• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@alushka5 končici tehptenstvi aspon podle mne je najhoršia faza celeho tehulkovani... :slight_smile: Vše co jsem jedla a delala ted nemužu a k tomu možna ešte tie nervičky z porodu... Už se nemužu dočkat až to bude za nama a mne se hadam uklidni hormony :slight_smile: a nebudu tak vztahovačna :grinning: . Do konce doma posloucham, že si ten porod privolam... :dizzy_face:
17. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g no misulko ja mam fobii z porodu ale ven malej proste musi jit:slight_smile:a jak to zvladas?? :wink:
17. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska je treba se potkame na monitorech???Kdy mate terminek??
17. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska tak to jsem ráda že je to asi normální,... :grinning: piju kafe celé těhu, jen jednu za den ale tak 3 dny zpátky mi přestala chutnat,... největší kámoš je wc a postel, všechno mě bolí jako bych měla dostat chřipku, malá má tolik síly až se bojím že vyskočí pupkem ven! :wink: :dizzy_face: o mojí náladovosti ani nemluvím, chudák manžel... všechno to odnese on :grinning:
17. kvě 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska žáha mě pálí každý večer, rennie mi zabírá, dám si jedno nebo dvě a pohoda!
17. kvě 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka5 no tak to mame stejne :slight_smile: Presne tak to funguje u nas... ja mam ted otočeny system.. V noci nespim, zaspavam kolem 5.30 hod,rano a z postele sa vyhrabem o 14tej.. tak rýchlo uklid, vareni a to me hned vyčerpa a popri tom sa musim kontrolvat aby som nevybuchla pre hoc aku maličkost... :slight_smile: Je to ale nervama... ako prvorodičky nevieme čo nas čaka a aspon ja ma obrovskkkeeee obavy :grinning: Kdy maš termin ? Mame 13.6 a dufam, že do toho dna to sama se sebou vydržim... inak uprimne lutujem polovičku :grinning:
17. kvě 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka5 to teda dam... no mne sestra vravela, že nemužu vobec nic... jedine co vraj mužu je paralen a mag. no to s uklidnením zahy nema nic společneho .... :frowning2: a nepocituješ take tuhnutie bruška alebo skor napinanie ako pri menstruacii?
17. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska tak mě to vychází na 19.6. :grinning: no mi navíc ještě spravujeme bydlení, takže jsem naštvaná každou chvilku, čekáme než nám udělají kuchyň, nemáme ani vymalované, ani podlahy položené... všechno na poslední chvíli, takže jsem z toho tak nervní že hysterčím při každé příležitosti! Chtěla bych to vydržet aspoň do půlky června, už kvůli tomu že nemáme kde bydlet, no a u tchýně se mi opravdu nechce být:grinning: ale z toho hysterčení mám strach že to bude dřív :grinning:
17. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska s tím spaním to máme stejně. já teda ležím, ale budím se každou chvíli a nepořád courám na záchod, jsem z toho až nervozní a možná i kvůli tomu nespím, jak pořád myslím na to, že stejně za chvíli zas poletím :grinning: a kolem té půl 6-7 mám usínací a kolem té 11 vylézám- tak to mám poslední týden
17. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska tuhnutí břicha mám, i v podbřišku mě pobolívá, ale i v křížové oblasti :unamused:
17. kvě 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska no teda magnesko nevim co ma společneho s palenim žahy, ale mě řekl doktor že mg můžu brát jen do 35. týdne... a na žáhu jsem to fakt neměla...
17. kvě 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka5 tak to mas doma pekne veselo :slight_smile: chapem že si nervozna ale doporučujem fakt klideček :slight_smile: aj ked je to tažke.... a nervičky pracuju porad :slight_smile: pocity mas stejne ako ja... tak hadam to obe dame v termine :grinning: Ja mg berem furt .... ale už se tešim na KO 22.5 pač som pekne nervozna...
17. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no tak to je mile :slight_smile: Ja mam doma veselo... Dnes sa mi polovička smiala, že mu na spani pri mne nepomohol ani prašek :grinning: no je to težke... a len co se zobudim tak mam nutkanie na zvraceni... dnes jsem dala zatim jabko a vodu a mam pocit, že som zjedla 3 obr porce obeda,... :slight_smile:
17. kvě 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Docela dobře zvládám :slight_smile: Bolesti mám dá se říct stejné, co asi už 3 týdny, možná mi častěji břicho tvrdne. Bývá mi i zle od žaludku, furt bulím a buď doma makám do úmoru, nebo se nezmůžu vůbec na nic a celý den proležím. Aspoň, že ještě k tomu není venku vedro a můžu se jakžtakž pohybovat :slight_smile:
17. kvě 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně už se to vleče...
17. kvě 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson My máme termín 2.6., tak dnes první monitor, malá spala, tak jí budili, dvě hodiny jsem tam strávila, ale paní doktorka se mi omlouvala, že to tam tak bohužel je. Byla moc fajn, jméno si teda nepamatuju. Odhad váhy máme 2,9kg. Prej mám malý bříško a díky těhotenské cukrovce nás nechce nechat přenášet.
17. kvě 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt super,doktor mě dnes tak prohrábnul,že jsem teď byla na malé a měla krev na kalhotkách :confounded: ...snad to nic nebude :unamused: :unamused: :unamused: ...máte zkušenost s tímto problémem některá????
17. kvě 2012 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak toto teda ne, jen taky nemá ráda jak v porodnici do tebe tak hrabou, já vím, že musijou, ale i tak........... :frowning2: Možná to je jen tím, že si teď dole hodně prokrvená, pokud to bude jen trocha krve, tak to bude OK, horší by bylo víc. Kamarádce dělali hamiltona a krvácela fest až do večera a pak už šla rodit, ale to je něco jiného.
17. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Víš jak jsem vyděšená :angry: :angry: bolelo mě i chvíli břicho tak tu polehávám...zítra mám domluvené focení a v šupliku nepoužité epi-no,takže se mi fakt ještě rodit nechce!!!!!
17. kvě 2012 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už chci teplo! Není mi žádné oblečení přes břicho :angry:

@vak přímo takovou ne, ale měla jsem antibiotika a rozházely mi mikroflóru, tak jsem měla "dole" týden svědivku. Stačilo se trošku podrbat přes kalhotky a měla jsem krvavé flíčky, protože jsou ty tkáně hodně prokrvené - jak tu holky psaly, že mají "oteklou pipku", všechno je citlivější.
17. kvě 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Měla jsem krvavý hlen myslím,že je to fakt tím jak do mě sáhnul bolelo mě to a byl tam docela dlouho :angry: :angry: ....svědivku už mám taky za sebou,ale bez krvácení :confounded: :confounded: to je hrozný co vše musíme vytrpět co :frowning2: !!
17. kvě 2012 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To je teda hrůza, ale snad budeš v pořádku ... Do mne taky hrábnul tak, že jsem vyjekla, hrkly mi slzy do očí a celej den jsem z toho byla mimo. I tento týden mi to tak udělal jiný dr. Ale krev mi netekla. Ach jo, co ještě budeme trpět
17. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Když hlen, nemohla to být třeba hlenová zátka?
17. kvě 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Taky mě to napadlo nestraš :frowning2: :frowning2: ...Já mám doktora na kterého nedám dopustit nikdy mi to od něho nebolelo,jenže dnes to byl fakt děs,ale jak píše cervena_vila máme jí citlivější a do porodu to asi lepší nebude...No kdyby náhodou tak vám písnu než odjedu :slight_smile: ,ale nerada bych!!!
17. kvě 2012 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To ti věřím, že ses vylekala, já toto taky nerada, hrabou až kamsi auuuuuuuuuuu. Jakoby toho člověk neměl už tak dost, já to nenáviděla když jsem rodila, asistentka čekala na kontrakci a pak do mě hrabala, ble, no už se teda těším. Moje gyndařka vyšetřuje fakt jemně, ale v těch porodnicích to je mazec.......A taky mě pak kolikrát po těch vyšetřeních bolí podbříšek. A pipku mám snad celý těhu řádně oteklou, jakobych do ní dostala kopanec. :slight_smile:
17. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To snad ne, že by ti odešla zátka, co já si pamatuju, mě odešla naráz a byl to nažloutlý a trochu růžový hlen.
17. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska No to se mám na co těšit :angry: :angry: já do porodnice docházet nebudu,ale už teď se bojím další kontroly takhle mám problém se uvolnit natož po tomto zážitku :angry: :angry: ..jinak jsem teď byla na malé a dobrý jen mě ten podbřišek bolí...
17. kvě 2012 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Aha, no oni asi to tak musí dělat, mně to říkala známá, jako před porodem, taky mi to dnes nebylo příjemný, při prvním těhu si pamatuju ráno před porodem, taky se ve mě dr. šťourala, až jsem už chtěla říct kurňa a dost. Mně třeba dneska měřili i pánev, to jsem čučela, to mi při prvním neměřili, až těsně než jsem šla rodit.
17. kvě 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011
@misula.g holky, já mám taky Leidena. Dr mi řekl, že si budu určitě měsíc před porodem píchat, zítra se k němu jdu objednat, tak uvidím, co mi řekne. Ale píchat si injekce moc nechci :frowning2:
17. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Asi měli pocit,že jí máš úzkou :wink: ,ale mě to nedělali ani u jednoho porodu..víš jak to je stále se něco mění já jsem zvědavá co nového mě v porodnici čeká po 14.letech :grinning: :grinning: doufám,že jen to nejlepší!!!!
17. kvě 2012 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek