• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@hadimrska je ja mam taky 2.6.ale zatim to asi nijak nepujde....jak to tam funguje???vubec netusim totiz...
17. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Jsem vytlačila skoro 4kilový dítě, tak snad není tak úzká. :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pitrson Musíš prvně do třetího patra se zaevidovat, pak pojedeš do druhýho patra na monitory, dáš průkazku sestře, ona tě pak zavolá na monitor, jo a moč si sebou ven, změří ti tlak a adjí ti podepsat takovej papír, koho mají informovat kdyby něco a tak. Pak až natočí monitor, jdeš do čekárny a čekáš až tě zavolá doktor na prohlídku. Já to měla na dvě hodiny, tak jídlo a pití sebou, je tam děsnej vzduch.
17. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Třeba spolu budem nakonec na pokoji ještě. :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se vám jdu pochválit co dělám dalšího
17. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
ukazuje se mi to jako nějaký velký obrázek ,jestli vám taky ,tak se omlouvám ,měl byt menší :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim A já si říkala,že jsi tu dlouho nebyla koukám,že si krátíš čas :wink: ..super jsi fakt šikulka!!!
17. kvě 2012 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak no už se to krátí tak chystám....zítra jdu k dr.tak sem zvědavá
17. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, v čem perete nebo budete prát věci na miminka?
17. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane V Lovele, nám se nejvíc osvědčila tekutá. :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem koupila Persil expert sensitiv-tekutý, na etiketě je miminko, ale nevím, jestli jsem taky neměla po té lovele sáhnout.. A bez aviváže nebo s?
@hadimrska
17. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane S Persilem zkušenost nemám, my používám Ariel i pro prvorozenou dceru. Já aviváž zásadně nepoužívám, i doktorka říkala, že to není dobrý, já totiž trpím na ekzémy, vím, že někdo přidává na změkčení ocet, a taky je dobrý miminkám 2x vymáchat po praní, aby tam toho prášku zůstalo co nejmíň.
17. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane já koupila dreft krásně voní
17. kvě 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane A léky jsi nikdy nebrala? Dej nám potom, prosím, vědět, jak jsi dopadla :wink:
17. kvě 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Já teď dožehlila oblečky, taky jsem prala v zeleném Dreftu, krásná vůně
17. kvě 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zrejme už v tuto dobu maminky spinkaji...nebo se tu najde maminka ktera take nemuže spat ?
17. kvě 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane taky Lovela...bez aviváže.
18. kvě 2012 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dahane ja prala vecičky v Batole a taky spokojnost.
18. kvě 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminy :slight_smile: ...noc jsem přežila bříško pobolívalo,ale teď je snad vše ok.Nebudu vám popisovat co ze mě ještě večer vyteklo a nebylo toho málo :confounded: :confounded:...malá je v pohodě cítím jak se vrtí :slight_smile: ...noc byla příšerná nemohla jsem zabrat a nemyslet na to co kdyby atd........však to znáte :wink:!
Dnes mě čeká focení,ale že půjdu tři týdny před termínem jsem si nemyslela nějak se to odkládalo a já to málem ani nestihla ty vado :grinning: :grinning: ...
Jo a taky jsem se dozvěděla proč měsíc před termínem porodila ta moje známá...jak jinak než starosti :frowning2: nemocné rodiče,práce.... a malé se v bříšku asi už moc nelíbilo.... má 2,49kg a měří 46cm drobeček malinkatej,obě jsou jinak v pořádku a malá to určitě dožene :slight_smile: ....termín měla 17.6. takže holky klídeček a odpočívat,žádný stresíky :wink: !!!!
18. kvě 2012 v 07:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno mamulky, dnes bude hezký den :slight_smile:

@vak Maličká určitě bude v pořádku, ale ty buď na sebe při focení opatrná. Jestli to opravdu byla hlenová zátka... Doufám, že si focení užiješ a že se nám pochlubíš :slight_smile:
18. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Já u obou dětí začala rodit tak,že jsem maličko krvácela žádná plodová voda tu mi vždy propíchli až na sále,ale odjížděla jsem do porodnice už s bolestma po 5minutách tak snad už bych je taky měla,kdyby se malá chystala ven :wink: :wink: ...
Pokud se fotečky povedou určitě je sem dám :wink: ...ty vado ty už jsi ve 39.týdnu jsi adeptka na první porod mezi náma že :grinning: :grinning: jak se cítíš??
18. kvě 2012 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No to jsem ráda, že je ti líp, já měla taky děsnou noc, ani z té návštěvy porodnice, spát jsem moc nemohla a do toho se mi udělalo nějak slabo. A ty stresíky hlavně v rodině to já znám, teď to mám skoro celý těhu :frowning2: . Až tam příště k doktorovi půjdeš tak mu to ale všechno řekni co se ti stalo po tom jeho vyšetření.
Tak už se těším na fotečky. :slight_smile:
18. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g No jo koukám, máš termín 1.6., my 2.6. To se nám to krátí. :slight_smile:
18. kvě 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Díky :wink: ....vím,že nejde tělu poručit,když máš v hlavě starosti a kor když jsme v tomto stavu :angry: ...
Jdu poštrachat oblečky na focení a doufám,že se vejdu do nějakého pěkného spodního prádla nevytáhla jsem ho za celé těhu tak mám trochu obavy,že se do ničeho nevjdu :confounded: :confounded: ...
18. kvě 2012 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Aha takze docela na dlouho...no nevadi...co se da delat.. :slight_smile: to by bylo fajn lezet spolu na pokoji:slight_smile:
18. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson No prej je to tak i na obilňáku, to si nevybereš, ale tak to se dá vydržet, akorát že malé se tam nelíbilo budou jí čtyři, tak si příště beru hlídání. Ale i manžel tam trpěl a nebyl sám, pánové tam funěli a skučeli. :grinning: No chlapi. :slight_smile:
18. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to tu čtu, vy nespinkáte ? Znam to muka z předešlých těhu, ted jsem přesvědčená, že budeme mít to nejhodnější mminko, nechápu, ale jakmile zalehnu do postele, brouček se přida a spíme oba jak dřeva, vzbudím se až ráno, vyspatá a odpočatá a brouček nejlíp až po snídani. Ukázněné miminko mame, tak to funguje cca 14 dní . :dizzy_face:
18. kvě 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hadimrska no ja pujdu sama :slight_smile: jestli vydrzim do toho Pondeli... :slight_smile:
18. kvě 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se zblázním, šíleně mi chybí sex, už ted to vidím, po porodu budu zas jak utržená z řetězu :frowning2:
Kdybych mohla tak se neznám... :sweat_smile:
18. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:slight_smile: @marki1904 To já nevím jestli na to budu mít po porodu sílu, ale taky mi to chybí, teď už ale nemám chuť ani sílu. :grinning:
18. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek