Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
pitrson
17. kvě 2012
@hadimrska je ja mam taky 2.6.ale zatim to asi nijak nepujde....jak to tam funguje???vubec netusim totiz...
hadimrska
17. kvě 2012
@vak Jsem vytlačila skoro 4kilový dítě, tak snad není tak úzká. 🙂
hadimrska
17. kvě 2012
@pitrson Musíš prvně do třetího patra se zaevidovat, pak pojedeš do druhýho patra na monitory, dáš průkazku sestře, ona tě pak zavolá na monitor, jo a moč si sebou ven, změří ti tlak a adjí ti podepsat takovej papír, koho mají informovat kdyby něco a tak. Pak až natočí monitor, jdeš do čekárny a čekáš až tě zavolá doktor na prohlídku. Já to měla na dvě hodiny, tak jídlo a pití sebou, je tam děsnej vzduch.
hadimrska
17. kvě 2012
@pitrson Třeba spolu budem nakonec na pokoji ještě. 🙂
taknevim
17. kvě 2012
tak se vám jdu pochválit co dělám dalšího
taknevim
17. kvě 2012
ukazuje se mi to jako nějaký velký obrázek ,jestli vám taky ,tak se omlouvám ,měl byt menší 🙂
vak
17. kvě 2012
@taknevim A já si říkala,že jsi tu dlouho nebyla koukám,že si krátíš čas 😉 ..super jsi fakt šikulka!!!
taknevim
17. kvě 2012
@vak no už se to krátí tak chystám....zítra jdu k dr.tak sem zvědavá
dahane
17. kvě 2012
holky, v čem perete nebo budete prát věci na miminka?
hadimrska
17. kvě 2012
@dahane V Lovele, nám se nejvíc osvědčila tekutá. 🙂
dahane
17. kvě 2012
No já jsem koupila Persil expert sensitiv-tekutý, na etiketě je miminko, ale nevím, jestli jsem taky neměla po té lovele sáhnout.. A bez aviváže nebo s?
@hadimrska
hadimrska
17. kvě 2012
@dahane S Persilem zkušenost nemám, my používám Ariel i pro prvorozenou dceru. Já aviváž zásadně nepoužívám, i doktorka říkala, že to není dobrý, já totiž trpím na ekzémy, vím, že někdo přidává na změkčení ocet, a taky je dobrý miminkám 2x vymáchat po praní, aby tam toho prášku zůstalo co nejmíň.
taknevim
17. kvě 2012
@dahane já koupila dreft krásně voní
misula.g
17. kvě 2012
@dahane A léky jsi nikdy nebrala? Dej nám potom, prosím, vědět, jak jsi dopadla 😉
misula.g
17. kvě 2012
@dahane Já teď dožehlila oblečky, taky jsem prala v zeleném Dreftu, krásná vůně
iruzbarska
17. kvě 2012
zrejme už v tuto dobu maminky spinkaji...nebo se tu najde maminka ktera take nemuže spat ?
tyrisa
17. kvě 2012
@dahane taky Lovela...bez aviváže.
iruzbarska
18. kvě 2012
dahane ja prala vecičky v Batole a taky spokojnost.
vak
18. kvě 2012
Dobré ránko maminy 🙂 ...noc jsem přežila bříško pobolívalo,ale teď je snad vše ok.Nebudu vám popisovat co ze mě ještě večer vyteklo a nebylo toho málo :-S :-S...malá je v pohodě cítím jak se vrtí 🙂 ...noc byla příšerná nemohla jsem zabrat a nemyslet na to co kdyby atd........však to znáte 😉!
Dnes mě čeká focení,ale že půjdu tři týdny před termínem jsem si nemyslela nějak se to odkládalo a já to málem ani nestihla ty vado 😃 😃 ...
Jo a taky jsem se dozvěděla proč měsíc před termínem porodila ta moje známá...jak jinak než starosti 😞 nemocné rodiče,práce.... a malé se v bříšku asi už moc nelíbilo.... má 2,49kg a měří 46cm drobeček malinkatej,obě jsou jinak v pořádku a malá to určitě dožene 🙂 ....termín měla 17.6. takže holky klídeček a odpočívat,žádný stresíky 😉 !!!!
misula.g
18. kvě 2012
Dobré ráno mamulky, dnes bude hezký den 🙂

@vak Maličká určitě bude v pořádku, ale ty buď na sebe při focení opatrná. Jestli to opravdu byla hlenová zátka... Doufám, že si focení užiješ a že se nám pochlubíš 🙂
vak
18. kvě 2012
@misula.g Já u obou dětí začala rodit tak,že jsem maličko krvácela žádná plodová voda tu mi vždy propíchli až na sále,ale odjížděla jsem do porodnice už s bolestma po 5minutách tak snad už bych je taky měla,kdyby se malá chystala ven 😉 😉 ...
Pokud se fotečky povedou určitě je sem dám 😉 ...ty vado ty už jsi ve 39.týdnu jsi adeptka na první porod mezi náma že 😃 😃 jak se cítíš??
hadimrska
18. kvě 2012
@vak No to jsem ráda, že je ti líp, já měla taky děsnou noc, ani z té návštěvy porodnice, spát jsem moc nemohla a do toho se mi udělalo nějak slabo. A ty stresíky hlavně v rodině to já znám, teď to mám skoro celý těhu 😞 . Až tam příště k doktorovi půjdeš tak mu to ale všechno řekni co se ti stalo po tom jeho vyšetření.
Tak už se těším na fotečky. 🙂
hadimrska
18. kvě 2012
@misula.g No jo koukám, máš termín 1.6., my 2.6. To se nám to krátí. 🙂
vak
18. kvě 2012
@hadimrska Díky 😉 ....vím,že nejde tělu poručit,když máš v hlavě starosti a kor když jsme v tomto stavu ]-( ...
Jdu poštrachat oblečky na focení a doufám,že se vejdu do nějakého pěkného spodního prádla nevytáhla jsem ho za celé těhu tak mám trochu obavy,že se do ničeho nevjdu :-S :-S ...
pitrson
18. kvě 2012
@hadimrska Aha takze docela na dlouho...no nevadi...co se da delat.. 🙂 to by bylo fajn lezet spolu na pokoji🙂
hadimrska
18. kvě 2012
@pitrson No prej je to tak i na obilňáku, to si nevybereš, ale tak to se dá vydržet, akorát že malé se tam nelíbilo budou jí čtyři, tak si příště beru hlídání. Ale i manžel tam trpěl a nebyl sám, pánové tam funěli a skučeli. 😃 No chlapi. 🙂
marki1904
18. kvě 2012
Holky co to tu čtu, vy nespinkáte ? Znam to muka z předešlých těhu, ted jsem přesvědčená, že budeme mít to nejhodnější mminko, nechápu, ale jakmile zalehnu do postele, brouček se přida a spíme oba jak dřeva, vzbudím se až ráno, vyspatá a odpočatá a brouček nejlíp až po snídani. Ukázněné miminko mame, tak to funguje cca 14 dní . x-)
pitrson
18. kvě 2012
@hadimrska no ja pujdu sama 🙂 jestli vydrzim do toho Pondeli... 🙂
marki1904
18. kvě 2012
Se zblázním, šíleně mi chybí sex, už ted to vidím, po porodu budu zas jak utržená z řetězu 😞
Kdybych mohla tak se neznám... :-N
hadimrska
18. kvě 2012
🙂 @marki1904 To já nevím jestli na to budu mít po porodu sílu, ale taky mi to chybí, teď už ale nemám chuť ani sílu. 😃