• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Hrozně prsa nateklá a citlivá, hlavně bradavky a nafouklá jako balon
3. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 to už je docela dlouho, to ti určitě ukáže:slight_smile:
3. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sekacka ,,,,, myslíš???? Minnulý měsíc jsem testovala asi 26Dc a testík negativní, mrcha druhý den dorazila.
Mám 4den zpoždění
3. říj 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břicho vůbec nebolí,to je mi už divné, jinak tak týden před ms už mě bolí.
Snažíme se druhý měsíc.
3. říj 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka jo, bylo to jak na vztek. O prvním těhu jsem řekla ve třetím měsíci a ve čtvrtém o malé přišla, tak jsem to nechtěla říkat co nejdéle. Nemám ráda soucitné pohledy :confounded:
3. říj 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka rentgen nutny, jsem po zlomenine kotniku, stale to neni srostle
Ale reknu jim to a snad neco vymysli :wink:
3. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 tak to bych uz testovala hned! Mne se carka ukazala 10 dni po ovulaci
3. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud si těhu,tak rentgen bych si nenechala.nejhorší je v prvních třech měsících,asi bych to neriskla.Jinak já jsme těhu také,ale zatím jsme byla na ontrole,kde nebylo nic vidět a dle MS už mělo,takže nedoškavě čekám ještě 8dní než se dozvíme co a jak.Všem moc drží palečky.Mimochodem s tou zumbou jsem přemýšlela a docela se bojím a to jsem tělocvikář,na druhou stranu pokud se na to cítíš a nepůjdeš do vysílení tak by to mělo být ok:slight_smile:
3. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zumbu jsem dala bez skoků a přílišného dupání, takže takový lehký taneček, tak snad to bude ok. Ale minulý týden, když jsem to ještě netušila, tak jsem tam poskakovala jak divá, takže snad se mimi pevně drží :wink:
Amal při rentgenu Ti dají na břicho tu nepropustnou zástěru, tak snad to dobře dopadne a nebude to mít žádný vliv.
3. říj 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita fakt zástěru? to jsem si říkala, že by měli mít! a o tu si mám říct u doktorky, nebo na tom rentgenu?
já se jen bojím, aby mi neřekli, že mi ho neudělají....... potřebuju tu nohu zkontrolovat
@adlin27 já musím jít, léčím zlomený kotník, musí být v pořádku
3. říj 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bojim se pridat, nechci to zakriknout. Cekali jsme na // dlouho. K lekari jdu az 20.10. (8tt). Drive me tady nikdo nechce videt.
4. říj 2011 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amallie já si pamatuju, že tu zástěru dávali i mně, ale pochybuju o tom, že jsem byla těhotná..je to už dlouho tak si to nepamatuju proč, ale zástěru si pamatuju..Na RTG jsem mnohokrát nebyla, ale pamatuju si, že se ptají jestli nejsi těhotná. No a kdyby se náhodou nezeptali, určitě to řekni a mudr to řekni taky..
@mirkson ahoj a neboj se, pokud to má dobře dopadnout dopadne to ať tady budeš nebo ne! Ale mně se to kecá, bojím se úplně stejně jako Ty :grinning: , ale doufám...
4. říj 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita no, ja v poslednich dvou mesicicch prave chodim na rtg co tri tydny a vzdycky tam podepisuju, ze nejsem tehotna :astonished: tak se proto prave bojim, jak to bude probihat, aby mi nerekli, tak bezte domu :astonished: jsem rada, ze vim o te veste, kdyz by neco, tak se na ni budu hnedle ptat. Zjistim to zitra, ale mam z toho obavu. Zadanku uz mam doma, takze k doktorce pujdu az po rtg
@mirkson to jdes dobre k mudr, taky chci jit az v 8 tt, to je ale jeste za dlouho :grinning:
4. říj 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie a nechceš si na ten RTG zavolat? Abys tam nešla zbytečně, nečekala až dojdeš na řadu a oni ti neřekli, bohužel běžte domů? za dotaz nic nedáš nebo myslíš že je to blbý nápad?
Já když jsem byla prve těhu tak jsem šla myslím v 6 nebo 7 týdnu a srdíčko už bylo...tak teď tam ani nevolám neb by mi řekla, že mám přijít až za 10 dní třeba a to bych čuměla do kalendáře jak na panenku Marii kdy bude jako TO DATUM :grinning:
4. říj 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita covece ja stejne musim k ortopedce, i kdyby me nevzali na rtg, musi se na me kouknout, tak je to asi jedno, ale zavolam tam, to mas dobry napad! Aspon budu vedet dopredu :wink: jdu na to hned, za chvili projde mama, nikomu jsem to nerekla, tak at je tajemstvi
Ja jsem dneska 14 DPO, takze fakt asi az za mesic
4. říj 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak napiš co ti řekli. my jdeme s prďolou ven, dokud je krásně :slight_smile:
4. říj 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita uff, a je to vyreseny! Dostanu vestu a ory je ten kotnik dostatecne daleko a bude to ok :wink: Tak o starost mene :wink:
4. říj 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Že jsem těhu vím už víc jak týden aniž bych čekala než přijde MS. Termín zatím 5.6.2012, je to moje první těhu, tak jsem nervozní :slight_smile: Teď mě trápí angína, na kterou jsem dostala penicilin, naštěstí průběh bez horeček. Tak nám držte pěsti ať prcek zůstane tam, kde je. Ultrazvuk 14.10., to by mohlo byt už vidět i srdíčko :slight_smile:
4. říj 2011 v 08:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie Já měla rentgen zubů a Dr. mi řekla, že pokud jsem v začátku a byla jsem chráněna vestou, tak by se nemělo nic stát :slight_smile:
4. říj 2011 v 08:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekv to, to bude dobry, daji mi pry nejakou ocelovou vestu :wink: Mne spis slo o to, co jim mam rikat a taak, jsem blba :sweat_smile:
Mudra ti rekla, ze 14.10. bude srdicko?? To ja bych ho ted mela 22.10. v tom pripade
4. říj 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie jasně že to bude dobrý :slight_smile: Jinak srdíčko by snad mohlo být už toho 14.10. vidět, doufám, že to tak bude, chceme to oznámit rodičům při oslavách narozenin. Je to první vnouče, tak budou mít obrovskou radost. Ty to čekáš kdy?
4. říj 2011 v 09:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj přidávám se k vám. Jsem 6+3 tt. Včera jsem byla u doktora a dělal mi ultrazvuk. Srdíčko zatím nebije a objednal si mě na 26.10. a už mi prý dá těhu průkazku. Se hrozně těším! :grinning:
4. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@prcekv ja jsem si vypocitala na 13.06. podle ovu, podle ms 10.06.
My to rekneme az tak v 10tt, driv ne :wink: Prvni dite jsme taky rekli vsem az na konci I. trim
4. říj 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta.m to je krasna fotecka :dizzy_face: take si za tyden o ni reknu.nevite v jakym jsem ted tydnu??prvni den posledni MS byl 30.8..porad se nemuzu dopocitat,jsem po ivf
4. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 já měla poslední MS 29.8. a jsem 6tt :wink:
4. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Těhotenství mám potvrzené z krve. Příští kontrola 13.10. Doufám, že už bude srdíčko. Jinak termín mi vychází na 2.6.
4. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky můžu se taky přidat? Na testíku mám už // jako dálnici :slight_smile: konečně se nám to podařilo :slight_smile:
4. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta.m tak to moc blahopřeji :slight_smile: já jdu na prohlídku 12.10 tak jsem zvědavá :slight_smile:
4. říj 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 termín porodu ti vychází na 6.6., i když jsi po ivf, tak se termín bere podle poslední ms, nebo aspoň já to tak měla, když jsem čekala první.
4. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Tak já to nechci zakřiknout, protože jsem teprve ve 4tt, ale pokud se mi tam ta malinkatá bublinka usídlí, budeme mít také červňátko... :slight_smile:
4. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek