• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Dobré ráno holky...
Tak další úmorná noc za mnou, já už se snad nevyspím pořádně :frowning2: Bolí mne celé tělo, jako by mne někdo zmlátil.
Včera jsem měla celý den depku, tak nějak mi přišlo líto, že už nebudeme s manželem sami a že nebudeme mít pohodičku. Celý den jsem probulela.
Jinak, dnes mi už druhý den odchází (asi) hlenová zátka a zítra další kontrola...
22. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Já to měla včera stejné depka jako prase :angry: :angry: ,ale to kino mi pomohlo :grinning: !!!Jak to myslíš,že nebudete sami jako,že tři s miminkem??
22. kvě 2012 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tak já spala celkem dobře kupodivu, mně teda zatím zátka neodchází, ani poslíčky nemám, tak nevím nestli budeme přenášet, což paní doktorka nechce, taky mě za pár dní čeká kontrola, tak uvidíme, po minulým vyšetření mi nebylo moc hej. :frowning2:
22. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Ježiš jak Ti rozumím :slight_smile: Vždycky se za tyhle myšlenky stydim a proklínám, ale stejně to prostě člověka občas napadne, s hlavou nic neudělám. Člověk toho mrňouska miluje už teď a moc ho chce a těší se na něj, ale tyhle myšlenky prostě stejně přijdou, pak mi to vždy vůči němu přijde nefér. :frowning2:
22. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Že už nebudeme jen jeden pro druhého. Hrozně se bojím, jak se náš vztah změní. Ale samozřejmě se moc na miminko těšíme, o tom žádná. Jen to na mne tak dolehlo :-/

@hadimrska Já měla poslíčky včera po půl hodině, dnes mne bolí břicho už od rána. Doufám, že mi dr. řekne něco konkrétnějšího, věta "ještě máte čas" mi moc neřekne
22. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g To koukám, tady z toho mají obavy většinou chlapy. To jsou asi normální obavy před porodem, každý z nás nějaký má.
No tak to máš docela často ty poslíčky teda.
22. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem dnes vypsala papíry do porodnice.Jména Jan a Anna.Jinak nemužu dýchat,faktse nu dýchá strašně špatne,jee mi zle od žaludku zase a opuchá mi jeden kotník.Eště mám do 14.6 čas,ale fak bych se nezlobila,kdyby už aj to šlo ven ,to mimčo :grinning:
22. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, to je zase dusno dnes... Ruce zase nedám v pěst, jak mám oteklé prsty...

@terezka312 Dnes už mne to přešlo, zakázala jsem si ty myšlenky. Takže zase hledám, co doma vylepšit :slight_smile: Ať jsme na miláčka dobře připravení :slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Taky radši uklízím :slight_smile: To mě ty myšlenky rychle přecházej :slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme po KO a máme 2,7kg a CS2, trošku se mi zhoršila anémie, ale prý nic tragického :slight_smile:
22. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misula.g Do zavřenýho břicha nevidíš. Dodnes se neví, jestli porod spouští matka nebo mimčo - je to prostě tajemství. Takže větu "ještě máte čas" asi uslyšíš, dokud tam nepřijdeš s pravidelnými kontrakcemi :wink:
22. kvě 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Tak to chápu navíc,když čekáte první :wink: ....,ale neboj to má asi spousta prvorodiček...já sice čekám třetí,ale už jsme s manželem měli spoustu společných zájmů děti odrostlé a tak nějak jsme si užívali to co jsme nestihli za mlada a najednou miminko na cestě a vše bude jinak,takže obavy mám taky :frowning2: :frowning2: ...
22. kvě 2012 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g
@terezka312
Taky se snažím pořád nějak zabavit a něco dělat, to čekání bude asi ještě dlouhý, ale manžel, ten je víc nervózní než já. :slight_smile:
22. kvě 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím jak u vás,ale v LBC se schyluje k pěkné bouřce se mi zdá,dusno jako prase a černé mraky :angry: ...snad se některá z nás nerozrodí :grinning: :grinning: ...
22. kvě 2012 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak u nás zatím ne, ale při prvním těhu bylo spousta bouřek a na mě to nějak nepůsobí asi. :slight_smile:
22. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To je jasné, že doktor to nemůže říct víc konkrétněji, když jsem byla zavřená jak trezor :grinning: Ale vždy tam jdu natěšená, co se dozvím a tak mne ta odpověď neuspokojuje :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kurnik já teď takový křeče až přes třísla dolů do stehen a mimi se vrtí o sto šest, až jsem dvakrát musela zakřiček au.
22. kvě 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska
je ja jsem na tom podobne,ani neni mozne,ze tam ma jeste misto na takove psi kusy,prvni potomek se mi v poslednim mesici moc nehebzil a ted silene tlaky jakoby v :grinning: pipce,křeče,poslicky mam uz treti den,ale jen chvilkove,zadna hruza...
22. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Na mě taky asi ne,ale slyšela jsem,že se stát může :grinning: :grinning: ...nevím jestli něco příjde kaboní se to,ale zatím nic moc....jinak pohyby cítím stále dost silně,žádný klídek se nekoná tak si říkám,že má beruška ještě pořád dost místa a na porod se nechystá :wink:...uvidím co ve čtvrtek na KO..
22. kvě 2012 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska
@vak tak holky ja musim mit nakeho klidase pac tem pohybum teda moc nedava az si rikam jestli je to ok :grinning: no nebylo by spatne kdyz by to tak bylo i po porodu :slight_smile: kamaradka ma 3 mesicni holcicku ktera ji pora ale porad place bud zacpa nebo prdiky atd.porad dokola hlavne je uplne hotova....ale myslim ze z ni citi mala i trosku nervozitu a proto place :frowning2:
22. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Jo to miminka vycítí, že ty nejsi v pohodě a pak jsou mrzutý ještě víc. No já toto si u prvního těhu taky nepamatuju, takový převalování a křeče do toho všude možně.
22. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Trezor - to sedí. Tak jsme dvě :wink:
22. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Kámoška má taky takové superaktivní dítě: mrská se na všechny strany, když má hlad, pak dostane mlíčko a mrská se z radosti tak dlouho, dokud se nepoblije a tak pořád dokola. Spí jen v totálním vyčerpání. Oba rodiče jsou sportovně založení. A druhá má dítě sumistu. Leží, kouká, roste, tloustne. Flegmouš po mámě...
22. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila tak ted jsi me pobavila :grinning: no ja to moc nechapu...ano dite place to chapu ale proc byt zbytecne nervozni a pridelavat si starosti a nervozitu prenaset na dite???A do toho mi rika jak STRASNY mela 6ti nedeli ze se mam na co pripravit atd..takze si dokazu predstavit co ta malinka asi proziva.... :frowning2:
22. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska no ted jsem to psala hadimrsko cervene vile...pride mi ze je nervozni sama o sobe myslim ze to nezvlada samozhrejme chapu to ze maji byt o velikosti 1+1 ale.....zvladaji to lidi v horsich podminkach a deti maji klidne...do toho to 6ti nedeli to je diky ni pro me nocni mura snad vetsi nez porod :frowning2: a to se na maleho tak strasne moc tesim....
22. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson No já nastoupila do porodnice a tam dvě maminky brečely furt, a já nechápala, no za dva dny jsem taky brečela, ale díky sestrám :angry: . Teď už si od nich nenechám nic líbit, některý jsou moc fajn, ale jako na idiota narazíš všude. Tak všem přeju ty nejlepší doktory a sestřičky, protože u miminek tam by měli být snad ti nejhodnější ne?
22. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, tak už i my máme pro mrňouska doktorku! Strašně jsem se bála, aby neřekla, že nebere nový, ale vzala :slight_smile: A máme to tak max 5 minut pomalý chůze.
22. kvě 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hadimrska meli by ale.....a jake jinak bylo 6ti nedeli?
22. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson V pohodě, jako sice jsme nezvládly kojení, ale jinak je důležitý se řídit tím, co je podle tebe pro mimi nejlepší a doktory brát jako na radu, ne se jima řídit doslova. Ale že bych měla nějakou krizi v šestinedělí tak to teda ne. Já se strašně těšila z porodnice domů a doma bylo vše OK, ono záleží jak kdo ale, někdo stresuje zbytečně a dopředu, každej je jiná povaha.
22. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Taky jsem ráda, že jsem v Praze sehnala, protože to u všech praská ve švech. A taky to mám pěšky od domu tak 10-15 minut. A na tu naši doktorku je samá chvála, tak jsem úplně šťastná, že nás ještě vzala (dle adresy). Půjde brzy do důchodu, ale aspoň bude malý v dobrých rukou jako miminko
22. kvě 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek