• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp Monitor Nanny a Babysense se dává pod matraci rovnou na rošt. U prvního jsem jej dávala pod matraci taky a vše fungovalo OK. Jen prý Nanny, když dáš tu desku podle návodu podélně a pak miminko pokládáš k okraji, aby drželo na boku, tak může začít pípat. Ale stačí dát desky napříč a vše pak funguje. :slight_smile:

@tyrisa Ty jo, to se při takové váze musí porod vyvolávat? Můj měl 3,8kg a kdyby se mi nenastartoval porod sám, tak ani nevím, že to takhle doktoři řeší. To zvládneš. Ještě tak velký není. Švagrová porodila holčičku 4,3 kg a taky se to přirozeně dalo zvládnout. :wink:
30. kvě 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska já měla malou taky 3900g a taky jsem to dala, tenhle prcek by měl být prej menší, ale nějak tomu nevěřím:slight_smile:
30. kvě 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska já mám právě ten Tomy a nevím, jestli ještě pod tu matraci shánět nějakou podložku, aby to neleželo na roštu, nebo jestli to dát na něj....
30. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Třeba to nebude tak hrozný, v jejich odhadu může být rozdíl i půl kila :confounded: A ve tvém případě se snad sekli směrem nahoru :wink: Počkej na tu kontrolu v porodce a pak uvidíš....
30. kvě 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim No, mně taky nic nedělala až dnes... tak nevím, jestli se raději chtěla pozichrovat tím, že se podívá na UTZ a přitom zjistila tohle... Taky to nechápu... Natočila mi ozvy, které dopadly dobře /ještě mi to říkala/ a potom vzala UTZ, což pro mě bylo překvapení. Já nemám žádné problémy, jen jak píšeš, taky mi taky připadá, že se občas čůrknu /podle kalhotek/ :grinning:, ale moč to není.... A přesně tak jsem o tom i uvažovala, jestli mi nemůže odtékat plodová voda.. Ale na to jsem si řekla, že jsem blondýna blbá :grinning:. Jediné, co mám navíc je brnění těch prstů, ale to je od zad... Teda aspoň mi to říkala... Ale ty záda mě vlastně taky vůbec nebolí... Takže ze změny těžiště...
30. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Právě,že nemůžou,musím se rozrodit sama jinak jdu na sekci.První dítě mám po SC a ted jestli bude mít přes 4kg jdu na druhou....jestli brzo neporodím,můžu se jít rovnou obědnat na sál.
@pejullka
30. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Fungovat by to mělo i jen na roštu. Mě to fak jelo. A to jsem měla obyč rošt s velkými mezerami. Tak se koukni do návodu nebo na internet. Ale všechny by měly být stejné. A pod prostěradlo je to blbost, protože by mimčo leželo na tvrdém.
30. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimisek2011 no,když se nesekli u dcery,tak tomu moc nevěřím......
30. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ahoj, ty jsi dnes byla taky u MUDr. Vykopalové?
30. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa A ty máš diagnostikovanou úzkou pánev, že tě na tu sekci chtějí poslat? A ty bys chtěla raději rodit přirozeně?
30. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Tak už pak zbývá přemíra aktivity o víkendu a bude úplněk... :wink: Tak se to rozjede snad samo. Já to mám tak v plánu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa kdyby člověkvěděl jak na to, co by zaručeně fungovalo, rodila bych už příští týden
30. kvě 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa našla jsem zajímavé názory jiných maminek, co rodily poprvé sekcí a pak třeba přirozeně. Tak se koukni. Třeba tě to uklidní. :wink: http://www.emimino.cz/diskuse/druhy-porod-po-cisari-a-vaha-druheho-miminka-94652/
30. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 ano...to ty jsi tam ležela? :grinning:
@dociska nemám,ale při velikosti plodu nad 4kg hrozí u porodu prasknutí dělohy v místě jizvy a ano,chci rodit normálně pokud to půjde....ale ted to vypadá,že to nepůjde.....
@mimisek2011 já půjdu asi do ricináku a do homeopatik.....zkusím všechno...
@pejullka njn....mám z toho depky :-/
30. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska já jsem to už četla...v porodnici mi jasně řekli,že mě nechají rodit normálně jen s váhou do 4kg,takže se se mnou vůbec nebudou bavit...prej si to riziko na triko nikdo neveme....
30. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa no a otevřená si jak? ja bych taky chtela neco zkusit pristi tyden
30. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Tak aspoň, že to berou tak zodpovědně. Žádné hokusy pokusy jestli to vyjde nebo ne. Mě taky vlastně chtěli nakonec porodit císařem, protože malý ne a ne ven, ale tenkrát mi dali na výběr ještě kleště, že mi pomůžou a tak jsem vzala ty kleště. Teď jsem ještě na ko v porodnici nebyla, ale určitě se zeptám, jak to vidí s porodem tentokrát. Abych tady tak pak nenervovala, že budu muset jít pod kudlu :frowning2:
30. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejullka jsem zavřená čípek 2cm :frowning2: prostě na hov......o
30. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Jj, v kolik jsi tam byla? Jestli jsi to ty, tak máš ale teď tmavší vlasy... A ještě se Tě sestra ptala, jestli příště už nepříjdeš...? :slight_smile: Byla jsi to ty? :grinning:
30. kvě 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 jj,byla jsem to já.
30. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa no to je v prdeli, to je fakt, já mám taky čípek na 2 cm, ale měkkej a otevřenej na prst, ale stejně, když se nezkracuje je to k ničemu
30. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka hmmmm,se můžu chystat k řezníkům :rolling_eyes:
30. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa třeba ne, třeba něco zabere
30. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa No, tak to jsme dnes dopadly téměř stejně... Neměla nějaký vyhazovací den??? Asi má hodně lidí a nestíhá, tak nás posílá do porodnice.... nakonec to s námi nebude třeba tak horké :grinning:
A kam půjdeš do porodnice.... Já chtěla ty Vítkovice, ale teď teda nevím, nevím :frowning2:
30. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka snad .....ale už takový optimista nejsem :frowning2:
30. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já jsem šla na vlastní žádost o týden dříve....ještě mě přemlouvala,ale já odmítám jezdit z Poruby do zábřehu v 9tém měsíci autem.....Budu rodit ve fakultce...mám to přes cestu.
30. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa
@andysek111
Teprve teď koukám, že jste obě z Ostravy :grinning: Tak to se třeba při tom úplňku sejdeme ve stejné porodnici :wink: Já mám v plánu jít do fakultky - jednak ji mám nejblíž a mají tam nejlepší vybavení pro novorozence, kdyby nebylo vše úplně O.K. Teď fičím na prochajdu, ať se to všechno pěkně chystá a pak budu zase dočítat :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Jasně, chápu.. Hele, mohu se zeptat, proč si minule rodila císařem?
30. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Jéééééé, ty taky? A odkud jsi? :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 juuu,to mám radost....
@andysek111 můžeš :grinning: malá byla vyvolávaná týden před termínem kvůli velikosti....takže jsem normálně nastoupila ve 39tt na vyvolání a vytrpěla si 9h bolestí.když jsem byla na 10cm,malá špatně dorotovala...čekalo se ještě 10min,jestli se nedotočí,ale bohužel měla velkou hlavu a ještě ji začali padat ozvy,takže akutní císař pro nepostupující porod.
30. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek