• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@hadimrska
@miribee Tož to už vydržíme.., ne.. Ale co mě včera napadlo, během bolesti - jako že jsou fest vysilující- a slabosti, kde vemu energii sílu a kuráž k porodu... Zadek pomalu placatí.. :sweat_smile: :confused: Manžel čuček, když mě zná jinou .., že ležím jak postřelená husa, ani mluvit nešlo.. :confounded:
9. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 No u nás taky tak, ani mluvit kolikrát nemůžu a sílu nemám vůbec už skoro na nic, při prvním těhu jsem byla ke konci plná síly. A taky už je chudák nervózní, že se to blíží a že jsem furt na hromadě.
9. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 Já jsem totiž jinak strašně aktivní furt něco dělám.
9. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska No to bude muset být ale obrovská hormonální vlna, aby jsme to dítě ze sebe v plném nasazení a s nadšením dostali ven :angry: :grinning:
Až budu vědět že mužu v klidu porodit... po tom ukonč. 36 tt, myslím že to i tak příide... :slight_smile:
9. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hadimrska Hlasim alergii pryc:grinning: nesmim nakonec okurky salat., moc mlecne vyrobky a hlavne vejce...ovoce stejne nejim kvuli cukru, jen jabka a ty jsou v pohode...myla jsem se lactacydem, mazala excipialem a jupíí, klepy klep, nikde nic:grinning: jak jsi na tom? je to lepsi?
9. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska No to mi povídej, ještě vloni jsem pracovala, studovala, zpívala ve dvou kapelách, zvládala domácnost, manžela, tu naší domácí zvěř (procházky se psem hlavně) a ještě jsem měla čas na to jít s kamarádama na pivo. Když jsem skončila se školou, našla jsem si druhou práci a přidala třetí kapelu. A teď celý den ležet? Zní to divně, když to řeknu, ale strašně mě to unavuje :grinning: Jde už opravdu jen o pár týdnů, vím, že to dělám hlavně pro malýho Ondráška, ale nestydím se říct, že je to fakt náročný :grinning:
9. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj těhulky :slight_smile: ...včera nádherně prožitý den s manželem po dlouhé době nestresoval kvůli práci a trochu ji z hlavy vypustil...Odvezli jsme dcerku na golfový turnaj chvíli se podívali jak hraje a pak ruku v ruce vyrazili na procházku a oběd no náááádhera ještě teď z toho čerpám energii :grinning: :grinning: :grinning: ...
Dnes mi oba odjíždí do Rakouska na tři dny také za golfem malá jede místo mě :frowning2: :frowning2: asi mi bude smutno!!!!Jindy jsem ráda,že si od nich odpočinu,ale po včerejšku......
9. kvě 2012 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak Není nad hezky strávený den s milovanými lidmi, co? :grinning: Neboj, až odjedou, tak se dvakrát vyspíš a budou zpátky :grinning:
9. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacenka1111 No teda mazec, já mažu to břicho excipialem, potom 2x denně dělanou masti zinci oxydati, trochu to ustupuje se mi zdá, už ty fleky nejsou tak zřetelný, hlavně se to nerozlýzá dál po těle. Příští týden jdu na kontrolu. No to je stejně bomba to je skoro vše co já můžu okurky, mléčný výrobky a vejce. :angry: Už i mažel nadával, že to mám z té blbé diety, že je to na nic, protože normálně sladký skoro nejím nikdy. No a výsledky měření mám furt OK, dnes zase na diabetologii, že hladovím, že to mám tak nízký. Jenže už mi to stejný jíst dokola nechutná, vyřadila jsem radši rajčata a citrusy. Ale na kožním neříkali, že by to bylo z jídla. U mě to na tom břiše vypadá, jako když ti popraskají žilky až do fialova pod kůží, moc to nesvědí, spíš mě to štípalo, aji ta mast trochu štípe. Mažu to teprve třetí den, už se mi zdálo, že jsem olezlá i vevnitř v puse, asi mi už hrabe. :grinning:
9. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacenka1111 Jo a ta mast co mám, tak na netu psali, že je to na virové kožní onemocnění, což by odpovídalo, měla jsem ekzém otevřené rány na prstech na ruce a pak potničky pod prsy, tak že se mi něco dostalo do krve, snad to nechytne malá, ale doktorka neříkala, že bych byla nějak nebezpečná.
9. kvě 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska To je na hlavu, vid:grinning: Tak vymenim okurky za neco jineho, uplne se muzu zblaznit, jakou mam chut na salatovku, jedla jsem dve denne:grinning: Tak to nevim, co by to mohlo byt :confounded: Ale na tom brisku jsem to mela trosku taky, ale zmizlo to :confused: Co ti rekla primo kozni? Me rekla, ze je to koprivka, alergie na jidlo a postupne jsem si vyjasnila, na co to je....A slo to pryc....Kdyz se skrabnes na ruce, mela bys mit hned carky a takovou divnou strukturu kuze, to jsem mela ja, jinac nevim :zipper_mouth:
9. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska aha, tak to mas neco jinyho, nez ja :confused: tak se hlavne drz a rekli ti, ze to zmizi teda?
9. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacenka1111 Tak já mám ruce takový trochu s kopřivkou slabou ale to mám asi od slunka, myslíš přesně kde na ruce to je jedno? A když se škrábnu tak čárky teda nemám.
Kožní mi právě neřekla z čeho to je. :frowning2: Jen že ta mast je i pro miminka na ekzémy. No právě nevím jestli to zmizí, to neřekli, ale já doufám, že snad do porodu jo, na netu píšou, že u té masti by mělo být vidět po třech dnech zlepšení, a mně se to už o kousek zdá lepší.
9. kvě 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacenka1111 A za jak dlouho to zmizelo tobě.
9. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
9. kvě 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacenka1111 Zkusila jsem to nafotit, ale na těch fotkách to není moc vidět. A to ty jsi něco jako snědla, a pak podle toho jak si byla osypaná, nebo jak to svědilo, si vyřazovala potraviny?
9. kvě 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska Vubec to nepoznam :frowning2: Jojo, metoda pokus omyl, dr rekla, co nesmim a ja si podle posledni doby promitla, co jsem jedla jinak...Sice na me doma koukali jak na debilka, hypochondra, ale mam pokoj :grinning: Proste jeden den treba chleba, maslo, kure, ryze a k tomu jeden alergen - napr okurka - pokud jsem se osypala, bylo jasno...Furt jsem se prohlizela a nadavala, ale vysledek se dostavil...Me to zmizelo asi za ctyri dny....Vymydlila jsem si cely telo 2xdenne tim lactacydem a natrela exc., prvni den stipacka, ale pak klidek, vyschlo to a odeznelo....
9. kvě 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska @kacenka1111 Holky, tak to s vámi cítím, to musí být hrozně nepříjemný...
9. kvě 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee ja uz mam po, ale hadimrska chudatko maly trpi :frowning2:
9. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacenka1111 Aha, já právě jím to stejný furt od té doby co mám tu dietu, já se právě po jídle neosypu, mám to tam jako furt, to jsem právě taky zkoumala už. Že jsem se po jídle prohlížela co a jak a ono furt stejný. :frowning2:
9. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska Ty vado mě ta krupička zmizela jak přestali vedra,chuděro není co závidět :unamused: :unamused: hlavně ať se z toho co nejdřív dostaneš :wink: !!!!!!
Někdo tu psal o okurkách já je žeru též na posezení :grinning: :grinning: úplná závislačka!!!!
9. kvě 2012 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Snad to zmizí, zdá se mi to už lepší. Ale nejvíc mě bolí ten spálenej obličej, už 5 den, ale ten už se taky začíná hojit.
To bych taky neřekla, že salátová okurka je takovej alergen.
9. kvě 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dneska proflákala celé dopoledne v pelechu, uplně se stydim...:frowning2: místo, abych si užívala, že mi zkončilo vězení v podobě vycházek, tak chrápu :grinning: hroznýýýýýýýýý
ráno jsem jenom na 7 vlítla na rehabku a v 9 už jsem zas ležela...
9. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@miribee mimčo je automaticky hlášené na pojišťovnu matky, ale samozřejmě to můžeš pak změnit.
9. kvě 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooj holky :grinning:. To jsem ráda, že se zase konečně můžu zapojit do diskuze. Už jsem myslela, že to do porodu nestihnu. Od března jsem se začala pomalu ztrácet a až teď se mi podařilo přečíst všechny vaše poučné příspěvky, ale řeknu vám... Dalo mi to zabrat, uff... :angry: Tak která z nás porodí nejdříve? Jsem docela zvědavá, protože už se nám to opravdu blíží... Stačí už jen přežít ten 36. týden a už to bude o.k. Ne že bych si přála, ať se děťátko narodí dříve před termínem, protože vím, že každý den pobyut v bříšku je pro dítě cenné, ale už budeme mít aspoň za sebou to rizikové období... :wink: Teda, řeknu vám... Uteklo to strašně rychle. Já dnes byla na kontrole u paní MUDr., ozvy byly v pořádku a u mě to zatím na porod nevypadá /klep, klep/. Ale spíše mě trápí jiná věc.... Začala mi brňět celá ruka, když to přejde, tak mi soustavně brní konečky prstů u pravé ruky. Dnes jsem se na to ptala a bylo mi řečeno, že je to normální a že to po porodu přejde... Tak snad... Prý je to od páteře. Sice mě záda nebolí, ale prý je to tou změnou těžiště... Jje to fakt dost nepříjemný. :angry: Jinak jsem se vás chtěla zeptat, jestli některá z vás nekupuje kočárek Cortina X3 TRIS. Mně se strašně líbí, recenze nejsou špatné, pokud pominu rok 2010, kdy dítě sjíždělo ze sporťáku. Má tři kolečka, ale že by se s ním špatně jezdilo - to si nikdo nestěžoval. Když jsem ho byla omrknout v obchodě, tak se krásně ovládal i jedním prstem. Strašně lehoučký.... Pořád mě někdo odrazuje právě od toho předního kola, ale já to ani neposlouchám, protože se mi opravdu strašně líbí :unamused:
Jj, někdo tady psal o té tabulce kdo kdy má rodit, tak to by se mi líbilo, byl by v tom opravdu přehled. :slight_smile:
9. kvě 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
:sunglasses: Hlásím fleka v tabulce od 23.5 2012 do 1.6 2012
9. kvě 2012 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marki1904 Počkej, počkej... Povoluje se jen jeden termín :grinning: a kdo v ten termín odrodí, má u mě čokoládu :grinning: Ps: Preferuji při vyzvednutí výhry osobní odběr :grinning:
9. kvě 2012 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@andysek111 tak s tou rukou už mám týden to samé... ráno vůbec nemůžu hýbat prsty a během dne, když dělám něco manuálního, tak se to v mírnější, ale taky dost nepříjemný podobě, objeví znovu. Prý je to fakt tou změnou držení těla, má se dát ruka nahoru a zatínat prsty - což u mě teda moc nefunguje, takže se to zkrátka musí přežít :/ další těhotenská lahůdka :D
9. kvě 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie Ano, to přesně dělám.... Mně to teda pomůže co se týká celé ruky, ale jen na chvilku a prsty brní pořád..... Asi to budeme muset opravdu vydržet :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a jsem moc ráda, že v tom nejsem aspoň sama... :wink:
9. kvě 2012 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 Ty lumpice, to nejsou 2 termíny ale rozsah , dobře pokusím se hodit jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak 26.5 2012
To má manžel dovolenou, máme na ten den naplánovány nakupovací maraton v ostravě, kde se i chystáme rodit, a syn se taky narodil 26 ..
9. kvě 2012 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek