• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj baby, tak mám na kole za sebou během dvou dnu naježděných 30 km, horko mi nevadí, akorát se nestíhám dostatečně zavlažovat.., takže všude flaškuji a doplnuji do plna, ale asi toho víc vyfuním jak vyčuram.. :angry:

Jínak já bych už tak ráááda rodila, až bych plakala, :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondělí nas čeká Ko a vážení mimča, dle výsledku pak už kliiidně porodím ... :angry: :sweat_smile:
22. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Marky i ja bych uz rodila az bych plakala :wink: se mi to nak tahne posledni dobou....at vam kontrola hlavne dobre dopadne :wink:
22. kvě 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No právě. Na tuhle je taky samá chvála, taky vypadá, že už bude asi brzo v důchodu (jestli už neni :grinning: ), ale hlavně, že je to u nosu! Z počátku se tam chodí fakt často a představa cestování po Praze s kočárem mě zatím nepřestává děsit :slight_smile: Z který jsi vlastně Prahy?
22. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Zahradní Město, Teri
22. kvě 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady probíhá nádherný pobouřkový slejvák. Přemýšlím, jestli není spíš souvislost strach z bouřky - bouřka - porod. Já z blesků jásám a dočkala jsem se jen pár kopanců :grinning:
22. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila Tady byla taky bouřka, ale už je pryč.
22. kvě 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Hooodně dlouho jsem tu nic nenapsala, ale čas od času jsem si přečetla vaše postřehy a zážitky s těhotenství. Nějak to druhé těhotenství přecházím a už ho tak "nežeru" :grinning: jako to první. Ale teď už cítím, že bych se měla chystat a připravovat. Měsíc uteče jako voda a když jsem vše zvládla napoprvé, tak napodruhé to nezvládnout a nebýt připravená by to byla faaaakt ostuda :slight_smile: Vy už jste nachystané opravdu všechny? Schválně, kdo z vás ještě nemá sbalenou tašku do porodnice???
Já se hlásím. Já ještě nic v kabele nic nemám.... Vlastně nemám ani tu kabelu :grinning:
22. kvě 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska buď v klídku, já jsem jí balila taky o víkendu a ještě zdaleka jí nemám dobalenou :grinning:
22. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslela jsem, že sbalit bude brkačka, když už vím, co jsem všechno potřebovala prvně, ale díky mé těhotenské demenci si za boha nemůžu vzpomenout, kolik jsem sakra měla těch jednorázových kalhotek a vložek. Takže opět řeším, kolik teda toho mám vzít, aby to stačilo :grinning: Jedinné, co vím, že jsem si vzala prvně plavací kruh, kdyby mě bolelo zašití a stejně jsem ho nepoužila. Takže teď si ho brát nebudu.
22. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Nemám ani tašku, ani ty věci, natož sbalené věci v tašce :grinning: Dneska jsem teprv koupila porodnické vložky, objednala noční košili a o víkendu zkusím někde sehnat bačkory do porodnice :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky otázečka, kolik máte přes pu :grinning: pík ???
Manžel mě dostal větou , ty jo, maš ten pupek čím dál horší . :astonished:
Tak jsme spolu měřili a hlásím krásných 92 cm ! :grinning:
22. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak mě tvá otázka vyburcovala k tomu, abych se taky změřila. :slight_smile: Já mám přes pupek 110 cm! :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 rovných 100 :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Ty největší hubeňour z nás všech to se ti to měří :grinning: :grinning: já 104cm :frowning2: :frowning2: ...a to je večer mám bříško plné melounu myslím,že ráno budu mít 100 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
22. kvě 2012 ve 23:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já mám tašku sbalenou cca 3dny.Ještě mi tam chybí kojopodprda,ale tu jdu koupit příští týden.Včera jsem ještě dokupovala teploměr a líh,už mám snad všechno....hrabe mi z toho.Chci rodit.Všechno mě bolí :frowning2:
23. kvě 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Já mám přes pupek 118 cm a 17 kg navrch. Včera se malej cele odpoledne a večer hrozně vrtěl, takže mi tvrdlo břicho každých 10 minut. Bála jsem se, že to nezaspím, ale podařilo se. No, ale byla jsem z toho dost vyčerpaná - neumím si představit porodní bolesti :-/
23. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 neprovokuj :angry: :grinning:
23. kvě 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám tašku sbalenou už tak od 8 měsíce, ale postupně přibaluju, snad už je tam všechno......., a co není v tašce má manžel nachystáno aby mohl v případě potřeby přivézt. Přes pupík mám 96cm, se mi to teda zdá nějak málo.
Včera jsem byla s malou ve školce bylo tam odpoledne pro děti co přijali, byla nadšená a hrála si a vůbec nebyla zaražená, aji ty nový děti vypadali, že budou hodný, žádnýho agresora jsem neobjevila, na ty spíš člověk narazí venku na hřišti.
23. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobrá ránko :wink: ...takže Marki hlásím 102cm teď ráno,takže fakt je večer větší,i když ne o moc :grinning: :grinning: ..a ty se už neměř ráno provokatérko :wink: ..holky máme tu další krásný letní den nááááádhera jdu se plácnout k bazénu :grinning: ....
23. kvě 2012 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno, tak hlásím svou míru přes pupík - 102 cm :grinning: Masakr :grinning: Už chci rodiiiiiit! :frowning2:
23. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nastávající maminky,
tak můžu říct, že já jsem včera prožila snad ten nejhorší den za období těhu. Jak jsem celou dobu byla úplně v pohodě, dá se říct, že mi nic nebylo, tak teď to na mě spadlo najednou y :angry: Nejen, že jsem ufňukaná, neohrabaná, bolí mě bederní páteř, necítím prsty, ale do toho jsem poprvé za své těhulkování včera objímala záchodovou mísu :unamused: . Prostě z ničeho nic mě natáhlo, tak jsem letěla a potom zase v pohodě... Vůbec to nechápu, jen zvažuji, jestli ten nahoře náhodou nechce, abych si ten finiš ještě aspoň užila :angry: A když už jsem v poho a jdu na záchod, tak mě tam dole začne píchat... Tak to musím bolestí zadržet, pustit, zadržet... Acho jo... No a váha? O té ani nemluvím... Ani nevím proč a jak, začala jsem přibírat snad 0,4 denně. Je pravda, že jsem trošku oteklá, ale zase ne tak moc, abych si to přibírání mohla takhle dovolit. :angry: Prostě se už těším, až se rozpadnu :angry: Máte taky něco podobného teď? :frowning2:
23. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Já bych šla takyyyyyyyyyyyyyyyy.... Jen mi ten bazén tu chybí, ale na zahradě poléhávám a posedávám pořád... Nedokážu si představit, že bych musela být zavřená doma :confounded:
23. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Teda ty jsi ale provokatérka, ještě se zeptej na váhu a vytočíš mě úplně :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já bych taky k bazénu šla klidně hned. S Ondrou jsem chodila na koupaliště ještě týden před porodem a pamatuju si, jak si kamošky dělaly srandu, když jsem se potápěla a otáčela jsem se pod vodou. Vypadala jsem jako hroch :grinning: Tenkrát jsem přibrala 20 kg. A teď už mám taky 18 kg +, takže určitě opět tělo nezklame a po porodu si budu muset dát záležet, abych zase zhubla.

@andysek111 To víš, že se taky těším, až se mimi vyklube. Ten poslední měsíc je fakt hrůza. A když je ještě vedro, tak mám nohy nateklé už v poledne. Horší je, že musím ještě zvládat toho svého 3-letého raubíře. Ale už víc jak 3 měsíce chodíme pro obědy do místní školky, takže mi odpadlo vaření a malý má i přesto pravidelné a pořádné obědy.
23. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Jéééé, to jsi mě potěšila... Já právě přemýšlím nad tím, že když budou pařáky, jestli půjdu na koupaliště. Někdo nedoporučuje, někdo doporučuje a co doktorka na to, to nevím.... ale zítra se zeptám... Já si myslím, že by v tom neměl být problém.... :wink: A co se týká otoků... Tak to jsi na tom dobře, to já jsem nateklá už ráno a jak už někdo psal... Nedám ruku v pěst :angry:
23. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne všem, jak jste přežili včerejší bouření? Mně to teda docela naložilo - prudce se mi snížil tlak, začly se mi klepat nohy, motat hlava, zvedat žaludek - fuj, to byl hnus!! Ale zaspala jsem to, tak to snad ještě těch 14 dní vydržím :grinning:
23. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Holky jste mě celkem potěšily já nenatýkám a to jsem z toho měla největší strach už kvůli svému věku,stále čekám,kdy to příjde a nic :slight_smile: :slight_smile:....jinak si lebedím je to nááádhera být naložená ve slané vodě ještě se mi fakt rodit nechce až poleví vedra tak to pak jooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....klíďo doražte vejdeme se a 3 vorvani u bazénu nikomu vadit nebudou :grinning: :grinning: :grinning:páč jsem tu sama!!!
23. kvě 2012 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee U nás se bouřka nekonala spadlo pár kapek a nic jen se vyčistil vzduch a já vegetila do půlnoci na terase a hrála poker za manžela páč nebyl doma,dostanu úkol a pak trávím 5hodin u počítače :angry: :angry: ...malá ale strašně řádila břicho nadskakovalo jako blázen :grinning: :grinning: ....
23. kvě 2012 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Task venku je fakt vedro už teď na padnutí, stihli jsme s malou nákup a odpoledne půjdeme asi na zmrzku, teda malá já nemůžu :angry: . Tak aspoň na frappe, otoky taky nemám, jsem za to moc ráda, v prvním těhu jsem otíkala celá nejen nohy a ruce, i obličej no kompletně, jen jsem ležela a funěla.
23. kvě 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Je je teprve teď jsem si přečetla ten tvůj příspěvek chudáčku :frowning2: :frowning2: ....jestli tě uklidním tak i mě občas natáhne a to jsem s tím neměla žádný problém v začátku,nevím čím to je říkám si jestli od nervů nebo nevím :confounded: :confounded: ...no a o bulení ani nemluvím v pondělí byla u mne depka jako blázen naštěstí mě vzal manžel do kina a tam jsem se srovnala :grinning: :grinning: ...
23. kvě 2012 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek