• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@tyrisa To prý jídlem neni velikost dítěte, na to jsem se speciálně ptala, prý to je už geneticky daný a když má to dítě být velký, tak bude i když jíst nebudeš třeba vůbec.
16. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ideálně to střídat. Každá složka je na něco. Sliz je na "promazání", je to fajn vláknina a nemusíš to jíst jen samotné slizké, dá se to někam zamíchat - marki zmínila opražit na cibulce a do polívky. Pak je dobré to namlít, protože to nerozkoušeš a to se jí i syrové, zase z toho získáš jiné látky. Já jsem zatím jen ve stadiu, kdy si to sypu na müssli, protože mám prostě ráda tu chuť.
Len je super rostlina, proto ji naši předkové měli tak rádi.
16. kvě 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila kamarádka si to házela do jogurtu a taky dobrý :slight_smile:
16. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já vím :frowning2:
16. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mám v albu , dámy :slight_smile:
16. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Moooc krásný fotky :slight_smile: Sluší ti to :slight_smile:
16. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee moc děkuju
16. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Jaký šátek jsi koupila? Chci taky pořizovat, ale zatím jsem se k tomu nedostala, je to moc drahé, tak uvidíme, jak to budeme mít s penízkama po porodu
16. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Taky jsem se podívala na fotečky, moc se povedly. Máš krásné bříško :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g opravdu moc děkuju :slight_smile: jsem ráda, že budu mít pěknou vzpomínku na pupíka
16. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, mám termín 25.6. a CS 5, má to některá z vás taky tak? A silné poslíčky k tomu?
16. kvě 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak to jsou fakt krásný fotečky. :slight_smile: Já se fotím jen doma, možná něco ještě spáchám s manželem. :grinning:
16. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejullka No já mám termín 15.6, CS 4 a doktor říkal, že to rozhodně budeme očekávat dřív. Co ti k tomu řekli?
16. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee mě řekl, že to odpovídá, že si taky myslí, že to bude dřív, já už jednou v nemocnici ležela ve 31 tt s předčasným porodem
16. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka No já mám termín 28. a CS 0.
16. kvě 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Nechala jsem si poradit v Bráně k dětem. Mám tenhle: http://www.branakdetem.cz/vlny-stribrny.htm
16. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Krásný fotky. Koukám, že nosíš ještě snubák?
16. kvě 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já jsem byla v Bráně včera, mají jich tam opravdu hodně, ale neměla jsem čas to diskutovat s prodavačkami. Ale tip je to dobrý, určitě tam pak zajdu :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ty si,ale fakt hezká baba :slight_smile: tady vypadáš nějak uplně jinak.A víš koho mi připomínáš?LIndu Finkovou trošku :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 no jo,....nosím....mě to nějak nepřijde...vždycky na to odpovídám, aby mi netáhlo na prsty :grinning: jsem na ty prstýnky tak zvyklá, že je hold vyměním, až dostanu jiný asi :grinning: exmanžel ho nosí taky, ale na druhý ruce, aby se neřeklo a Vlasta vlastně taky, když nad tím teď přemýšlím
16. kvě 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ooooo, děkuju za poklonu :slight_smile: se tu červenám
16. kvě 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak to jsem zvědavá, kdo porodí první, ono ani vysoké CS není zárukou dřívějšího porodu
16. kvě 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka to jsem taky zvědavá :grinning:
16. kvě 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka To je mi jasný a hlavně se to může ze dne na den otočit o 180° :slight_smile:
17. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Já mám zatím CS1, ale uvidím co na vyšetření. :slight_smile:
17. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, já jsem poslední 2 dny nějak moc unavená, nateklá, celá bolavá, bez energie, vrací se mi obsah žaludku :angry: :frowning2:
Už by to mohlo vypuknout..... :dizzy_face: V pondělí poslední poradna u mého doktora.
17. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych chtěla mít nějaké CS....zatím jsem prý zamčená a ještě k tomu s kvasinkama......na co mám drahou intimní hygienu,když stejně hormony udělají bordel v těle :angry:
17. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se porad drzime sem tam nakej stresicek trosku coz je u me normalni jsem proste nerv a mam strach at je vse ok... :unamused: taska do porodnice je zabalena doufam ze tam mam teda vsechno :slight_smile: nakonec pujdu rodit do Bohunic tak uvidime jak to bude....v Pondeli tam jdu poprve na ty monitory tak uvidime jestli budem porad pohromade...moc se necitim od vcerejska...Tak se drzte holky a preju krasnej den... :slight_smile:
17. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Ahojky, já jsem si říkala, že ses dlouho neozvala, hlavně, že jste v pořádku. Stresy mám taky, čím víc se to blíží. Vždycky se na chvilku uklidním po poradně. Byla jsem včera, ještě mi nedělali monitor, ten se myslím dělá až od ukončeného 38. tt. A prý máme ještě dost času...
17. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že se všechny v tom 38tt cítíme stejně blbě. :frowning2:

@tyrisa Já mám zakázáno kvůli ekzémům mýdlo, sprcháč cokoliv, co by mě dráždilo, asi si pořídím Biodermu.

@pitrson My jdeme taky rodit do bohunic. :slight_smile:
17. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek