• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane přesně v tomhle e-shopu jsem si dneska našla asi 5 věcí, co objednám. Díky :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska no to mě čekají věci :frowning2:
15. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No já si právě objednala čaj z maliníku a tu arniku. :slight_smile: ještě musím sehnat lněné semínko.
15. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Nejhorší je ten první týden, odchází ti z těla krev co se nahromáždila v těhu, pak už je to OK. Já byla i sešitá, první tři dny to bolelo a pak už to bylo v pohodě a to měla malá skoro 4 kila. :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, vy jste toho zase nakecaly :grinning:

tak těhu focení mám za sebou, těším se na výsledek...
15. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp My taky :grinning:
15. kvě 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Já měla včera prací den, tak jsem se kochala oblečkama a lítala po e-shopech vyzvedávat poslední výbavu. Dnes je to 16 dnů do TP a já jsem čím dál víc nervní. Hrozně se bojím, aby se ještě něco nestalo. Navíc poslední tři dny cítím pohyby daleko méně, než jsem zvyklá. Dnes jdu do rizikové poradny, snad bude příjemnější než minule.
16. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Naprosto tě chápu, já mám dneska přesně 30 dní do porodu a když to tak píšu, tak je mi z toho skoro špatně. Začínám se fakt regulérně bát... Nesnáším čekání, tak doufám, že to snad i přijde dřív, jak je mi prorokováno. Říkám si - nestresuj se, nestresuj se, nestresuj se... ale copak to jde?
16. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g
@miribee Tak víte co mi řekl manžel, já bych byl rád kdybysme napřenášeli, kdyby si snesla dřív. :slight_smile: Já si porod stejně jako u prvního moc nepřipouštím, radši myslím a zaměstnávám se něčím jiným, nemá cenu se stresovat dopředu, ani miminku to nedělá dobře. Samozřejmě už vím do čeho jdu, tak na ten první radši ani nemyslím, ono stejně nic se nevyrovná tomu, jako když Vám dají to malý mimi na břicho, to je neskutečnej pocit, pak už Vás nic nebolí. Ke konci už se miminka spíš jen v bříšku opírají a tak, mají málo místa a pohybů ubývá, ale já to taky furt sleduju.
16. kvě 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vás tak děsně bolely třísla, jako mě od včera? Ani nakoupit jsem skoro nedošla. Když sedím nebo ležím, je to ok, ale jakmile jdu, to je slušná bolest. Jinak my máme dneska s manželem 9. výročí :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 gratuluju,a nebolí mě nic
16. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak dík a neuklidnila jsi mě :grinning: Já nevim, jestli se mi tam něco roztahuje či co.
16. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane lněné semínko kdekoliv u suchých plodů - albert, billa
16. kvě 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no jasně,že roztahuje,už se to tam chystá všecko :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No mně to ty třísla dělaly taky, ale teď už to přešlo, pak jsem zase měla tlaky a křeče v konečníku. A nesnesu skoro podprdu žádnou na chvilku jo, ale doma zásadně bez. :grinning: A protivná jsem sama sobě, taková bez nálady.
16. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Teri, neboj, některé vazy končí v tříslech a proto bolí, jak se to vše povoluje. Já třísla teda necítím, ale každý den mne v noci bolí břicho. Dnes jsem v poradně doktorovi říkala, že už jsem z toho nervní, ale opět mne ujistil, že pořád máme dost času. Gratuluji k výročí :slight_smile:
@hadimrska Já jsem taky úplně bez nálady, ale to je počasím. U nás dnes fouká studený vítr, musela jsem ven, vůbec se mi nechtělo.
@miribee Nestresovat možná jde, ale u pořádné práce či zábavy :slight_smile: Já celé tři dny šiju záclonu, už je to tak monotónní, že u toho až moc přemýšlím
16. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska taky jsem takový bez nálady...v noci jsem nemohla spát, vstala jsem tak v 5, dala jsem si kafe a jogurt a zalezla do postele a koukala na chirurgy, u toho usnula, vykopala se z postele zas tak kolem půl 12, akorát jsem se umyla a šla s kamarádkou na pokec, teď opět sedím s dlabancem v pelechu a chystám se na další chirurgy...
docela si to až vyčítám, že se jen válim a nedělám nic užitečnýho, ale mě se dneska taaaak nechce :frowning2:
16. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem byla dneska na kontrole a moc mě nepotěšila ta moje doktorka...přesně za tři týdny budu předána do porodky s tím,že bych chtěla přirozený porod,což je sice supr prej,ale musím začít rodit spontálně.Vyvolat mi ho nemůžou,kvůli předchozímu CS a léky na vyvolání prý způsobujou větší konttrakce a mě by hrozila ruptura.Takže jestli se před termínem nerozrodím sama jdu na druhý CS...řekla mi,že je velká šance,že půjdu pod kudlu,páč to moje dítě prostě drobek nebude .Béééééééééé.Den na houby a já do porodu asi nežeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa proč nežrat? jen si ba naopak dopřej, ale ubec ti to nezávidím :frowning2:
16. kvě 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Najez se dokud můžeš, víš jak já trpím tou blbou dietou při té těhu cukrovce, já Vám tak závidím, že se můžeta nadlábnout, já nemůžu tunu věcí a to nejen sladký a furt jím to stejný dokola ble, tak dnešní sváča jo třeba, bílý jogurt a v tom nalámaný knackerbrot. :frowning2:
16. kvě 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa A počkej v porodnici teprv ty blafy, třeba to nakonec zvládnete přirozeně. :slight_smile:
16. kvě 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já taky toho moc nenaspím a děsně se v noci potím ale jen na prsách a za krkem, přitom mám navrch furt jen 8 kg. Taky se furt převaluju a chodím po bytě................ :slight_smile:
16. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp aaale to jen tak jsem plácla,aby malý moc nepřibral,akorát to tím neovlivním...je to geneticky a prostě tříkilového prcka mít nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hadimrska mě nemocniční strava chutná,snažím se jíst více zeleniny a ovoce,at mám taky nějaký vitamín a mimi zbytečně nepřibírá....
16. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Já taky nejsem moc na sladký a tak, ael když jíš několik měsíců furt to stejný dokola a někdy by se fakt šiklo trocha víc energie z jídla. Já znám maminky co v pohodě odrodily i 4,5 kilové děti. :slight_smile:
16. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem dnes taky nějaká přejetá. Ráno mi tekla krev z nosu, asi po druhý v životě, ale snad to jen byla nějaká prasklá žilka. Jinak jsem vyrazila konečně nakupovat a tak mám nádherný oblečky, deky, plínky atd. Jen musím ještě koupit vložky, síťovaný kalhotky a vložky do podprdy :slight_smile:

@cervena_vila myslíš, že je rozdíl, zda je budu dlabat jen tak a nebo je uvařím - myslím to lněné semínko. švagrová mi řekla, že to vařila a že to byl hnusný sliz, tak nevím, proč bych je nejedla normálně neupravené?!
16. kvě 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Já bych ale odrodit 4,5 kilové dítě nemohla.Za prvé by mě nenechali a udělali cs a za druhé mě ani tak dlouho přenášet nenechají.Nevím,jestli jsi četla co jsem psala...první dítě mám sekcí a hrozí mi prasknutí dělohy při porodu velkého plodu...děti nad 4kg se po první sekci rodí taky císařem.
16. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane protože je prej důležitej právě ten sliz
16. kvě 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Aha, toto hrozilo i švagrové, naštěstí má ale malý děti. Já s tímto moc zkušeností nemám, ale vím, že oni se dost bojí, když už člověk jednou rodil císařem, při druhým a dalších porodech, právě aby nepraskla ta děloha. Naštěstí jste hlídaný.
16. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa fuj, fuj, fuj, tak to se mám na co těšit :slight_smile:
16. kvě 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska No jo, tak tobě už to přešlo, ale já jsem o nějaký ten týden pozadu, tak to mám teprv teď, takže další v pořadí jsou tlaky v konečníku jo? :grinning: Jinak bez podprdy já chodim doma celý život :slight_smile:
Teda dneska jsem chvíli chodila po centru, ale bylo to šílený, krom třísel mě strašně bolela stydká kost a jak jsem sedla do autobusu, tak mi podbřiškem projela hrozná bolest, až do stehen to vystřelovalo. Snad se to do zítra uklidní.
Ale zato jsem koupila šátek na nošení :slight_smile:
16. kvě 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek