• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@misula.g No my ještě tak do konce prázdni budeme bydlet v budoucí kuchyni, takže taky nic moc, ale já to vidím na léto na zahradě... Ty závěsy budou asi nejlepší řešení... :slight_smile:
12. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Umyté , vyluxované auto, navařeno na několik dní dopředu , hnízdíme o sto šest. :slight_smile:
Asi jsme se vyspinkali do ružova , i Oliver ví, co se v noci dělá.. !
A v pondělí KO a balít tašku do porodnice. Příjemné starosti..
Taky z Vás ten stres padá, čím blíže jste TP ??? :wink: U mne teda ohromně, každym dnem !!!!!
12. kvě 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Stres padá z nás? Jsi blázen? Já ti mám pocit, že teprve začíná padat na mě! :grinning: V pondělí jedu do porodnice sepsat papíry a neprozřetelně s sebou beru maminku - chodící těhotenskej stresor - to teprv bude den :grinning:
12. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee Jéje, jak to..? Stres z čeho, porodu, změn, nebo stíhačka ?
Mě chytá hotová euforie :sweat_smile: Jsem mooc ráda že jsem broučka udržela přes 34 tt , ted už jdeme do plusu, pak porod který si chci užít , a zvykáni si na život s novým členem. :dizzy_face: Takže se poslední dny křením blahem.. :sweat_smile:
Možná kdybych za sebou neměla zkušenosti s kojením, hojením po porodu, a novorozencem, byla bych taky KO nervozní .. :confused: Ale pak to určo dáš ! Panika zbytečná !
12. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee
@marki1904 Já stres ani nemám, se na mimi těším, jen se netěším na pobyt v porodnici, kojení tomu moc nedávám, mlíko jsem poprvé skoro neměla, a malá vyloženě zarputile odmítala prso, tak nevím, každej prcek je jinej ale i tak na to moc nespolíhám. A nervózní to jsem možná proto, že budu od naší prvorozené poprvé takhle dlouho pryč. Taky bych chtěla vědět kolik malá asi váží, myslím, že na monitorech v porodnici by mi jí měli zvážit? Teda doufám, když mám tu těhu cukrovku.
12. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 @hadimrska Když já jsem běžec na krátkou trať. Do teď jsem si porod a věci kolem něho nepřipouštěla. Jednak jsem měla pocit, že je to daleko a jednak jsem se cíleně zaneprázdnila kapelama, takže jsem fakt neměla čas se ničím podrobněji zabývat... Teď už jsem víc unavená, takže se válím a přemýšlím o blbostech - do porodu už mám jenom dva koncerty a jeden den ve studiu, což už neobnáší téměř žádný zařizování ani nic podobnýho... Už nevím, co bych si na sebe vymyslela, abych se zabavila... Ale já něco vymyslim a pak zas budu nadávat, jak nestíhám, jak jsem z toho utahaná a že po mně pořád někdo něco chce (to bude blaho) :grinning:
12. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jednu ze studia - bříško roste, jak blázen, ještě před měsícem jsem spíš vypadala tlustě, než těhotně :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@miribee Jéé, sluší :slight_smile: - to je aktuální fotka?
12. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Téda, máš fakt šmrnc !!! :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když to dobře dopadne, tak si v týdnu přivezu postýlku novým autem, holky , já mám radost, jestli to klapne :slight_smile:
13. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 musím ti pochválit černou barvu- konečně ses taky pochlubila :slight_smile: moc sluší! ale jsi teda hubeňour, div tě prcek nezlomí s tim bruškem :slight_smile:
13. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketa137 - v neděli 6.5. akutní sekce - holčička Valerie, narodila se v 34+4 a měla 2850gr.
Maminka i malinká jsou v pořádku.

Jen dávám info, asi tady k vám myslím taky patří:wink:
13. kvě 2012 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa a nevíš proč?
jinak nádhera, první mimi mezi námi :slight_smile:
13. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp market má cukrovku, všechny její děti šly dřív, malá je na JIPce, ale spíš preventivně, měla i žloutenku, ale zítra by už měla jít na pokoj za maminkou.
Ona s tím myslím i počítá, že se jí děti rodí o měsíc dřív :slight_smile:
13. kvě 2012 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Jojo, ta je z pondělka :grinning:
13. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 oh děkuji :slight_smile:
13. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Jééé, tak hlavně, že jsou v pořádku :slight_smile:
13. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ježíš, vidíš, nějak jsem nepostřehla, jak ti to dopadlo s tím stěhováním...? Já měla z novýho auta taky děsnou radost - vejde se tam kočár i pes - naprosto ideální :grinning: Ať ti dobře slouží .-) Co to bude za vozítko?
13. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mě začlo zase tak svědit šíleně břicho, přitom ta vyrážka už je lepší, jsem myslela, že si ho rozškrabu do krve, naštěstí mast zabrala. A do toho takový křeče až do konečníku auuuuuuuuu :cry:
13. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee s tím stěhováním špatně :frowning2: pán z toho bytu se mi přestal opět ozývat, prostě se mu nelíbí matka samoživitelka a má pořád hrozných otázek, z čeho to budu platit a pod...mobil pořád vypnutý, na emaily skoro nereaguje :frowning2:
takže jsem začla budovat sídlo zatím tady pro malého, aby měl alespoň něco a začínám utíkat alespoň na pár dní domu k mámě, zrovna zítra právě odjíždím

jinak si budu pořizovat "jen" fabii v combiku s trošku silnějším motorem
13. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nechodila jsem k vám,ale sledovala.
Už se nám to přiblížilo,co?
Nějak mi to dnes teprve došlo,že už brzy budu mít broučka v náručí. :slight_smile:
14. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že mezi vás chodí i Markétka. Znám ji z jiné diskuze. Měla aktuní sekci,protože neměla dobrý monitor. Poslechla svůj instinkt a šla neplánovaně na pohotovost.
Malá je nádherná a rozhodně nevypadá jako nedonošená.
14. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jak "jen" fabii - já pořídila "jen" ford mondeo z 98.roku a jsem strašně spokojená - čím novější auto, tím dražší opravy, náhradní díly a podobně a s těma se musí počítat i u nových aut... To mě mrzí s tím bydlením, ale už ty otázky by mě vytočily. Koneckonců je to tvoje věc, z čeho to budeš platit, jeho by mělo zajímat až jestli má v termínu peníze na účtě nebo ne. Některý lidi jsoufakt praštěný... počkej, ještě najdeš něco o moc lepšího :grinning:
14. kvě 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee tak píšu "jen", protože původně jsem měla v plánu passata nebo superba a skončila jsem u fabie :grinning: ale mě to bohatě stačí, to jen ten můj chtěl pořád nějaký "pořádný" auto, asi si tim chlapi prostě něco kompenzují.
do teď jsem měla feldu, jednu z nejstarších a byla jsem nad míru spokojená, ale už má holka svoje odslouženo...

s tím bytem- taky bych řekla, že je mu do toho prd, kolik beru a z čeho platím a pod...já tyhle otázky strašně nerada zodpovídám, protože je to jen a jen moje věc. já jsem na peníze docela háklivá a ani manželovi jsem kolikrát nesdělovala, kolik přesně že to beru, věděl to jen cca a to to byl můj MANŽEL :grinning:! no jsem hodl divná, ale mám ráda v jistých věcech soukromí...
14. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem nachystala konečně postýlku, byl to teda boj s mantileme a pupkem ale zvládla jsem to. JInak se chci zeptat budete pro mimi pořizovat nějaký opalovací krém, na že bych s ním chtěla jezdit na koupaliště, ale přece jen i sem tam to sluníčko v létě zasvítí na něj, a vůbec nevím co pro tak malý mimi pořídit?
14. kvě 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava - s mantinelem. :grinning:
14. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska daylong baby - je bez chemických filtrů. My jedeme v daylongu všichni, je to dražší, ale stojí za to. A ta malá tuba vydrží na celé léto a ještě kousek dalšího. Já si pořád myslím, že je lepší mimčo namazat než spálit (my blondýny se pálíme i ve stínu) aspoň nos a tváře :wink: i když se říká, že by do půl roka neměla miminka nic takového na kůži mít. Ale to s ním člověk bude celé léto doma, aby ho to neožehlo? Těžko...
14. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vytáhnout postýlku mě přinutila starší dcerka a teď v ní řádí. Takže nějaké čančání u nás opravdu nehrozí :grinning:
14. kvě 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska My určitě budeme používat Biodermu, je taky dražší, ale já už teď na sebe používám 50+, protože mám hodně znamínek, takže odskoušená značka. Taky na kurzu nám ji doporučili. Postýlku už mám taky smontovanou a vybavenou, to už jsem nemohla vyržet. Ale jinak nic.
14. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My včera taky smontovali postýlku :slight_smile: Abychom vyzkoušeli, jak v ní sedí nová matrace :grinning: Kromě zabalené matrace tam nemám zatím žádné příslušenství, jen tam hajá plyšová hračka...
14. kvě 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek