• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@amadeuska Tak gratuluji :wink: :wink: Já jsem 5+0 podle PM -ta byla 9.9.ale jsem po IVF...A bolesti břicha mam taky,dokor říkal že to je normální..UTZ mám ve čtvrtek tak doufám že bude vše ok. :wink:
14. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 Díky a moc držím palce:slight_smile: Já krotím zatím své nadšení, dokud nebudu vědět jistě, že je vše tak, jak má být. Ale cítím, že tentokrát se to snad povede:wink:
14. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aronek tyjo ty si superzenska! ja teda uz mam vsechny zkousky hotovy a jen se snazim dokoncit diplomku, jeste asi 10 stranek textu a pak ty okecy nazacatku a nakonci... no a k tomu se teda snazime rekonstruovat baracek, ale s tim nam hrozne pomaha tatka, takze to je uplne super. Jak to mas ale ty, to bych asi nedavala vubec... muzes ty statnice jeste posunout?
14. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Povede neboj!! :wink: :wink: :wink: :wink:
14. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 ja vim ze je to takova dost blba otazka - ale co znamena IVF?
14. říj 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi neni to blbá otázka :wink: IVF je umělé oplodnění.IVF(in vitro fertilizace) mimotělní oplození :wink:
14. říj 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 tak to se Ti vůbec nedivim, že jsi byla zklamaná. to bych byla taky. člověk tam jde natěšenej, že už mimčo uvidí. takže jdeš ve čtvrtek? to už tam ale určitě bude na 100% vidět srdíčko:slight_smile:
14. říj 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 aha!!! diky moc za vysvetleni:slight_smile: je to tvoje prvni IVF? jak dlouho ste zkouseli pred tim nez ste se rozhodli pro toto?
14. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi zkoušeli jsme rok..A je to naše první IVF ale druhý transfer embryí..První byl v červenci,zbytek jsme nechali zamrazit.To se chytlo ale bohužel to brzo zkončilo potratem a ted máme ty rozmrazený tak doufám že bude vše v pořádku :wink: :wink:
14. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi bohužel nedalo :fearful: Ale ono to půjde. Zkoušky zvládám, ale sednout si k diplomce mi nejde :angry: A v práci jsem převzala nová oddělení, neznám ženské, pořád mám něco rozhodovat a ještě ten trouba kolega, prostě je to všude těžké :wink:
14. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek tyjo ty si fakt nadclovek. a jak velke je tve male detatko doma? tak nejak mi to pripada, ze kdyz je toho hodne, tak je toho prilis, ale vzdycky se vsechno nahrne najednou... moc ti fandim at to vsechno zvladnes. a at da mag.or kolega pokoj...
14. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 a ve kterym tydnu si potratila? ja sem ted tehotna, jestli se tomu uz tak da rikat, poprve a tak nejak sem z toho vyjukana, kolik tehotenstvi opravdu odejde...
14. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi malému byl rok a půl, je to můj vymodlený drnda :grinning: Je toho fakt hodně, ale nepodstatné věci vypouštím - úklid, dělám jen hlavní debordelizace, kamarádky - to je mi moc líto, ale všechno napravím - slibuji, pejsky, oba jsou již naštěstí starší a mají trochu rozumu :wink:
14. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Potratila jsem ve 3 týdnu..Jelikož jsem měla umělé tak se vědělo přesně že jsem těhu akorád to dlouho nevydrželo nu...Doktor říkal že nejrizikovější je prvních 8 týdnů (at umělé nebo přirozené těhu) a pak je tak trochu vyhráno..Potratem končí 1/3 těhu.Na to tu ale nebudeme myslet! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 Jezis holky nestraste me :frowning2: jako vazne jo ??? Ja dneska byla s mamkou ve meste a ta mi uz koupila nejaky dupajdy...a ja jsem samozrejme neodolala a taky si nejaky koupila ...ja vim,ze jsem blazen ,ze je hoooodne moc brzo,ale zkratka jak jsem sla okolo a videla ty vecicky,tak jsem mela hnedka slzavy udoli,tak me tam mamka zatahla....no a nedej boze ,kdyby se neco stalo,tak to bych asi neunesla :frowning2: zatim jsem dneska 5+6 a musim zatukat,ze mi nic neni,krome bolavych prsou a obcas boleni v podbrisku....holky ,rekněte mi ,ze to bude v pohode ze jo ?? je to moje prvni tehu a jsem tak strasne stastna a natesena ,ze to ani neni mozny ....:frowning2:
14. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 to víš, že to bude v pohodě, musí:slight_smile: taky už si trošku nakupuju:slight_smile:
14. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynka89 Nestresuj se!!Samozřejmě že to bude dobrý!Vůbec nemysli na něco jiného,ano? :wink: A nakupovat se musí já už bych se taky nejradši rozběhla na nákupy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynka89 Na to, že by se mohlo něco stát vůbec nemysli. Myslím, že přehnaný strach nadělá víc paseky než bezstarostné nakupování:wink: Asi bych se do toho měla taky vrhnout:wink:
14. říj 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@caricia1 svanhild ..to jsem rada,ze jste me ujistily :slight_smile: jste hodny a jsem rada ,ze tu jste :slight_smile: jeee to jsem rada ,ze nejsem sama s tim nakupovanim :slight_smile:...ja jsem tenhle mesic zpatky u rodicu,protoze jsme se s pritelem prestehovali do vetsiho bytu a jeste to tam neni zas takovy jaky by asi melo byt ,hlavne jeste neni pripojena kabelovka,takze asi nudou bych se ukousala,ale to jsem chtela rict....takze jsem u mamky...ta cela natesena ( rekla bych,ze snad vic jako ja ) hnedka vecicky vyprala a s radosti vesela na susak....a bylo to zase tady....jak jsem to videla ,tak jsem se rozbulela jako zelva :frowning2: predstavila jsem si,jak ta moje mala princezna uz je tady s nama :frowning2: mimochodem pohlavi mam zpocitany pres znamou v porodnici,ktera je na to expert,tak doufam ze to vyjde ,protoze susak je celej ruzovej :grinning:....ja si snad ani nepripoustim,ze by to byl kluk,proste to je holka :grinning: povidam si s ni uz :grinning: rikam ji ze maminka je do ni blazen a ze to cekani bude neuveritelne dlouhy....no kdyz se nad tim chvilkama zamyslim,tak si sama rikam,ze jsem asi fakt blazen a cvok :grinning:DDDDDD...kdyz to tehotenstvi je tak krasny.....citim se jak krasnej barevnej motyl,co lita nad rozkvetlou loukou.....fakt se ze me stava psychous :grinning:DD pomooooc
14. říj 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynka89 Žádnej psychouš!! Vždyt je to kráááásný ,jen si to užívej,čekání sice bude dlouhý ale uteče tak rychle že se ani nenadějem!!Mam kamarádku která minulý týden porodila a nemůžu věřit že byla těhu 9 měsíců :grinning: uteklo to šíííleně rychle :grinning:
14. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amadeuska ahoj, vítám tě mezi náma. Určitě se do tabulky přidej, není to moje tabulka , je nás všech:slight_smile: , jen ji aktualizuji. Holky, neptejte se a připište se :slight_smile:
14. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 já se taky cítim krásně, nádherně a taky se moc těšim:slight_smile: taky si představuju spíš holčičku:slight_smile: a moje máma je taky strašně moc natěšená. tak kdyžtak nejsi blázen sama, je nás víc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka..............jméno...................věk................týden..................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................8+1......................19.10...........31.5.2012 ........Brno
iil............................Lenka...................29................. 6+5.......................21.10.............3.6.2012 ....................
svanhild.................Pavla.......... ........21..................6+0.......................4.11..............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek.....................Líba....................33................. 6+4........................???? .........6.6.2012..........Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82...................... ..................29.....................6+5.......................20.10 ..........3.6.2012??.....Plzen....................................
akita.......................Leona......... .........33.................5+4.......................27.10............11.6.2012.........Brno
tynka89..................Kristýna..............21..................5+6........................24.10............9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. 5+2........................17.10..........13.6.2012 ..........Přeštice
frami........................................................................ .7+0........................13.10. ..................................................
amallie........................... .........................................5+4.......................cca 30.10. ............................................
prcekv...................................................................... 6+2.......................14.10. ...................................................
magdalena_f ................ ........................................5+0......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka................................5+3 .......................asi 31.10 .............................................
ilca85...................................................................... 7+2........................24.10.....................................................
oli23................................... .....................................5+4........................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.................5+2.......................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea..................................................................... 6+3..........................???.......................................................
gaudi...................................................................... 4+3.........................24.10.....................................................
andrejka_86......................................................... 4+2.........................19.10. ..............20.6.2011......Frýdek-Místek
Amadeuska................Elis...............27................4+3..........................???..................19.6.2012............Praha
14. říj 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek verim ze ti i chlap hodne pomuze. No a kdyz to vsechno zvladnes jeste 8 mesicu, tak to budes mit za na chvili vsechno za sebou - skola hotova, z prace klid a porod snad taky ve zdravi za sebou a pred sebou jen radost tvych dvou milacku. Vsak to vypada jako dobry plan:slight_smile:
15. říj 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden..................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................8+1......................19.10...........31.5.2012 ........Brno
iil............................Lenka...................29................. 6+5.......................21.10.............3.6.2012 ....................
svanhild.................Pavla.......... ........21..................6+0.......................4.11..............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek.....................Líba....................33................. 6+4........................???? .........6.6.2012..........Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82...................... ..................29.....................6+5.......................20.10 ..........3.6.2012??.....Plzen....................................
akita.......................Leona......... .........33.................5+4.......................27.10............11.6.2012.........Brno
tynka89..................Kristýna..............21..................5+6........................24.10............9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. 5+2........................17.10..........13.6.2012 ..........Přeštice
frami........................................................................ .7+0........................13.10. ..................................................
amallie........................... .........................................5+4.......................cca 30.10. ............................................
prcekv...................................................................... 6+2.......................14.10. ...................................................
magdalena_f ................ ........................................5+0......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka................................5+3 .......................asi 31.10 .............................................
ilca85...................................................................... 7+2........................24.10.....................................................
oli23................................... .....................................5+4........................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.................5+2.......................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea..................................................................... 6+3..........................???.......................................................
gaudi...................................................................... 4+3.........................24.10.....................................................
andrejka_86......................................................... 4+2.........................19.10. ..............20.6.2011......Frýdek-Místek
Amadeuska................Elis...............27................4+3..........................???..................19.6.2012............Praha
Caricia1..................Zdeňka.............22.................5+1.........................20.10...............???.....................Přeštice
15. říj 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem se taky přidala :wink: :wink:
15. říj 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,preju krasny vikend vsem.. :dizzy_face: :wink:
koukam ze uz jste zacly nakupovat..ja jsem dost poverciva,tak ze to vidim az tak na jaro :grinning: :grinning: ale koupila jsem si krasnou tehu knizku.

@caricia1 to je dobre,jen vitej :sweat_smile: :slight_smile:
15. říj 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 Děkuju :slight_smile: Já bych taky už nejradši nakupovala ale ještě se moc bojím...Tak ještě radši nějakou dobu počkám :wink: A můžu se zeptat jakou knížku? :wink:
15. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucienka82.............Monika......... ......29..................6+5........................20.10...........3.6.2012?? .......Plzensko.
Caricia1..................Zdeňka.............22.................5+1.........................20.10...............???.....................Přeštice
Dnes v 08:59 • snaží se • Odpověz • To se mi líbí • •
15. říj 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 jeé.koukam ze jsi take z Přestic..to uz jsme 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ta knizka se jmenuje : tehotenstvi v otazkach a odpovedich.je pekne zpracovana,spousta otazek a odpovedi tykajici se tehotenstvi,porodu a sestinedeli :wink:
ja si myslim ze nam ty nakupy neutecou,v dnesni dobe se sezene vsechno tak nac spechat.ale nerikam ze me to nelaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
15. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek