• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cosy Já jsem taky alergik a doktor mi řekl,že je pro organismus horší,když s tím nic neděláš,než že si vezmeš prášek.To samý platí i u kojení potom.Já mám ale problémy až v srpnu,takže mě to teprve čeká.Teď jsou trávy,dcera je taky hotová :frowning2:
26. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tyrisa jj souhlasím,taky sem brala v těhu velmi silné antibiotika ,kdybych kojila bylo ty to horší.Měla sem nějaké škaredé bacily v krku a kdybych si pak nedala pozor a žužlala Honzíkovi cumlík,bylo by to mnohem horší .antibiotika by pusobili i na něho a eště bych to na něj přenesla
26. kvě 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vytekla ze mne hlenová zátka,čirá hustá konzistence s přísměsí krve,máte někdo zkušenost???Četla jsem,že porod může příjít do 24.hod.nebo taky za 2-3 dny tak nevím???
26. kvě 2012 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak Zase jsem lezu - omlouvám se, ale občas špehuju. :slight_smile: A pokud je ta zátka uplně čirá, tak může přijít porod až i za pár týdnů. Jak je v ní příměs krve, tak to většinou bývá maximálně pár dní. Ta krev znamená roztahující se hrdlo... prý. :slight_smile: Držím palce!!!
26. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@katschka Díky za info mám to 16 dní do porodu tak to by odpovídalo :slight_smile: :slight_smile: ..uvidíme jsem z toho celá rozklepaná :grinning: :grinning: ..
26. kvě 2012 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak To bude uplně akurátní miminko. :slight_smile: Super, že se něco děje.. :slight_smile: A přeju pohodový porod! :dizzy_face:
26. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Nám na kurzu říkali, že zátka může odejít klidně i 3 týdny před porodem. A mluvili vždy o příměsi krve, že by byla upně čirá jsem neslyšela. Ale to je jedno, prostě můžeš rodit dneska nebo taky za 3 týdny, takže kdo ví :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@cosy U mě na alergie zabírají homeopatika a naštěstí stačí. Homeopatika můžeme v těhu bez omezení :wink:
26. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak já měla porod tři dny po zátce (nahnědlý hustý hlen v docela velkém množství)
26. kvě 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky jdu si raději zabalit tašku a mažeme na oslavu :grinning: :grinning: ....kdyby něco dám vědět :wink: !!!
Byl to hodně hustý hlen vůbec nepochybuji,že to nebyla zátka to co ze mne vyteklo minulí týden a ve čtvrtek po KO bylo úplně jiné!!!
26. kvě 2012 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak no vidíš ,ses včera tak rozčílila a tvuj nakonec na golf ani neodjede :grinning: :grinning: :grinning: jak říkal tys to přivolala.To má za to,že tě zlobí :grinning:
26. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vak Mně odešla u prvního těhu ráno hned, pak jsem šla na monitor asi za dvě hodiny, na normální kontrolu, doktorce jsem to neřekla, měla jsem jí takovou naoranžovělou, a pak kolem půlnoci to na mě došlo, ale někomu to prej trvá dýl. :slight_smile: než to na něj přijde.
26. kvě 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si dnes a HaM, pořídila těhu podprsenky a až bude síla a čas, tak na podzim tam nakoupím i něco dcerce, zatím jsme vzali triko, mají to velký a moc hezký věci na děti, jinak jsem trochu zhřešila a sežrala MCdonalds, po 4 měsících diety. :grinning:
26. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vak je mamino,ty nam chces rodit,jo????tak kdyby jen to uz na tebe slo,tak hodne sily a hlavne klidny,pohodovy a rychly porod ti preji :slight_smile:
26. kvě 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Právě jsem mluvila s gynekoložkou říkala,že od teď můžu kdykoliv čekat,že to příjde,ale prý max. pár dnů ne dýl tak jsem zvědavá,bolesti nemám jen mi trochu tvrdlo bříško,když jsem šla do schodů...jsem pěkně nervozní :confounded: :confounded: ...
26. kvě 2012 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Aaaaa, strašně moc ti držím palce - a víš jak? Rychlý, bezbolestný, celkem příjemný porod :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee Joooooooo to si taky moc přeju a nejen sobě náááám všem holčičky :grinning: :grinning: !!!!!!!Jo a nemám dostatečně velkou tašku na věci do porodnice :frowning2: :frowning2: ...já to snad vidím fakt na kufr a to jsem se holkám smála!!!
26. kvě 2012 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vak Šmarjá, tak to zredukuj na první den a zbytek ti přivezou :grinning:
26. kvě 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vak Já kdybych mohla tak mám tašky dvě. Minule na monitoru tam přijela maminka s manželem a měli 4 tašky sice menší, ale 4. :grinning: No já mám dnes večer slabý poslíčky sem tam. Tak ti přeju aby to bylo šup šup. :grinning:
26. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee Šmarjá, teď koukám, že už jsem taky 38tt, no ty mi teda nakládáš - musím si přebalit tašku!!! :grinning:
26. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee Jo jo taky mě to napadlo,že pleny a vložky jen trochu to zabere totiž nejvíc místa :grinning: :grinning: ...
@hadimrska Já bez poslíčků sakra :frowning2: :frowning2: ,tak která dřív???
26. kvě 2012 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak Jdu si z toho lehnout :grinning:
26. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vak Se budeme předhánět, já mám ty poslíčky jen sem tam, a slabý, ještě si ty naše holčičky krášlí. :slight_smile: Jo vložky a plínky, to tam dáš a už skoro nic jinýho, a ještě toaleťáky, to taky zabírá místa.
26. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hadimrska Toaleťák taky jo????
26. kvě 2012 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak jj hlavně měkký toaleták a né harmasan :grinning: :grinning: .Jinak taky přeju at je to velmi rychlé a vše v pořádku :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak Jojo, co nejjemnější a bez parfemace. :slight_smile: No prostě u nás v Brně vše sebou. A já si beru i hodně ručníků a taky plínky na chlazení prsou až se začnou nalívat. No mám to narvaný až k prasknutí. :grinning:
26. kvě 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak u nás se bere i vlastní příbor :grinning:
Jo a výhodné jsou papírové kuchyňské utěrky, nám doporučovali po porodu chodit čůrat do sprchy, že se člověk rovnou opláchne a na osušení je to lepší než toaleťák.
27. kvě 2012 v 05:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobre rano holky!tak jaká byla noc,já nic noc,bez poslíčku,ale břušák mi tvrdnul a do toho malej byl od 2 asi do 3 vzhůru a bolela ho nožka,tak jsem mují masírovala a chladila,tak spánek stál za prd....dneska bude doufám krásně,chtěla bych s pěkný den Vám přeji :slight_smile: do gibbon parku-velké hřiště venku.
27. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak jsi ještě 2v 1?nebo už????myslím na tebe
27. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak držím ti pěstičky, ať to všechno klapne a jsem taky zvědavá, jestli budeš rychlejší jako
@hadimrska :grinning: Nechcete se vsadit? Třeba o balík plínek??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Manžel mi včera snesl z půdy postýlku, tak jsem to nevydržela a hned jsem i vybalila povlečení, mantinely a nebesa a teď se chystám, že to všechno přemáchnu a nachystám. Jsem blázen, co? Ještě mám měsíc do porodu a koš na miminko už je komplet připravený i se zavinovačkou a kočár už mám seskládaný v pokojíčku taky 14 dní. Tašku sice nachystanou ještě nemám, ale věci mám na komínkách na stole. Včera jsem si jen koupila kartáček na zuby a plínky koupím zítra. Já si totiž moc moc přeji, abych rodila dřív, protože už fakt nezvládám a potřebuju se starat o druhého syna, kterého začínám dost odbývat a taky mě fakt štve, že hrozně málo vydržím. Včera mě chytla noha, tak jsem ji za sebou k večeru jen tahala, protože mi mrtvěla a nemohla jsem na ni ani šlápnout. I jsem to obrečela, protože se ze začíná opakovat historie a zase mi ta hnáta pokazí celý porod. :frowning2:
27. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek