• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane Téda taková vzornačka !!! Já teda ležím........... a nic víc :angry: :grinning:
1. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: @taknevim Aha, jsem se fakt lekla, mě chce dr vidět po týdnu .... Takže zas hned v pondělí, asi se bojí že se mu rozpadnu :grinning: Optimista..... :angry:
1. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 já jdu za týden a pak se uvidí,chce mě pak poslat do nemocnice,ale mě stejně odpovídá termín až toho 14.6
1. čer 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 No jenže u tebe se něco děje, jak dlouho. Kdežto já mám pocit, jako bych ani nebyla těhotná, tak se nemůžu takhle flákat :slight_smile: Navíc musím toho ještě hodně stihnout, kdyby se to těhotenství taky začalo pořádně hlásit :slight_smile:
1. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ještě že se dají nosit pořád žabky. Jsem si chtěla dneska vzít tenisky, ale přes kotníky jsem je nenazula :frowning2: Ale po obchůdkách jsem musela. Hlavně nakoupit jídlo na víkend. No a zase jsem se po cestě ztratila v H&M. Koupila jsem si super těhotenský plátěný kalhoty a jen za 300,- a tílka měli pěkný za 129,- tak jsem odnesla hned dvě, zelený a žlutý :grinning: Tak že jsem šla z nákupu jak tučňák. Jsem toho zase táhla domů. Jsem tam nemohla nechat... ani mojí oblíbenou coca colu :grinning: A ted už zase peru a žehlím.
1. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj. Jé, evelp, drž se a držím pěstičky, ať je to brzy za tebou a pak už máš jen krásné vzpomínky.
Já před chvílí dopekla drobenkovou buchtu s broskvema a chystám se vytírat. Jo a od včerejška mi začalo lupkat v bříšku, když se malý vrtí :slight_smile: Je to trochu nepříjemné, ale mě to vždycky strašně rozesměje, protože vím, že to dělá mimčo. Asi nějaké bublinky nebo si to nedovedu jinak vysvětlit :slight_smile:
1. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky moje rodinka :slight_smile:.... jen chybí synek,nerad se fotí :confounded: :confounded: njn puberta :confounded: ...
1. čer 2012 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@vak Krása! :slight_smile: Moc vám to tam všem sluší....Jste fotogeničtí - i zvířátka :grinning:
1. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jinak já si do tabulky napsala tip na termín porodu 1.6. a od rána se cítím nějak divně :unamused: , tak to možná i výjde :grinning: Z postele jsem byla schopna vylézt až před 11 hodinou a sotva narychlo uvařila :unamused: Asi mi taky odchází hlenová zátka a bolí mě snad úplně všechno :angry:
1. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimisek2011 tak šup šup na chlapa znásilnit, ať můžeme vítat nového človíčka, my máme odpoledne v plánu to samé :grinning:
1. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@evelp Chjooo, to ti nezávidím, ty bolesti a čekání, přitom to vypadalo tak nadějně :unamused:
1. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Vy jste jak z časopisu, všichni takoví krásní, škoda že tam není ještě syn, abysme se pokochali :slight_smile: Ale dceru máš krásnou.
1. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No a moje kontrola, CS stále 0, vůbec nic se nechystá, příští týden jdu poprvé na kontrolu do porodnice. Aspoň jsem si díky výletu k doktorovi konečně koupila bačkory do porodnice :slight_smile:
1. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Jukni do mého fotoblogu tam na jedné fotce je :wink: ....a děkuju :slight_smile: !!
1. čer 2012 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak No jo, hodil by se vám tam :slight_smile: Škoda. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si dcera změnila barvu vlasů, ale koukám, že to je synova přítelkyně :grinning:
1. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 i doktor říkal, že kdybych se alespoň otvírala, tak je hotovo, že to jinak sedělo jak hrnec na zadek :grinning: ty příznaky, ale prostě malýmu se nechce, ale tělo už to nedává...
1. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Tak přeju, ať už to trvá jen co nejmíň. Jen mi přijde divný, že tě s tak častýma kontrakcema, který už trvaj tak dlouho ještě nechaj trápit. Takže klidně můžeš mít takovýhle kontrakce až do 17., než s tím něco začnou dělat jo? To je drsný :confounded:
1. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, od rána mi není nějak úplně dobře - teda tak od 4 od rána. Divný bolesti, tlačí mě pánev, o stydký kosti ani nemluvím. Asi si půjdu dobalit tu tašku už dnes... Vůbec z toho nemám dobrý pocit...
1. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 přesně na to se ptal muž včera taky a dr. odpověděl, že to prostě přejde, jsem vážně zvědavá kdy :frowning2:
1. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee ta 4 ráno je nějaká začarovaná :grinning:
1. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Asi nějaký skvrny na slunci, nebo co :slight_smile: Zdálo se mi o koťatech a krvi kapající ze stropu - koťata znamenají šťastnou náhodu a krev přílišnou horlivost, která je na škodu. Tak fakt nevim :grinning:
1. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee ty máš teda sny :grinning:
1. čer 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp No to si piš, když jsem znovu usnula, tak se mi o koťatech zdálo znovu, tentokrát na seně pod skříní, kterou jsem šla potmě bez brýlí odsunout (už tohle je divný - když nevím, co tam šramotí, tak si určitě nerozsvítím a nevezmu si optiku, abych to náhodou neviděla - mám 5 dioptrií :grinning: ), když jsem to odsunula, něco většího uteklo a malý čtyři koťátka začly strašně řvát :slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee Ty máš teda sny teď před porodem :unamused: :unamused: ,mě už se nic nezdálo pěkně dlouho....
holky jsme všechny na spadnutí jsem zvědavá,která je dnes na řadě :grinning: :grinning: ...
1. čer 2012 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Se tady všechny červnovky odrodí hned 1. a bude konec legrace. Neblázněte! :slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evelp No s tím hupnutím na chlapa ještě uvidím :grinning: :grinning: Dnes hraje fotbal, bude zničen :angry: Ale asi se bude muset obětovat :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak já ještě ne - zítra musím do toho studia :grinning:
1. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee Kdyby ti naši mimíšci věděli,kdy máme v plánu je poslat na svět :grinning: :grinning: ....Jen aby jsi neporodila na podiu :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak Já se rozhodla pro úterý odpoledne - malýmu jsem to vysvětlovala - je pro to mnoho logických důvodů :grinning: Dneska se mi snaží vysvětlit svůj názor - no není nad kvalitní diskuzi :grinning:
1. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Kontrola u dr. v pohodě. Bylo pro ni veliké překvapení jak aktivně už mi pracuje děloha. CS 3 a hlavička pořád ustavičně naléhá. Do termínu prý určitě nevydržím a jelikož u toho byl manža tak mám teď doma peklo v podobě nic nedělání a to mě ubíjí - nejsem na to zvyklá. Nevím co si o tom všem myslet, protože já se na porod ještě necítím. Žáha mě pálí víc než kdy jindy a že by mimísek byl někde víc dole mi nepříjde (tak buď má tak dlouhé nožičky, které mi způsobují to pálení žáhy nebo mi "dolů" ještě tak nespadnul). Nějak si myslím, že by to ženská měla poznat, že to na ni jde, já doposud žádné bolesti ... břicho mi tvrdne už přes 14 dnů tak z toho nic nevyvozuju, tak už nevím podle čeho se řídit.
Jinak dneska mimoušek ani moc nekope, cítila jsem ho od rána asi dvakrát, doufám, že to není špatné znamení. :unamused:
1. čer 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek