactacydem...Presne - nevis, po cem to mas a to je hruza....ja se nemerim, jen po ranu mam takovy ty prouzky na curani.....ja jdu az 11....ta zimnice muze byt ze slunka, to je pravda....ale je to hnus..jist musis ale nemuzes nic, vid :grinning: nevis, jestli to zmizi? nebo jestli to bude mit mimco? me dr rekla, kozarka, ze nevi...
4. kvě 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g taky pry koprivka, z jidla....a stejny prubreh, taky to vypada jak pokousani, ale velka loziska
masticku mam nejakou Locoid, nebo jak :unamused: ta je super, po ty to nestipe a neskrabu se...moje dr si hledala v nejakych papirech, jaky antihistaminika muzu a nasla ten Claritine, ze se muze i pri kojeni, ale pani v lekarne, ze strasne malo, tak si vyber :grinning:
4. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Já myslím, že to mimi mít nebude, teda musíme věřit. :slight_smile:
A každej doktor říká něco jinýho, taky mám proužky na čůrání. Přesně tak, i jsem to obrečela, že nevím co budu jíst, ale teď už jsem vyloženě nasraná na to. :angry:
Já teda naštěstí zatím velký boláky nemám.
4. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Locoid znám, bral jej někdo od nás z rodiny, to je kortikoid, že? S těmi léky v těhotenství je to fakt těžké, každý ti řekne něco jiného, každý dr. to vidí jinak a lékárník si většinou není jistý :-/
4. kvě 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Aha, no já zatím velký pupínky nemám, ale co není může být že, už mám hrůzu kde zase olezu ráno až se po totálně neprospané noci vzbudím. Ale už kyselé jsem taky vysadila. Při prvním těhu jsem toto vůbec neměla, ale zase byly problémy jiné.
4. kvě 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska to znam, to nevyspani, kolikrat se desim noci :cry: at se to brzy zlepsi :slight_smile:
4. kvě 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek