Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
peatris
28. kvě 2012
@vak krása,nádhera,boží ženská..... :-o
terezka312
28. kvě 2012
@vak Hmmmmmm, fakt ti to moc sluší, taková elegantní, už se těším na další 😃 😉
mimisek2011
28. kvě 2012
@vak Nádherná fotka! Budeš mít pěknou památku na pupík 😉
vak
28. kvě 2012
@mimisek2011 Dělala mi ještě nahatou na tu se moc těším a s rodinkou,ale má toho moc tak jsem ráda,že alespoň jednu zatím 😉 ....
mimisek2011
28. kvě 2012
@vak Já jsem nenašla odvahu se jít fotit 😞 A jak tak vidím ty vaše krásné fotečky, tak začínám litovat 😞
peatris
28. kvě 2012
mám dneska celý den tvrdnutí a píchání v podbříšku,ale šílené,jsem neuměla dojít ze školky s malým na zmrzku a domů a to píchání mi občas připomíná jako píchání v boku,akorát je to v podbříšku....
vak
28. kvě 2012
@mimisek2011 No tak šup ať už jsi u fotografa to ještě dáš 😉 ...já to taky pořád odkládala chtěla jsem jít na začátku 8.měsíce a vidíš jak jsem dopadla 😃 😃 ...
vak
28. kvě 2012
@peatris Holka já už nemůžu daleko od baráku pěšky ani náhodou to píchání mám taky,prostě už se dětičky chystají na cestu a trošku si jí prorážejí :-S :-S ...
marki1904
28. kvě 2012
Holky jedna z rána, už se nevlezu do bundky, budto porodím nebo musí přijít třicítky horka !! 😞
vak
28. kvě 2012
@marki1904 No ty vado já už se do bundy nevejdu 3.měsíce ty hubeňoure,vypadá to jako by jsi si tam strčila polštářek 😉 ...Moc ti to sluší 😉 !!!!
marki1904
28. kvě 2012
@vak 😃 Polštářky mám ted všude ... vr... ]-( U mě se ted fajně střídá skličenost, z nedočkavosti a natěšenosti z blížícímu se TP. Ach ju ... , tomu říkám hormony v háji :-S
vak
28. kvě 2012
@marki1904 Jo jasně polštářky máš všude,škoda že je nevidím :-S :-S ty jsi číslo viď!!!Tyto stavy jsou mi velice blízké jdi si dát kousek čokolády a uspokoj hormon štěstí ju 😉 😉 ...
taknevim
28. kvě 2012
@vak wwwwaaaawwwww,boží,ty vlasy sou tvoje?
taknevim
28. kvě 2012
@marki1904 kde máš břicho?Jináč kočka
taknevim
28. kvě 2012
@terezka312 mám to uplně stejně břicho mi taky netvrdne
vak
28. kvě 2012
@taknevim Jen část 😉 ...břicho mám stejné jak ty nedělej že ho nevidíš 😃 😃 !!!
mimisek2011
28. kvě 2012
@marki1904 Tak jsi mě opět pobavila 😃 Takový hubeňour 😃
vak
28. kvě 2012
Holky hadimrska je 100% v porodnici celý den tu není to je podezřelé 😉 !!!!!
dahane
28. kvě 2012
@misula.g Gratuluju k Vojtíškovi, je nádherný!! Přeji Vám hodně zdraví! 🙂

@vak Tý vaďo, jsi fakt kočka!! 🙂
Myslím si, že hadimrska fakt jela a už asi nestihla ani napsat 🙂
dahane
28. kvě 2012
@mimisek2011 Taky jsem se nemohla rozhodnou, zda se jít vyfotit, ale jelikož nemůžu přemluvit přítele, tak jsem to taky zavrhla.. ale vidím, že to je škoda 😞
dahane
28. kvě 2012
Jinak já jsem o víkendu pokračovala ve výmalbě pokojíčku a je mi opravdu dobře. Vůbec nemám pocit, že bych mohla jít rodit 🙂
Jen mi hlavně po ránu dělá trošku problém to čůrání a dnes ráno jsem měla v moči krev.. ona mi ta doktorka musela nějak poškodit močovou dírku, jinak nevím. Ve středu jdu na kontrolu, tak se zeptám. 8-(
vak
28. kvě 2012
@dahane Tak jdi sama budeš mít památku,někteří chlapi na to fakt nejsou 😞 ...máš ještě čas !!!
dahane
28. kvě 2012
@vak Když já vím, že jako ty na těch fotkách vypadat nebudu 🙂
miribee
28. kvě 2012
@misula Přidávám se ke gratulacím, přeju všechno dobré, lepší a nejlepší 🙂
vak
28. kvě 2012
@dahane Si myslíš,že tak vypadám normálně 😉 ???To je práce fotografky vizážistky a kadeřníka od toho tam jsou umí zázraky,jdi do toho čas zpátky už nevrátíš 😞 !!!!
dahane
28. kvě 2012
@vak už jsi vyzkoušela to EPI-NO? Já dneska poprvé a jsem z toho taková nenadšená 😞 Je to divný a nebylo mi to nějak extra příjemný :-S
vak
28. kvě 2012
@dahane To mi povídej s masáží hráze to mám na hodinu práce ještě,že jsem dopo.sama doma 😃 😃 ....
miribee
28. kvě 2012
Když se podívám, jak tu všichni krásně rodí, tak mám strach, že jestli si tu tašku do porodnice konečně dobalím, tak to na mě přijde 😃 Asi se na to ještě radši vykašlu - tenhle týden ještě potřebuju jet 4x do studia... Jsem hrozná, já vím, ale prosím, ještě týden :-N
dahane
28. kvě 2012
@vak já jsem to zabalila po 15 minutách. Přítel odmítnul pomoci mi při masáži, samotné mi to jde mizerně a epino je taky dost divný, příjde mi, že tam je hrozně stručný návod. Jsem znechucená, zítra to zkusím znovu, ale nejraději bych se na to vybodla 😞
vak
28. kvě 2012
@dahane Neblázni a vydrž,máš pravdu s tím návodem taky si nejsem jistá jestli to dělám úplně dobře,ale tady na MK o tom holky psaly,že měly chuť toho na začátku nechat a pak to zvládly 😉 ...