• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@miribee Dr mi jej minule slíbil, dnes to posunul na příště, ale nedala jsem se tak mi jejdnes nakonec udělal :slight_smile: Chtěla jsem byt klidnější...jak na tom malý je , kdyby jsme rodily. Ráno jdu ještě na jednu KO, zda mi neuniká i ta plodovka ..
28. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tak to je masírka :slight_smile: Holky, já už nehraju :grinning:
28. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g Je, super, další kolegině v cíli , gratulujeme !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No ty vado a je to tady,moooc gratuluji a už doma joooo???Zááááávidím!!!
Já už chci taky!!!!!!!!!!!!!!!!
28. kvě 2012 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No neboj v sobotu jsem chytla pěknou paniku,fofrem jsem si zabalila věci do porodnice KONEČNĚ :grinning: ,ale s tou zátkou je to různé dokonce jsem se dnes dozvěděla,že známé odešla před 14 dny a už týden přenáší....no alespoň vím,že se něco děje :grinning: :grinning: ....
28. kvě 2012 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Každý naznak je fajn . :wink: Máš radši baleni ve spěchu, jo ???? A co manžel, plašil trošku ? :wink:
28. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@marki1904 Holky pitrson už to má taky za sebou včera :grinning: :grinning: chlapečka psala na FCB toto jede tak kdo další myslím,že hadimrška :wink: !!
Nojo to mám úchylku od manžela tak jsme totiž cestovali 5let vždy si něco vymyslel a já se musela do druhého dne zbalit,ze začátku jsem byla vždy totálně nas..... a pak už jsem nic neřešila a teď už vím,že to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
No a jestli plašil????Blázníš řekl mi termín máš v červnu tak taky budeš rodit v červnu :confounded: :confounded: ,ale myslím že ten výlet přehodnotí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
28. kvě 2012 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Ježiš ta je náááááádherná,gratuluji ještě jednou a písni jak to vše probíhalo ať máme představu :wink: ...
28. kvě 2012 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Krása, písni ,jsme tu napnuté jak kšandy :grinning: :grinning: :grinning: !!!
28. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g obrovská gratulace a závist :slight_smile: je moc krásnej :slight_smile:
28. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho, pár dní jsem byla mimo internet a tady se to rozrodilo :grinning: koho jsem ještě prošvihla? ubec nestíhám dočítat..
28. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 včera jsem na tebe zrovna myslela, jak si můžeš gratulovat, že jsi došla až takhle daleko, viď :slight_smile: prostě do třetice všeho dobrého :slight_smile:
28. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Jj jsem spoko :wink: , nerada bych znova zažila že ti po porodu ani neukážou a nepoloží miminko na tebe, jen kvulu toho že přišlo dřiv a tak musí spěšně na vyšetření a zahřívat.. :unamused:
Vy jste taky moooc šikovní !!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
28. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Velikánská gratulace! Malý je nádherný :wink: Já už chci mít taky Vojtíška u sebe :wink: :wink:
28. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes v porodnici na poradně masakr - od 8:30 jsem tam strávila až do 12!!! :angry: Totální chaos a malý monitor prospal, tak jsme museli po hodině opakovat.....probudila jsem ho koláčkem a to pak byly křivky :grinning: :grinning:
Váhový odhad tak něco kolem 3kg :wink:
28. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hadimrska
@dociska Holky děkuji, to že je bez vůně mi došlo :wink:, ale nikdy jsem se s ním nesetkala... Takže asi bude nejlepší, když zajdu do lékárny a oni už mi poradí. Já teda miluji značku dove, ale nejsem si jistá, jestli bych ho koupila v klasické drogerii. Jianak ještě jednou moc děkuji :wink:
28. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Co ty tu??? Nevíš, že máš být od 26.5. v porodnici???? Jsi to datum nějak prošvihla... :sunglasses: :sunglasses:
28. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Teda ten je náááááááádhernej.... Pukám závistí, že to máš za sebou :angry: Malému i mamince přeji zdravíčko :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g jejda mám z toho husí kuži,přeju at jse všichni zdraví :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 meruňkový džus se mnou neudělal vůbec nic a na kompletní vyháněcí nápoj jsem neměla odvahu (když do toho přidáš frťan pálenky a lžičku ricinového oleje)
28. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ježíš ty si mě uplně rozplakala,že další už porodila,mě z toho.... :grinning:
28. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@misula.g moc gratuluji a přeji oběma hodně štěstí a Vojtíškovi nádherný život! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je krásňoučký, jak spokojeně spinká... a těším se na podrobnosti! :slight_smile:

U mne se zatím nic neděje. Teda krom občasného tvrdnutí břicha...Ale už se na miminko moc těším... :slight_smile:

a ted mne napadla ještě jedna zkušenost z předcházejících porodů. V porodnici "čekají" na první stolici po pporodu(jako maminky). U prvního jsem jí horko těžko vytlačila..a pak jsem měla víc jak půl roku problémy s konečníkem (krvácení, bolestivá stolice,...).
U druhého porodu jsem si nechala dát čípek - vyžádala jsem si od sestry. A pak ještě jeden....a pak to bylo mnohem lepší...Takže doporučiji si říct o čípek nebo něco takového... :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Moc gratuluju, Vojtíšek je nádherný! Nedavno jsme se kochali těhotenskýma fotkama a teď už miminkem :slight_smile: Ať se vám moc daří! (mně bylo podezřelý, že tu nejsi :slight_smile: )
28. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Díky. Ale tvůj popis jsem zcela pochopila :slight_smile: Připomnělo mi to jednu sexuální pomůcku také na rozšiřování :grinning: Ale to tu raději nebudeme detailněji řešit :grinning: :grinning: :grinning: Hned si to najdu a nechám se poučit :grinning:
28. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra u nás na stolici nečekali, jen se po porodu ptali, jestli už jsem čůrala. Já jsem po klystýru měla stolici snad až po pěti dnech, super čas na hojení :wink:
28. kvě 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky poslíčci sou jen tvrdnutí břicha nebo i bolest v čípku dnes to mám celý den a dokonce i když prcek spí .Mám to tak už dýl ,ale dnes je to dost ,dokonce mi to uplně střílí do stehen...
28. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jj já to tak taky měla,ale na stolici se ptali
28. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim To by mě taky zajímalo, a jestli musí při poslíčcích tvrdnout břicho, mě třeba občas jen bolí podbřišek jako na ms, ale bez tvrdnutí.
28. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna fotka z prof.focení :wink: ...Jsem ráda,že se stihla ještě do porodu :slight_smile: ..
28. kvě 2012 v 15:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek