Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
miribee
12. kvě 2012
@misula.g No my ještě tak do konce prázdni budeme bydlet v budoucí kuchyni, takže taky nic moc, ale já to vidím na léto na zahradě... Ty závěsy budou asi nejlepší řešení... 🙂
marki1904
12. kvě 2012
Umyté , vyluxované auto, navařeno na několik dní dopředu , hnízdíme o sto šest. 🙂
Asi jsme se vyspinkali do ružova , i Oliver ví, co se v noci dělá.. !
A v pondělí KO a balít tašku do porodnice. Příjemné starosti..
Taky z Vás ten stres padá, čím blíže jste TP ??? 😉 U mne teda ohromně, každym dnem !!!!!
miribee
12. kvě 2012
@marki1904 Stres padá z nás? Jsi blázen? Já ti mám pocit, že teprve začíná padat na mě! 😃 V pondělí jedu do porodnice sepsat papíry a neprozřetelně s sebou beru maminku - chodící těhotenskej stresor - to teprv bude den 😃
marki1904
12. kvě 2012
@miribee Jéje, jak to..? Stres z čeho, porodu, změn, nebo stíhačka ?
Mě chytá hotová euforie :-N Jsem mooc ráda že jsem broučka udržela přes 34 tt , ted už jdeme do plusu, pak porod který si chci užít , a zvykáni si na život s novým členem. x-) Takže se poslední dny křením blahem.. :-N
Možná kdybych za sebou neměla zkušenosti s kojením, hojením po porodu, a novorozencem, byla bych taky KO nervozní .. =-) Ale pak to určo dáš ! Panika zbytečná !
hadimrska
12. kvě 2012
@miribee
@marki1904 Já stres ani nemám, se na mimi těším, jen se netěším na pobyt v porodnici, kojení tomu moc nedávám, mlíko jsem poprvé skoro neměla, a malá vyloženě zarputile odmítala prso, tak nevím, každej prcek je jinej ale i tak na to moc nespolíhám. A nervózní to jsem možná proto, že budu od naší prvorozené poprvé takhle dlouho pryč. Taky bych chtěla vědět kolik malá asi váží, myslím, že na monitorech v porodnici by mi jí měli zvážit? Teda doufám, když mám tu těhu cukrovku.
miribee
12. kvě 2012
@marki1904 @hadimrska Když já jsem běžec na krátkou trať. Do teď jsem si porod a věci kolem něho nepřipouštěla. Jednak jsem měla pocit, že je to daleko a jednak jsem se cíleně zaneprázdnila kapelama, takže jsem fakt neměla čas se ničím podrobněji zabývat... Teď už jsem víc unavená, takže se válím a přemýšlím o blbostech - do porodu už mám jenom dva koncerty a jeden den ve studiu, což už neobnáší téměř žádný zařizování ani nic podobnýho... Už nevím, co bych si na sebe vymyslela, abych se zabavila... Ale já něco vymyslim a pak zas budu nadávat, jak nestíhám, jak jsem z toho utahaná a že po mně pořád někdo něco chce (to bude blaho) 😃
miribee
12. kvě 2012
Tak jednu ze studia - bříško roste, jak blázen, ještě před měsícem jsem spíš vypadala tlustě, než těhotně 🙂
misula.g
12. kvě 2012
@miribee Jéé, sluší 🙂 - to je aktuální fotka?
marki1904
12. kvě 2012
@miribee Téda, máš fakt šmrnc !!! 🙂
evelp
13. kvě 2012
tak když to dobře dopadne, tak si v týdnu přivezu postýlku novým autem, holky , já mám radost, jestli to klapne 🙂
evelp
13. kvě 2012
@marki1904 musím ti pochválit černou barvu- konečně ses taky pochlubila 🙂 moc sluší! ale jsi teda hubeňour, div tě prcek nezlomí s tim bruškem 🙂
lucisa
13. kvě 2012
marketa137 - v neděli 6.5. akutní sekce - holčička Valerie, narodila se v 34+4 a měla 2850gr.
Maminka i malinká jsou v pořádku.

Jen dávám info, asi tady k vám myslím taky patří😉
evelp
13. kvě 2012
@lucisa a nevíš proč?
jinak nádhera, první mimi mezi námi 🙂
lucisa
13. kvě 2012
@evelp market má cukrovku, všechny její děti šly dřív, malá je na JIPce, ale spíš preventivně, měla i žloutenku, ale zítra by už měla jít na pokoj za maminkou.
Ona s tím myslím i počítá, že se jí děti rodí o měsíc dřív 🙂
miribee
13. kvě 2012
@misula.g Jojo, ta je z pondělka 😃
miribee
13. kvě 2012
@marki1904 oh děkuji 🙂
miribee
13. kvě 2012
@lucisa Jééé, tak hlavně, že jsou v pořádku 🙂
miribee
13. kvě 2012
@evelp Ježíš, vidíš, nějak jsem nepostřehla, jak ti to dopadlo s tím stěhováním...? Já měla z novýho auta taky děsnou radost - vejde se tam kočár i pes - naprosto ideální 😃 Ať ti dobře slouží .-) Co to bude za vozítko?
hadimrska
13. kvě 2012
Tak dnes mě začlo zase tak svědit šíleně břicho, přitom ta vyrážka už je lepší, jsem myslela, že si ho rozškrabu do krve, naštěstí mast zabrala. A do toho takový křeče až do konečníku auuuuuuuuu 😢
evelp
13. kvě 2012
@miribee s tím stěhováním špatně 😞 pán z toho bytu se mi přestal opět ozývat, prostě se mu nelíbí matka samoživitelka a má pořád hrozných otázek, z čeho to budu platit a pod...mobil pořád vypnutý, na emaily skoro nereaguje 😞
takže jsem začla budovat sídlo zatím tady pro malého, aby měl alespoň něco a začínám utíkat alespoň na pár dní domu k mámě, zrovna zítra právě odjíždím

jinak si budu pořizovat "jen" fabii v combiku s trošku silnějším motorem
sslunicko
14. kvě 2012
ahoj holky,
nechodila jsem k vám,ale sledovala.
Už se nám to přiblížilo,co?
Nějak mi to dnes teprve došlo,že už brzy budu mít broučka v náručí. 🙂
sslunicko
14. kvě 2012
koukám,že mezi vás chodí i Markétka. Znám ji z jiné diskuze. Měla aktuní sekci,protože neměla dobrý monitor. Poslechla svůj instinkt a šla neplánovaně na pohotovost.
Malá je nádherná a rozhodně nevypadá jako nedonošená.
miribee
14. kvě 2012
@evelp Jak "jen" fabii - já pořídila "jen" ford mondeo z 98.roku a jsem strašně spokojená - čím novější auto, tím dražší opravy, náhradní díly a podobně a s těma se musí počítat i u nových aut... To mě mrzí s tím bydlením, ale už ty otázky by mě vytočily. Koneckonců je to tvoje věc, z čeho to budeš platit, jeho by mělo zajímat až jestli má v termínu peníze na účtě nebo ne. Některý lidi jsoufakt praštěný... počkej, ještě najdeš něco o moc lepšího 😃
evelp
14. kvě 2012
@miribee tak píšu "jen", protože původně jsem měla v plánu passata nebo superba a skončila jsem u fabie 😃 ale mě to bohatě stačí, to jen ten můj chtěl pořád nějaký "pořádný" auto, asi si tim chlapi prostě něco kompenzují.
do teď jsem měla feldu, jednu z nejstarších a byla jsem nad míru spokojená, ale už má holka svoje odslouženo...

s tím bytem- taky bych řekla, že je mu do toho prd, kolik beru a z čeho platím a pod...já tyhle otázky strašně nerada zodpovídám, protože je to jen a jen moje věc. já jsem na peníze docela háklivá a ani manželovi jsem kolikrát nesdělovala, kolik přesně že to beru, věděl to jen cca a to to byl můj MANŽEL 😃! no jsem hodl divná, ale mám ráda v jistých věcech soukromí...
hadimrska
14. kvě 2012
Tak dnes jsem nachystala konečně postýlku, byl to teda boj s mantileme a pupkem ale zvládla jsem to. JInak se chci zeptat budete pro mimi pořizovat nějaký opalovací krém, na že bych s ním chtěla jezdit na koupaliště, ale přece jen i sem tam to sluníčko v létě zasvítí na něj, a vůbec nevím co pro tak malý mimi pořídit?
hadimrska
14. kvě 2012
Oprava - s mantinelem. 😃
cervena_vila
14. kvě 2012
@hadimrska daylong baby - je bez chemických filtrů. My jedeme v daylongu všichni, je to dražší, ale stojí za to. A ta malá tuba vydrží na celé léto a ještě kousek dalšího. Já si pořád myslím, že je lepší mimčo namazat než spálit (my blondýny se pálíme i ve stínu) aspoň nos a tváře 😉 i když se říká, že by do půl roka neměla miminka nic takového na kůži mít. Ale to s ním člověk bude celé léto doma, aby ho to neožehlo? Těžko...
cervena_vila
14. kvě 2012
Vytáhnout postýlku mě přinutila starší dcerka a teď v ní řádí. Takže nějaké čančání u nás opravdu nehrozí 😃
cosy
14. kvě 2012
@hadimrska My určitě budeme používat Biodermu, je taky dražší, ale já už teď na sebe používám 50+, protože mám hodně znamínek, takže odskoušená značka. Taky na kurzu nám ji doporučili. Postýlku už mám taky smontovanou a vybavenou, to už jsem nemohla vyržet. Ale jinak nic.
misula.g
14. kvě 2012
My včera taky smontovali postýlku 🙂 Abychom vyzkoušeli, jak v ní sedí nová matrace 😃 Kromě zabalené matrace tam nemám zatím žádné příslušenství, jen tam hajá plyšová hračka...

Začni psát odpověď...

Odešli