• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@hadimrska Tak ono nějaké to popíchávání a pobolívání už k našemu stavu asi patří :grinning: Při procházce se musím vždycky na chvíli zastavit, jak mi ztvrdne břicho a tlaky dole jsou už šílené :confounded: Malý je už taky pěkně hlavičkou natlačený úplně dole, takže ho měl Dr i problém poměřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já budu taky mýt okna... O víkendu jsem mákla na zahrádce, dneska na dvě hodiny na vinici, ocenila bych nějaké tlaky dole, aspoň bych věděla, že se něco chystá.
21. kvě 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila No na to, jak mi doktor pořád vyhrožoval, že to bude dříve a že se to pěkně chystá, tak začínám mít dojem, že budu nakonec ráda, jak to bude v termínu :grinning: Že se malému nakonec moc ven nechce :astonished: To pořád, že se mám šetřit, nic nedělat a tak a já pořád vysávala a vytírala a uklízela a nosila nákup z auta a trajdala po výletech a nic. Takže malý chce být asi dost dobře připraven :grinning: :grinning:
21. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska já to mám stejné s tím púícháním ,už asi 2 měsíce,a myslela sem,že se otvírám a v pátek mi dr řekl,že se ještě nic nechystá :frowning2: .Já taky myslela,že jo
21. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No tak to nám asi jen ty miminka masírujou celej spodek. :grinning:
21. kvě 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se musím pochlubit i tady :grinning: konečně jsme vyřídili tu matriku hurrrááááá :grinning:
21. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsem si musela koupit nové oblečení, neb už fakt nemám v čem chodit. Díky bohu, že C&A šije i přehozy přes koně :grinning: (ale stojan s těhotenským oblečením byl tragédie). Mám dvě nové tuniky, jednu podprdu bez kostic a nějaké obří kalhotky.
21. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
U nás je dnes pěkně horko a dusno....A já mám geniální dceru... přišla s nápadem, že si uděláme virgin mojito (nealko) :wink: :wink: Už si ho dáváme a je to mňamka :grinning: :grinning:
21. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tyrisa Jeee, paráda, a jak to nakonec dopadlo? Která verze zvítězila?
21. kvě 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Mám dost podobný problém - včera bylo u toho grilování fakt vedro, chtěla jsem si místo 3/4 kalhot vzít sukni (ještě nedávno jsem se do ní vešla) a nezapla jsem jí, tak jsem srolovala takový domácí šaty a běhala s holým pupkem... Na zahradu dobrý, ale do města by to nešlo - to budu muset v těch kraťasech přežít :grinning: Už se mi nechce nic kupovat - na 14 dní si říkám, že to přežiju, trička mi ještě jsou :slight_smile:
21. kvě 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám jiný problém, vše mi padá a musím to stahovat a těhu věcí mám jen pár, akorát musím mít delší trička přes pupík. :slight_smile:
21. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g
@hadimrska Takze holky kontrola ok sedela jsem tam 2.5 hodiny ale vse nam vyslo dobre akorad se teda jeste neotviram :confused: mela jsem nakou slovenku takova cernovlasa...blondata doktorka se jmenuje Pastorcakova :slight_smile: strasne mila znam ji kdyz mi odtikala ve 23tt.voda...strasne pekne se chovala :slight_smile: jak se drzite holky??
21. kvě 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Á děkuji, já to jméno přeslechla a bylo blbý se mě ptát, já chodila s první dcerou na kontroly v Račanové, ta byla taky fajn, ale nakonec mě rodila Tothová, mladá blondýna, nevím jestli tam ještě je ale ono nakonec záleží kdy tě to čapne a kdo má službu. :grinning: Ty čekáš první že? Já se taky u prvního dlouho neotvírala. No mě je líp, ale minulý týden to mi bylo tak všelijak, teď se to nějak spravilo. A říkali ti odhad kolik mimi váží?
21. kvě 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson A tobě tak brzo odtíkala voda? To si tam asi ležela na rizikovým?
21. kvě 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Tak to jsme na tom stejně, teda já to tak měla minulý týden, že nám dr. říkal, že máme ještě hromadu času. Ale už mne fakt šíleně píchá a řeže dole :-/ Dnes mi odešlo dost hlenu, jemně zbarveného, tak nevím nevím.

Holky, já okna umyla už včera, došila jsem závěsy a záclony, takže už jen uklidit v kuchyňské lince :slight_smile:
21. kvě 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj těhulky, tak já dneska vstávala s panickou hrůzou ve 4 hodiny ráno! Nějak se mi ve snu vybavilo že nemáme ještě ani vymalované, a to ani nejsme nastěhovaní... a já můžu už klidně zachvilku rodit!!! O víkendu nám alespoň položili lino do kuchyně... a o kuchyni ani nemluvím, pán říkal že do konce května bude... ale nikde ho nevidím... a ani tu kuchň! :grinning: Moje nervy!! Hlavně klííídek.... :grinning: Nabírejte sílu maminy! :slight_smile: Já mám nohy nateklé jak konve! :rolling_eyes:
21. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska rikala mi ze malinkej vazi 3kg :slight_smile: myslim ze je to akorad... :slight_smile: jj cekam prvni...no mam strach z porodu ale co uz ven musi :slight_smile: jj rikam si kdy me to chytne kdyz se vubec neotviram....
21. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska no praveze ne delali mi spoustu testu a nakonec to jen ukaplo....uf byla to velka uleva...mela jsem strasnej strach :frowning2:
21. kvě 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Tak to máš dobrý, to je tak akorát opravdu ta váha. No a to jdeš rodit poprvý, já si to poprvé vůbec nepřipouštěla, teď už vím do čeho jdu, ale i tak se na to snažím nemyslet, ale moc se těším až mi dají mimi na bříško, to byl pro mě nejsilnější zážitek v životě, tomu se fakt nic nevyrovná. :slight_smile: Tak to se ti ulevilo, že ti to jen ukáplo, no a ten strach mi nemluv, já v prvním těhu špinila až do pátýho měsíce, to byly nervy, ale nakonec bylo taky vše OK. :slight_smile: Tak já uvidím co tento týden mi tam řeknou, vážit nás asi nebudou teďka, ale já mám tu těhu cukrovku, tak mám obavy aby nechtěli vyvolávat. :cry:
21. kvě 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Nakonec Maxmilián....hodí se to nejvíce k příjmení :slight_smile: Pelech :grinning:
21. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holčiny, bylo krááásně.. Celý den s manželem, ale hned po ránu ze mne začala čurkem téct čirá tekutina až ke kotníkum, takže jsem scháněla testik zda jde o plodovku, ale na malém zaprděném městě nic takového neznají :angry: Moč to ale sto pro nebyla, ta mě nyní pálí a je do hněda.. :frowning2: Po té odcházel i hlen s lehkým zbarvením do hněda.. :unamused: Ale jinak jsem se já i malý cítili dobře, takže jsme se rozhodli k lékaři nejít. Do toho volala tchýně, zda náhodou nejsme v porodce či u lékaře, že ji včera zarazilo, jak moc mi spadlo břicho dolu .., což jsem nepostřehla, co je fajn.. konečně pochopila, že mi není dáno, konstrukčně dítě donosit do TP... Takže akční dennn...... :sweat_smile: :unamused: Davá nám max 14 dní . :confused:
21. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Šmarjá, to jsou věci :-O Testy na plodovku nemaj skoro nikde - prý jsou i dost drahé a i lékárny mají problém je sehnat... Myslíš, že to byla plodovka?
21. kvě 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jejda, že vám sem lezu, ale já bych teda jela aspon na kontrolu :sweat_smile: :fearful: co já bych za plodovku na nohách dala :grinning:
21. kvě 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee
@brendi Bylo toho tak na malou štamprli a odpo už nic jinak jsem byla připravena na KO, v případě že by to pokračovalo, ale pak už byl jen ten hlen :unamused: Manžel měl ale šoky, poletoval po obchodě chudáček uplně v nervu, pak se už jen smál, že bude Oli brzy s námi .... Ale mě dnes břícho ani netvrdlo.., tak jsem to vzala jako přípravu cest k .... :angry:
21. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 štamprle je málo, že jo :grinning: Ty jo - to je dotaz, ale to víš, nejsou zkušenosti... :grinning:
21. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee To je asi jedno, kolik ml toho je , podstatné je že pravděpodobně uniká, což by neměla... Pokut teda nejdeš v nejblížší době rodit :unamused: Když by přímo rupla což už je fakt množství .., musíš neprodleně do porodky.
Takže je idealní to ted vic hlídat, a když tak do 2,3 dnu zajit na tu Ko.. Ale určo je lepší přeptat se odborníka... :wink: :wink: :wink: U malé mi jen odkapavala když jsem jela do porodky s kontrakci, a rozhodli se porod rozjet, kdyby neodkapavala, asi by jej ještě brzdili ...
21. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda holky co to tu píšete koukám marki adeptka na další porod :slight_smile: ....si říkám jestli to minulý týden taky nebyla hlenová zátka co ze mě vytekla četla jsem,že může vyjít už ve 38.týdnu,ale rodit ještě nemusíš...jinak mi nic není žádný poslík nebyl,na KO jdu až ve čtvrtek...vůbec jsem nevěděla,že může plodovka vytékat po troškách ani nevím zda bych ji poznala :frowning2: ...
Jo a byli jsme s manžou v kině na Líbáš jako ďábel :slight_smile: film navazuje na předchozí díl strašná kravina,ale řáchala jsem se celou dobu i Naty sebou v bříšku mrskala :grinning: :grinning: :grinning: ...dobrý na depku,kterou jsem dnes tak trochu měla :angry: :angry: víkend super a dnes bych se neviděla :angry: ....takže doporučuji :wink: !!
21. kvě 2012 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tady nová,jak vidím,všechny se už moc těšíme na miminka až budou s námi a porod bude za námi :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 teda, to já bych plašila :grinning:

já mám za sebou 2 dny úmorného cestování- včera do Prahy za babičkou a dneska jsem si jela pro auto konečně a na úřadě mi řekli, že když je to ze zahraničí, že mi doklady nedají hned, že na to mají 30 dní, tak jsem stropila scénu, jestli mam jet jako do porodnice autobusem nebo co a prý si mam přijít ve čtvrtek :grinning:
i tak jsem to obulela, protože to pro mne znamená další 70 km jízdu busem....

a můžu vám říct, že nic moc v tomhle vedru...
21. kvě 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jsi dobrá!!!
21. kvě 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek