• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@tyrisa A jak to jde? :slight_smile: Není to složité?

@vak Ještě ho právě nepoužívám a po dnešku budu muset nechat si jí zahojit. Píšou tam 3 týdny před TP, to ještě nejsem :slight_smile:
24. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera mi nechutně na dvou místech pod pupkem praskla kůže :frowning2:(((((
24. kvě 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tal holky malou jsem vyšupla ze záchodu takový bolesti kurnik a průjem, no naštěstí to přešlo, dala jsem teplou venu, ale je mi tak všelijak, no začínám mít nějakej strach, že by už, ale na druhou stranu bych to měla ráda za sebou, ale nějak na to začínám moc myslet.
24. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem strávila 4 hodiny v těhotenské poradně - takový chaos jsem v životě nezažila... Naštěstí vše v pořádku, ale sestřička si mě asi bude pamatovat ještě dlouho - a to jsem se jen slušně zeptala, žádný křičení, osočování ani nic podobného. Ale vážně jsem toho měla plný zuby!!! Dr. říkala, že bych ještě 14 dní mohla vydržet, CS 4-5, malej ve správné poloze, akorát otýkám, tak mi doporučila přestat nosit prstýnky. Příští týden tam jedu o dvě hodiny později, protože to opravdu jinak nemá smysl...
24. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Tak po tuře mám hlad, tvrdnutí a tlak a nucení na velkou.. Myslíš že by z toho něco bylo? Sprchu si už nahřívám,cpu se nivou a červeným s kedlubnem ..... Padám na hubu . :cry:
24. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 No já nevím, ale někdy před porodem to tak bývá, že se tělo začíná vyprazdňovat, u nás manžel i malá nervózní, mně teda není moc hej, já to vidím na vodu a suchej rohlík. Vše nachystáno, ale i tak si říkám, ještě by to do příštího týdne mohlo vydržet. Měla jsem frape, ale už po několikátý, tak z toho to asi nemám. :grinning:
24. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Na velké jsem byla asi 5x, ted už to nejde, ale tlak zustal.. A to tvrdnutí pravidelné ale né nějak silné..

No budu na tebe myslet, pojes, protože kdo ví, jestli pak bude chut a příležitost. :unamused:
24. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Já dnes taky tak 5x, někdy mě to nutilo asi 2x a nic, rohlík s vodou snězený, nějak se potím, tak nevím. Mně teda bříško netvrdne zatím. A do toho začínám vymýšlet jak to rychle udělám s malou aby mě neviděla se kroutit a neměla pak strach. Tak snad se nám to spraví a zase bude líp, přeju klidnou noc. Chtěla jsem žehlit, ale tak snad to dám zítra, dnes už ne.
24. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Jej, už bych tomu raději pomohla než to zaspávala.. :frowning2:
24. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marki1904 No já to chci mít hlavně rychle za sebou, jak sedím a roztáhnu nohy a vyvalím pupek, tak cítím jak už jsem dole otevřená. :slight_smile: Do toho ty tlaky na konečník, močák a křeče do stehen, ufffffffff, no snad ten porod nějak zvládnu. :confused:
24. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska ju to znam ale bez kontra ?
24. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No právě že kontrakce nemám, ty jsem měla u toho posledního průjmu asi :frowning2: , už sama nevím. Já bych tak chtěla dojet do porodnice a aby mi řekli, že už jsem dost otevřená a jdeme tlačit.......... :grinning: Ale to se mi asi nesplní. Já spíš rozdýchávám když se mi malá vyvalí a vší silou opře o stěnu břicha, ale možná to mám nějaký rozhašený jen po té dnešní prohlídce, no jestli mi příště budou dělat hamiltona, tak to bude pak asi mazec. :confounded:
24. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Lepší předcházet než vyvolávat.... Já trpívám na takt silný kontra, kdy během usínam vysílením, a ted kdy bych si je pomalu mohla dovolit a rodit, tak ani po 3 dnech řádění NIC, krom toho, že to vypadá že ani nedojedem do porodky, pač to nestihnem a někde porodíme, dle těch co měli 4 a více dětí.. :unamused: Nevím co si mam o tom myslet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: Manžel se mnou taky mluví jako bych už měla dítě na pul venku, a přitom to nejhorší jsem proživala par týdnu zpět a ted mam naopak klid. :unamused:
24. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska ahoj,no aby sme tu ráno nečetli,že už máš odroděné a být tebou tak bych to už aj chtěla venku dyt si 39 týden ,tak na co čekat? :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na včerejší-jsem otevřená,bez čípku a připravená rodit,to mi řekl pan primář,ale do termínu ještě čas,ale raději bych už rodila,jelikož mám uzkou panev a první mel 3.80 a špatně se tlačil a mimi uz ma podle UZ už 3.30kg,tak jsem uvažovala,že bych mu nějak pomohla,ale věšet záclony a mýt okna se mi nechce,jinak piju maliník a dál nevím,poradíte????
25. kvě 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, noc celejm šla, asi 3x jsem se vzbudila a měla poslíčky, ale jen slabý, pak ještě jedny ráno, jsem jak dobitá, tak uvidíme so dnes se bude dít.
25. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má tam být: noc celkem šla. :slight_smile:
25. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No to víš to já jen jsem nějaká ve stresu, ale jinak bych už to měla moc ráda za sebou. :grinning:

@marki1904 No zase na druhou stranu, třeb budeš mít víc sil na porod :grinning: , a taky už se Vám to hezky krátí koukám. Já už taky ráno uvažovala o sexíku, ale nemám nějak sílu, ani nevím jak do toho ukecat manžela. :grinning:
25. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska jo no s tim sexem to mame podobne,manzelovi se taky do toho nechce......
25. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko :slight_smile: ,koukám hadimrska celá,takže ještě stále nikdo další :grinning: :grinning: ????Ještě uvidíme co Marki po včerejším sexíku já jí tedy obdivuji, páč než se stihnu vzpamatovat z prohlídky u doktora je tu další a včera opět špinění :angry: :angry: ....taky trochu bolelo v noci břicho :confounded: ...já už to do porodu na sex fakt nevidím :grinning: možná pak na urychlení pokud se Naty nebude chtít ven v termínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
25. kvě 2012 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky, tak se zatím taky hlásím vcelku... :wink: Včera jsem si dala trochu delší procházku a doufala, že se mi to podaří trošku rozpohybovat, ale jen pár poslíků a pak klidná noc :angry: Dnes jsem se pustila do vaření musaky a ta trvá poměrně dlouho, tak z toho dlouhého hopsání kolem plotny by se taky mohlo začít něco dít... :wink: Jestli ne, tak se vypravím nahlásit do poradny do porodnice :unamused: Jinak to dotáhnu na můj tip a čokoláda je moje :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris
@vak No manžel se už dost bojí a taky je nervózní no až až, i to na mě už přenáší sem tam, já bych tak nejradši rychlý porod, pak se pořádně nadblábnout, něco jako marinovaný žebra a tak a zmrzku na to, a pak spánek. :grinning: No tak na toto asi můžu zapomenout. Dnes se mi nechce ani vařit, tak udělám nějakou rychlovku. A ještě projdu věci pro malou co má v tašce, kdyby nás to náhodou chytlo a museli jsme jí k někomu převážet na hlídání.
25. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To jsem já před včerejší prohlídkou 37+4 tt :grinning: :grinning: ...
25. kvě 2012 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@hadimrska Ahoj, to je fajn že noc ušla, u nás taky, ráno jsem zpozorovala že se cosi trošku rozpochodovalo, ale utčo to dnes opět pozichruji další dávkou sexu , procházkou a žehlením,i když už téměr nemám co .. :sweat_smile:

Píchá mě řeže spodek, křeče do slabin a ráno ze mě vyšlo zas množství čehosi, ale bez krve..
Lítám na velkou, co u tebe ???
25. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Pěkné a docela už velké .. cítíš změnu, že malá ztěžkla ???
25. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a na kole jsem dnes jela poprvý jaxi rozkročmo ... :sweat_smile: :zipper_mouth:
25. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Mám pocit,že každou chvíli vypadne,když dlouho chodím :frowning2: :frowning2: ....a když jdu na malou mám pocit,že vyčůrám kbelík a přitom vyteče pár kapiček :frowning2: :frowning2: ,takže tlačí pořááááádně :grinning: :grinning: !!!
25. kvě 2012 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já zase jak jdu do koopce rychleji a nebo jak prostě musím zrychlit krok už i na rovině, tak cítím mezi nohama skoro hlavičku, tak to musím rozdýchat a zpomalit. :slight_smile:

@marki1904 Já na velké od večera nebyla, ale mám tam teda slušný tlaky, tak to možná ještě přijde, zatím ani po prohlídce nešpiním. Tak uvidím jestli nakonec povalím.
25. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak S tim čuránim to znám... :grinning: ale ty už máš pořádný nárok na potíže .. Hlavně to dítko nevytrat ještě někde před porodnicí.. :wink:

Holky a co rozpoložení? Poslední 2 dny bývam spíše už podrážděná
, jako bych toho bříška měla tak akorát ... :frowning2:
25. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Jsme na 22cm(obvod) průměr 7cm.Složité to není,já piju maliník a papám lněné semínko....po cvičení masíruju hráz ještě,tak asi proto mi to jde tak rychle....tuk tuk tuk....snad to tak půjde dál :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek