• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 Já si zrovna říkala jak se mi tam malá ráno chrula a cítíš ty její nožičky,když je napíná,že mi ten pocit bude strašně chybět :frowning2: :frowning2: .....
25. kvě 2012 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Dnes jsem protivná na všechny i sama sobě. :angry:
25. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska :grinning: :grinning: jo jo to máme stejně!!!
25. kvě 2012 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ju, to co píšeš mě s broučkem zbližuje, uvědomují si jak jej už miluji. Je to krásné , vid ..
@hadimrska na druhou stranu mě už chytá taková plačtivost, aby byl s náma, a když se dole něco děje a bolí podbříšek, jsem ostra jak žiletka i na dětí.. :frowning2:

Manžel od pondělka chodi jak sluníčko, vidím jak je uplně unešeny že už to bude, davá mi to silu, ale jsem nějaka přepadlá ... neštastná.
25. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No to jsou ty hormony a únava ke konci, já to mám taky tak i na dcerku jsem protivná sem tam a pak mě to mrzí. :frowning2:
25. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Jsem ráda že nejsem sama, až se za to stydím, jak jsem pruhledná že mě bolí pipina :angry: tak to odnáší okolí.
25. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nechystá se nějaká bouřka ???
25. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 U nás teda ne, teda pokud během dne nebuchnu já. :grinning: Až mě zase někdo nebo něco vytočí. :slight_smile:
25. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 @hadimrska Holky jáse teď vytočila´do maxima :angry: :angry: :angry: ....Manžel jezdí každý rok v červnu s chlapama na golf Morava 3dny a už tak měsíc se bavíme,které datum to vlastně a stále mi nebyl schopný říct jen že si myslí někdy kolem 3.6.Říkám mu,ale to je dost z ruky,kdyby náhodou se něco dělo a on no co budu na tel.nebudu chlastat a jsou to max 3hodiny cesta,celou dobu si myslím,že si dělá srandu a právě mi oznámil,že jestli 3.6.odvezu Nikču na nějaký golf.turnaj,že tu nebude :confounded: :confounded: :confounded: .....tak jsem si dovolila říct jestli to jako myslí vážně a na to mi bylo řečeno,že termín mám 11.6.tak co si to přivolávám dřív,že jsem hysterická atd.....holky bulím tu jak želva a je mi na nic,nakonec se vše otočí proti mě a když nedej bože v té době porodím tak si za to asi budu moct sama :angry: :angry: ...
25. kvě 2012 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No tak to já bych mu asi i něco hodila na hlavu :angry: . To je přece 8 dní před termínem, a už čekáte třetí, a většinou se přenáší první mimi a kurnik jak on může vědět, že ti to správně ten termín vypočítali, to je přece jen orientační.
25. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak to ti tu situaci nezávidím. Že ti naši chlapi musí vždycky tak prudit. Houbelec tomu rozumí a ještě budou žvanit takové blbiny, jako že, jestli porodíš zrovna tehdy, když on bude chlastat s kamarádama, že mu to snad děláš naschvál...... Já bych ho normálně fakt něčím taky praštila. Jsem teď vytočená i za tebe.
Já raději ani nechci vědět, co ten můj chlap kolem porodu naplánuje. Ten si taky vždycky umí vybrat tu nejblbější dobu nebýt doma.... :frowning2:
25. kvě 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Chlapi to prožívají hold jinak, nebo spíš to někteří moc neprožívají a nepřipouští si, že je teď - v posledních týdnech chceme mít na blízku, protože co kdyby, že? Tohle by mě taky vytočilo a určitě rozbrečelo. Já jsem už na nervy, že chce manžel pořád jezdit na kole do práce, že to pak nemusí stihnout dojet, kdyby se to narychlo rozjelo a kdyby chtěl odjet někam 300 km daleko, to bych mu dala :angry: Prostě nechápou, že nejsme v tomto období moc psychicky vyrovnané a v pohodě jako býváme normálně.... :unamused: Holka drž se a třeba mu to ještě dojde, že je hloupost odjíždět tak daleko.....
25. kvě 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapi jsou ...PAKA ten muj dnes odjel na 3 denni sraz jelikoz je motorkar,jeste ze to neni moc daleko,cca šé km od domu,ale kdovi jak daleko budou jezdit,ze prej bude jezdit se sluchatkama v usich,at slysi tel,....
25. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hadimrska@dociska@mimisek2011@ Holky dík za podporu je mi fakt hrozně...to je přesně ono neměla jsem ani v jednom těhu problém teď taky ne,dělám vše nijak se neomezuju,ale občas padám na hubu čehož si nevšimne nebo nechce všimnout a když vidím jak někde chlap kolem těhule běhá tak si říkám jaká jsem blbka pitomá..vím,že si za to z části můžu sama jak chlap zjistí kam až může,těžko se dá vrátit zpátky on si prostě žádný problém nepřipouští a já jsem přehnaně zodpovědná....mám chuť pokud v té době porodím nic mu neříct a vzít si kamarádku :frowning2: :cry: hrozný myšlenky že,ale jsem tak nas......zajímalo by mě,který z těch chlapů by to ženský udělal,žádný protože víc jak půlka mají vymodlené děti a nespadly jim do klína jako nám :confounded: :confounded: ...
No nic holky potřebovala jsem to ze sebe dostat a vím,že musím myslet pozitvně ještě,že není nikdo doma do odpoledne se uklidním, tedy doufám...
25. kvě 2012 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Taky super koukám nejsem jediná :confounded: :confounded: ..neříkej mi,že nebudou nervozní,když vědí jak jsme na tom já bych si takový výlet ani nevychutnala :angry: :angry: ...jsou prostě jiní já vím,kdyby se nám ty hormony tolik neplašily sakra :confounded: :confounded:
25. kvě 2012 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no a myslim,ze nejsme ani samy dve,je nas vice,oni utikaj,jako by meli strach,me prijde :frowning2: ,si mysli z emi strach nemame....hormony-nerada slysim,to slovo,nesnasim je...jsem protiva a hlavne ted na syna bobek....
25. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris ... je nejhorší,že to odnášejí ti, kteří za to nemůžou :angry: :angry: :angry: jdu se pokusit zaspat mám oči jak tenisáky tak ať vypadám k světu,až se mi vrátí děti....to je zase den :confounded: :confounded: ..
25. kvě 2012 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Zase kapky ??? Mě by napadlo to samé, o těhu s ním už ani slovo a odrodit si to bez něj, chápu tě.. Přitom si vem že jde po 9 měsících o dost zásadní věc, jako je příchod dítěte na svět a stav rodičky, a v tu chvíli umí chlap udělat takový kopanec do vašeho společného soužití a duvěry... Asi bych hledala situaci, jak mu příblížit to , co ti dělá ... :frowning2: Mnohdy je to jen o tom že jsou chlapi prostě MCH (méně chápavý) a nic jím nedochází... a nebo pozdě...
Nebreč, ubližíš malé ..ona to cítí s tebou .. :fearful: :wink:
25. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby to byly zas nějaké erupce na slunci, my jsme se včera strašně rafli, až jsem se vztekem celá třásla a házela jsem po něm, co mi přišlo pod ruku (plyšový krtek a peřina, to mě dost vyčerpalo, že jsem toho nechala). A důvod? Protože se "chovám příšerně, celý týden jsem arogantní a dělám věci, co ho zabíjí" a nedostala jsem z něj ani jednu konkrétní situaci :confounded: Vadí mu úplný blbosti, jako kdyby byl těhotnej on a ne já. Já mu toleruju takových pitomin a věcí, co mě otravujou... uvařím, přinesu jídlo pod čumák, vyperu, poskládám, udržuju byt v čistotě a čeho se za to dočkám???
Dneska už je zas klid, jako by se nic nestalo, ale to mě štve, úplně zbytečné hádky.
Byla jsem na kontrole už v nemocniční poradně, na monitoru a pak mě prohlížela taková mladá Ruska, pohmatem ani nepoznala, že je mimčo uložené hlavou dolů, takže jsem se žádnou závratnou informaci nedověděla. Příště za týden...
25. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AAAA, dneska jsem byla asi mooc hodná !!!
Po měsících utrpení jsem dostala od manžela gélové sedadlo na kolo ...
Akorát kost je už v takovém stavu, že to extra nepomohlo, Ale to už je jiná záležitost .. :grinning: :slight_smile:
25. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky.............tak už se nám to krátí..............už jen 29 dní do TP tak jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes teda cítím malou snad už úplně skoro mezi nohama, se mi zdá, že už je fakt dost nízko nejen když čůrám, ale i když sedím, tak jí cítím jak je tam napresovaná. :grinning:
25. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko,dnes doufám žádné slzičky,venku je hezky sluníčkově :slight_smile:
26. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ranko,jak se hajalo?ja mela v noci 1x poslicky,ale celkem dlouho a totalne tvrde bricho,ale pak jsem to zaspala az do rana.ano dnes je u nas krasne,ale jsme sami s malym,tata je na moto,tak pojedu ke zname udelam ji melir a barvicku asi muj posledni vykon pred porodem.posilam pohlazeni do brusek. :wink:
26. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky :slight_smile: ...dnes už je líp večer jsme byli na grilovačce u kamarádky a celkem mi tam manžel nahrál,když se začali všichni bavit o mém porodu...vypadlo to ze mě ani nevím jak a zcela na rovinu jsem mu řekla přede všema,že pokud budu rodit a on tu nebude beru si automaticky kamarádku....a on že prý je to vydírání tak já na to,že nebudu trnout hrůzou 3hodiny až to bude valit z Moravy,že se někde vyfláká,budu mít svých starostí dost tak ať si v té jeho hlavě přehodnotí co vlastně chce....
Dnes si nenechám zkazit krásný den a holky ještě jednou díky za podporu :wink: :wink: ...
26. kvě 2012 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@vak ahoja,jj,pekne jsi mu to vysvetlila,myslim,ze to rychle prehodnoti,nebo uz prehodnotil :wink:
26. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak NO my jsme se dnes ráno taky chytli, snažím se jsem už unavená a do toho manžel je nervózní a přenáší to na mě, ale jen kvůli blbosti, tak snad už bude klidnej den. Jinak už jen sedím sem tam něco udělám a čekám a čekám. Najednou začli všichni volat a psát co a jak, no tak asi jim došlo po devíti měsících, že jsem těhu, předtím skoro nic. :angry:
26. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Závěr mi žádný neřekl tak nevím,ale já si za tím stát budu :wink:....ráno mu říkám ať mi mrkne na břicho jestli už je níž a říká,že se mu zdá,že je o malinko a já na to že je na čase páč je to 14dní do porodu on vyvalí oči,že prý 3týdny a já na to ať jukne do kalendáře tak se maličko vyděsil :confounded: :confounded: ...možná odtud vítr vane nemá vůbec přehled o týdnech :angry: :angry: tak uvidíme....
@hadimrskaMy máme dnes rodinou oslavu tak už se moc těším na otázky typu,kdy už to bude:(:(....a jelikož nepříjdou všichni najednou tak asi pověsím cedulku s nápisem termín mám 11.6.a na víc se mě neptejte:(...
26. kvě 2012 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Co je tu nového? Kolik už máme miminek? já sjem měla včera poprvé poslýčky a jinak mě trápí senná rýma, ale nechci do sebe cpát chemii, tak trpím jako zvíře...
26. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek