• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@peatris ahoj ty jsi ze Zlínska? Já taky
3. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj baby, vzpomněla jsem si, jak mi u minulého těhu manžel romanticky říkal kindervajíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď mi říká meloun...
Přišla na mě další vlna hnízdění, přeskládala jsem hadříky z igelitky do poliček a vytáhla z kufru z půdy látkové plenečky a impregnuju vlňáky.
Naštěstí starší je už bez plen, jen na pojistku na noc, takže nemám v koupelně dvě sady, to bych už fakt neměla kam dát.
@miribee my dnes taky oslava, moje sestřenka slavila 2 roky :grinning: a přežrala jsem se tam obložených chlebů, že jsem pak v autě pěkně zelenala, jak jsem neměla kam dýchat :sweat_smile:
3. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No tak to by byla prča jedna těhule by přivezla druhou ty vado a nakonec bychom porodily společně :grinning: :grinning: děkuji za nabídku jsi hodná mám v záloze kamarádku tušila,že mi stejně ten můj odjede,takže s tím počítá už měsíc :wink: :wink: ...
3. čer 2012 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak myslím, že v té nemocnici by se ještě dlouho popadali za břicho :grinning:
3. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Jsi mi zpravila náladu,při té představě :grinning: :grinning: :grinning: ....Jdu se pokusit usnout s nohama nahoře a už se chci konečně dobře vyspat sakra :frowning2: :frowning2: ....Kdyby něco písnu než vyrazím :wink: !!!
3. čer 2012 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hlásim že opět nic moc, krom prohánačky , slabých křížových a podbříškových bolesti , tvrdnutí co 4 minuty.. :unamused: Z toho nic nebude.
Jsem nervozní takže se dnes ani nechystám spat, sedím s kafem.. :angry:
Jinak mi tchyně volala, že mám zítra na DR. huknout at mi už pomuže, jelikož má pánev není stavěná na porod velkého broučka, a na cisařa fakt nechci :confounded: Tož se pokusím a uvidíme ! :wink: A jak vy, @vak a @evelep ? Už to příšlo ? U nás mimo jiné teda nehřmí ... :rolling_eyes:
3. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim joo valmez
3. čer 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm,tak mi tvrdne břicho co 3-4minuty....taky nepočítám,že z toho něco bude......už na to fakt nemám.... :rolling_eyes:
3. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to jsem ráda, že alespoň něco se mi dneska povedlo :slight_smile:
3. čer 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 tady akorát perší, ale bouřka se sem určo nežene :frowning2: já bych spala až bych brečela, lehnu a za 20 min. jsem zas na nohou, jak záda bolí....taky jsem si už říkala, že se budu muset s dr. nějak poradit. v úterý jdu na KO, tak to budu muset řešit, zas kvůli těm zádům, je to fakt hrozná bolest, myslela jsem si, že něco vydržím, ale už v tom 6měsíci mi primář říkal něco o tom, že když to nepůjde, tak tomu budem muset nějak pomoct...
3. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa hele, mě i v té nemocnici naměřili po 2 min. a prd z toho :frowning2: taky už nevím, kdy to mam teda poznat a kdy jet, když se u nás má jezdit po 5 min....
3. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No to bude rozumné, rozhoduješ za sebe ty a víš kde máš hranice.... nikdo jiný v tvé kuží neni .
3. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jj vím že to tak chodí tak jsem si taky říkala že pojedu až bude maly málem venku :grinning: :wink:
3. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp to je právě to co mě štve nejvíc.....fakt čekat až praskne voda,nebo jet s hlavičkou mezi nohama.....jak mám poznat do pekla,že rodím.....ach joooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 nejlepší je asi fakt rupnutí vody...to tam musíš (alespoň u nás) tak jako tak, i kdyby na tebe nic nešlo, kvůli infekci se říká u nás, ale ty bolesti...každý říká, to poznáš to poznáš...jenže jak to mam poznat ze všech těch bolestí, které mám okolo- ledviny, zácpa, záda a stále ty srůsty, do toho když se přidají poslíci, tak je to pro mě jako porod :grinning: vysvětli to někomu mimo vlastní tělo :grinning:
3. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa no mudr. ti stejně řekně, že je lepší přijet a jet domu než jet právě s hlavičkou venku :grinning:
3. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa a taky mi řekl, že to poznám bezpečně až u 4. dítěte
3. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp super no......ale já tam po minulé zkušenosti prostě nepojedu....doktor ve dveřích a najednou nic,jsem se ostudou málem propadla...fakt :unamused:
takže ted si mám u druhýho jako tipnout,nebo co :grinning:
3. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se nebojím že bych to nepoznala, ale nemám ráda nějaké zdržovačky a protahovačky, tak bych ráda co se dá doma rozcházela a pak jela tak at to mám do cca max 2 h venku .. :grinning: Mám ale ružové přectavý, že ? Ale bohužel s tou vodou mam smulu, vživotě mi nrupla sama, ani po hodinách kontrakcí, otevřenosti a krváceni, prostě nerupla :confounded: Jinak by se mi to líbilo ....kdyby to na potřetí bylo jinak.
ju jinak falešný poplach jsem ještě neměla..., že by mě poslali domu
3. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa máte to daleko?
ale chápu tě, já po tom čtvrtku pojedu taky asi až s hlavičkou venku..:grinning: vím, že to není vtipný, ale mě se až chtělo brečet...
3. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,to mám jak podle švýcarských hodinek každé 4 minuty.....mi to příjde už směšné to moje tělo.....ale aby třeba praskla voda,tak to neeeee
3. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 mě kdyby rupla voda, tak se uplně vidím, jak jdu domývat nádobí, vyhodit věci z lednice, které by se mohli zkazit a dělat neplechu a takové věci, které by muže moc nenapadli za ty dny, co tu bude sám :grinning: možná bych i dala prát. pak se šla v klidu umýt a pak teprve asi jela :grinning: po tom všem, co mi vyprávěli, že tam pak leželi ještě kolik hodin po prasknutí a ještě vyvolávali...kam spěchat
3. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Taky co 4 min. řeže to v močáku , ale s tim se nikam nejezdí ... :unamused:
3. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp nee,máme to přes cestu,malá už spí,bejvalá od přítele nachystaná na telefonu,kdyby bylo třeba hlídání,ale fakt nepojedu dokud si nebudu jistá...se ti nedivím,že se ti chtělo brečet....mi se taky chtělo.
3. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no,já dám na tebe...ty to máš v oku,jak nejedeš ty tak ani já ne :grinning:
3. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa teď jsem si všimla teprve, že ofikl termín máš přesně na moje narozeniny :slight_smile:
taky jsem to měla, přesně jsem věděla, že když se podívám na hodinky, kolik tam bude....a muž se mě pořád ptal: "a cítíš se otevřená?" :grinning: šla jsem do kolen smíchy....
3. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp tak já bych šla taky ještě chystat s prasklou vodou,ale dneska jsem uklízela,vytírala atd,takže celkem nemám co akorát asi obstarat kanára:grinning:
3. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa
@marki1904 ještě ve středu bych vám radila, ať jedete, po čtvrtku už nee :grinning: když jsem to tak měla celý den, ani vana nezabrala a šlo to hlavně do konečníku a stejně nic
@evelp Jj přesně to jsem dělala par dnu zpět ve dvě v noci.. chytli mě bolesti tak jsem šla dobalit, věšet prádlo, postlat, pustit myčku a pod... Nakonec jsem to rozchodila a měla jsem JEN uklizeno ..... :grinning:
@evelp jooo? tak to ti nezapomenu popřát...doufám teda už s Maxem :slight_smile:a cítila ses otevřená...se musím smát jak to čtu,ti chlapi jsou fakt někdy kouzelní :grinning:
3. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek