• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@pitrson To je asi nejlepší, i když já tam budu chodit aspoň s manželem.
18. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi sex chyběl,ale od včerejší návštěvy pana doktora myslím až do porodu nebudu mít ani pomyšlení :angry: :confounded: ....holky mažu na focení,prádlo jsem vyštrachala no připadám si jak vorvaň snad si se mnou fotografka poradí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
18. kvě 2012 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dnes je mi teda divně, tak ble, ne úplně na zvracení ale i z vody, jabka šoufl, do toho jsem slabá, utahaná, no prostě se cítím pod psa celkově. :frowning2:
18. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berete si sebou do porodnice fén? Já minule neměla, ale byl konec srpna a vedra, teď o něm ale přemýšlím.
18. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Já určitě ne, nepoužívám ho ani doma :grinning:
18. kvě 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Já mám dost hustý a dlouhý vlasy, tak proto, nerada bych chytla rýmu.
18. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Jako ne že bych si je tam chtěla natáčet, jen prostě profouknout aspoň trochu, aby mi v nich nebyla zima.
18. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, dneska mě šíleně píchá v podbřišku, tak jsem nasadila klidový režim. Kadeřnice mne varovala když jsem se dneska u ní objednávala.. prej když se k ní přijde těhulka ostříhat tak do týdne porodí :grinning: tak snad ne... jak se daří vám holky? :wink:
18. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já jsem v porodnici s odteklou vodou.
18. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sslunicko Nějak brzy neeee????Držím pěstičky :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. kvě 2012 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Držím pěsti a samozřejmě závidím :slight_smile:))
18. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko taky přeju,at to dobře dopadne.Já dnes u dr .žeprý se na porod nic nechystá :frowning2: cs mám 1 a prý to vypadá zas na přenášení a vyvolání :frowning2:
18. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám focení za sebou a jsem totálně vyřízená,od 12.hod.do 15.hod.,starali se o mě tedy úúúžasně a na fotkách to snad ani nejsem já :grinning: :grinning: ...dorazila za mnou i rodinka včetně psa a kocoura jen synek říkal,že s náma nepůjde njn puberťák :confounded: :confounded: ...Nevím kdy budou páč je to naše známá tak nemáme daný termín a určitě nebudu mezi prvníma,ale snad do porodu budou :wink: ...
Teď tu ležím s nohama nahoře začalo mě opět pobolívat břicho ach jo teď abych už jen pořád ležela :confounded: :confounded: ....
18. kvě 2012 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Jéééé, ty už jsi byla na focení? Jak to dopadlo? Co se týká toho maliníku, tak vím, že se pije od ukončeného 36. týdne... Jen mě trošku zaráží, že některé holky s tím trošku spěchají... Spíše se obávám, aby zbytečně neublížili nevědomky mrňoušovi, který mohl ještě v bříšku pobýt... :cry: A co ty? Už jsi v pohodě? Nám v předporodním kurzu říkali, že i kdyby z nás vyšla hlenová zátka, tak to vůbec nemusí být náznak porodu. Tak buď v klidu a odpočívej :slight_smile: Teda ale já si stejně zatím nemůžu na doktorku stěžovat, že by mě vyšetření nějak bolelo... Doufám, že to ještě nepříjde... :frowning2:
18. kvě 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Nestraš.... Já už jsem u nás avízovala, že pokud budu běhat kolem baráku, tak mám termín porodu :grinning: Protože toho vyvolávání se chci opravdu vyvyrovat :unamused:
18. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak No vidíš, psala jsem z noťasu, vybila se mi baterka a mezitím zpráva od Tebe... Závidím to focení... Já jsem strašná stydlivka, nemám ještě ani jednu těhotenskou fotku :grinning:
18. kvě 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Já peru dětské v mýdlovém slizu, ocet místo aviváže. Jen manželovi peru v lepších pracích prostředcích, aby neměl pocit, že mu to sepírám.
18. kvě 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 maliník porod nevyvolá
18. kvě 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No a já byla dneska taky na kontrole, stěžovala jsem si doktorovi, že už mě 3. den hrozně bolí stydká kost a třísla, jako bych je měla hrozně namožený, že nemůžu skoro ani chodit. No a co jsem se dozvěděla? Klasika: to je normální a bude to i horší :grinning:
18. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak mi bylo dnes zle, tak jsem byla s malou venku a ona, že má hlad tak jsem vytáhla BEBE a piškoty, a dala jsem si dvě BEBE sušenky, dieta nedieta a je mi hned líp, takže jsem určitě měla nízkej cukr v krvi. :slight_smile: Jinak nalívám psovi z hrnku vodu do misky a jak si u toho čupnu, tak tlak jak blázen na kaďák, auuuu, až jsem se zhrozila, taky mě to všude tlačí a bolí, uffffffffff, ale ještě tak týden bych chtěla aspoň vydržet.
18. kvě 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sslunicko Držím palce. :slight_smile:
18. kvě 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Tak to se drž! A hned bych s tebou měnila :grinning: :grinning: Hlavně ať jste oba v pohodě!
18. kvě 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Focení fajn tu holčinu znám a kadeřník byl na kluky,ale vůbec bych to do něj neřekla sympaťák a moooc pěknej :wink: ,krásně se o mě starali i s vizážistkou normálně jsem se vůbec nestyděla a to jsem byla i nahá :wink: :wink: ....ukacali mě na prodloužení vlasů a to jsem si říkala,že do toho nepůjdu, takže mám na fotkách konečně dlouhé vlasy pak ,když je sundal připadala jsem si jak plešatá :grinning: :grinning:...a hlavně tam máme i čtyřnohé členy rodiny za což jsem moc ráda..no a teď tu poklehávám začalo mě zase bolet břicho já už snad budu do porodu jen ležet sakra :angry: :angry: ...
S tím maliníkem jsem taky začala až teď stejně nevím zda je pravda,že to má takový účinek...v lékárně na mě koukala tak nějak podivně,když jsem jí řekla na co ho mám a nejen ona ani můj doktor se na to netvářil :confused:,takže nevím co si o tom myslet...včera mi porodila známá z Prahy a měla termín jako já ten druhý 17.6. představ si nervíky a jedno s druhým se nakupilo a malá je na světě.....A jak je tobě vše v pořádku už zahnízděno :wink: ??
Vlastně ta holčina co tu psala,že jí praskla plodovka je ve stejném týdnu jako já ty vado :confounded: :confounded: ...
18. kvě 2012 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sslunicko ty bláááho , tak držim pěstičky :slight_smile: na jednu stranu závidím, na druhou..ještě ať tam ten můj prďolka roste do krásy :slight_smile: ale myslím na tebe!
18. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Holky já se z vás zblázním vždy když napíšete,že vás něco bolí jsem jak magnet :grinning: :grinning: stydká kost mě nikdy nebolela a teď vyndávám nádobí z myčky a říkám si co to jeeee nemohla jsem se ani narovnat jak to bolelo...už věřím tomu,že se fakt všechny chystáme pomalu,ale jistě :wink: !!!!!!!
18. kvě 2012 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Asi budeme rodit všechny naráz jak tak koukám. :slight_smile:
18. kvě 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak No tak bolest stydký kosti naštěstí s blížícím se porodem nesouvisí. Někoho nebolí vůbec, někoho jo, někoho začne bolet v 8., někoho v 9. měsíci a četla jsem i u někoho, že je to bolelo už od 4. měsíce třeba. Akorát jsem si myslela, že to je dočasný a během pár dnů to přejde, ale prý to odezní až s porodem. Takže já už asi až do porodu nebudu chodit :grinning: Ne že bych nechtěla, ale prostě to nejde :confounded:
18. kvě 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak jsem holky dneska poprvé byla na té akupunktuře a měla jsem slzy v očích, jaká to je hnusota...myslela jsem si, že něco vydržím, ale tohle bylo fakt moc nepříjemné a navíc mi po aplikaci dr. oznámil, že mám počítat s tím, že teď první 2 návštěvy budou ještě bolestivější, že se ty záda rozbouří, než to něco začně dělat :frowning2:

no nejradši bych na další nešla , ještě mě jich čeká 5 a ještě za to platit :(
18. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdávám to, dnes na toho svého muže vletím, snad k tomu dojde bez následku ...
@sslunicko Držím palečky a trošku závidím, at jste v pořádku !!! :dizzy_face:
18. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak od příštího týdne se přestáváme šetřit, vidím to tak na 14 dni zápřahu, a porod bude krásně předchystán.. Jak jste na tom Vy ?
Konečně vidím na manželovi netrpělivost a zvědavost na malého , dokonce mi po 8 měsících oznámil že se mnou rád pujde k porodu , a pokud bude potřeba , malého i odrodí sám .. :grinning: Puvodní nazor byl hrozny..
Takže obrat o sto procent .... :sweat_smile:
18. kvě 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek