• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@misula.g No zahrada super, ale vzdávám to, už je tu fakt rychna, zalezu do domečku. Je fakt, že, když jsem bydlela v paneláku, tak jsem ani neotvírala okna, aby se v bytě udržela aspoň trochu nižší teplota... Zlatej zděnej barák...
11. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee My máme v paneláku ložnici právě v té nejteplejší místnosti, na kterou navazuje ta rozpálená terasa. V létě se tam nedá spát a právě teď tam s námi bude i miminko. Tak nevím - pomůžou třeba tmavé závěsy?
11. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g nevím jak to budu pít,asi ráno a večer
,ani nevím jak se to má pít.
11. kvě 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Vyčetla jsem: Dle doporučení je vhodné začít čaj z maliníku pít nejdříve po ukončeném 36. týdnu (někdy po ukončeném 34. týdnu) až do porodu s postupným navyšováním denního množství od jednoho šálku až po 3-4 šálky denně.
11. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přezdívka..............................Termín porodu..................................Tvůj tip dne porodu........................Jméno miminka

Andysek111..........................19.6.2012...........................................20.6.2012........................................Natálka
Marki1904.............................20.6.2012...........................................26.5.2012....................................... Oliver
hadimrska..............................2.6.2012..............................................4.6.2012.........................................Natálka
vak...........................................11.6.2012..........................................14.6.2012.........................................Natálka
blannie.....................................9.6.2012..................................................?????.........................................Sára/Elen
misula.g...................................1.6.2012..............................................6.6.2012........................................Vojtíšek
cosy.........................................11.6.2012............................................12.6.2012.......................................Emilie
miribee...................................15.6.2012............................................18.6.2012.......................................Ondrášek
cervena_vila...........................10.6.2012.............................................4.6.2012........................................Viola/Ráchel
tyrisa........................................22.6.2012............................................20.6.2012.......................................Max
taknevim.................................14.6.2012.............................................18.6.2012......................................Honzík
mimisek2011...........................5.6.2012..............................................1.6.2012......................................Vojtíšek/Tomík
pitrson........................................2.6.2012...............................................?????..........................................Dominik
evelp........................................17.6.2012............................................10.6.2012........................................Benedikt
Lidi...........................................16.6.2012..............................................6.6.2012.........................................Adélka/Filip
Comra.....................................12.6.2012............................................19.6.2012........................................?????
Terezka312............................28.6.2012............................................23.6.2012........................................?????
11. kvě 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dneska naposled v práci a mateřská!!!! Jupí, i já jsem se dočkala!!! A mimo jiné jsem od kolegů dostala fusak od Emitexu jaro, léto, podzim, je fakt hezkej a praktickej :slight_smile:
11. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes začínáme 38. tt. Nervozita z blížícího se porodu se dostavuje v plné síle :-/
11. kvě 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g Já zatím nejsem nervozní z porodu, ale spíš začínám mít myšlenky tipu: co když se nedokážu dobře postarat, co když budu špatně vychovávat, co když budu někdy závidět bezdětným kamarádkách, co když už to doma s dítětem nebudu moct vydržet... Jako já toho mrňouska miluju už teď hrozně moc a vím, že budu i po narození, ale nemůžu si pomoc, tyhle myšlenky se mi občas vkradou :unamused: přitom nemám důvod
11. kvě 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g tmavé závěsy celý den zatažené rozhodně pomůžou. Nebo mokré. Jak odpařují, ochladí vzduch. Moje babička tahá chladný vzduch v paneláku v létě z chodby - nechá otevřené dveře a dělá průvan :grinning: Nebo taky zrcadlová folie zvenku na okno. Jestli se tam nedá být, tak je stejně výhled z okna k ničemu :wink:
11. kvě 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já chtěla taky hnízdit, ale v tomhle vedru to nejde.
11. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já mám ty samé myšlenky. Každý den si říkám, že si ještě musím užívat klidu před tou velkou odpovědností. A hlavně, hodně rychle zestárneme :slight_smile: Ale taky už se nemůžeme dočkat miláčka našeho :slight_smile:
11. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já jsem dnes v tom vedru stěží uvařila a při tom jsem odpařila z těla tak litr vody :-/
11. kvě 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ježiš Terezko promiň, já na Tebe asi zapomněla... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 V pohodě :wink: Taky jsem to zvládla :slight_smile:
11. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Aspoň nejsem sama :slight_smile: Si říkám, že jsme miminko moc chtěli, tak nemám mít takovýhle myšlenky, ale nemůžu si pomoct, bude to prostě oooooobrovská změna :slight_smile: Ale krásná!
11. kvě 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 No já jdu rodit už podruhé a říkám si že to není snad ani možný, že budu za chvilku rodit, 8kg nahoře, unavená to teda jsem, ale nějak mi nepřijde, že za chvilku budeme mít druhou berušku. :slight_smile: A samozřejmě jsem čím dál pomalejší a nic nestíhám.
11. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 A náš život bude mít konečně smysl :slight_smile:
11. kvě 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ta změna s miminkem je sice velká, ale člověka to změní teprve postupně. Tím jak malé miminko nemá zase tolik potřeb, se dá spousta věci dělat "jako za starých časů". Až když roste a začíná mít svoje zájmy, už je to jiné. Nejtěžší je šestinedělí, než se zaběhne režim, velká únava, velké hormonální změny, než přijdete na to, co můžete jíst a jak malého uspat. Pak je takové dlouhé období pohody - s manželem jsme dost jezdili po divadelních festivalech jako bychom s sebou ani tu malou berušku neměli. No a teď trávím svůj čas na hřištích a do divadla nemůžu, protože její oblíbené místo je jeviště a na koncertech tleská s rukama nad hlavou a volá "Ještě la, ještě la" :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ránko děvčátka :wink: ..konečně se nám ochladilo co a snad nás do produ už žádná vedra nečekají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Začínám ode dneška pít maliník a od pondělka epi-no jak jste na tom vy,už trénujete na porod :wink: ???
12. kvě 2012 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já piju maliník, ale jen nárazově, zatím se bojím pít 3x denně, protože mi je po čajích celé těhotenství špatně. S balonkem trénuju taky, ale zatím to moc nejde :frowning2: Tři cvičení jsem byla na stejné hodnotě - 19 cm, pak jsem asi 4 dny necvičila a potom jsem se dostala na 22 cm. Teď o víkendu zase vynechávám.
12. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ahoj,já maliník piju sem tam,pořád zapomínám...s epinem začnu po kontrole u dr. tj asi ve středu.Na kurzu mi řekli,že mě přenášet nenechají kvůli tomu prvnímu císaři,takže mám jistotu,že do 22.6. porodím určitě.Ještě to lněné semínko musím,ale nevím kdy začít.Nechce se mi nic dělat dokud nebudu mít pro Maxe vše tiptop připraveno.....
12. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte červnovky, já mám termín 25.6. ale mám pocit, že to bude tak první, druhý týden v červnu. Už teď jsem otevřená na prst a u malé to šlo pak docela rychle, do toho poslíčci a už jednou zastavovaný porod, tak se necháme překvapit:slight_smile:
12. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Určitě, nám pomáhaly i zatažený žaluzie... Stejně budete přes den trávit čas spíš v jiných místnostech, nebo ne?
12. kvě 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mi ta změna počasí fakt nakládá - nejradši bych prospala celý den. Co mě probere - začnu sprchou a uvidím. Moc tomu nedávám, s oteklýma nohama jsem se dnes již probudila, takže to bude stát celý den za to... Co vy? Jak to zvládáte?
12. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se dneska špatně spalo, bolí žebra, dítě je tam zapřený, jestli za noc povyrostlo, nebo co? Když jsem došla na těhu-jógu, zjistila jsem, že jsem jediná těhotná, co se vypravila z domova, takže místo cvičení báječná masáž :dizzy_face:
12. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejullka Ahoj Pejull :slight_smile: Tak hlavně, ať jste oba v pořádku, taky sis užila svoje, co... A už máš vše pro malého zařízené?
12. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g ahoj, věci mám vyrané a vyžehlené, už jen koupit postýlku a kočárek a máme vše
12. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee No, asi ne právě :frowning2: Obýváček máme malý a pak už máme jen kuchyň. Žaluzky nemáme, asi budu příští víkend pořizovat záclony a závěsy, už je to potřeba.

Jinak já dnes vstávala v půl 8, a pak jsem to ještě zabalila a spala doteď. Nechce se mi ale vůbec nic
12. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Já mám vše doma, ale nic nachystané ani vyprané... Prý máme s malým času dost :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám dopráno, jen pár kousků vyžehlit, dnes jsem měla po dlouhé době poslíčky a asi nejsilnější zatím, ale krátký, a zrovna v obchodě. :slight_smile: Já mám taky trochu nateklý nohy, ale to je asi ještě ze včerejška. Jinak krupička na břiše už miží a spálenej obličej už je taky lepší. Dnes říkám manželovi prosímtě tu tašku do porodnice mi přesuň sem..........a prd, praskla a urval se zip, tak jsem to ještě přebalovala do jiné tašky. :grinning: A taky mi už asi klesá bříško obleču vše i zapnu, ale už je mi pár věcí krátkých.
12. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek