• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@tyrisa Mám to do porodky 50 km, a nejedu, myslím že mužeš byt taky ještě v klidu :grinning:
3. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no vidiš :grinning: má to i své světlé stránky, když už nic...
3. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa taky ti přeju, aby to bylo už s Maxíkem v náručí :slight_smile: všichni nejlépe, abychom měli ty naše prdelky už v náručí

když se mě na to zeptal po prvé, tak jsem jen otevřela pusu a on hnedka, proč neodpovídám :grinning: pak jsem měla kontrakci a pak se ptal znova, to už byl výbuch smíchu, že opravdu netuším, jak to mám poznat a pak se ptal ještě asi 2x cestou :grinning:
3. čer 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No to jo, ale ruce se mi třásly, při té práci ... :confounded: Druhý den prospaný ...
3. čer 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já když tě čtu,v klidu jsem....jak nerodíš ty,já tím tuplem nee
3. čer 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp hehe to je jelítko :grinning: já bych smíchy porodila,kdyby mi to chlap řekl :grinning:
3. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 já jsem se dneska zasnila, že mi praskla voda, když jsme byli u švagrových na zahrádce a jen jsem zařvala jooooo, konečně a v klidu jsem nastoupila do auta a jeli jsme :grinning:
3. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tyrisa Však hned ráno se dozvím od dr, zda dole nejsem jak vrata .. :grinning: :grinning:
3. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Jééééé, to by bylo krááásnééé. Když to nevyjde tak snad u dalšího :wink: to už rupnééé.
3. čer 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 to jsem zvědavá...já jdu teda až ve středu.....dej vědět.....
3. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nmo nic jdu dát sprchu.... :confounded:
3. čer 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky možna hodne hlupa otazka ale mi s polovičkou normalne počujeme ako keby sa mi v brusku prelievala voda... take bublinkovanie... je to možne? ide to z lavej strany bruška... je to spojene s bruškom alebo to nema s tehulkovanim nic spoločne? uf... ja u som možna vydesena ze všeho....
3. čer 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp :grinning: :grinning: :grinning: cítila ses otevřená? mám záchvat smíchu :grinning:
3. čer 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno, jste toho večer nakecaly :grinning: a já se čtením jsem pobavila :grinning: :grinning: Dnes kontrola v porodnici, zítra mám termín, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se holky držte, ať nepředbíháte :wink:
4. čer 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iruzbarska bublinky budou spíš střeva :wink:
4. čer 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem si poňuchala dvouměsíčního Samíka, úžasné miminko, jen už jsem prostě zapomněla, jaké to je, jak se berou do ruky a tak. Je to legrační. :dizzy_face:
4. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila už chci taky ňuchat
4. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 a jak se cítíš????
4. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011
Já jdu dnes taky na kontrolu do fakultky, na kolik hodin jdeš?

@mimisek2011
@marki1904
@tyrisa
Holky, víte co by byla sranda? Pokud si mě v té nemocnici dnes nechají, tak na vás budu čekat... Jdu taky do fakultky a pokud se vám rozjede porod tenhle týden, tak se tam všechny čtyři potkáme... :grinning:. Černovky 2012 zaplní porodnici :grinning: :grinning: :grinning: Jsem dost naivní, co? No nic, když tam zůstanu, budu na vás čekat :grinning: :grinning:
4. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 já jdu ve středu :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, vím... Budu Tě čekat na vrátnici :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holčičky :slight_smile: ...dělám si kávu,zadržuji čůrání a najednou ze mne cosi vyteče,menší loužička,ale čůrat jsem pak taky byla,takže nevím zda to nebyla plodová voda,může vytéct po částech nevíte někdo já zkušenost bohužel nemá,vždy mi jí propichovali....volala jsem doktorovi mám si prý dojít na ambulanci do nemocnice....Bolesti žádné nemám....
@andysek111 asi tě v tom nechci nechat samotnou :grinning: :grinning: .....pošli mi prosím toho mého z moravy ať je šupem doma!!!
4. čer 2012 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Teda do jako fakt? Bolesti být nemusí, jen stačí, když to odteče... Že bychom měli Natálky narozené ve stejný den??? :grinning: Teď by se hodil ten přípravek na rozeznání té plodové vody, co???? :grinning: Tak to Ti Věruško držím palečky, ať se dlouho netrápíte a máte to brzo za sebou... Jo a toho manžela určitě pošlu... A mohu ho i teda nakopnout, aby tam byl rychleji??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ahoj ,mě odtěkala plodovka celý den po troškách :slight_smile:
4. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Já se tu přemlouvám jestli mám vůbec někam jít,zda si mám vzít tašku do porodnice a tak....Přesně jsem si vzpomněla na marki jak psala o těch proužcích na rozeznání plodovky, bohužel je nemám :confounded: ...
S manželem jsem mluvila asi před hodinou,že jsem ok tak šel akorát hrát,tím že mi nic nebolí jsem v klidu to mě víc rozhodila ta hlenová zátka...Nakopni ho jak nejvíc to umíš prosímtě :grinning: :grinning: :grinning: !!!!
4. čer 2012 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim A kdy jsi jela do porodnice??
4. čer 2012 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ale v tom případě bych opravdu na nic nečekala... Tam Ti jenom řeknou, jestli ano nebo ne a max. pojedeš zpátky.. Mimi přestává být chráněné proti infekcím při odtoku plodové vody, tak raději na kontrolu než něco podcenit.. :frowning2: Max. pojedeš zpět... Nebudeš v 9. měsíci ani první a ani poslední, kdyby to byl náhodou planý poplach... :slight_smile: Tak šup, šup.. A dej vědět :grinning:
4. čer 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak víš co?Mě já přenášela a čekala v nemocnici,u obou takže bych být tebou v klidu jela jen pro potvrzení,že je to plodovka.Já bolesti neměla ani u jednoho vždy mě porod nakonec vyvolávali.nebyla jsem ani otevřená.A ted čekám,že to bude to samé bohužel
4. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ja jsem tak jela v sobotu, mela jsem pocit ze mi unika plodovka, nakonec to nebyla, ale koukli na me, natocili monitor a jela jsem domu.
4. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky jdu se zkulturnit a vyrazím,dnes to mám přesně týden do porodu :slight_smile:....
Andrejko držím pěstičky!!!!
4. čer 2012 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek