• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj holky jsem tu a ještě celá porod se zatím nekoná :frowning2: :frowning2: cítím že se v bříšku něco děje takové ty stavy před menzes,ale vyloženě bolesti nemám....každopádně jsem se včera donutila a žehlila do půlnoci hromadu prádla,kterou už dva týdny odkládám,nachystala obě postýlky a usnula jako špalek.... snad po měsíci tvrdý spánek :wink: ...
Trochu vám to tu poslední dny zpestřuju co :slight_smile: :slight_smile: ....ještě,že vás tu mám!!!!
Ještě tu nebyla hadimrška koukám tak,že by:slight_smile:??????
27. kvě 2012 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ty jsi dupa,nepřeháněj to s tou prací!!!!Musíš dát hned vědět,jak se něco bude dít.
A ty stavy jako před menzes-jj to je ono to už nejsou poslíčci,ale už se to připravuje :wink:
27. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Jo to u nás taky, hned po porodu do sprchy a umýt se dole mýdlem, a první tři dny po porodu jsme chodily s ostatníma maminama čůrat skoro jen do sprchy, je to nejlepší na hojení spodku, i když moc hygienický to teda není. :slight_smile:

@dociska A co si měla s nohou, mně sem tam berou už týden křeče do třísel a stehen.
Já měla děsnou noc ve dvanáct jsem se vzbudila a bylo mi divně, tak jsem si dala vodu a čekala, no začli prdíky, tak jsem dala espumisan, nakonec od 12 do 2 ráno na wc totální průjem, řekla bych spíš klystýr, takhle mi začela první porod i ve stejnej čas, no ale pak už nic, tak vysílením jsem usla a ráno v sedum zase ještě jeden malý průjem, pořád jsem se otírala jestli mi neodešla i zátka, ale nevím, ráno možná jo, ale fakt si nejsem jistá.
27. kvě 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Já to mám taky tak, ne vyloženě bolesti, ale stavy před menzes, no už jsem si ve dvě ráno říkala, že zapnu PC a napíšu že jedem, ale pak nic. Uvidíme co přes den, ale já bych radši jela až v noci, nechci rodit ve dne.. :grinning:
27. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Já byla večer tak nervní,že jsem musela něco dělat :grinning: :grinning: ....dnes mám ještě v plánu umýt lednici vysát a vytřít a můžeme vyrazit do porodnice :grinning: :grinning: ....
27. kvě 2012 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Malá v bříšku pěkně řádí je to tak 5min.co začala a průjem mám taky :grinning: :grinning: ...
A ještě Marki tu nebyla od včera že,buďto sexuje nebo rodí:slight_smile::slight_smile:...
27. kvě 2012 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a na FCB psala pitrson,že ji v noci praskla plodovka takže tu máme co nevidět další maminu :grinning: ....
27. kvě 2012 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vak Jejda, co to tady čtu...? Tak ty se nás chystáš předběhnout snad všechny nebo to je jen na truc kvůli manžela??? :grinning: Kdyby náhodou, dej určitě vědět, budu Tobě a Natálce držet palečky i na chodidlech a hlavně.... Ať to máte co nejdříve za sebou a nejlépe bez větších bolestí... :slight_smile: A co manžel, už zrušil golf? To je to myšlení chlapů..... Asi je to všude stejné...
Teda, ale stejně nás ty červnovky předběhly... Tam se to už pěkně rozrodilo a tady zatím nic... Ale zase na druhou stranu, každý den je pro mimčo plus... Takže není kam spěchat... I když já už se taaaaaaaaaaaaaaaaaak těším... Ne teda na ten finiš, ale až bude po všem a Natálku uvidím...Mně teda nic moc není... Včerejší noc teda byla krutá.... Začala mě bolet hlava a stupňovalo se to tak, že jsem si v sedm ráno musela vzít paralen. Celé těhu jsem se tomu vyhýbala, i když píšou, že ten můžu, ale včera už to fakt nešlo... Za to dnes jsem se krásně vyspinkala... Teda vlastně do té doby, než jsem šla na záchod a zjistila jsem, že nám prdla elektrika a dole v přízejí nějaký čmoud... Takže zase má manžel o zábavu postaráno a budeme hnípat doma :frowning2: Njn, co se dá dělat... Když se s..e, tak se s..e :angry:
Marki????? Ta si do tabulky napsala, že bude rodit 26.5., tak předpokládám, že už je v porodnici :grinning:
27. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak
Přezdívka..............................Termín porodu..................................Tvůj tip dne porodu......................Jméno miminka

Andysek111..........................19.6.2012...........................................20.6.2012........................................Natálka
Marki1904.............................20.6.2012...........................................26.5.2012....................................... Oliver
hadimrska..............................2.6.2012..............................................4.6.2012.........................................Natálka
vak...........................................11.6.2012..........................................14.6.2012.........................................Natálka
blannie.....................................9.6.2012..................................................?????.........................................Sára/Elen
misula.g...................................1.6.2012..............................................6.6.2012........................................Vojtíšek
cosy.........................................11.6.2012............................................12.6.2012.......................................Emilie
miribee...................................15.6.2012............................................18.6.2012.......................................Ondrášek
cervena_vila...........................10.6.2012.............................................4.6.2012........................................Viola/Ráchel
tyrisa........................................22.6.2012............................................20.6.2012.......................................Max
taknevim.................................14.6.2012.............................................18.6.2012......................................Honzík
mimisek2011...........................5.6.2012..............................................1.6.2012......................................Vojtíšek/Tomík
pitrson........................................2.6.2012...............................................?????..........................................Dominik
evelp........................................17.6.2012............................................10.6.2012........................................Benedikt
Lidi...........................................16.6.2012..............................................6.6.2012.........................................Adélka/Filip
Comra.....................................12.6.2012............................................19.6.2012........................................?????
Terezka312............................28.6.2012............................................23.6.2012........................................?????
27. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám na vás dotaz.... Co znamená neparfémované mýdlo? Mám si ho vzít do porodnice, ale vůbec teda nevím jaké... :frowning2:
27. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Při prvním porodu jsem chytala šílené křeče do celé nohy tak, že jsem na ni nemohla došlápnout. Vystřelovalo mi to do kyčlí. Možná celý problém byl s pravým kyčelním kloubem. Asi se mi tam něco skříplo. Tenkrát jsem při čekání na tlačení nemohla ani sedět na balonu, ani na stoličce, ve sprše to byla hrůza a jediné co šlo, bylo chodit, a ve stoje se opírat o žebřiny. A když už jsem měla tlačit, tak jsem mohla jen na lůžku klasika a to mi tu nohu držela sestra a já na ni křičela, ať mi ji uřežou, nebo se zblázním. Bolelo to víc, jak porod. A když mě šili, tak jsem myslela, že to nevydržím. Potřebovala jsem se hýbat a bylo to nekonečné. Pak jsem ji ještě na druhý den za sebou jen bezvládně tahala a na záchod jsem musela poskakovat.
Ale tenkrát to bylo až v den porodu. Teď mě ta noha už pár dní bere, takže mám strach, že bude opět repete. Jenomže mi to stěžuje chůzi. Chodit se s tím fakt moc nedá a ani pořádně sedět. Je fakt těžké najít dobrou polohu, abych nechytla křeč. Zvažuju, jestli by mi do porodu nepomohl nějaký neurolog nebo ortoped. Ale trochu mám strach, co mi řeknou. Aby mě neposlali domů s tím, že to je NORMÁLNÍ a že to do porodu musím vydržet.
27. kvě 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No ahoj ty se tu taky vždy vyloupneš,že si říkám jestli už taky nejsi v porodce :grinning: :grinning: ....včera jsem z toho byla pěkně vyjukaná,ale jak vidíš jsem tu a nic se zatím neděje :frowning2: :frowning2: ...po krásném spánku jsem jak rybička sama doma a dodělávám ještě restíky co jsem měla před porodem v plánu :wink: ...
S tou bolestí hlavy si uvědomuji,že za celé těhu mě snad bolela jen jednou a to jsem na bolení celkem trpěla,ale možná z chlastu ty vado to bude mazec až se budeme moct napít co :grinning: :grinning: :grinning: jedna sklenka a budeme na mol :grinning: :grinning: ...
S tím golfem nevím zatím je ticho po pěšině a jestli do té doby neporodím jsem zvědavá po včerejšku co udělá možná to byla předzvěst,by si uvědomil,že jde fakt do tuhého :wink: :wink: ...
S tím odchodem zátky je to ale strašně různorodé včera jsem toho hodně přečetla takže jsem zvědavá,každopádně vím,že se něco v bříšku děje :wink: :wink: ..
Vy se s Natálkou taky držte,přeci jen jste o týden dýl a neboj písnu hned jak půjde do tuhého :wink: :wink: !!!
27. kvě 2012 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Prodají ti ho v lékárně je čistě přírodní bez vůně,aby nedráždilo pokožku :slight_smile: ..
27. kvě 2012 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Mýdlo, které nevoní a je jakože 100 % bez umělých přísad. Taková mýdla mají většinou malé děti, takže dětské mýdlo nebo mýdlo pro citlivou pokožku. Určitě jich v regálu mezi klasickými mýdly najdeš několik. Teď si nemůžu vzpomenout tu známou firmu, která se specializuje na výrobu desinfekčních mýdel. Nějak na P.
27. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, odchází vám zátka? Já mám termín až 35.6. ale mám pocit, že mi zátka odchází už teď
27. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Už vím. PROTEX a i DOVE má určitě něco bez parfemace.
27. kvě 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka :grinning: :grinning: 35.6.????Jukni na pár příspěvků zpátky včera jsme to tu řešily :wink: :wink: ...
27. kvě 2012 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak no vidíš to, už jsem z toho celá mimo, kouknu na to, díky
27. kvě 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Tak to je super, a odkud máš návod na tu masáž hráze? Pořád si říkám, jestli to není už zbytečný, když budu používat EPI-NO..
27. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já pozoruju už i špinění, břicho sem tam ztvrdne, ale tak jednou za hodinu. A špinění je slabý něco jako před menzes. :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Nejlepší je prej od biodermy, to miminkám nesmrdí, ale je teda asi drahý. Já měla poprvé klasickou obyčejnou bílou Mitiu, a byla fajn hlavně na šití na spodek, ale i dove je dobrý, možná i johnson, nesmí v tom být prostě žádná vůně, parfemace a prsa se prej nemají vůbec mýdlem umývat.
27. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak @cervena_vila Já ty chlapi fakt nechápu. Já se pořád s těhu nemohla odhodlat a navrtal mě do miminka hlavně přítel, který si mimi moc přál. A teď na konci těhu začal, jak se moc netěší, že se nám změní život, že si ho nebudu už tolik všímat atd. V domácnosti nic neudělá a jen chodí a když vidí smítko, tak má připomínky, že máme doma binec! Myslí si, že když jsem teď víc doma, tak budu od rána do večera gruntovat, že to je pro mě asi maličkost, jako před těhu. Já do toho z domova pracuju a mám teď ve škole zkouškový období.. to nevidí.
No takže v pátek fakt nějaká erupce byla, protože po jeho vzpruzeném telefonu jsem mu napsala, že ať on se klidně na mimi netěší, ale nekurví těšení mě!! Tak se omluvil a už je to ok. Ale oni si neuvědomují, že těhotná může mít prostě rozhašený hormony :frowning2:
27. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska To ti mimi asi tlačí na nějakej nerv, já zase u porodu a ještě tak hodinu po porodu, se mi tak klepaly nohy šíleně, manžel říkal ať už toho nechám. No nešlo to zastavit a porodní asistentka mi říkala, že mám skříplej nějakej nerv asi.
27. kvě 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska
@vak Tak teď jsem teprve dočetla a zjistila jsem, že nám snad budete fakt rodit! Tak přeji pohodový a rychlý porod! :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Stihla jsi vůbec používat to EPI-NO? :astonished:
27. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Nevím zda je to způsob jejich nervozity s blížícím se porodem,ale příjde mi,že vůči nám dost nefér :angry: :angry: ....ten mů vyplašené hormony nebere jen, když se mu to hodí ,takže si fakt asi nevybereme holka :confounded: :confounded: ..mě příjde,že se snažím jak můžu a pak stačí chvilka a dokáže říct takové věci,že si říkám proč :confounded:?????
Epino jsem nezačala dobrý co:((..dnes se na něj chystám!!!!
27. kvě 2012 ve 12:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Návod je na netu i na lahvičce toho olejíčku.Ten olejíček pomáhá k rozvolnění a změkčení tkání a doporučují to porodníci...masírovat tu hráz.Takže já po každém cvičení ještě rozmasíruju,at mám jistotu.
27. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela jsem se dnes tady po čtení vystresovala, že už se to fakt blíží a já nemám ani dopráno na mimi a ani mi ještě nepřišly kojící podprsenky, jednorázové kalhotky apod. Takže nemám ani sbaleno do porodnice. Ani jsem nezačala používat EPI-NO. Dneska fakt začnu :slight_smile:
Vůbec si nepřipouštím, že bych měla rodit před termínem. V týdnu mi sice nebylo nic moc a teď se zase cítím v pohodě, tak snad vše stihnu :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Chlapi jsou prostě fakt asi jiní :slight_smile:
Tak dneska začni, někomu to jde rychle, tak třeba za pár dní budeš připravená a ještě to stihneš :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Tak já se na tu masáž juknu. Švagrová mi teda tvrdila, že to musí trochu bolet a že sama by si to neudělala, takže jí masíroval její chlap, ale já toho svého asi nedonutím.
A to EPI-NO cvičíš jednou denně?
27. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek