• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 no mě příjde, že mi to chtěla rozrýpat, aby se dostala na krev, protože jí na té tyčince viděla. Ale že to bude taková bolest jsem fakt nečekala:confounded:

@andysek111 Ty jsi o den napřed než já.. když ti brali ten stěr na streptokoka, bolelo tě to? Mě šíleně a teď mám při čůrání pocit, že omdlým, jak mě to bolí..
24. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
@dahane Já vůbec nevím, co to je bolest... Když jsem dnes odcházela z ordinace, tak jsem normálně přemýšlela nad tím, jestli do mě dnes vůbec vrtala... /i když samozřejmě musela - dle nálezu v průkazce/ Ale já si vůbec neuvědomuji, kdy to bylo... možná i tím, že jsem byla překvapená z toho streptokoka.... Prostě žádnou bolest, při prohlídce, necítím.. :slight_smile: /zatím/
24. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Počkej o den? Já mám termín 19. a ty 25., ne? :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jo dělali ,ddnes mi došel výsledek domu poštou.Vše ok a určitě sem u toho nekrvácela
24. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111
@taknevim nejhorší je, že já si navíc fakt nemůžu ani dojít na záchod. Vůbec nevím, co mi tam provedla :frowning2:

@andysek111 To je taky úlet. Celou dobu mi moje dr. tvrdí, že mám termín 25.6 a dnes jsem se dozvěděla, že mám termín 20.6!!! To je teda pro mě další záhada..
24. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane No, tak to je bomba, že Ti to řekne měsíc před porodem :grinning: Ale třeba budeš držet mimíska o týden dříve než jsi plánovala :grinning:. Já mám termín podle UTZ v 1. trimestru už 17. ale nakonec mi to nechala na 19. Tak to taky nechápu, protože ten UTZ jezrovna nejpřesnější pro výpočet termínu.... Každý si to asi dělá tak, jak chce :grinning:
24. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc papírů na té registraci jsem teda nedostala, myslela jsem, že jich bude víc.. například nikde nebylo uvedeno, jak to je s porodním plánem. Já to tedy nepovažuju za nutnost, ale chystám se cvičit s EPI-NEM a bojím se, aby mě zbytečně nestříhali, ale to snad stihnu říct i při porodu, nebo myslíte, že ne?
24. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Fakt každý to mění podle libosti, pořád jsem měla dost času a teď mi to najednou tady hlásí, že mám 27 dní do porodu!!!!! A já nic nemám přichystané! :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hlásím 120 cm přes břicho a foto mluví za vše myslím..
24. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@taknevim No tak to je něco! Já takový bříško vůbec nemám :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane tak já tam mám už třetí dítě a mám ho takové už fakt dlouho.Je to těžké na nošení a to sem přibrala jen 5 kilo a v pase 35 cm
24. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Píšu to sem ještě jednou: Maliník, ani lněné semínko nevyvolávají porod. Můžeš ho pít klidně celý život, když ti chutná. Lněné semínko prohání. A mají jisté pozitivní účinky na průběh porodu. Žádná běžná bylina, co roste podél cest a na polích ti nezpůsobí porod, dodnes se přesně neví, co porod způsobuje. I to samotné vyvolávání je docela složitá procedura...
24. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila takže v klidu můžu začít pít :slight_smile:
@taknevim Já ho vůbec nemám tak vystoupnutý :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Taky malinikuji + lněné, a tvrdnuí mam slabší než kdy jindy.., tak by to mělo být neškodný.
@andysek Lékař napsal že mam plod odpovídající o 6 dní starší, minule jsem to s ním probírala a naopak mi zdělil, že platí první TP , 26.6 a ne 20.6 :angry:

Jinak dala jsem další znásilnovácí kolo manžela , a opět vše ok :confused: :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim To je teda pupíček. A příjde mi, že už ho máš sestouplý. Sice tomu prd rozumím, ale mě příjde, že i když já mám přes pupek 110 cm, tak ho mám oproti tobě až pod bradou. :slight_smile:
24. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no jenže já ho tak mám už 2 měsíce :unamused: a porod se ještě nechystá
24. kvě 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Tak to ti moc závidím,ale jsem o proti minulému týdnu v pohodě,protože mě strašně bolelo břicho a dnes vůbec :wink: ...s tím streptokokem si nelam hlavu minule mi vysvětloval,že ho má asi 70%ženských na 32.týdnu výsledek z kultivace mykosa ++,Stragal++,říkal,že mě ještě pošle na 36.tt kvůli antib.u porodu což jsem byla a výsledek dnes negativní a to jsem nic nebrala,takže tomu moc nerozumím příště se ještě musím zeptat jak je to možné.Byla jsem přesvědčená,že mi antib.taky nasadí u porodu...
24. kvě 2012 v 16:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane To je divný mě ty stěry nebolely a hlavně strašná rychlovka nic jsem necítila...
24. kvě 2012 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim to krasne bruško už vypada na porod .
24. kvě 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Asi má nějakou skvělou metodu odběrů :frowning2: Hrabala se ve mě s tou tyčinkou hrozně dlouho a vyloženě mi tam dloubala. :frowning2: Jsem zvědavá, kdy to přejde. Ale jestli to je bolest, jaká je po porodu pokud tě střihnou, tak to asi nepřežiju!! :frowning2:
24. kvě 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Doufám, že tuhle slovenskou řeznici nechytnu při porodu :(
24. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už někdo z vás používá EPI-NO? A budete psát porodní plán, kde uvedete, že nechcete nastříhávat a nebo jim to jen řeknete při porodu?
24. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Tak epi-no mám zatím ještě v šuplíku a každý den se přemlouvám ty už ho používáš??S tím nástřihem vůbec nevím,mám dva porody za sebou jeden nástřih a druhý sice bez,ale dost roztrhaná :angry: :angry: ...
24. kvě 2012 v 16:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v pase 105.
24. kvě 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Mě taky nastříhli a dcera měla skoro 4 kila, vůbec jsem to ani nepostřehla přes ty bolesti a kontrakce, a ještě jsem se ptala kdy už mě nastříhnou? :slight_smile: Pak mě zase všichni strašili se šitím a zas tak hrozný to nebylo, cítila jsem to jen malinko u konečníku, tam se to prej špatně umrtvuje. Ale žádná hrůza, pro mě bylo horší trhání osmičky než toto.
24. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Já porodní plán minule neměla, na všem se dalo domluvit, a jelikož mám dost vysokou hráz, tak mě nástřih asi nemine, počítám s ním, pořád podle mě lepší než být po porodu roztrhaná, to se hojí o dost hůř a je to i bolestivější.
24. kvě 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já zatím nešpiním po vyšetření no uvidím, ale furt se mi chce a nutí mě to na velkou tak ještě že mám sbaleno, kdyby mě to večer chytlo, ale teda ještě se mi nějak nechce rodit. To první dceru jsem taky v bříšku přemlouvala, že ještě ne, no a nakonec jsme jeli............. :slight_smile:
24. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska šak kdaby to už chtělo jít ven,bach se nezlobila :grinning:
24. kvě 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim to ti veriimm :slight_smile: prajem nech je všetko v poriadku a až to dojde tak nech je to rýchle. Držim vam palčeky :slight_smile:
24. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Já už cvičím druhý den s Epinem :slight_smile:
24. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek