• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Kolik už máš s EPI-NO nacvičeno? Já jsem ho použila 2x a jsem na 16 cm obvod :rolling_eyes:
4. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Super já myslela spíš jestli tě nevzali na císaře ne že by bylo něco malé :wink: :wink: ....
4. čer 2012 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ani mi nemluv naposledy jsem to přehnala a málem si jí natrhla to bylo v pátek :frowning2: :frowning2: ,chystám se dnes,ale stále mám divný pocit zda to dělám dobře :confounded: :confounded: ....
4. čer 2012 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já už teda taky cvičím a docela to při tom tlačení při procházení hrází řeže a bolí, vždycky se bojim, že jsem se roztrhla, ale zatim nic :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Malá je krááásná. :grinning: :grinning: :grinning: Já bych se bála, že takové stvořeníčko rozmačkám. A teda čučím, jak vůbec nevypadáš, že jsi ještě před týdnem nosila břicho. Já těch svých 20 kilo budu shazovat minimálně půl roku :frowning2: :frowning2:
4. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak A kolik to EPI-NO stojí? Já pořád nevím, jestli to mám začít taky zkoušet.... Asi to bolí, že? Si říkám, že když jsem to zvládla poprvé bez ničeho a to jsem ani nemasírovala hráz, tak jestli podruhé už to není zbytečné.... Co myslíte?? Zase mám obavy, abych to nebrala moc automaticky a na lehkou váhu a pak se nedivila..... :unamused: :unamused:
4. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska No já nabrala jen necelým 8 kilo, ale poprvé 25 a to shazovala rok a půl. Je to drobek, taky jsem zvyklá na velký mimi a ona je taková maličká. :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě až napadlo kouknout se jednoduše na net.... Fůůůůůůů, skoro 2500,-!!!! No, asi už mám jasno, jestli do toho trénování půjdu.... :frowning2:
4. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska A nehrozili ti taky nějakou velkou váhou? Kolik ti počítali, že malá před porodem bude mít?
4. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312
@vak Taky mi to nejde a nevím, jestli to dělám správně :frowning2: Docela mě to deprimuje :confounded: :cry:
Myslela jsem, jak to bude super a snadné a právě naopak..
4. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane No jako já se každý den o kousek posunu, začínala jsem na 16 a jsem na 25, chce to se přemoct :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda uz me tvrdnuti preslo

@vak to uplnek pusobi,jen kdyz je pekne pocasi?u nas totiz prsi.....
4. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Mám za to,že musí svítit,ale to je má domněnka,takže sama nevím :slight_smile: ...
4. čer 2012 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Fakt jo?! A za jak dlouho :frowning2:
4. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane To jsme na tom stejně a říkám si zda mi to vůbec pomůže,dnes se nějak necítím mám celý spodek nějaký bolavý a týden do porodu :frowning2: ...připadám si naprosto nemožná ach joooooo :angry: :angry: ....
4. čer 2012 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane začala jsem minulý týden ve středu, když mi epi-no přišlo, cvičím každý den tak 20 minut, zjistila jsem, že se nesmím bát té bolesti, jinak bych se asi nehnula :slight_smile: ale jako příjemný to určitě neni, to ne :slight_smile: určitě cvič, vyplatí se to, jen se toho nebát!
4. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak NO když zase čtu terezku, tak to dnes zkusím.. ale taky mám ten spodek prostě citlivý :frowning2:
4. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Zase jsem se bála, abych se nenatrhla, když to bude bolet :frowning2: A ty to třeba 10 minut strkáš sem a tam a pak třeba na 10 minut necháš uvnitř? A drží ti to tam samo? Mě to pořád vykluzuje ven :frowning2:
4. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane nene, já to zavedu, nafouknu, nechám 5 minut zavedené a vytlačim, někdy to bolí hodně při vytlačování, tak trochu upustím, přeci jen vevnitř mi ta velikost tolik nevadí, ale přes tu hráz se taky bojim, abych se nenatrhla, tlačim pomalu a přidržuju, aby to rychle nevylítlo. A tenhle proces zopakuju tak 3x. Při každym jsem o pár milimetrů dál. A samo mi to tam určitě nedrží, někdy líp, zejména při prvním pokusu, ale při tom třetím už mám co dělat, aby to nevylítlo :slight_smile: cvičím teda v polosedě na posteli, v jiný poloze by to možná bylo lepší. chce to se nebát té bolesti, ale odsud posud, už vím, kterou zvládnu a která je moc a musim upustit :slight_smile: držim palce, když už jsi do toho investovala, tak to nevzdávej :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, vy teda holky dřete, krása, já epi- no nemám a spodek mám jak přejetý buldozerem.. Dali jsme tu prochajdu, ta se nakonec příjemně protáhla, pak horkou vannu s kořením, vino, no a pak jsme se s manželem do TOHO pořídněj opřeli. Ted mám břuch jak před výbuchem, citlivy, bolavy a začinaj zas nějaký stahy.., uvidím co z toho , ale važně mám pocit že se rozkládám... :frowning2: zaživa.. Až bych bečela, pocit jak po hamiltonu, nakonec si říkam že bych dnes rodit nechtěla..
4. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 moc děkuju za návod! :slight_smile: Já v tom asi pořád hledala nějakou složitost. Nebylo mi jasné, jak mám pohybovat dolů a nahoru.. takhle to snad taky zvládnu :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jenže my nesexujeme, jako ty :grinning:
4. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Jeee to jsem ráda,že si nás tak pěkně podpořila,ale nevím zda to dnes dám fakt mě spodek docela bolí jak se ve mne dnes doktor hrabala :confounded: :confounded: ....a je mi jako bych to měla každou chvíli dostat Marki1904@ to popsala naprosto přesně jak přejetá buldozerem :confounded: ..a taky nesexujeme ani nemám do zítra s kým...
4. čer 2012 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Doktor mi řekl at sexujem, že to brzo bude... a rozrodím se... Říkala jsem si že to možná děláme moc z lehka, aby to nebylo bezvýsledný hold to musí i trošku bolet.. mno ale to jsem netušila jaké pocity budou nasledovat.. :cry: Zitra budu už jen pouze uklízet.... :confounded:
4. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já jsem se na to právě vykašlala po poslední prohlídce, kdy jsem 2 dny krvácela :confounded:
4. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
@vak a proč se ve vás dr hrabou ??? Mě zkusí čípek na lehátku, a kultivaci take na lehátku polehtáním tyčinkou. Myslela jsem na vás a počitala s nejhorším, no a na koze jsem byla naposled cca pul roku na zpět... :unamused:
4. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
";
echo "";
echo "Hello world";
echo "";
echo "";
$pozdrav="Hello world. This is my first php script!";
echo $pozdrav;
echo "";
?>
4. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, muž si tady něco zkoušel :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane :frowning2: naprosto chápu a proto to dnes nedám,ale od zítra každý den!!!!Písni jakto šlo!!!
4. čer 2012 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak vykašli se na dnes na to, já po prohlídce taky asi cvičit nebudu. Možná to odcvičím ten den ráno, i když nevím, mám tam být 7:30, tak budu mít problém vstát na tož cvičit :grinning:
Mám dnes cvičení za sebou a fakt jsem v tom hledala vědu, dle návodu terezky je to úplně v pohodě. Neříkám, že to je nějak moc příjemné, ale dneska jsem se na potřetí dostala na 20,5 cm!!!! :grinning: a už z toho nemám trauma! :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek