• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Teda holka, Tobě to tak na těch fotkách sekne :slight_smile: A nedělej, že je to jen o vizážistech a fotografech... Jsi prostě fotogenická a máš na to papulu i postavu :wink:. Teď si nahodila tak vysoko laťku, že i kdybych jsem se šla vyfotit, tak bych se tady fotky styděla dát :grinning:
Jinak co se týká té bolesti hlavy, tak máš naprostou pravdu. Před těhu mě bolela strašně často a když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak první co bylo, tak jsem se ptala doktorky, co můžu brát na bolest hlavy... U mě to totiž bylo tak, že když jsem se to třeba snažila zaspat, tak jsem se potom probudila s takovou hroznou bolestí, že jsem si to příště už nedovolila a vzala jsem si hned nějakou lentilku... Ale teď, co jsem těhu, tak buď mě bolí slabě, že to přejde nebo vůbec... Až teda teď naposledy. Tak úplně stejně jako ty z toho podezírám alkohol... My jsme totiž nevynechali snad žádný víkend, abychom si nedali do nosu... A já víno úplně miluji... Ne že by mě hlava bolela hned další den, ale prostě mě bolela nepravidelně... Teď když nepiju, je to opravdu o něčem jiném... :slight_smile:
A té Tvé Natálce se asi fakt ven nechce, jen chtěla naštvat tatínka :grinning: . To je sranda, ještě není ani na světě a už jí to tak pálí... Aspoň viš, s kým drží :grinning:

Holky, ségra pracuje v drogerii Rossmann a volala mi, že mají v akci kojenecké podprsenky... Tak jsem tam letěla a opravdu mají z 299Kč na 179Kč. Sice jsou jenom bílé, ale za tu cenu.... Tak si pospěšte, ať vám to jiné těhulky nevykoupí :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nemůžu spát, vzbudil mě hlad.
Manžel se rozhodl soutěžit, prosím zahlasujte pro naši fotku.
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/4132
Dík!!!
29. kvě 2012 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
29. kvě 2012 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Je kouzelná,už ho tam máš i ode mne :grinning: ...Taky nemůžu spát :angry: :angry: a to jsem teď dva dny spala tak krááásně....ach jo :frowning2:
29. kvě 2012 ve 02:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Děkuju jsi milá :wink: ..Jejda ty jsi taky vinařka :wink: ,my s manželem víno taky milujeme já,když zjistila,že jsem těhotná si říkala jak bez něj budu moct být :frowning2: :frowning2: ..naštěstí si tělo samo řeklo a tak tři měsíce se mi zvedal žaludek jen jsem si přivoněla :grinning: :grinning: no a teď ke konci si občas sklenku kvalitního červeného dám chuť se zase vrací....Holka bolehlav jsem měly na tuty z chlastu co si budeme nalhávat :grinning: :grinning: ....
Jo jo Naty cítila co se u nás děje tak dala taťkovi na jevo,že chce aby byl taky u porodu beruška moje :grinning:....trošku se v něm asi cosi pohnulo,každý večer se mě ptá jak to dnes vidím :wink: ...
Ještě k těm fotkám mě by to samotné nenapadlo fotografka je naše známá a ta mě do toho navrtala stačily by mi jen ty moje,z předešlých těhu totiž nemám žádné :frowning2: ...vychutnávám si to teď se vším všudy páč je to na tuty naposledy :wink: ...a ty k tomu určitě také dozraješ jsi kočka a mladá tak nevím co blázníš :wink: ...
A co poslíky už nějaký náznak blížícího se porodu byl??
29. kvě 2012 ve 02:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!!!Tak ja vcera byla vecer v nemocnici,mela jsem bolesti dlouho,tak jsme jely,ale nic.... :confused: silni poslicci :confused: :unamused: .
udelaly mi ultrazvuk,prohlidku,jsem otevrena,hlavicka naleha na branku a na ozvach se to ukazalo,malej chce pomalu ven,tak si me tam chteli nechat,ze mi daji tabletu a bud se to rozjede nebo se to zklidni,ale ja hospitalizaci odmitla,tak to mam napsano i ve zprave,nechci tomu pomahat-zpusobem tableta......
jinak jsem si poprijezdu domu dala vanu a objednala pizzu a pak spala az do 3,pak tvrdnuti a znova jsem zabrala a spala az do 6.tak jsem dnes vyspana.
Doktor mi teda rikal,ze pokud nechci pomoci od nich,tak at to zkusime doma,tak jsme daly sexik a dnes trochu a opatrne omyju okna a vytru...
29. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111
my tady nikde nemame Rossmann-skoda!!!!!!nevis nedaji se objednat pres net???
29. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila zahlasováno :wink:
29. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@peatris po včerejšku mužu potvrdi, že okna a sexík fungují dobře, bohužel po hodinách bolestí v podbříšku, tvrdnutí a bolesí v kříží nočním spánkem vše skončilo, a dnes mě pouze bolí kyčle a chodím jak kačer.
Takže dnes se dám do převlékání peřin, zalévání zahrady vytíráni plus sex a myslím že po pár dnech by z toho něco byt mohlo .. :sweat_smile: :slight_smile:
29. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Je to tam ... :wink:
29. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 no já včera s bídou koupila jednu kojící, ale výběr teda hroznej...tak ono to není na parádu, ale stejně, když už za to člověk má dát takový peníze, tak ať to není jak ... :grinning:
a zkouším velikosti a zhrozila jsem se, že jsem musela šáhnout po košíčku E :grinning:
29. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris No panečku klobouk dolů,že si omítla tabletku,nevím zda bych to dokázala,kdybych už tam byla :wink: ..a kdy ty máš přesně termín nenašla jsem tě v tabulce??Dnes porodila jedna známá přenášela už :confounded: :confounded: chlapeček má 4250g a 53cm mazec co :confounded: :confounded: chudinka jsem zvědavá jak porod zvládla,ale jsou snad v pořádku...Já si řekla,že vlastně ještě tento týden rodit nechci,zítra jdu do nemocnice na monitor a pak kosmetiku,ve čtvrtek na KO a v pátek na nehty,takže kdybych si mohla vybrat tak nejdřív v sobotu:slight_smile:!!!!
@evelpTy jsi nebyla v HM tam mají pěkný výběr podprsenek a není to tak cenově hrozný,já si tam koupila dokonce černou krajkovou za 399,-kč...
29. kvě 2012 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to se tam skočím dneska podívat, já byla přímo v Babyrence a děs a hrůza...:frowning2:
29. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No to jo já si tam taky jednu na doma koupila jsou fakt příšerný,ale zajdi do HM ve FORU do oddělení těhu myslím,že si fakt vybereš.Já byla naštvaná,protože jsem před tím zašla do spodního prádla TRIUMPH a nechala tam za podprdu 1200,-kč :angry: :angry: ,měla jsem chuť ji tam vrátit je teda krásná,ale fakt jsem pak litovala...
29. kvě 2012 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris To asi ne... :frowning2: A odkud jsi?
29. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Valašské Meziříčí
29. kvě 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak prvni termin mam 9.6 druhy 15.6,podle ultr.je o 9dni vetsi,tak nevim,spis se priklanim k tomu prvnimu
Vis ja o te tablete dlouho premyslela,ale uz jsem ji mela u prvniho a spatne se mi zavinovala deloha,nebo jak se tomu rika....
radeji mu chci pomoci ven,nejak prirozeneji :wink:
29. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak tak jsem tam byla kouknout, ale po vyzkoušení jsem nic nevzala :frowning2: nějak to prostě nesedí ...

a taky jsem docela smutná z poslední návštěvy u dr., malej ani nepřibral a ve mě se taky nic nezměnilo...už bych to chtěla mít za sebou, ach jo....
29. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak čtu a čtu a holky, jste všechny šikulky. Termíny se vám kvapem blíží a pohodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: I s tím sexíkem jste dobré. Já jsem naposledy něco takového podnikla v 5. měsíci a od té doby na mě manžel nesmí ani šáhnout. Nechci o něm ani slyšet. Taky za to dostávám pěkný kartáč, že jsem nenormální a že za toho skoro půl roku, co ho odmítám, má chuť pořídit si milenku.... :confounded: Myslíte, že si tím fakt zadělávám na jeho nevěru??? Já si vůbec nedovedu představit, jak bych to teď vůbec dělala. I s prvním synem jsem poslední 2 měsíce totálně rezignovala. :unamused:
29. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Pokud nemáš za manžela magora tak to pochopí,má přece ruce neee :wink: :wink: ....,když si bude chtít najít milenku tak si ji stejně najde a můžete mít sex sebelepší to mi věř :wink: vím o čem píšu :confounded: :confounded: ...Občas mu udělej dobře jinak ať úplně nestrádá,ale myslím,že každý rozumný chlap to pochopí :wink: !!
29. kvě 2012 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Je pravda, že v tomhle ho hrozně obduvuju, že to vydrží. U prvního z toho byl totálně vytočený a teď už je, chudák, smířený a asi taky jenom čeká, až ho k sobě po šestinedělí konečně pustím :frowning2: Sama mám z toho mindrák. Když mě lapnou hormony, tak bulím a nadávám, jak jsem tlustá a hnusná a neschopná a že si koleduju, aby mě kopl do zadku a vyhodil z domu :frowning2:
29. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska To máme teď asi každá holka ten můj taky drží si teda myslím a slibuji mu,že po šestinedělí mu udělám pomyšlení na které nezapomene :grinning: :grinning: ....sama jsem na to teda ale zvědavá :wink: :wink: ...
29. kvě 2012 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak u nás je to naopak, ten můj nechce, páč mu to připadá divné.
29. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska @vak @pejullka Já zavrhla sex tak před dvěma týdny, už mi to nebylo příjemné, při tom to bylo v pohodě, ale ty následky... Dvě hodiny jsem se kroutila bolestí... Osobně mi jsou teď nepříjemné i jiné metody - z pipinky se stala buchta (nevím, jak jinak to popsat :slight_smile:, a vůbec všechno tam mám tak nějak jinak, připadám si lehce asexuální a myšlenky na sex, jako prostředek blaha, převáží představa vanilkové zmrzliny či tabulky čokolády :slight_smile: Manžel je zlatej a vůbec to neřeší, spíš si o tom povídáme... Hold si teď bude muset pár týdnů či měsíců poradit sám :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pejullka u nás je to taky přesně tak, odmítá mě, že ho nechce šťouchat do hlavičky...
29. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejulka @miribee S tou pipinou jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: ,já normálně když si jí myju nad bidetem příjde mi,že mi vylejzá ven celý vnitřek brrrrr,úplně jsem se lekla,ale je to v pohodě doktor nic neříkal....zkrátka máme pěkné bábovičky ne-li bábovky :grinning: :grinning: ...takže sex je u nás tabu už pěkně dloooooouho :frowning2: :frowning2: ...
29. kvě 2012 v 16:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak a ještě na pěkně dlouho :grinning: to je hroznýýýýý
29. kvě 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak to já se chci dneska o nějaký ten sexík pokusit :wink: :wink: Třeba se tím dají věci do pohybu :slight_smile: Od rána doma makám, tak snad to výjde a budeme rodit :grinning: :astonished: To čekání je pro mě šílené a ubíjející :angry:
29. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,taky vás jdu pozdravit.Já dnes byla na pedikuře.Sem si to užila :slight_smile: Jinak to dusno je už fakt strašné,špatně se mi dýchá :frowning2: .V pátek jdu na KO TA SEM ZVĚDAVÁ A DOUFÁM,ŽE MĚ DR.POTĚŠÍ A ŘEKNE,ŽE SE UŽ NĚCO DĚJE KONEČNĚ,NEBO ASPON CHYSTÁ
29. kvě 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak třeba to opuchnutí, zavodnění, otučnění, nebo co to je pak pomůže při rození - tím se alespoň utěšuju - je trochu divný se v těhle místech nepoznávat :grinning:
29. kvě 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek