• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane Mě spíš bolí prsty,než ta hráz.JJ cvičím 1x denně cca půl hodiny,pak ta masáž 15min.
27. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda nemasíruju, ani Epino nemám, ale mám takovej pocit, že u mně už je asi pozdě :slight_smile: . A koukám, že si jdu asi dát vložku na to špinění, snad vydržím aspoň do večera, bolesti nikde tak šup jdu řešit v čem černým pojedu kdyby náhodou.
27. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co @misula.g ? Ta už tu taky nějakou dobu nebyla a termín má 1.6.?
@hadimrska Proč v černým prosim Tě?
27. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Jela jsem tak i minule, kvůli tomu kdyby mi po cestě praskla voda a krvácení, mi to radili, abych si nezničila oblečení. :slight_smile: Ale jinak je mi v celkem fuk v čem.
27. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Co tu ještě děláš já myslela,že už jsi jela :grinning: :grinning: :grinning: ...
27. kvě 2012 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak No my ještě čekáme, vše nachystáno, babičky zburcovány, sem tam tvrdnutí a menzes bolesti. :slight_smile: Se divím, že ještě nespím, jsem na dnešek spala 4 hodiny.
Ale ta marki se neozývá, že by?
27. kvě 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska No jo ty naše Natálky se budou asi ještě chvíli parádit :wink: ....jsem koukala,že máš první dcerku Nikolku máme stejná jména holčiček :wink: ...
No třeba ti to výjde na noc tak jak jsi chtěla já bych taky ráda v noci měla jsem to u obou těhu tak sem zvědavá :wink: ..
Na Marki taky myslím celý den,ale jak psala Andysek v tabulce má termín,který chce rodit 25.5.tak předpokládáme,že už v té porodnici je :grinning: :grinning: ...
My jdeme opět na grilovačku,ale nejraději bych si šla lehnout,celý den gruntuju a bolí mě pěkně záda a kyčle :confounded: :confounded: , no alespoň nemusím dělat večeři :wink: ...
Myslím na tebe holka,drž se a písni hned jak vyrazíte :wink: !!!
27. kvě 2012 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já taky koukala, že máte Nikolku. :slight_smile: Jsem vykoupaná a čekám, sem tam bolest a tvrdnutí ale krátký, ale zdá se mi že už tak 4x - 5x do hodiny, tak uvidíme ajaj. Na grilovačku bych šla hned, bych to spráskala a pak asi zase průjem. :grinning: Doufám že stihnu napsat, no kdybych to náhodou nestihla, tak jsme jeli.
27. kvě 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska @vak
Tak už mám holky taky druhý den běhavku a dneska tlaky na pánev jak blázen, ale bolestivý to moc není, spíš nepříjemný. Snad se k vám ještě nepřidám, ještě by to chtělo alespoň týden :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Už jsem se chtěla zeptat, jak masírujete tu hráz, protože tohle mi fakt jaksi pořád uniká. Ani jsem dodnes neslišela o nějakém EPI NO. Nějak se to ke mě doteď nedostalo. Tak se asi fakt přiblble zeptám.... Co to je???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslíte po kolika minutách byste pak jely do porodnice, asi tak až by to bylo po pěti minutách že? Jinak je brzo zbytečně ne. :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Ty jo, ty už rodíš???!!!!! :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ne ale tak mám sem tam tvrdnutí tak si to měřím a hlídám, poprvé jsem to měla hned po pěti minutách, teď zatím po dvaceti. Tak třeba to ještě přejde, i vanu jsem už měla. :grinning:
27. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Dej si EPI-NO na net a do vyhledávače tady na koníkovi. Je to balonek na rozšíření pipči, většina holek, které to používaly, rodily bez nástřihu a poranění :slight_smile: Zatím hráz nemasíruju, tak ti neřeknu, ale zase švagrová jen masírovala hráz a taky rodila bez nástřihu a poranění :slight_smile: Na netu všechno je popsané :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dahane Tak teď mi skončila kontrakce a pěkně jsem se zasmála, si mě pobavila tím slovem, tak snad mi ten humor vydrží. :grinning:
27. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Jsem tady vymýšlela, jak to nazvat - tak jsem to vzala lidově :grinning: To je dobře, že jsem ti trochu zpříjemnila to čekání :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hadimrska Tak já stále čekám a nic :frowning2: :frowning2: lítám tedy na velkou každou chvíli,ale mám podezření jestli to není z lněného semínka jen co si ho dám do pul hodiny jdu a pak ještě několikrát...
27. kvě 2012 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stěžovala jsem si, že nemám žádné "tlaky" a tři dny lítám kolem nemocné dcerky, dneska jí se ulevilo a já to od ní chytla a celý večer mi tvrdne břicho jak blázen. Takové to neškodné tvrdnutí, co znepříjemní každou činnost, obzvlášť když se do toho mimčo protáhne. :angry: Ještě ona opice nemohla usnout až do půl jedenáctý a já jsem grogy a vyflusaná. Takže moje přání porodit co nejdřív odsouvám do pozadí. Hlavně ne porod! To by mi chybělo.
Ad masáž hráze: Jsem zvědavá na výsledky, z minula mám jizvu a celá ta tkáň je taková tuhá, vypadá to, že mě nešili moc pozorně :confounded: Neumím si představit, že se to povolí...
27. kvě 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To bude fakt asi tím semínkem :grinning: A jak si ho dáváš? Já o něm taky uvažovala, ale zatím jsem nezačla :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme kupovali novou kuchyni do nového domečku a při vychystávce si chlapi neodpustili poznámku, že máme největší kuchyni toho dne :grinning: :grinning: No bylo těch kartonů na 4 auta plně naložené vevnitř i na střeše :grinning: Tak teď už se můžu klidně rozrodit :wink: , když máme koupeno...
27. kvě 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak No já sedím a píšu si kontrakce, už od 7 hodin, od deseti do jedenácti jich bylo 6-7, no tak nevím chtěli bysme jet asi tak ve 12, zase nechci dlouho čekat, no taky si říkám aby mě neposlali domů.
27. kvě 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak S tím lněným semínkem nevím, ale já i před prvním porodem průjmovala.
27. kvě 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno holky, tak kdopak se nám rozrodil? :wink: Já jdu dnes na poradnu do porodnice, tak jsem zvědavá, jak na tom budem.... :slight_smile: Všem přeji krásný den! :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se teda v noci poslední dobou pěkně blbě spí. Jak můžu ležet maximálně na těch bocích, tak mě z toho vždycky bolí nohy, nevim proč, ale je to už nepohodlný a nevim, jak se naštelovat. Krom toho jsem se dnes poprvé v noci vzbudila bolestí břicha, spíš teda podbřišku jako při ms a vystřelovalo mi to do levého třísla a stehna. To jsem ještě neměla, žádné tvrdnutí, jen ta bolest. Ale jakmile jsem se zvedla z postele, že to rozchodím, tak to přešlo a v pohodě. Teď už břicho dobrý, jen trochu cítím to tříšlo. Tak nevím, co to bylo, ale poslíčci jsou tvrdnutí ne?
28. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,jak to tu vypadá s váma hlavně co hadimrška a marki???

@mimisek2011 Koupila jsem si semínko už rozemleté u nás ve zdravé výživě bio,stálo 250g 155,-kč,ale moc mi chutná míchám si ho do jogurtu jednu vrchovatou lžíci..
@terezka312 Se spaním je to děs to mi povídej,ale ten kojící polštář máš?S ním se mi spí celkem dobře...
28. kvě 2012 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já přeju dobré ránko,
@vak a ty furt nic,včera už to snad vypadalo né? :slight_smile:
28. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak No co ty tu ještě děláš ??? Koukám že se ti to krásně zkrátilo :grinning: :wink: Téda, super holky, @hadimrska krásně se to tu začína rozhýbávat .. :slight_smile:
Jdu z KO, mám nahoře pul kg, zátku na odchodu, čípek ještě v celku, broučka natlačeného dole ... s váhou 2,70 kg. Manžel si ted naddělal přesčasy, pozjištoval nároky na paragraf na nevlastní dítka a od tohoto týdne se už budeme snažit pomalu pomalinku rodit :slight_smile: Má někdo zkušenost s tím merunkovým juicem ???
28. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dneska zase super noc - znovu jsem se vdávala, manžela jsem nemohla najít, těsně po svatbě zase zmizel s nějakou cácorkou - ach jo, že se mi chce takhle se ze spaní nervovat... :grinning: Celý minulý týden se mi zdálo, že někde boural a už se domů nevrátí... Taky se vám zdají takovýhle hovadiny?
28. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Dělali ti váhový odhad? Mně dr. řekla, že až při porodu... :frowning2:
28. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, ve čtvrtek se nám narodil Vojtíšek a už jsme doma z porodnice. Až bude chvilka, napíšu víc :slight_smile: Jsme v pořádku a byl to strašnej fofr :slight_smile:
28. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek