• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane Ahojky, mne dr. říkal, že se se Ziborem může normálně kojit. Mně ho tedy píchli jen jednou po porodu, teď ho neužívám.
31. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, hromadně vám všem děkuji za gratulace a přání. Nestihnu dočíst těch x popsaných stránek - je tu ještě nějaká čerstvá maminka? :slight_smile:
No a jak probíhal porod? Byl dost rychlý. V jednu ráno jsem se vzbudila s bolestmi, kontrakce byly po 5-10 minutách. Hned odešla zátka, byla jsem párkrát během toho rána na wc, teplá sprcha nepomáhala. A i přesto jsem nevěřila, že rodím (asi proto, že jsem si říkala, že tak rychlé to být nemůže), myslela jsem, že to je planý poplach a proto jsem se vydala do porodnice až asi ve 3/4 na 6. Manžel byl se mnou vzhůru asi od dvou hodin, snažil se pospávat. Když jsme tam dojeli (cesta asi 10 minut, Praha byla prázdná), už se mi chtělo tlačit. Tak se mnou jeli na sál a ve výtahu mi praskla voda. No a na sále asi po třech kontrakcích už mi povolili tlačit, tak to byla velká úleva, že jsem mohla. Na tři zatlačení byl Vojtíšek venku. V 6:15, takže to bylo opravdu taktak. Trochu jsem se natrhla, protože měl hlavičku 37 cm. Takže po porodu šití a mezitím mi přiložili Vojtíška k prsu. Bylo to nádherné. Byla jsem dost vyčerpaná, ale spát jsem nemohla a čekala jsem 6 hodin, než mi Vojtíška přinesli. Byl ten den hrozný frmol.
Jinak, Vojta je moc hodný, skoro vůbec nepláče a dá se říct, že spím lépe než v těhotenství :grinning:
31. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@vak Ahojík, na červnovkách si myslí, že už rodíš :wink:
31. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak
je tak to dnes jdeme obe a po ko budeme chytrejsi,supr,pak si rekneme.
A mas pravdu,mam supr naladu,spanek je uzasna vec. :slight_smile:
31. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No tak to gratuluju a závidím k tak pohodovému a hlavně rychlému porodu. Tak bych si to taky přála. Akorát teda: co těch 6 hodin? Proč ti ho dali až za tak dlouho?
31. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Jééééé, to je krásnééé. Jako z pohádky. :slight_smile: Ještě jednou posílám gratulaci k Vojtíškovi a ať má krásný život :wink:
31. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Hrozně moc gratuluji. Ten porod, jak ho popisuješ, byl super rychlý! Kéž by to tak nám všem šlo rychle jako tobě. A jen tak okrajově, my taky budeme mít Vojtíška :grinning:
31. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 @peatris Ahojky,už jsem tam napsala :wink: ....
Holky KO za sebou nic nenasvědčuje na blížící se porod :frowning2: ...pokus o hamiltona nic páč je hlavička prý ještě vysoko,takže se prsty k ní nedostal a to je má holky dloooooouuuhé :grinning: :grinning: ...řekl mi i o té zátce,že vůbec ještě rodit fakt nemusím,alespoň vidíte co doktor to názor říkal,že tak 40%ženských porodí po dochodu zátky do 3dnů...jo a na monitoru také žádný náznak stahů,takže se házím do klidu a čekám,až se Natálka doparádí,páč je po mamince a jen tak mezi lidi nevyrazí pokud není upravená :grinning: :grinning: :grinning: !!!!
31. kvě 2012 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andysek111 @dociska Moc děkuji :slight_smile:
@terezka312 Měli ten den hrozně moc porodů, tak nějak nebyl čas. Hlásila jsem se o něj, ale nepomohlo :-/
31. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
je tak ty jsi uz po ko,ja jdu az na 14hod a kolik jsi pred terminem????pozadala jsi ho sama o hamiltona,taky dnes o tom uvazuji,ze to opatrne nahodim,odkdy se vubec provadi a jak atd...tak jsem zvedava co mi p.primar rekne.

jinak jsi me pobavila-doparadi...wau to bude kocka,aby jste napadniky nestrilely uz od narozeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peatris ahoj holky já mám tzermín 7.6 a druhý 14.6 a taky chci říct dr at mi pomuže už nějak .Není eště brzo?Dnes sem se chystala k dr.a jak sem čopěla ve vaně se žiletkou,tak sem myslela,že mi malý vypadne.Břicho mám už dole u kolen skoro,ale to mám už 2 měsíce :grinning:
31. kvě 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
ja se ho fakt dnes zeptap nebo at mi alespon nejak poradi.
Ja mam termin 9.6 a 15.6
31. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No tak to je nádhera. Zavidím, že už to máte za sebou a že jste to měli tak rychlé :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@peatris Holky, já mám jen jeden termín.. nebo to berete - jeden termín dle MS a druhý dle UTZ?
31. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris tak to máme skoror stejně, dej vědět co ti řekl,sem zvědavá .Já písnu zítra co mi řekl muj .A taky cítíš mimčo uplně dole?
31. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dnes byla na KO. Vše je ok, malá je už nízko, tlačí se ven, ale otevřená jsem na špičku prstu, tak prý můžu být v klidu. Ale překvapilo mě, jak moc jsem po kontrole krvácela.. snad to brzy přejde :slight_smile: Naštěstí mě nic nebolí ani nepálí, jako muka minulý týden.
31. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jeden mám podle měsíčku 28 dní,a druhý podle utz,ale já mívala měsíčky aj po 30,35 dnech ,tak vlastně ani nevím přesně termín otěhotnění

@dahane
31. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, vy jste toho zase nakecaly..:grinning:

holky, od 4 od rána se kroutím, šíleně mě chytli záda a břicho mi tvrdne tak po 5-10 min., vana nezabrala, ale nepřijde mi to jako porod, teda prd můžu soudit, když jsem ještě nikdy nerodila, ale šíleně to bolí, nemůžu skoro ani dýchat, když mi tvrdne...:frowning2:
myslíte, že mam jet na kontrolu bo to nechat být?
31. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No jestli ti nezabrala vana a pořád to bolí stejně i intervaly jsou takový, tak bych asi vyrazila teda
31. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No, jestli jsi už zkoušela i vanu, tak já bych asi nelenila a jela... Dej vědět :wink:
31. kvě 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já takhle do 5 hod porodila - taky jsem nevěřila, že rodím! :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp dyt rodíš :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to jste mě moc neuklidnily :grinning: :grinning: stejně musím počkat na muže, ten je doma za hodinku...
31. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Termín mám 11.6.,ale hned jak jsem vešla do ordinace říká mi tak vy už jste v termínu a než do mne hrábnul,řekl ať se víc uvolním,že se pokusí o hamiltona,ale bohužel :frowning2: :frowning2: ....takže jsem jen koukala jako blázen,že se ani nezeptal tak nevím holka od kdy se může,ale je pravda,že vlastně v termínu jsme od 39 do 42.týdne....co doktor to názor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Když jsem čekala Nikču tak do mě doktorka vůbec poslední měsíc nelezla,takže fakt nevím.....
31. kvě 2012 ve 13:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp děvče at ti to dobře dopadne všecko kdy si měla temín?
31. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp tak to je už v pohodě, kamarádka rodila 21 dní před termínem a taky bez nejmenšího problému :slight_smile: držim palce!
31. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp A jak se Ti to podařilo??? Potřebuji zaručený recept a spěchá to!!!! :grinning:
31. kvě 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 :grinning: třeba to jsou jen poslíci...kdo ví. teď jsem volala do porodky, tak se mám přijet ukázat a natočíme monitor....
31. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Já si myslím, že vana by právě poslíky zastavila... Budu držet palce :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek