• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@misula.g Jojo, pry tam jsou, takze mam opatrne...me dr vylozene rekla, ze s nama tehulkama je potiz, pac nikdo s nama nechce mit nic spolecnyho, jelikoz leky nejsou vyzkousene :grinning: ze od nas dava kazdy vyrobce ruce pryc atp.
4. kvě 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Děkuji snad se to i tím chladnem zlepší to spaní. :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám doma pupíkaté fotečky :slight_smile: Jsem ráda, že jsem focení stihla a že mám památku.
Plánovala jsem pracovní víkend, ale jestli bude břicho tvrdnout jak dnes, tak ho asi budu muset proležet :frowning2:
4. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g Chci fotkýýý
4. kvě 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Tak kukej do alba :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Koukám a nic nevidím ... :angry: :angry: :angry:
4. kvě 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Marki, album mám jen pro přátele, tak stačí potvrdit :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem četla, že o víkendu má být největší úplněk za celý rok- tak holky- bacha, nohy nahoru a k sobě :grinning:
5. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Jaj nestraš, no tě pic, mně to teda při prvním těhu nerozjela ani bouřka, ale asi se díky úplňku zase nevyspím. :confounded:
5. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,poslední dny se mi stává,že se vzbudím na zádech....vím,že bych teď už bych neměla a úmyslně to teda fakt nedělám.Přítel mě vždycky budí a říká,že divně dýchám...se nedivím,když normálně se na zádech dusím. akorát nechápu,proč tak v nocí spím....Na levém boku spát nemůžu,protože Max má dupku pod levým žebrem a pěkně mě to bolí....na pravým to ještě jde.Asi už jsem proleželá nebo co.Ach joooooo.Zlatý spánek na břiše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Na uplněk jsem zvědavá, já je nemám moc ráda, ve Francii, při uplnku a přílivu jsem nabrala do těla snad 10 litru vody,celá otekla jak meloun, fuj . Jak pominul, figura jak kostlivec... :unamused: A uleva ...
:sweat_smile:
@tyrisa Chudáčku . Já pala jsem dnes do 10h :sweat_smile: Jak říkáš..trvá to , než se podaří najít polohu pro břuch,
a pak ráno, to zas šlo nějak sladce.. :grinning: Manžel se nestačil divit ..

Na základě výměny manželek, jsem si dnes ke každé práci přivzala napomoc děti..,
a máme krásně probleté jahody, česnek, pažitku, kapustu ... a šlo to 3x rychlejí .. :grinning:
5. kvě 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás bouřka a ještě ten úplněk ty vado honem nožky nahoru ať se tu nerozrodíme :grinning: :grinning: !!!!
5. kvě 2012 v 16:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak taky jsem myslela na tu kombinaci, když se začlo bouřit :grinning: já teda za sebe hlásím zatím jen mírné poslíčky, ale konečně se pročistil vzduch
5. kvě 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ticho po pěšině.......... :confused: Všichni v porodnici ......... ? :fearful:
5. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 :grinning: :grinning: Zatím ne... dnes mi je zatím fajn.... Teď začala u nás bouřka, tak uvidíme :grinning:
5. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Mi se taky spí ráno nejlíp...akorát mám takové depky,páč jsem tu četla o jedné mamči co přišla o mimčo v 38tt,že si prej přilehlo pupečník....no je mi ji hrozně líto a bojím,ať taky není průser,že se ve spaní přetočím na záda :frowning2:
5. kvě 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa To je strašný... :frowning2: Nevěděla jsem že je to možné ...
5. kvě 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeju vám hezký sluníčkový den :slight_smile:
6. kvě 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Počkejte si na ten příští úplněk...
Mně se dneska zdál sen, že mám břicho plné strií, fuj. Ráno jsem tam měla otlačené proužky od noční košile :grinning:
6. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já skoro nespala celkem asi 4,5 hodiny, díky spálenýmu obličeji, nebo úplňku nevím. :frowning2: Auuuuuuuuuuu.
6. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,takže všechny jsme celé :grinning: ...super :wink: ...Koukám s tím spaním je to asi všude stejné já než najdu polohu ke spaní tak to jsou dvě hodiny ne-li víc HRŮŮŮZA :angry: :angry: ..
@tyrisa s tím pupečníkem je to strašně malá pravděpodobnost tím se netrap,ale stát se to fakt může :confounded: ,ta moje známá gyndařka mi říkala,že jak mají už teď ke konci sílu v ručičkách a hrajou si s pupečníkem a kolikrát ho zmáčknou tak moc.....no mám dvě děti a tohle jsem taky dřív nevěděla,ale uklidnila mě fakt je pravděpodobnost hrozně malá,ale chápu tě jak na to nemyslet že :frowning2: :frowning2: ...taky jsem to četla a od té doby si stéle hlídám pohyby :slight_smile: :slight_smile: ...,že se k nám vůbec takové věci dostanou sakra :angry: :angry: :angry: :angry: ..
6. kvě 2012 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No to je fakt hrůza a já se o tomto vůbec nemůžu bavit s manželem, o těch mých obavách, protože se pak rozčiluje, že moc čtu a stresuju se :-/
6. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, já dnes spala docela dobře, ale vzbudila mne záře měsíce, bylo to, jakoby nám do okna svítili reflektorem. Fakt mazec :slight_smile:
6. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 No já právě taky ne...vždycky ráno chudáčka budím,at vím že je ok.To spaní je ted prostě na pytel :-/
@vak Vůbec na to ani nechci myslet.Chudák holka.
6. kvě 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Přesně ten můj je stejný a ještě je schopnej mi říct,že takové věci přivolávám,když se o nich bavím :unamused: :unamused: ...Co se má stát se stane tohle nejde bohužel ovlivnit :angry: :angry: ,ale jak už jsem psala v té hlavě to máme všechny strach je pro nás v tomto stavu přirozený...
6. kvě 2012 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ve 38.týdnu je to fakt mazec,když už je miminko vlastně naprosto vyvinuté...taky je mi jí líto neumím si to představit :frowning2: ..
6. kvě 2012 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek