• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 Já se nějak vůbec necítím jít rodit, si říkám je čas ještě nee. :slight_smile: Sbaleno vše i taška pro malou, kdyby se musela k někomu odvážet na dobru porodu. Ale jaksi nemám sílu, tak nevím jak to dám, snad druhý porod bude kratší. :grinning:
18. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska To víš že bude..... Dívej u mne 1 porod 16 hodin a druhý 4 hodky ...
18. kvě 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně první 8 hodin, tak ty 4 hoďky bych fakt brala. :grinning:
18. kvě 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hokky ja presne takhke rodila dceru. 35+4 odtekla voda a nic a drhy den mi vyvolali porod.
Ted jsem 36+5 a zitra budou vyvolavat.
18. kvě 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava. Dceru jsem rodila 36+5
18. kvě 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Aha, tak moc držím palce, ať je vše OK, a hlavně ať je to rychlý. :slight_smile:
18. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám sbaleno ještě nic, ale rodit bych šla hnedka. Dneska se mi zdálo, že jsem se probudila doma, na břiše jsem měla úhlednou řádku stehů a malá byla v kočárku. Jsem v tom snu obrečela, že nevím, jak přišla na svět. Tak snad mě nic takového nečeká.
18. kvě 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já jsem v zápřahu neustále, dneska jsme měly sraz s kámoškama na hřišti a moje slečinka odmítla vylézt z auta, že "děti ne, houpy ne, brrrrm dál, slon jo". Čtvrt hodiny jsem ji tahala ven, pak jsem to vzdala a přemýšlela, jestli jet domů a nechat ji trucovat v autě a nudit se, nebo si udělat hezký výlet. Tak jsem úplně ušlapaná opět ze ZOO a jak ji znám, není to do porodu naposledy... Jinak tak třikrát týdně chodím na dvě hodiny pracovat na vinici.
18. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak já koukám, že po včerejší prohlídce na gyndě mám nějaký výtok, ten mám teda celý těhu, ale světlý a teď je takový žluto hnědý nebo jak bych to popsala.
18. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Téda taková makačenko, fajn, alespon ti to víc letí, ja se ted hodně šetřila, takže se cítím docela stabilně ale unuděně .. ale vidím že ty máš svuj vyháněcí plán v chodu ..
Se ti malá v autě nějak sekla či co ? Neměla svuj den .. :sweat_smile:
Máš zoo kousek ? My se dohodli že letos zoo bude, ale až s Oliverem, ale upřímně řečeno, největší radost ze zvířátek má vždycky manžel.. Mazlí se tam přes pletivo s ARAMA, a já jen čekám kdy příjde o prsty.. :grinning:
18. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Je je no vidíš já taky po kontrole to byl do krvava a večer hnědý,dnes má barvu jako celé těhu takže jsem snad v pohodě :slight_smile: ....a to jsem se právě vrátila se synkem,který mě poprosil ať s ním zajedu vybrat kalhoty,dcera odjela na závody a já toho mám tak akorát dost,to by bylo abych dnes neusnula jako špalek :grinning: ...
A ty uvidíš je možné,že tě taky pěkně prohrábli,ale vyšlo to z tebe až dnes :confounded: :confounded: ....
18. kvě 2012 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No asi jo, až mě mě to taky štíplo někde vzadu. Taky jsem vyřízená. V noci jsem toho nenaspala, tak snad dnes taky budeme hezky chrupkat. :grinning:
18. kvě 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně to dítě dneska šťourá do močáku, že chodím na malou snad co pět minut :confounded:

Vyháněcí plán to jo, taky asi budu zvyšovat tempo (pšt, ale ráda bych se vyhnula poradnám v nemocnici, vždycky se tam strašně čeká jen před ordinací na chodbě). Jenže minule mi vyhánění nepomohlo, až ten podělaný hamiltonův hmat, který se mi vůbec nelíbil - ale to už jsem byla rozhozená i z přenášení, stačilo se na mě křivě podívat a už jsem plakala.

@marki1904 Most-Chomutov, autem i vlakem je to na půl hodiny cesty, takže žádná velká výprava, hezký půldenní výlet - ale nikdy to neprocházíme celé. Slon v Chomutově tedy není, největší exotika asi velbloud a tuleni, ale je tam dost hezké zvěře: poníci, pěkně udělaný statek s domácími zvířaty, pelikáni, co se nechají drbat, když je člověk chytne na břehu a tak.
Nechtěla jsem velký řev, radši jsem povolila. Mně vzdor za ten stres moc nestojí, pokud nejde o něco zásadního (odejít z obchodu, vyčistit zuby nebo jít spát) a kdybych ji vytáhla násilím, je mi to k ničemu, čekal by nás kus cesty pěšky a co s ní...
18. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, mě ten břuch bupne, bolí jak pr..., a co 10 minut extra, až jsem manžílkovi zhmoždila malík.. Sedwt se ani nepokouším :zipper_mouth: Zítra mam děti nečekaně na hlídačce, tak to budu rozchazet doma pěkně v klidu sama...

@cervena_vila Tak to nemáš špatné, za zvířátky kousek.. Dívám se že máš Leu ještě malou, Darinka se nějak po 2,5 letech začínala pomalu chovat jako slečna s kterou se dalo rozumně jednat.. Takže Vás ještě nějaké změny čekají :slight_smile:
Ale tomu přispěje i narození mimča, teda u nas to fungovalo ale někdy je to naopak , že , kdy se rozhodne to starší bojovat o maminou pozornost blbým zlobivým :sweat_smile: nebo zaškodníckým zpusobem..
Hamiltonuv hmat jsem nezažila , i když po jednom předporodním vyšetření jsem se malem bolesti sesunula, případala jsem si jak znasilněna.., je možné že jej lékař tehdy použil.. Bylo to fakt surové ... s tvrdými narazy do mě dostal celou ruku, pak jsem asi i krvacela, ale to už si moc nepamatuju... mno jo 8 let nazpět...
18. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 přesně tohle mi dělal primář taky,když mi vyvolávali porod a já mu říkala,že když už má ruku až v krku,at to mimčo zrovna vytáhne
18. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Maras, co ? Já to nečekala, na gyndě tě maximálně postudí zrcátkem, nebo prohmatá,a to mě tehdy naprosto dostalo, a zas jsem pak byla v šoku, že porodem vše nepříjemné skončilo, a konroly probíhaly jen dalekým pohledem na očistky.. Což byl oddech ...po čerstvých zážitcích :sweat_smile:
18. kvě 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mám s bolesti jako o pokus ulevy vlest do sprchy, když mi vyvolává kontra a nevolnosti ?
18. kvě 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hamiltonův hmat: pokud je čípek otevřený aspoň na prst, doktor tam ten prst strčí a zašťourá kolem dokola. Tím se odloupne čípek od plodových vaků načež nastane produkce přirozených hormonů prostaglandinů, které připraví oblast pro porod. Porod pak obvykle nastává do tří dnů. Normální je špinění. Může být mírné krvácení, odchod hlenové zátky. Je to nepříjemné - tlak až bolest. Dělává se to až po termínu. Na někoho to nefunguje. Blbý je, že to doktoři mají jako rutinu a často ani neceknou, co jdou dělat - rodičky ani neví, že nějaký Hamilton proběhl.
(Přesně proto jsem měla ten pocit znásilnění taky. Kdyby mi slušně vysvětlil, oč jde, bylo by to mnohem víc v pohodě. Jenže to bylo takové ucho mladé, normálně se přede mnou styděl)

Nechápu, jaké vyšetření by v tomhle týdnu mohlo být bolestivé? Moje gyn. dr. tak jedním prstíčkem sáhne na čípek a to je vše. V cizině vůbec není zvykem před porodem sahat na čípek, tak nevím, co zrovna teď vás ti doktoři tak trápí...
18. kvě 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Když to víš na jisto... Co třeba meduňkový čaj, nebo teplé mléko s medem a zaspat to?
18. kvě 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak někomu sprcha pomaha.., mě vyvede z míry i na několik hodin.. :unamused:
@cervena_vila Medunka došla, mléko doma nevedu a na zaspáni je to až přílíš bolestivé ... Začli jsme po 10 minutách, ted je to na cca polovině.. :unamused: A teda musím uznat, že když jsem jela s předešlíma porodama , byli sice kontra co 3 minuty ale ani zdaleka né tak silné .. :zipper_mouth:
18. kvě 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To je drsný! Co normálně magnézium? Třeba to trochu povolí...
18. kvě 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila to je docela brutální dle popisu,....to musí být šíleně nepříjemný ..

@marki1904 holka, nestraš nás...zkusila jsi tu sprchu? máš muže doma, kdyby něco?
18. kvě 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jak tak koukám, tak se ti to asi rozjíždí....a nevíš, že předbíhat se nemá :grinning: :grinning: :grinning: Já bych už asi na tvém místě byla nastoupená v porodnici..... :sweat_smile:
18. kvě 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila Sakryš nevím, ale už si během kušu nehty... Asi začnu chodit... Brouček, vždy jak břicho povoli tak se rychle protahuje... Je to rychlý, raději dohodim do tašky ještě ručníky... a uvidíme. :sweat_smile:
18. kvě 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp manžel je doma ale jen do rána... Chudák ví že je to blbý, ale jak viděl že dohazuji věci ... vypadal vyjukaně.. Holky pokusím se to zaspat, a kdybych jela, napíši ještě ..Pak budu mimo net... papa teda dobrou
18. kvě 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 drž se, myslím na tebe !!!! a kdyby něco, zavolej si sanitu- ale mysli na to, že už mají 20 min. dojezd :grinning:
18. kvě 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Dobrou a drž se!
18. kvě 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminy :slight_smile: ..tak jak to s váma vypadá jsme všechny ještě komplet??
Já se konečně krásně vyspala a bolení bříška je pryč, takže je mi náááádherně,půlka rodiny na golfu,dcerka na závodech a já sama hurááááá :sweat_smile: :sweat_smile: .....úžo počasí vidím to na válečku u bazénu a nicnedělání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
19. kvě 2012 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, ta za nás hlásím, že jsme zatím komplet :slight_smile: :slight_smile: U nás taky krásně, tak jedem na chatu - já taky válečka, manžel sekačka :grinning: :grinning:
19. kvě 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, hlásím komplet sestavu, jsem ráda že jsem nemusela hlasit odjezd...!
Když jsem začala chodit bylo to nesnesitelný., když jsem zalehla, začly bolesti slabnout takže jak píše vak@ bříško se z toho doslova vyspalo, už podruhy co zabral spanek, namísto magné a sprch..
19. kvě 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek