Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
vak
25. kvě 2012
@marki1904 Já si zrovna říkala jak se mi tam malá ráno chrula a cítíš ty její nožičky,když je napíná,že mi ten pocit bude strašně chybět 😞 😞 .....
hadimrska
25. kvě 2012
@marki1904 Dnes jsem protivná na všechny i sama sobě. ]-(
vak
25. kvě 2012
@hadimrska 😃 😃 jo jo to máme stejně!!!
marki1904
25. kvě 2012
@vak Ju, to co píšeš mě s broučkem zbližuje, uvědomují si jak jej už miluji. Je to krásné , vid ..
@hadimrska na druhou stranu mě už chytá taková plačtivost, aby byl s náma, a když se dole něco děje a bolí podbříšek, jsem ostra jak žiletka i na dětí.. 😞

Manžel od pondělka chodi jak sluníčko, vidím jak je uplně unešeny že už to bude, davá mi to silu, ale jsem nějaka přepadlá ... neštastná.
hadimrska
25. kvě 2012
@marki1904 No to jsou ty hormony a únava ke konci, já to mám taky tak i na dcerku jsem protivná sem tam a pak mě to mrzí. 😞
marki1904
25. kvě 2012
@hadimrska Jsem ráda že nejsem sama, až se za to stydím, jak jsem pruhledná že mě bolí pipina ]-( tak to odnáší okolí.
marki1904
25. kvě 2012
Nechystá se nějaká bouřka ???
hadimrska
25. kvě 2012
@marki1904 U nás teda ne, teda pokud během dne nebuchnu já. 😃 Až mě zase někdo nebo něco vytočí. 🙂
marki1904
25. kvě 2012
@hadimrska 😃 😃 😃
vak
25. kvě 2012
@marki1904 @hadimrska Holky jáse teď vytočila´do maxima ]-( ]-( ]-( ....Manžel jezdí každý rok v červnu s chlapama na golf Morava 3dny a už tak měsíc se bavíme,které datum to vlastně a stále mi nebyl schopný říct jen že si myslí někdy kolem 3.6.Říkám mu,ale to je dost z ruky,kdyby náhodou se něco dělo a on no co budu na tel.nebudu chlastat a jsou to max 3hodiny cesta,celou dobu si myslím,že si dělá srandu a právě mi oznámil,že jestli 3.6.odvezu Nikču na nějaký golf.turnaj,že tu nebude :-S :-S :-S .....tak jsem si dovolila říct jestli to jako myslí vážně a na to mi bylo řečeno,že termín mám 11.6.tak co si to přivolávám dřív,že jsem hysterická atd.....holky bulím tu jak želva a je mi na nic,nakonec se vše otočí proti mě a když nedej bože v té době porodím tak si za to asi budu moct sama ]-( ]-( ...
hadimrska
25. kvě 2012
@vak No tak to já bych mu asi i něco hodila na hlavu ]-( . To je přece 8 dní před termínem, a už čekáte třetí, a většinou se přenáší první mimi a kurnik jak on může vědět, že ti to správně ten termín vypočítali, to je přece jen orientační.
dociska
25. kvě 2012
@vak Tak to ti tu situaci nezávidím. Že ti naši chlapi musí vždycky tak prudit. Houbelec tomu rozumí a ještě budou žvanit takové blbiny, jako že, jestli porodíš zrovna tehdy, když on bude chlastat s kamarádama, že mu to snad děláš naschvál...... Já bych ho normálně fakt něčím taky praštila. Jsem teď vytočená i za tebe.
Já raději ani nechci vědět, co ten můj chlap kolem porodu naplánuje. Ten si taky vždycky umí vybrat tu nejblbější dobu nebýt doma.... 😞
mimisek2011
25. kvě 2012
@vak Chlapi to prožívají hold jinak, nebo spíš to někteří moc neprožívají a nepřipouští si, že je teď - v posledních týdnech chceme mít na blízku, protože co kdyby, že? Tohle by mě taky vytočilo a určitě rozbrečelo. Já jsem už na nervy, že chce manžel pořád jezdit na kole do práce, že to pak nemusí stihnout dojet, kdyby se to narychlo rozjelo a kdyby chtěl odjet někam 300 km daleko, to bych mu dala ]-( Prostě nechápou, že nejsme v tomto období moc psychicky vyrovnané a v pohodě jako býváme normálně.... :-| Holka drž se a třeba mu to ještě dojde, že je hloupost odjíždět tak daleko.....
peatris
25. kvě 2012
Chlapi jsou ...PAKA ten muj dnes odjel na 3 denni sraz jelikoz je motorkar,jeste ze to neni moc daleko,cca šé km od domu,ale kdovi jak daleko budou jezdit,ze prej bude jezdit se sluchatkama v usich,at slysi tel,....
vak
25. kvě 2012
hadimrska@dociska@mimisek2011@ Holky dík za podporu je mi fakt hrozně...to je přesně ono neměla jsem ani v jednom těhu problém teď taky ne,dělám vše nijak se neomezuju,ale občas padám na hubu čehož si nevšimne nebo nechce všimnout a když vidím jak někde chlap kolem těhule běhá tak si říkám jaká jsem blbka pitomá..vím,že si za to z části můžu sama jak chlap zjistí kam až může,těžko se dá vrátit zpátky on si prostě žádný problém nepřipouští a já jsem přehnaně zodpovědná....mám chuť pokud v té době porodím nic mu neříct a vzít si kamarádku 😞 😢 hrozný myšlenky že,ale jsem tak nas......zajímalo by mě,který z těch chlapů by to ženský udělal,žádný protože víc jak půlka mají vymodlené děti a nespadly jim do klína jako nám :-S :-S ...
No nic holky potřebovala jsem to ze sebe dostat a vím,že musím myslet pozitvně ještě,že není nikdo doma do odpoledne se uklidním, tedy doufám...
vak
25. kvě 2012
@peatris Taky super koukám nejsem jediná :-S :-S ..neříkej mi,že nebudou nervozní,když vědí jak jsme na tom já bych si takový výlet ani nevychutnala ]-( ]-( ...jsou prostě jiní já vím,kdyby se nám ty hormony tolik neplašily sakra :-S :-S
peatris
25. kvě 2012
jo no a myslim,ze nejsme ani samy dve,je nas vice,oni utikaj,jako by meli strach,me prijde 😞 ,si mysli z emi strach nemame....hormony-nerada slysim,to slovo,nesnasim je...jsem protiva a hlavne ted na syna bobek....
vak
25. kvě 2012
@peatris ... je nejhorší,že to odnášejí ti, kteří za to nemůžou ]-( ]-( ]-( jdu se pokusit zaspat mám oči jak tenisáky tak ať vypadám k světu,až se mi vrátí děti....to je zase den :-S :-S ..
marki1904
25. kvě 2012
@vak Zase kapky ??? Mě by napadlo to samé, o těhu s ním už ani slovo a odrodit si to bez něj, chápu tě.. Přitom si vem že jde po 9 měsících o dost zásadní věc, jako je příchod dítěte na svět a stav rodičky, a v tu chvíli umí chlap udělat takový kopanec do vašeho společného soužití a duvěry... Asi bych hledala situaci, jak mu příblížit to , co ti dělá ... 😞 Mnohdy je to jen o tom že jsou chlapi prostě MCH (méně chápavý) a nic jím nedochází... a nebo pozdě...
Nebreč, ubližíš malé ..ona to cítí s tebou .. 😕 😉
cervena_vila
25. kvě 2012
Baby to byly zas nějaké erupce na slunci, my jsme se včera strašně rafli, až jsem se vztekem celá třásla a házela jsem po něm, co mi přišlo pod ruku (plyšový krtek a peřina, to mě dost vyčerpalo, že jsem toho nechala). A důvod? Protože se "chovám příšerně, celý týden jsem arogantní a dělám věci, co ho zabíjí" a nedostala jsem z něj ani jednu konkrétní situaci :-S Vadí mu úplný blbosti, jako kdyby byl těhotnej on a ne já. Já mu toleruju takových pitomin a věcí, co mě otravujou... uvařím, přinesu jídlo pod čumák, vyperu, poskládám, udržuju byt v čistotě a čeho se za to dočkám???
Dneska už je zas klid, jako by se nic nestalo, ale to mě štve, úplně zbytečné hádky.
Byla jsem na kontrole už v nemocniční poradně, na monitoru a pak mě prohlížela taková mladá Ruska, pohmatem ani nepoznala, že je mimčo uložené hlavou dolů, takže jsem se žádnou závratnou informaci nedověděla. Příště za týden...
marki1904
25. kvě 2012
AAAA, dneska jsem byla asi mooc hodná !!!
Po měsících utrpení jsem dostala od manžela gélové sedadlo na kolo ...
Akorát kost je už v takovém stavu, že to extra nepomohlo, Ale to už je jiná záležitost .. 😃 🙂
antivirus31
25. kvě 2012
Ahojky holky.............tak už se nám to krátí..............už jen 29 dní do TP tak jsem na to zvědavá 😃 😃 😃 😃
hadimrska
25. kvě 2012
Dnes teda cítím malou snad už úplně skoro mezi nohama, se mi zdá, že už je fakt dost nízko nejen když čůrám, ale i když sedím, tak jí cítím jak je tam napresovaná. 😃
taknevim
26. kvě 2012
dobré ránko,dnes doufám žádné slzičky,venku je hezky sluníčkově 🙂
peatris
26. kvě 2012
Dobré ranko,jak se hajalo?ja mela v noci 1x poslicky,ale celkem dlouho a totalne tvrde bricho,ale pak jsem to zaspala az do rana.ano dnes je u nas krasne,ale jsme sami s malym,tata je na moto,tak pojedu ke zname udelam ji melir a barvicku asi muj posledni vykon pred porodem.posilam pohlazeni do brusek. 😉
vak
26. kvě 2012
Dobré ránko holky 🙂 ...dnes už je líp večer jsme byli na grilovačce u kamarádky a celkem mi tam manžel nahrál,když se začali všichni bavit o mém porodu...vypadlo to ze mě ani nevím jak a zcela na rovinu jsem mu řekla přede všema,že pokud budu rodit a on tu nebude beru si automaticky kamarádku....a on že prý je to vydírání tak já na to,že nebudu trnout hrůzou 3hodiny až to bude valit z Moravy,že se někde vyfláká,budu mít svých starostí dost tak ať si v té jeho hlavě přehodnotí co vlastně chce....
Dnes si nenechám zkazit krásný den a holky ještě jednou díky za podporu 😉 😉 ...
peatris
26. kvě 2012
@vak ahoja,jj,pekne jsi mu to vysvetlila,myslim,ze to rychle prehodnoti,nebo uz prehodnotil 😉
hadimrska
26. kvě 2012
@vak NO my jsme se dnes ráno taky chytli, snažím se jsem už unavená a do toho manžel je nervózní a přenáší to na mě, ale jen kvůli blbosti, tak snad už bude klidnej den. Jinak už jen sedím sem tam něco udělám a čekám a čekám. Najednou začli všichni volat a psát co a jak, no tak asi jim došlo po devíti měsících, že jsem těhu, předtím skoro nic. ]-(
vak
26. kvě 2012
@peatris Závěr mi žádný neřekl tak nevím,ale já si za tím stát budu 😉....ráno mu říkám ať mi mrkne na břicho jestli už je níž a říká,že se mu zdá,že je o malinko a já na to že je na čase páč je to 14dní do porodu on vyvalí oči,že prý 3týdny a já na to ať jukne do kalendáře tak se maličko vyděsil :-S :-S ...možná odtud vítr vane nemá vůbec přehled o týdnech ]-( ]-( tak uvidíme....
@hadimrskamy máme dnes rodinou oslavu tak už se moc těším na otázky typu,kdy už to bude😞😞....a jelikož nepříjdou všichni najednou tak asi pověsím cedulku s nápisem termín mám 11.6.a na víc se mě neptejte😞...
cosy
26. kvě 2012
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Co je tu nového? Kolik už máme miminek? já sjem měla včera poprvé poslýčky a jinak mě trápí senná rýma, ale nechci do sebe cpát chemii, tak trpím jako zvíře...

Začni psát odpověď...

Odešli