• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Jenže já jsem taková trubka :frowning2: Manžel si ze mě dělá srandu, že nic nedělám, že jenom ležím a já moc dobře vím, jak to myslí, ale stejně mi to příjde líto. Už jen jak to tu píšu, tak mám slzy v očích :angry: Nikdy jsem taková nebyla, byla jsem tvrďák, který se jen tak nesesypal, ale teď???? Se sama za sebe stydím :confounded: Potom za mnou zase běhá s kapesníkem... :unamused: Jejda, ať je to za mnou.. Jsem strašně zvědavá na šestinedělí, když už teď jsem na tom takhle :angry:. Jinak ten bazén beru, když bydlíš takový kousek... Nebo raději ne, napustím si vanu, to je lepší :grinning: a nebudu otravovat... :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Nebuď z toho nešťastná, já to mám taky tak - normálně mě nic nerozhází a teď jak začnu natahovat, tak to vůbec nemůžu zastavit... Pomáhá mi sprcha - to je asi všelék :slight_smile: Rozbrečí mě každá krávovina, oproti tomu se se opravdu od srdce smála naposledy o víkendu a světe div se - taky mi to moc nešlo zastavit :grinning: Hold jsou ty emoce nějak přemrštěný... To přejde, chce to jen čas a kdykoli je příležitost, tak si život zpříjemňovat - někdo rád sladké, zmrzku, pěknou knížku, film, válení - každej si přeci něco najde a potom to veselejší převáží to smutný a bude zase dobře :grinning:
23. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, taky jsem první těhu hodně probulela. Si pamatuju, že jsem manžovi pořád vyčítala, že jsem na všechno hrozně sama, že on ještě nekoupil malému ani bodýčko a že mi nechce pomáhat a že i s plínama se musím tahat. Když už jsem měla tohle všechno připraveno, tak jakmile se mě jen zeptal, jestli už toho nemám dost a nepřeháním to, tak jsem zase bulela, že je příšerný a vůbec netuší, co miminko všechno potřebuje a pořád jen řeší peníze :slight_smile:
Toto těhotenství jsem snad ještě neuronila ani slzu. Nemám na to čas. Ani se kupodivu moc nerozčiluju. Jsem klidná, smířená se vším a jen čekám..... Zvláštní, jak dokážou být těhotenství rozdílná

"Děvčiska, hlavy hore!!!" jak se říká u nás na Slovácku a to všechny zvládneme. Jsme ženské a chlapy na nás nemají. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andysek111 Já bulím, jen se na mne manžel špatně podívá :-/ Ale depku pořádnou jsem měla v pondělí. Tím si projde asi každý v tom konečném stádiu...

Holky, já jsem po kontrole. Monitor dobrý, museli malého ale dlouho budit. Nález stejný jako minule, ale prý už se to chystá. Mohla bych do týdne porodit.
23. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g wow, to se nám to pěkně krátí :slight_smile: však už máš taky pomalu čas:slight_smile:
23. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To jo :slight_smile: A proto toho dnes musím ještě využít a zajít ke kadeřnici :grinning:
23. kvě 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g mě to přijde až líto, jak je venku krásně a já jsem uplně neschopná. nohy jak konve, do toho asi začínající chřipka a nic se mi nechceeeeeee

takhle jsem to měla i včera a pořád jsem si říkala, už udělám jen tohle a půjdu si lehnout a pořád bylo něco a najedno 11 hodin večer....

mám poslední týden takový vnitřní neklid, že mi pořád něco chybí, že musím rychle něco udělat, uklidit, dopřipravit...a pořád nevím, co to je :grinning:
23. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Nedivím se, že se ti nechce nic :-/ Já jsem se dala ráno do uklízení kuch. linky a udělala jsem tři skříňky a už to stojí. Zítra je taky den :grinning: Venku je sice krásně, ale jen co bys vytáhla paty, tak si myslím, že by ses těšila domů...
23. kvě 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g taky bych potřebovala nějaký bazén a zahradu :grinning: to bych byla venku asi hned...škoda, že to auto budu mít až zítra, zajela bych si alespoň na chatu k rybníku...
23. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Do porodu to ještě stihneš tolikrát :wink:
23. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste ale podezíravky, pupík jsem měřila 5 minut před tím než jsem sem pisla, takže v 21:20 h. Ráno byl fakt menší, dokonce natolik, že na pracáku opět nepoznali že čekáme mimi a musela jsem podepsat nástup na práce od 31.5 :astonished: Až se mi zamračilo před očima ! Tož co, rozloučila jsem se a zvedla a zááááklonila se div se nezlomila, a pak najednou BLIK, AAAAA coooo vý jste těhotná ???????? :sweat_smile: :astonished: :astonished:
Hm...
Jinak cele dny běháme se psem po okolí a na kolech atd, fakt si to teploučko krásně užívám , máme doslova energie za dva !!! Opět jsem uhnala a znásinila manžílka, popíjíme savinoon ... tak kdo vííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :wink:
23. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já chci taky někoho znásilnovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co udělali na tom pracáku, když jim to došlo?
23. kvě 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Na pracáku dostali šoky, pak záchvat smíchu , po té vyhodily papíry o nástupu k pracím a nakonec si mě pozvali až po šestineděli k výpisu z evidence.. :angry: Bylo to jak z komixu .. :confounded: :grinning:

Holka znásilnuj, po porodu to hned tak nebude... :sweat_smile: :wink:
23. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 když ono není koho :grinning: :grinning: mě se ta chuť prostě pořád drží, ale chybí mi k tomu hold chlap...

to jsou teda komedianti, ale tak kdybys nastoupila do práce, to už by asi nemělo smysl , že? (myslím- kvůli mateřské a tak..)
23. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tomu se říká "HNÍZDĚNÍ" . je to super název, ale totálka výstižné. Pořád máme přece jenom v sobě kus zvířátek a taky máme před porodem tendence dělat si hnízdečka pro ty své miminečka, které brzy příjdou. Je to hrozně krásné :slight_smile:
23. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Ty jsi zase znásilňovala jooooo????Neuvěřitelné :grinning: :grinning: já jdu zítra na KO a už se děěsím co bude až do mě zase hrábne,jestli jsem se do teď na té debilní koze neuměla uvolnit tak se do mě zítra prostě nedostane :angry: :angry: :angry: ....řeknu mu to ale hned ještě než tam vylezu!!!
A ty tu vesele znásilňuješ svého manžela no to mě podrž :sweat_smile: :sweat_smile: ...
23. kvě 2012 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Jej jej , budu na Tebe zítra myslet. .. A co kdy budou profi fotky ? Co stojí za zmínku, dnes to řádění s manželem nemělo ani nejmenší nasledky :confused: žádné au nebylo .. :wink: To jsem pav, takové změny.. :confused:
23. kvě 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dociska já vím, že jo, ale do teď to tak nějak šlo ukojit, teď už to nejde :grinning: - to hnízdění myslím
23. kvě 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Počkej, ještě budeš hned mýt každý hrnec, aby náhodou nezbylo nádobí ve dřezu, když bys šla rodit :grinning:
23. kvě 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Tak já zítra taky valím na monitor a prohlídku, tak snad nám to dopadne dobře, taky se netěším na to šťourání se dovnitř. Jinak dnes dojela mamka, vzala mě s malou do cukrárny, je tam spousta atrakcí pro malou a tak, i nám to zaplatila, tak bylo hezký odpoledne a koukám, já vůbec nemám nateklý nohy. :slight_smile: Ale taky furt přemýšlím, co ještě udělat, ale spíš v tom smyslu, aby měl manžel s malou vše nachystáno až budu s miminkem v porodnici. Sem tam se mi vloudí myšlenka na porod, ale tu hned radši vytlačím a jdu něco dělat.
23. kvě 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hadimrska Říkejte si co chcete holky,ale já se na porod vůůůbec,ale vůůůůbec necítím jsem zvědavá až to příjde co budu dělat,nehledě na to,že mám sice vše nakoupené,ale ne v tašce :confounded: mám to tak různě po bytě a každý den si říkám,že už tašku nachystám a prostě neeeee :angry: :angry: ...
@marki1904 S fotkama jsem se připoměla,ale jejímu příteli zemřela maminka a má hlavu někde jinde,říkala že se pokusí alespoň zatím jednu tak jí nechci moc otravovat :frowning2: :frowning2: ..a čekám.
23. kvě 2012 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak No já se netěším na ty bolesti a hekání a to vše kolem.............., ale strašně se těším na mimi a ještě víc, až nás pustí z porodnice domů. :grinning:
23. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak tašku vůbec nemám, doma se mi hromadí nepořádek (většinou hračky), protože jsem pořád s dcerkou venku. Oblečky mám v jedné velké igelitce, kočárku chybí matrace, postýlka stojí uprostřed místnosti a malá v ní řádí (obvykle do ní zavře tatínka a má z toho velkou radost), přebalovací podložku mi přivezla kamarádka z Ikey, ale má ji u sebe, protože se nemůžeme sejít, na křesle se mi kupí průměrně čtyři pračky prádla, do toho manžel a jeho neschopnost dát špinavé fusky do koše na prádlo... Já jsem jak ten brouk, co před sebou kutálí kuličku hnoje a nemůže ji pořád dostat do cíle. Kdybych při každém průchodu bytem posbírala a uklidila cokoliv, co leží na zemi, asi by to vypadalo jinak, ale nějak na to nemám chuť. Kdykoliv začnu cílevědomě uklízet, začne malá v mých patách kramařit.
23. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky a co máte nachystaný na oblečení pro mimi až pojedete domů, já tam mám nějaký dupačky, pak body s krátkým i dlouhým rukávenk, čepičku bílou tenkou bavlněnou, kdyby bylo chladněji kabátek a tenčí deku.
23. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Hurááá jsi můj člověk a já si říkala,že teď ke konci jsem v takovém domácím klidu,válím se na zahradě a dnes mě akorát kamarádka donutila umýt koupelnu,protože má malou holčičku a bylo mi jasné,že koupelnu navštíví :wink: :wink: ,jinak bugr a celá rodina si myslí,že když jsem doma budu po nich uklízet :angry: :angry: :angry: ....no u tebe je to horší máš maličkou,ale já jak se naštvu vědí všichni,že je zle a že musí něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže asi vyčkávají páč jim ten bordel kolem taky nevadí :grinning: :grinning: ...
23. kvě 2012 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Já jsem si nachystala tentokrát oblečeníčko i do porodnice. Když jsem porodila Ondru, tak jsem ho nechávala v košilkách erárních, ale teď jsem si řekla, že aspoň bodýčka do zavinovačky si dám svoje. :slight_smile: Takže jsem sbalila 3x krátké bodýčko, 2 kabátky, 2 čepičky, 1 pár ponožek, 1 dupačky a 2x polodupačky. A pak mám nachystanou v krabičce celou soupravičku, kterou malému obleču, až nás budou propouštět. Manžovi nachystám vajíčko s tenkým fleecovým fusáčkem určeným do vajíčka a myslím, že to nějak klapne. Ty věcičky jsou naštěstí tak malinkaté, že zaberou v tašce minimum místa, tak snad mi zavazet nebudou. :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska No já právě nevím jak to u nás bude, malá měla žloutenku a dali mi jí až čtvrtý den na pokoj. Tak teď si myslím, že taky budeme mít asi silnější žloutenku, ale snad to bude lepší. :slight_smile: Je fakt že některý ty košilky byly děsný a hodně se mi v tom potila, tak jsem chodila pořád pro nový, čistý a jednou jsem tu jednu propocenou sušila a sestra mě sprdla, že jsem si měla dojít pro novou, no příjemná byla člověk neví co dřív, to zase bude už to vidím, se tam asi dohádám s někým. :slight_smile: Mně už se do tašky nic nevejde, kdyžtak si to nechám dovýzt. :grinning:
23. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Mě štvalo, že malý v nich byl jako hastrmánek a byly nám šíleně velké. Taky se vždycky v zavinovačce nakrčily a malý byl pak otlačený. A popravdě, když se dnes zpětně podívám na fotky z porodnice, tak obrovské logo FN Brno na prsou miminka nevypadá zrovna hezky :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska my teda ve špitálu dostáváme na miminka všechno erární, ale nemají tam nic s logem nemocnice, mají normální pidi oblečky, takže já mám sbaleno jen to, v čem ho povezu domu :slight_smile: a i tím si ještě nejsem moc jistá...uvidím dle počasí, ale předpokládám, že bude dost teplo, tak se mi nechce balit žádná deka nebo něco takovýho...nevím.
23. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já připravím balíček do vajíčka, bude to overálek, čepička, nějaký kabátek a tepláky, kdyby se záhadně ochladilo a tenká deka na přikrytí. Do porodky svoje oblečky brát nebudu.
23. kvě 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek