• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak
Děkuji, tobě taky a dej hned vědět... :slight_smile:
4. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak držím palce
4. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme natočený ozvy, kontra tam byli, tak super :slight_smile: - zatím slabší ale přetrvavaji už druhý den, doktor potvrdil že maly je natlačen uplně dole a silně naléhá , čípek na 1 cm. S uspíšením mi nepomuže poněvač má nějakou špatnou zkušenost.., ale poradil co a jak s vínem sexem, namahou že nám chybí kousek ... Pomoci mi nechce, že bych udajně ani nestihla dojet do porodky, že by stačilo chytnout bolest a mám jej venku... mno tak nevím co si o tom myslet :frowning2: :angry: Jsem vytočená a uspokojená zaroven, tak snad se už dočkáme !!!!!!!!!!!!! :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
4. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak at vše dobře dopadne :slight_smile:
4. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Teda, no a co ty s tou plodovkou ??? U prvních dvou ti taky odcházela ??? jsem nažhavená, aby ti to vyšlo ....
4. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna holky radila, že na vyvolání pomáhá TONIC (dokonce si ten porod minulý týden sama vyvolala)... Až půjdete některá k doktorce, zeptáte se? Zajímalo by mě na to více názorů... Tonic je vlastně v těhotenství škodlivý, ale prý v tom 9. měsíci právě ten porod vyvolá... Jsem z toho jelen :frowning2:
4. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No on neni tonic jako tonic, nesmí se ten, v kterým je chinin. Až do těhotenství jsem si myslela, že je chinin v každym toniku, ale pak jsem zjistila, že zdaleka ne. Pak je otázka, jestli si máš dát ten chininovej nebo bez :slight_smile:
4. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no o obou prvních ,ted eště nic.to jsem psala vak jen aby věděla,ale dnes je mi zas nějak divně.Tlak je tu divný chce se mi zase zvracet...
4. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Už jsem zpátky z kontroly :slight_smile: Už mne ale nebaví poslouchat, jak je to krásně nachystané :unamused: a přitom se pořád nic neděje :frowning2: :frowning2: Jdu zase ve středu hned ráno na 7:20 :slight_smile:
To, že se v porodnici potkáme, je celkem možné a já doufám, že tento týden porodím :wink: :wink: Bude to celkem sranda zaplavit porodnici :grinning: :grinning:
4. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peatris Právě, že se cítím až moc dobře :unamused: Asi se toho mrňouska nedočkám :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 O tom tonicu jsem taky četla ale nevím co na tom pravky je... udivilo mě to , vzhledem k tomu že je škodlivý, chut by na něj aj byla.... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@taknevim Jj , nevím zda tlakem, ale mám pocit jako bych se dnes taky měla rozpadnout.... asi možná ten uplněk, v obchodě jsem se malem složila, vypila jsem na místě litr vody :sweat_smile: pak už to pomalu ušlo. Tak co, napadá tě něco, jak rozhýbyt ty naše malé pijavičky ????
4. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312
@marki1904

No právě vůbec nepsala, že by se mělo dávat pozor právě na chinin. Ještě mě napadá to, jestli právě ten chinin ten porod právě nevyvolává... :confused:
4. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Tak to jdete dvě ve středu. Ještě nám chybí marki1904 a budeme komplet :grinning:
4. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Tož to by mohl někdo zjistit.. já už ted nemohu mam po KO, ale když mi nepomohl ani tkzv rycin. kokteil, tak už to mám asi předem marný ......... :frowning2:
4. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Marki se chystá taky do Poruby? :grinning:
4. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak to je parada....:slight_smile:) už jsem se bala....ale to bol teda proces hlasity :slight_smile:
4. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Ty už jsi zkoušela ten ricin?

K uspíšení porodu hotového miminka pomůžou věci, co prokrví tkáně. Může to být třeba: chilli, nápoj z aloe vera, svařák, čaj z čerstvého zázvoru, kořeněný čaj (černý čaj, hřebíček, skořice, černý pepř, dochutit mlékem a medem). Pak mě napadá už jen ten dryák meruňky+ricinový olej+frťan pálenky - prokrví a prožene případně spustí.
4. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ano, na dvakrát ale bez odezvy... Jinak na ostré mám chut už měsíc, ale vidíš že pořád držím 2v1, a to jsem slyšela jaké že to je svinstvo ten rycín.... :unamused: :sweat_smile:
@mimisek2011 Sto pro do porubky, byla jsem tak s oběma prckama a i kdybych nesthala jdu zase tam... :slight_smile:
4. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 To víš, nám slonicím se zdá, že na to trochu pospícháš :grinning: Já budu tyhle věci zkoušet, až mě budou zase strašit nástupem na vyvolání.
4. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to se můžeme fakt těšit na setkání :grinning: :grinning: Já pokud do té středy neporodím, tak se budu pouštět taky do alchimie :wink:
4. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 A kolik jsi použila ricinu? Mělo to aspoň nějakou odezvu, když ne porod?
4. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Nebojím se vyvoláni, ale pouze porodní vahy mimča, jsem uzka a všichni se hrozí jak temn porod zrealizuji s mimčem přes 4,3 kg ..
4. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Měla jsem 10 ml, a odezva žááádna, ani na velkou jsem nebyla..
4. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Nevíš, jestli tam mají wifi??? :grinning:
4. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 a mně v lékárně tvrdili, že při silné zácpě se používají dvě kapky :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Hah ha ha ha .....tak to jo teda, já zacpu neměla a a skutečně jsem se z toho nepo ... :grinning:
4. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mela vcera kolem 9 hod ricin.driak.
udelala jsem 1 dc mer,dzusu,šťávu z mer.kompotu a cca 3 meruňky,maleho panáka slivovice,a lžíci ric.oleje,za hoďku jsem začala běhat....a běhala a běhala a běhala... :grinning:
a co se nestalo málem mi praskla řiťka,tak jsem si nadávala,kontrakce byly asi jen hodinu co 10,co 12min-takže poslové.
jo a bylo mi trochu i šoufl od žaludku....
4. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peatris Gratuluju ke štastlivcum :sweat_smile: :grinning:
4. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak čtu,že taky nic po včerejšku......jen kdyby doktor věděl co doma děláš abys porodila,asi by ti pomohl :grinning:
4. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já riciňák už třikrát,naposledy včera a taky jsem se nepo.... ale minule joo.Jinak v Porubě wifi je. Já jdu ve středu na 8h,tak to tam mimisek2011 asi už nepotkám.....
4. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek