• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Já jsem až 1.7., takže určitě ani jedna poslední nebudete. Zatím jsem adeptka já :grinning:
31. kvě 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 A kromě evelep nám tady schází taky marki :wink: Já už chci takyyyyyyyyyyyy!
31. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 To je pravda, na tu jsem si dnes taky vzpomněla :slight_smile: Asi to přece jen rozsexovala :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
marki je v pořádku,píšem si na FB,má bolesti,ale vždy jí to přejde.
31. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No je fakt, že její bolesti trvaj už tak 2 měsíce :grinning: Ta bude možná nakonec ještě přenášet :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no já nevím co si o tom myslet,psala ,že včera měla kontrakce po 6 minutách a šla s tím na 6km turu .Pak byla unavená usnula a přešlo to.
31. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak to nebudou kontrakce tak strašný, když se s tím dá tolik ujít :grinning: Hlavně aby to dítě pak nevytrousila někde po cestě :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iruzbarska Myslím,že se chystají porodní cesty :wink: ....s tím chozením to mám stejné a přitom máme hlavičku ještě vysoko příjde mi,že mi musí vypadnout,když dýl chodím :angry: :angry: ....a žáha včera něco strašného nechápu :angry: :angry: a to prý ke konci už pálit nemá tak jsem z toho blázen :angry: ...
31. kvě 2012 ve 22:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak mě pálí od té doby co nebliju pořád
31. kvě 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa No já měla 18 dnů před termínem taky odhad 3500 g, ale bylo tam jasně uvedeno, že je to +- 500 g. Takže to mohly být jen 3 kg. 11 dnů před porodem porostl už jen o 100 g. Když se podíváš do diskuzí, tak se ty odhady kolikrát seknou i o víc než toho půl kila. Manžel měl 4 kg, takže jsem s žádným drobkem nepočítala. Ale zase to měla tchýně za sebou za 2 hodiny... Neboj, to zvládnem :slight_smile:
1. čer 2012 v 00:08  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim na odhad kašli, prý je to opravdu HODNĚ nepřesné... Ségře se taky sekli asi o 300-400g...
1. čer 2012 v 00:09  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve středu jsem měla skoro z ničeho nic kontrakce po 2-3 minuách (do té doby jsem skoro žádné poslíčky neměla). Mimčo je ještě vysoko, den před tím mi doktor řekl, že se ještě neotvírám atd. Tak jsem čekala, co bude. Ve vaně chvilku trochu lepší. Když jsem si ve 3 v noci lehla, myslela jsem, že bolestí zblázním. V 5 ráno to trvalo už cca 45 vteřin a musela jsem přádně prodýchávat. Tak jsem radši vstala. Asi do 10-11 h byly stahy po 2-3 minutách. Byla jsem nevyspalá jak blázen, ale na odjezd do porodnice jsem to ještě necítila. Někdy ve 14 h jsem na 3 hodiny zadřímla (nějak se to zeslabilo, takže zdřímnout šlo...). Asi po 20. hodině klesla frekvence na 8 minut a do půlnoci to přešlo úplně...
Kámoška mě honila, ať jedu do porodnice, ale fakt jsem to neviděla jako potřebné... Ještě že jsem nikam nejela - myslím, že by mě s kontrakcema po 2 minutách domů nepustili, i když jsem nebyla otevřená a že by mě začali rvát prostaglandinama a oxytocynem...
No - a ve středu už skoro ani kontrakce... Akorát hlenová zátka se uvolnila... Nakonec ještě vydržíme těch 8 dnů do termínu :wink:
1. čer 2012 v 00:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov na odhad kašlat nemůžu.Druhé dítě bývá větší a chlapci bývaji větší,já čekám druhé a chlapce,dcera měla ve 39tt 3750g a ve stejném týdnu měla odhad 3,3kg.S přítelem jsme oba velcí.Je velká pravděpodobnost...skoro jistota,že je takhle veliký,bohužel.
1. čer 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci vědět, co je s @evelp!!!!
1. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 Ta je jasná doufám,že dá brzy vědět :wink: :wink: ....a předbíhá :grinning: :grinning: !!!!
1. čer 2012 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Předbíhá dost a taky dost děsí ty, co mají termín jen chvíli po ní :grinning: a co ještě nemají vše zařízeno :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak dámy, pořád 2v1 :frowning2: kontrakce už od včerejška stále max. po 4 minutách, dr. říkal, že jsou to ty pravé, ale nic méně se neotvírám :frowning2:takže čekali do rána, co z toho bude a nic. dali mi na výběr tam buď jen tak ležet nebo jet domu a když tak dorazit. vyvolávat nebo napomáhat se samozřejmě ještě nebude, to jen kdybych už byla v termínu

já se zbláznim :frowning2: pořád to šíleně bolí, celou noc jsem nespala a ani teď se nechystám...jsem z toho akorát na nervy, že to může být každou chvíli a nebo taky ne
1. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ahoj kočko, bud statečná, my jsme na tom uplně stejně, max po 3 min., a nic vic. Hlavně odpočívej, protože kdyby se ti rozjeli, tak at už nejsi po těchto předchozích dnech KO... vyčerpaná. A máš sílu rodit. Myslím na Tebe :slight_smile: :wink:
1. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No ty vado holka není co závidět tak hlavně odpočívej jak jen to půjde ať nabereš sil,kdyby náhodou :wink: ..držím pěstičky :slight_smile: !!!!!
1. čer 2012 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904
@vak
díky moc!
povim vám, že kdyby to mělo přijít včera v noci, tak jsem brečela, že snad ani nechci, už jsem byla z tý bolesti tak vyčerpaná...kdyby tam byl alespoň nějaký úlevový stav....
1. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jj, proto fakt spočni, než to dojde nanovo... :unamused: :frowning2:
Já měla na druhý den migrénu a sotva jsem stala na nohou, horší jak po flámu.. :zipper_mouth:
Fakt ti nechtěli už pomoci ??? V 38 tt ???
1. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 nene, říkali, že to dělají až ve 40 a výš, že do té doby to prostě nechávají, co to udělá ..:frowning2:
1. čer 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Evi, drž se a odpočívej... Přeji, ať to máš co nejdříve za sebou
1. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Vzhledem k tvým dřívějším komplikacím s ledvinama a pod, myslím že to vzít v uvahu mohli ... :unamused: Malého jsem rodila zdlouhavě v 37 tt a pomohli mi :angry: Tak netuším proč čekají... :frowning2:
1. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 uvidíme, jestli se to dneska nějak uklidní a pak budu už asi ráznější....
1. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,moje dnešní KO na prd,nic se neděje čípek 2 cm a tuhý,aj sem říkala dr.at tom pomuže a říkal,že by nebyl problém,ale nemá to smysl.Ještě se porod ani malinko nechystá a ničem by to nepomohlo,kdyby se ve mě poštoural.
a eště k tomu má jít na KO 8.7 a když se nebude nic dít,tak mi to asi vyvolají kvuli té srážlivosti :frowning2:
1. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim až 8.7.?
1. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim 8.7 ? To je nějaká blbost, né.... :angry: ???

@evelp Ju tak jsem ještě chtěla, asi není od věci mít sebou v porodce onen hroznový cukt...!
Nikdy jsem jej nepouživala, ale tak nás to s manželem trklo, po zkušenosti s vyčerpáním sil... :frowning2:
1. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904
@evelp Ahoj holky, tak koukám, že jste ještě celé :slight_smile: Říkala jsem si, jak už to máte za sebou.
Já mám dnes vzhledem k počasí úplně línou náladu.. ráno jsem vypravila přítele do práce a od té doby ležím, to je konec! :grinning: Včera jsem vyprala první várku věciček pro malou a ono takový pitomý počasí, kdy to prádlo skoro neschne :frowning2:
Včera a předevčírem jsem udělala generální úklid kuchyně a obýváku a dnes se chystám na koupelnu, ale jsem zvědavá, zda se vůbec donutím :grinning:
1. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp
@marki1904 já si popletla měsíce :grinning: 8.6
1. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek