• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Ahojík, tak jsem nakonec zvědavá na to, která z nás uvidí tu svou "Natálku" dříve :grinning:. Troufám si říct, že na mě Hamiltona zkusí hned v pondělí, tak snad se tam bolestí nevyvrátím :unamused: Ach jo, už to chci mít za sebou, když mi tak teče do bot :angry:
31. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 to nezastavila :frowning2: ale zase ani nezhoršila, jen jsem se po ní pěkně posr...:grinning: ale tvrdne pořád stejně..
31. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 akorát zádům trochu ulevila, ale ty se zas po chvíli přihlásili
31. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp mě teda na poslíčky vana taky nikdy nezabrala
31. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jestli tě bolí v kříži, tak to bude asi ONO. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila to bolí....holky- já se za 2 hodiny vrátim s tim, že to byli určitě poslíci a budu si připadat jak největší trapák :grinning:
31. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp poslíky by měla vana rozehnat - že budou slábnout. Kontrakce by vana měla zesílit a zpravidelnit, nebo zkrátit intervaly. Ale jestli ti chlap přijede za hodinku domů, tak už na něj můžeš počkat, než se někam trmácet sama.
31. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem, konečně máme shodu na jméno - bude malá Maya Skálová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a včera jsem pobalila základ do tašky. Ale u mně to na nějakou rychlou akci nevypadá, jen se pořád tvrdne.
31. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila nezesílilo, ale zpravidelnilo, tak uvidíme....když tak jsem vám tady alespoň udělala vzrůšo, když z toho nic nebude
31. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Byla jsi se i vyprázdnit, tak já bych řekla, že rodíš. To tě tedy obdivuji, že jsi schopná ještě psát na Koníka... I když já ještě během porodu uklízela celou kuchyň :grinning: Držím palce
31. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já jsem z toho spíš vyplašená a přijde mi, že vymýšlím všechno proto, abychom nikam nejeli :grinning: :grinning:

ale nejsou to takový ty bolesti jak z filmu, že bych se klátila na zem, jen je to šíleně nepříjemný a dechberoucí...
31. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak už se narodila nová miminka?

To naše miminko bude mít za chvilku 14dní a už začíná pekne zlobit.
31. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ty jsi blázen fakt,že vzrušo :grinning: :grinning: zítra si tu přečtem,že je to venku.A co to vlastně čekáš?
31. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim já ráda bavím lidi :grinning: to Ben tak tluče na vrátka...
31. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko teda to letí :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jeee no jasně ty už rodíš holka tak na tebe myslím :grinning: :grinning: držím pěstičky ať to máš rychle za sebou a kdyby ne tak tě tu čekáme :wink: ...
31. kvě 2012 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Jak teče do bot máš termín až po mě tak nepředbíhej joooo :grinning: :grinning: ....Taky už se ale moooooc těším...,ale jak to tak vidím,abych nakonec nerodila až ten druhý termín což je 17.6. :angry: ...
31. kvě 2012 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak to posr.... je taky jeden z příznaků začínajícího porodu :grinning: Ó, jak ti závidím, já se můžu stavět na hlavu a ne a ne se to rozjet :angry: A hlavně, že i doktor pořád vyhrožoval předčasným porodem :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak To jo... Ale doktorka mě poslala v pondělí do porodnice, že mám zralou placentu a že malou už pravděpodobně nevyživuje nebo málo... Tak uvidíme, co z toho bude. A říkala, že se může stát, že mi porod i vyvolají, aby malá nestrádala... :confounded:
31. kvě 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Teda, já jsem zvědavá, co z toho bude. A jestli to co myslím, tak Ti jen závidím :grinning:
31. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tu o tom porordu furt čtu,tak už rodin nechcu ,se bojím :grinning:
31. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak jsem otevrena na dva prsty hlavicka v brance,ale hamiltona mi udela az v terminu.pisnu pozdeji letim do skolky na grilovacku
31. kvě 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Jeeee tak v tom případě máš samozřejmě přednost :wink: ...ty vado to jsou věci...Hlavně ať beruška tvoje nestrádá to je přeci jasný!!!!!!
Já jedu s manželem směr Pha nemám ještě ohoz Natálce ne cestu domů z porodnice nějak se mi tady v Lbc nic nelíbí,takže mě vezme na výlet do velkoměsta snad něco vyberu :wink: :wink: ...
31. kvě 2012 v 16:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky bolest v podbrušku... ked chodim hrozny tlsk na spodek....lava strana v podbrušku neprijemna bolest.... je to začatek nebo jenom se pripravuje deložna cestička...? Jo a mam pocit,že dnes žaha ma svoj den a prsia - tampon menim čo hodina...
31. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak @evelp naposledy v 14:36, tak to vypadá, že si ji tam nechali :slight_smile:
31. kvě 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to je masakr, evelp asi bude další, která to bude mít za sebou.. ale já jsem až na konci června, tak čekám, že budu zase jako vždy poslední :wink:
31. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ona měla termín jen o 3 dny dřív než já.... tak to mě teda moc neuklidnilo :grinning:
31. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Jsem po tobě, neboj :slight_smile:
31. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Třeba mě taky předběhneš :grinning:
31. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane já jsem taky až na konci
31. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek