• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@miribee
@vak Holky s tou buctičkou je to psycho, jsem na tom taky tak.. :unamused: Manžel mě často chce potěšit, tak jej někdy požádám a vysvětlím, že se dole moc nepoznávám.., ale i tak jej malo kdy udržím... Vždycky argumentuji, že tenhle stav už není pro ženu moc dustojný..a už abychom byli zase jako dřív.... :sweat_smile:
29. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 to máš pravdu, není, přítel mi do toho ještě říká, že to mám dole povolený, tak ani ten sex není to co býval., hold musíme si počkat až po šestinedělí.
29. kvě 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
mám takový dotaz... posledních pár dní občas zaslechnu z oblasti břicha takový zvláštní zvuk - jako když lupne v kloubě.. je možný, že ty zvuky vydává prďolka? přijde mi to celý divný... nebo je to normální? :fearful:
29. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rene_quatro přesně tohle mám taky!!!!!slyším to nejvíc večer, když jsem v klidu, ale někdy je to fakt mazec, jako když lupkáš folíí :confused: :sweat_smile: , no nechápu, doufám že nemá něco zlomeného, ale nedovedu si to vysvětlit......dok jsem se ptala ale absolutně nevěděla.... no jsem ráda že to nemám jenom já, už s jednou maminkou jsme to na červnovkách řešily, jinak ale nikdo nemá
29. kvě 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brendi taky jsem ráda, že nejsem sama.. tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:
29. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendi ahoj já to mám taky a je to jak tím ,jak se to všecko chystá na porod,tak se to roztahuje a dělají to kosti :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rene_quatro Jooo, taky lupu :wink: Jsem ráda, že v tom nejsem sama a že nejsem divná :wink:
@taknevim No já dělám v rehabilitaci, lupání kostí znám a poznám i na sobě, když mi někde něco lupne z kostí, ale toto mi přijde fakt z břicha...!!!
30. kvě 2012 v 01:07  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee "Dvě hodiny jsem se kroutila bolestí... " Hele, myslíš kontrakce po sexu...? My máme sex ještě normálně, teď byly jen 2 nebo 3 dny vynechávka. Dnes jsem při tom začala mít kontrakce (jinak jsem měla jen tu a tam nějakou kontrakci, hlavně v noci, žádní pravidelní nebo častí poslíčci). Tak jsme toho nechali. Mám ty kontrakce už přes 2 hodiny, cca po 2 minutách, cca na 20 vteřin, docela to bolí. Jsem z toho v šoku. Dnes jsem byla na kontrole, prý se ještě neotvírám a prý bych už na prst měla (termín za 11 dnů), miminko je prý ještě dost vysoko. Tak jsem z těch kontrakcí dost v šoku. Nestihla jsem ani orgasmus + že bych byla extrémně vzrušená to taky ne, ani bradavky jsme moc nedráždili, o to víc mě to překvapuje. Takže to tak může být po sexu normálně, jo...???
30. kvě 2012 v 01:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už 18 dnů před porodem mi doktor řekl, že bych se pomalu měla na 1 prst otvírat. Jaké k tomu máte informace? Říkali vám doktři něco o otvírání...? Já to slyšela prvně a přišlo mi to brzo...!
30. kvě 2012 v 01:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov záleží i kolik máš dětí. Když to je poprvý, můžeš zůstat zamčená až do porodu (já šla s kontrakcemi po pěti minutách do porodnice a otevřená jsem byla na 1cm, to není ani prst..., tentokrát už je tam "prostupnost pro prst"), obvykle se to trošku povoluje na prst možná na dva.
30. kvě 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špatně spím, jsem nevrlá, podrážděná, unavená, kdo se přidá do klubu? :wink:
30. kvě 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cervena_vila Jááááá se přidávám,včera třetí den po odchodu hl.zátky a nic se neděje :confounded: :confounded: ....jediné pozitivum na tom je,že cvičím epi-no :slight_smile: ...
30. kvě 2012 v 07:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hele, když už jste to tu zmínily, nenapadlo vás, že jim (těm Marťanům) můžou prokrvené pipiny připadat sexy? :wink:
30. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila Takhle jsem to měla minulý týden :wink: Tento týden jsem kupodivu v pohodě :slight_smile: Večer usínám úplně jak nemluvně a na záchod taky vstávám jen 1x a ráno se probouzím krásně odpočatá... :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Holky, já se po dlouhé době tak dobře vyspala. Sice mě zase bolí hned nohy, ale cítím se fakt odpočatá. A navíc jsem začala spávat v klasickém bavlněném tričku a v manželových bavlněných trenýrkách. Do košil se nevejdu a pyžama mi nesedí. Musím říct, že je to super. Trenky mi krásně drží na pupku a aspoň nespím s holým zadkem. :grinning: Sice jsem si musela zvykat na šev, který sice chlapi mají pěkně mezi nohama, ale já ho mám až v půlce zadku, ale spí se mi v nich jako v bavlnce :grinning: :grinning: :grinning: Jen manžel mě dostal tím, že už je na sebe už nikdy neobleče :slight_smile:
30. kvě 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Sexy pipina :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě teda pobavila,ale zeptám se toho svého....
Holky dnes mě čeká monitor jdu poprvé...jinak mi příjde,že mi bříško ještě vůbec neklesá jak to vidíte vy????
30. kvě 2012 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No, dítě nemám, ale taky jsem si to tak myslela, že to není nutné být otevřená předem... Jak to pak šlo rychle, kdyžs jela do porodnice ještě neotevřená? Bylo už mimi dole...?
Mně včera řekl, že nejsem otevřená vůbec a že je mimčo vysoko. Celou noc mám kontrakce (ještě teď), asi se tam pojedu odpoledne podívat... :-/ (do porodnice...).
Jo, taky jsem opslední dobu nespávala... V noci na včera jsem spala 3 hodiny, pak asi další 2-3 odpoledne. Od té doby aniťuk, celou noc kontrakce v krátkých intervalech, nedá se u toho spát :frowning2:Jsem K.O. a pokud mám před sebou porod, tak pěkně děkuju... :frowning2:
A jinak ano, překrvená a nalitá pipina může být pro chlapa sexy :wink:
30. kvě 2012 v 09:34  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Špatně spím a jsem unavená, podrážděná a nevrlá naštěstí zatím ne, ale to určitě ještě přijde :slight_smile: Je vtipný, jak zasloužilí otcové od manžela z práce mu furt řikaj: Chudáku, no jo, takhle ke konci jsou ty ženský hrozný, furt brečej, furt jim něco je, no musíš to vydržet. No a já nic takovýho vůbec nemám :slight_smile: A jinak je zajímavý, že se mi mnohem líp spí přes den třeba 2 hodinky na gauči, jen tak si lehnout pro odpočinek a usnout, než v noci v posteli.
30. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov aha,tak já nevím,já to zase cítím v kyčlech :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jééé ,tak počkej ,až ji uslišíš já i brečela u minulého těhu a i uprvního,když sem slyšela na monitoru mimi :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov No člověče, já bych neřekla, že to u mě byly stahy, spíš mě fakt bolelo břicho a pipka - jak kdyby to přišlo k sobě... Neměla jsem ještě ani poslíčky - vůbec nevím, jak to vypadá. Jestli už to nebyly u tebe stahy jako takové...
30. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musím říct, že poslední 3 dny spím skvěle. vždycky teda ráno vstanu v půl 5, když muž odchází do práce, většinou něco poklidím, dám si kávu a zalezu k nějakému seriálu zas do peřin a vylézám kolem 10 :slight_smile:

jinak jsem si říkala, že dneska půjdu mýt asi okna, aby se to třeba i někam pohlo :grinning: :grinning:

včera jsme byli v kině a malej mi nedal ani chvilku, točil se tam o sto 6- jinak už má krásný pravidelný režim a i v noci mě kupovidu nechá spát- chvliku mu sice trvá si uvědomit, že už jdeme hajat, ale po chvíli to vzdá a spí :slight_smile:

holky mám dotaz k monitorům dechu- dáváte pod matraci nebo jen pod prostěradlo a tak?
30. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

tak jsem byla dnes u doktorky a vše špatně... Málo plodové vody, zralá placenta, čípek 1,5 a malá váží jen 2450g /prý hraniční váha - což mi tak úplně hrozný nepřipadá/, ale myslí si, že jí placenta už nevyživuje, tak mě předala do porodnice. Prý nemám čekat do další středy, mám tam jít hned v pondělí a pokud nepřibere, tak mám počítat s tím, že mi porod vyvolaj... Je to možný, že bylo do minulého týdne vše v pohodě a teď se to tak s..e... ? :unamused: Máte osvědčený recept na vyvolání přirozeného porodu???? :sweat_smile:
30. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Okna jsem sice myla asi 14 dní zpět, ale dobrej nápad... asi si to budu opakovat... My máme rodinný dům, tak není možné, aby to nezabralo :grinning:
30. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak sem si udělala krásné nehtíky.a doufám,že další budou až po porodu a snad mě s něma nevyhodí
30. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 no to by mě zajímalo jako,jak to ti dr. mají.Jako máš nějaké problémy?zě ti dělají takové vyšetření? mě dr.od 30 týdne jen ručně prohlédl a to je konec,žádný váhový odhad a ani mi nikdy nikdo nezjištoval kolik mám vody a ani nic jiného.
A holky taky míváte mokré kalhotky? už sem i přemýšlela,jestli mi voda neodtěká.Neteče to jako moc ale vždy ,když jdu na záchod tak mám mokro
30. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim já jedu v intimkách už od čtvrtého měsíce, posledních 14 dní mám tak tři až čtyři na den... Taky pořád mokro...
30. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee jj já v nich taky jedu :grinning:
30. kvě 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě klepne....musím co nejdříve nastartovat porod,jinak jsem v dupě a jdu pod kudlu....23dní do TP a malej má 3,5kg :confused: A ještě k tomu dilataci ledvinové pánvičky.....příští týden jdu na první ko do porodky tak si tam vyřvu hamiltona asi....chce se mi brečet normálně.....takový velký mimino :confounded:
30. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jejda,tak to přeju,at se ti to rozjede co nejdřív ,no já se už bojim páteční kontroly,musím dr ukecat,ta mi ten odhad udělá
30. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek