• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Tak holky - včera ve mně zemřela část emancipované ženy - po šesti letech jsem si koupila žehličku - skoro jsem to oplakala :sweat_smile: Ale co bych pro mrňouse neudělala...
Za dvě hoďky mažu do poradny, tak pak dám vědět, jak to vypadá :slight_smile:
24. kvě 2012 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dobré ránko holčičky,mažu na KO a bojim bojim :frowning2: :frowning2: ...jinak na fcb ČERVNOVKY dnes praskla jedné mamině plod.voda je 35+5 tt .....
24. kvě 2012 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak to už je dobrý:slight_smile:
24. kvě 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palečky @vak písní jak jste dopadli :wink: To s těma fotkama je ale nepříjemná situace.., hlavně že zvěčněná už jsi, kdybys porodila .. ony se pak k tobě dostanou... :wink:

Jsem uvažovala, zda to mazlení nebo vyšetření ted nemám vic v pohodě díky tomu tkzv. změkčování porodních cest , maliníkem, hněným semínkem , vínem a pod... Cítím že jsem dole víc volná , tak ještě co mi řekne doktor... :angry: :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila udělala jsem to stejně...věci ve vajíčku :slight_smile:
24. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já byla na pohotovosti včera, při vyšetření jsem otevřená na prst, hlavička volně a čípek měkký, takže se prej nic dít brzo nebude..
24. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak holky, dnes monitory za mnou, byla jsem první juchů, za půl hoďky hotovo. A jsem otevřená na prst, čípek taky otevřenej, doktorka už nahmatala hlavičku. Vše je OK, no a v úterý se už budeme domlouvat, kvůli té těhu cukrovce, nechcou abych přenášela, tak prej možná se bude prošťourávat - Hamilton, já jsem říkala, že mám strach z vyvolávání, že to někomu trvá i dva tři dny, ale doktorka říkala, že nám ne, že malá je nachystaná už pěkně. Taky mě upozornila, že může po vyšetření špinit. Tak já ještě rychle dobalím kosmetiku a věci pro manžela k porodu. Už se to blíží, no už aby to bylo za náma, pořád doufám, že se to spustí nějak samo. :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hadimrska tak to máš super ,ti to fakt nezdravě závidím já už taky chcu .Akorát jdu balit tašku :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim

@tyrisa Pro miminko mám věcičky naskládáne v přebalovací tašce co jsem dokoupila ke kočárku a tu mám vloženou v kufříku s věcma do porodky...
Dnes mě ještě čeká 8 km tura, a nabít baterie do fotáku do porodky.. a jsme komplet. :slight_smile:
@hadimrska uplně ti už závidím, za chvíli budeš mít kotátko u sebe !!! :dizzy_face:
24. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 8 km tak to jsi teda dobrá, taky se mě dnes doktorka ptala jestli mám procházky, tak říkám, že jo, že mám malou dceru a psa, tak lítám furt celý dny. :grinning:
24. kvě 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Volná hodina bez dítěte (možná hodina a půl): Taška na kočárek, aby byl ještě sladší.
24. kvě 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@hadimrska Tak to se slušně nalítáš !! :grinning: :wink:
Procházky musím navýšit, protože na kole jsem už tak rozježděná, že to není žádna namaha, zatímco při chuzi mi dnes párkrát bříško tvrdlo..., takže šlapací režím ... :grinning: :wink:
24. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Obdivuju všechny, co maj schopnost něco vytvořit vlastníma rukama. Já dokážu uvařit a upéct, to jo, ale takhle něco jinýho tvořit, to už je nad moje síly :slight_smile:
24. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 stejně jsi dobrá,že se držíš tak dlouho
24. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já nic do porodnice nachystaný nemám, ani oblečení pro mrně, protože to ještě nemám ani vypraný a vyžehlený no a ve vajíčku to nachystaný taky hned mít nebudu, protože ještě nemáme vajíčko. No já mám pořád ještě narozdíl od vás do konce června čas :grinning: (Pokud mě něco nepřekvapí)
24. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hadimrska Já ti tak závidím, že už se ti to krátí :slight_smile: Kdyby jsi náhodou dostala nějaké ty pilule na vyvolání porodu domů, klidně se hlásím, že je zkonzumuji za tebe :grinning: :grinning: :grinning:
Mě dnes v nohách bodá, jako když mi do nich vráží špendlíky a po shlédnutí předpovědi na meteopressu bude příští týden od středy zase pěkné vedro.... :frowning2: Takže nezávidím, holky, které budete třeba rodit. Asi se pěkně zapotíte :confounded:

@terezka312 Já mám sice termín dokonce až 1.7., ale já jsem zase blázen. Musím mít všechno dopředu a včas, jinak bych k vůli tomu nemohla ani spát. :slight_smile: Já už mám vše komplet. Jen čekám, až manžel snese z půdy postýlku, abych ji mohla poskládat. :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já dnes byla na registraci do porodnice.. Dělali mi nějaké stěry na streptokoka. Kromě toho, že krvácím, tak si nemůžu ani dojít na malou, protože mě to tak štípe, že skoro omdlývám bolestí!!!! Dělaly Vám to taky?!
24. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ahoj 2v1 :grinning: Taky čučím ,dalo to práci ... :angry:
Když jdu mezi lidi, koukaji na mě jako by to dítko ze mne už málem lezlo...., přejí at nám to dobře dopadne.. a pod :confounded:
24. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ano, stěr na streptokoka byla vatová tyčinka, nebylo to ani cítit :confounded:
24. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Mně to dělali pokaždé a vždy v pohodě. Tak snad se ti to srovná, jestli krvácíš jen trochu tak to prý může být, ale, že tě to štípe tak to teda nevím proč. :frowning2:
24. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jj, ale ona tam ve mě takovou dobu dloubala!! tak krev pořád teče, i když jen trochu, ale ta bolest při čůrání je šílená! Fakt jsem teď myslela, že snad omdlím a to jsem si říkala, že něco vydržím! :frowning2: Úplně mám hrůzu až půjdu znovu a to jsem teď jak koroptev :frowning2:(((((((
24. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska no to taky nechápu, přece když čůrám, tak mi to snad až dovnitř neteče.... jsem z toho jelen, každopádně mě napadlo, že půjdu příště čůrat do sprchy a ta voda to možná trochu zmírní :frowning2:
24. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska jinak mě teda šíleně bolel i ten stěr :frowning2:
Každopádně dnes 36+1 a malá má 2,34kg.. zase se pozastavolaly, že je tak malinká a za 14 dní jdu znovu na UTZ, zda roste a je to v pořádku :frowning2: Kolik tak máte odhad váhy? Trochu mě s tím rozladily.. doufám, že je vše ok.
24. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane http://gynweb.cz/fetalni-medicina/vaha-plodu-podle-stari
Kočko drž se.., myslím že jste se do tabulek cca vlezly ... :wink:
24. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Já měla odhad v 38 týdnu 2930g, u nás jsou rádi, že jsme malý, mám těhu cukrovku. Ale oni se u toho měření prej můžou až o půl kila seknout. Tu sprchu vyzkoušej, to by mohlo zmírnit to špípání. A kdyby se to zhoršovalo, tak tam zavolej a poraď se. Možná to neumijou pořádně udělat ten stěr, ale na to, že to bylo v porodnici, no záleží na doktorovi. :angry:
24. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak jsem klidnější, tam se vlezeme :slight_smile:

@hadimrska No tak to jste taky maličcí, taky se trochu uklidňuju, že je tam ta tolerance 0,5 kg.. ale prostě mi to trochu nasadilo brouka do hlavy.
No já to nechápu, byla to mladá holka, tak stejně stará snad jako já.. a obě mi se sestrou předem hlásily, že to bude bolet... ale taky nechápu proč. Moje dr mi takových stěrů dělala a na nic takhle drastickýho si nepamatuju.
24. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Možná se potřebovali při stěru dostat pod povrch, pro real. obraz k porodu , když se během sliznice naruší, zda je pod povrchem ok, netuším... :frowning2:
24. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee
@misula.g
@vak Holky moc děkuji za podporu, ani nevíte, jak jste mi zvledly náladu :slight_smile: Včera už to bylo lepší, jeli jsme na menší výlet, tak jsem se trošku odreagovala... Za to ty otoky opravdu stojí za to...

Dnes jsem byla na prohlídce, čípek 1,5 cm a samozřejmě jsem do toho všeho pozitivní na streptokoka... Vím, že to nic není, že se jedná jen o antibiotika při porodu, ale ten pocit :angry: Jak už jsem psala, celé těhu bylo opravdu v poho, ale tenhle devátý je fakt na pytel. Jinak by mě zajímalo, když mám zaznamenáno 1,5, tak jak jsem vlastně na tom... Nyní jsem 36+2. Doktorka mi nic neřekne, pokud se jí přímo nezeptám :angry:
24. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáváte si maliník a lněné semínko? Já mám od včera takový divný křeče v podbříšku, chvílema, ale když to příjde, tak nejsem schopná se pořádně ohnout a píchá mě uvnitř. Něco jako MS. Nejdřív jsem si myslela, že mám nějaký křeče ve střevech, ale teď si říkám, jestli to nejsou poslíčci. Bojím se, abych si tím pitím maliníku a semínka nepřivodila porod do týdne :frowning2:
24. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem po KO no hned ve dveřích mu říkám,že jsem po poslední kontrole krvácela a on se usmál a říká,že je to naprosto normální a v pořádku :confounded: :confounded: tak jsem stála jak opařená a ten stres,když jsem lezla na kozu si neumíte ani představit,nakonec to nebylo tak strašný jak posledně ,možná se snažil být něžnější :wink: ...no a krev na rukavici zase měl,říkal že se chystám a čípek takto reaguje.Říkal,že si myslí,že se příští týden zase uvidíme,takže na porod nevypadáme :slight_smile: :slight_smile: CS 4 což je taky v normě a velikost bříška 35 :slight_smile: ,streptokoka nemám a na monitor jdu ve středu....to je asi tak vše k mé dnešní kontrole :grinning: :grinning: ...
myslím,že se opět nedonutím si tu tašku do porodky nachystat já prostě musím dělat vše ve stresu :grinning: :grinning: ..
24. kvě 2012 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek