• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj, no jsem fakt ráda, když se prcek přes den vrtí, a vím, že je ok :frowning2:
I když občas bývá línější :sweat_smile:
@vak
@tyrisa
6. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Markét jsi v pořádku koukala jsem ,že jsi včera psala o kontrakcích :frowning2: ,snad jsi se nám nerozrodila :frowning2: :frowning2: ....
7. kvě 2012 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ahoj, od včerejška nic nového, sice jsem usnula ale vzbudila jsem se uplně KO, bolí mě všechno a kontra pořát stejný. Dala jsem ted sprchu, po hodině dám další, a uvidí se.. Bud Skoknu do poradny nebo rovnou Porodky... a nebo se to umoudří a budu dál válet šunky, at máme olivera pěkně do zrala.
7. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Teda Marki, doufám, že malej ještě vydrží. Nedělala jsi včera nějakou namáhavou práci? Já měla taky hodně časté tvrdnutí, ale to bylo tím, že jsem byla celý den na nohách, natírali jsme futra a lítali po obchodech s nábytkem... Budu na tebe myslet
7. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g PARADOXNĚ jsem cca 4 dny neseděla na kole a převážně polehávala Za víkend jsem pouze navarila a proplela záhon...Takže pokud mám kontra tak nnepodmíněně :unamused: Ale malý sebou mrská tak fajn. :sweat_smile:
7. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Takže nožky nahoru a odpočívat jestli chceš Oliverka nechat ještě uzrát :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!Myslím na tebe drž se holka!!!!!!
7. kvě 2012 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 holka, opatrně :frowning2: já jsem včera celý den tak nějak odpočívala, jen sem tam jsem někde zametla nebo tak a pak jsme jeli na nákup a já nemohla ani dojít. to byla taková bolest, že jsem si pak ani nemohla sednout do auta, jak mě to dole tlačilo, že už jsem jenom čekala, kdy bude mokro.

naštěstí všechno v pohodičce :slight_smile: tak možná, že i tvoje tělo bylo zvyklé na to kolo, teď se to "uklidnilo", tak sebemenší námaha třeba vyvolá kontra...kdo ví..
7. kvě 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se nám to blíží,já mám ode dneška přesně za měsíc první termín.A jinak mám problém s kyčelníma kloubama,kolikrát nemužu už ani jít.A včera sme viděli poprvní jak mi jede nožičkou po břichu.Mazec .A pohyby sou čím dál silnější,kolikrát se ažleknu bolestí,co tam dělá :grinning:
7. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem se i s dvěma přestávkama vyspala ale dala jsem si půlku zyrtecu, už se mi chtělo nevyspáním a bolestí z popálenýho obličeje i brečet, nějak nemám sílu. Dnes jsem skončila na kožním s tím břichem a krupičkou mám na to dělanou mast, tak snad to pomůže, Já teda zatím neposlíčkuju, minulý týden furt, ale jen slabě.
7. kvě 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda,že marki ještě neporodila :slight_smile:.... Já jdu dneska na předporodní kurz.asi tam budu vypadat jako pako,když nejsem prvorodička,ale kašlu na to....alespoň si zacvičím :slight_smile:
7. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Jé to já jsem nechodila ani poprvý, ani teď, tak pak napiš jak to tam chodí. :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Já chtěla na předporodní kurz taky, ikdyž nejsem prvorodička :slight_smile: Ale doktor mi to zakázal - pro pokročilejší nález :frowning2:
7. kvě 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu ve čtvrtek, tak jsem zvědavá
@tyrisa
7. kvě 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, po hodinách utrpení hajáni, pospinkaváví je líp :slight_smile:
To snad ani není možny, jsem už nedoufala.
Zase se povedlo broučkovi vybojovat par dní v bříšku navíc :sweat_smile: Jsem tak ráda že jej tam mám.. :dizzy_face: Dala jsem píct maso a štouchaný brambory s pažitkou jdu opět hajat... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 To jsem moc ráda,celý den tě mám v hlavě :wink: :wink: ...já dnes v obchodě měla šílený tlak do podbřišku jako by mi měla vypadnout Natálka,opírala jsem se o vozík a čekala co bude,ale přešlo to je to zvláštní žádná bolest jen tlak to jsem dřív v těhu nikdy neměla :frowning2: :frowning2: ....
Ty hupkej do pelíšku nožky nahoru a odpočívej :slight_smile: :slight_smile: ..
7. kvě 2012 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Jé Vy taky budete mít Natálku. :grinning:
7. kvě 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to ti nezávidím a držím palce ať mimi :slight_smile: vydrží v bříšku co nejdýl. :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Jo jo ty taky :slight_smile: :slight_smile: ...na holčičím jsme se s manželem dohodli u kluka to bylo horší já chtěla Matěje a on Daniela :confounded: takže pevně věřím,že nosím v bříšku opravdu holčičku :wink: '!!!
7. kvě 2012 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak My klučičí ani neřešili, asi bych dala po manželovi, ale nevím jestli by chtěl.
7. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska To my už po něm právě máme a chěla jsem ho já,takže bych musela přistoupit tentokrát na Daniela :frowning2: ...
7. kvě 2012 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Matěj i Daniel jsou krásná jména obě.
7. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejší kontrola ukázala, že máme ještě čas :slight_smile: Čípek je 43 cm, CS1, jsem úplně uzavřená. Byla jsem naposledy v poradně a dostala jsem i zmiňovaný prenatal box :slight_smile: A ve čtvrtek se jdu ukázat do porodnice.
8. kvě 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, hlásím se po pár dnech, včera jsem z kontroly moc nadšená neodcházela. Malej se naštěstí neotočil, jak jsem se bála (jediná pozitivní zpráva), ale posunul se o dost níž - proto mě bolí ta stydká kost - a výrazně se mi zkrátil čípek. Vypadá to, že půjdu asi dřív. Na to, jak to minule bylo všechno ukázkový, tak docela změny. Takže mám polehávat, moc nechodit, odpočívat... Ještě dneska poslední den ve studiu a od zítřka si nasadím klidový režim...
8. kvě 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila To jo jsou,ale víš jak to je,když znáš Dana pěkného blba :angry: ...
8. kvě 2012 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ta krupička co mám na břiše je zřejmě virové onemocnění kůže, nechápu kde jsem toto chytla. :frowning2: Snad mi ty masti od kožaře pomůžou. JInak dnes už mám míň po ránu nateklé oči od spálení od sluníčka tak i líp vidím. :slight_smile: A už dvě noci i celkem spím. Akorát včera se mi udělalo večer zle, nevím jestli od hlady, z těhu cukrovky, z ekzému, nebo z té spálené kůže, ale přešlo to.
8. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee ty jo, tak to je docela skok...tak opatrně, ať se mrňousek ještě chvíli peče :slight_smile:
8. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak to je jak u nás, akorát nám se ten kluk "poštěstil" :grinning: já jsem teda neskutečně ráda, ale na holčičím jméně jsme se schodli hned- resp. měli jsme 2 a nevadilo by mi ani jedno, ale na tom klučičím...mno, dalo nám to hoooodně zabrat :grinning:
8. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g tak to máš ještě hodně dlouhý čípek, já jsem při poslední kontrole měla něco kolem 2,4cm
8. kvě 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dělala jsem objednávku pro prdoška, máte zkušenost z antikolikovou lahvičkou pro kojenátka od 0 ..
Funguje to dobře nebo to nějak v praxi zlobí , má to v sobě nejaký sistém, a kluci na to trpívaji nejvic .. :cry: Zda to má smysl..
Přebalovací tašku mate originál (co byla ke kočíku) , nebo jste vybírali dle toho co vám vyhovuje ..
8. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tašku mám co je originál ke kočárku, máme po dceři firkon Quatro.
Lahvičky jsme měli a zase budeme mít od Aventu a vyhovovali nám, ale ono taky záleží na prckovi, z čeho bude chtít pít, jsou taky antikolikový.
8. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek