• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Tak my jsme taky docela dobře spali, zatím jsme komplet, dnes nás čekají kolotoče, tak snad mě to tam nechytne. Jinak já dodnes taky, jestli mi toho Hamiltona neudělali na poslední kontrole před porodem, protože to bylo o dost bolestivější než ty prohlídky předtím a nikdo mi taky nic neřekl jak jinak že. Ale možná ani ne, protože jsem říkala, že už mi asi ráno odešla hlenová zátka, teda určitě to jsem poznala a naráz ze mě vyjela. No tak nevím proč to bylo tak nepříjemný. :slight_smile:
19. kvě 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 @mimisek2011 Komu by se taky chtělo rodit v tomhle počasí :grinning: :grinning: :grinning: .....počkáme si na pořádnou bouřku ne :wink: !!!!
19. kvě 2012 v 08:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Ty jsi ale veselá :grinning: Hlavně si počkám na prcka s rozumnou váhou... :sweat_smile: Chtělo by to vydržet alespon do toho 1.6 :dizzy_face: Tak snad nám na cestu i zabuří ... :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To je jasný přeci tak jsem to myslela bouřka se teď žádná nechystá,až v červnu a to je myslím i úplněk :grinning: :grinning: ....
Ty moje nálady jsou poslední dobou jak na houpačce,včera jsem musela na večír počítat do deseti než jsem odpověděla manželovi,aby jsme se neštěkli a dnes jsem jak sluníčko a nikdo tu není :grinning: :grinning: ,tak možná proto!!!
19. kvě 2012 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@taknevim Taky mě ten dreft lákal.. a byl i za dobrou cenu, ale pak jsem sáhla po persilu..
19. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Ach jo, měla jsem vzít ten dreft :slight_smile: No jsem zvědavá, co mi řekne. Léky mi žádné nedával. Leidena mi zjistili během těhu. Každý měsíc chodím na krev, zda je vše ok. Ale píchat se mi fakt nechce :frowning2:
19. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jé jsi mě rozesmálá !!! :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt jako... :sweat_smile:
Na mě všeci čučí, jsem jak doslovný mílius :grinning: Věším se manžilkovi kolem krku, dělám dětem pomyšlení, samý usměv a vlídné slovo.. Ale pak příjde tkzv. houpačka a já nervní, uštěkaná a doma se nesmí ani dýchat ! :sweat_smile: Naposledy mě musel manžel v noci vytáhnout na čerstvý vzduch projít se, jinak to vypadalo že už bouchnu a štěknem se.... , už o cestě zpět jsem poskakovala , usmívala se, líbala ho.. :sweat_smile: Doma mu nastrojila jahody, obložený talíř ... A včera ho znásilnila.. :sweat_smile:
19. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Myslím,že je to všude stejné a máme na to nárok jen ty naše polovičky to chápou jen občas že :angry: ..
Ty vado byl sex jooooo :grinning: :grinning: ?????Se máš já po té brutální prohlídce mám strach :frowning2: :frowning2: ....,ale možná to přehodnotím,už mě nic nebolí a dole je to taky ok :wink: dnes budu odpočívat a večer se uvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
19. kvě 2012 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Sex byl mnnnáááám.......,( bez bolestný,supr ) to potom už bylo horší. :angry:
19. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane neboj se toho,já si pichám taky,každý den už druhé těhu a nic to není po porodu budeš jen chvilku a pak ti to vysadí :slight_smile:
19. kvě 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 cože si měla?Já to neznám už 6 měsíců :grinning:
19. kvě 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Mě to začína chybět, myslím že si tělo říká, že je už těhu dlouho ... :frowning2:
19. kvě 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Co bylo potom bolení viď tak do toho teda nejdu :confounded: :confounded: :confounded: ....
19. kvě 2012 v 11:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak no, právě, pruběh fajn, po té bolavý spodek, sedala jsem málem jak po porodu, a po hodině přišla i bolestiva kontra, trvala do jedné rána Po 10 minutách pak po 6 .. Rano jakoby nic... :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou školení otců k porodu. Příjemné překvapení bylo zdrušení poplatku za přítomnost otce u porodu - fakt jsem tomu do poslední chvíle nevěřila... Takže už vlastně můžeme jít rodit... Dneska poslední koncert a pak už jenom odpočívat :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@miribee Oni to zrušili? O tom nic nevím, tady v Brně se to myslím pořád platí 500,-. :frowning2:
19. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Nekde jsem to taky cetla, ale ze o tom nechteji mluvit a tak je na maminkach, aby se samy prihlasily :unamused:
19. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacenka1111 Tak to jsem zvědavá teda, ještě to prozkoumám v týdnu na monitorech, jsem tam studovala nadstandard na porod, minule jsem neměla, a vadilo mi, že jsem neměla na pokoji WC a sprchu. No ale zdálo se mi právě, že tam byl otec u porodu taky napsanej jako poplatek, to by bylo faj, každá kačka navíc dobrá. :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska jo urco byl placenej, ale ted uz by byt nemel, ale radsi se zeptat :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 moje tělo si o to taky říká,celých 6 měsícu,ale chlap nechce ani slyšet,nevím čeho se bojí :angry:
19. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 A stojí ti to za to :frowning2: :frowning2: ????Asi jo viď :grinning: :grinning: :grinning: !!!CHÁPU!!!
19. kvě 2012 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Po porodu to zas na něj příjde ? Muj je trpělivy , bojí se abych neporodila, ale když jdu do toho já, to je pak jiná ....jak dítě nad kornoutem zmrzliny :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak za 1. máš pak radost za dva :wink:
A za 2. Stejně se ty cesty nějak nachystat musej... :angry:
19. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim jak to zvládáš? já bych se asi zbláznila...tím nechci říct, že jsem nějaká náruživka, ale mám problém třeba 2-3 týdny, natož 6 měsíců...
19. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp těžko děvče,těžko,no co už :grinning:
19. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim klobouk dolů...:grinning:
19. kvě 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Tak to se na to schválně ještě přeptej, páč to prý od května zrušili ve všech porodnicích - oni totiž ten poplatek neměli zákonně podložený a konečně to přiznali a poplatek zrušili :slight_smile:
19. kvě 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee v Podolí ani v Motole ne, pořád ho vybíraj
19. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka No to mi ani neříkej - to je docela sprostý... Tak to je mi Pražskejch líto, je fakt, že každá kačka se hodí a tenhle poplatek je fakt nesmyslnej...
19. kvě 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee u nás se taky pořád platí- 700,- Kč
19. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek