• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 No dokud jsem chodila ke své gynekoložce, tak to bylo ok. Myslím, že ani každý měsíc ve mě nehrabala a když, tak jsem o tom nevěděla. První KO na porodnici - stěr na streptokoka - poranění močáku - nemohla jsem se vyčůrat a 3 dny jsem měla krev. Druhá kontrola - zkouška na jak moc jsem otevřená - nepříjemné a dva dny taky krvácení.. tak nevím :frowning2:(((
4. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 moc děkuju za návod a popsání!! Zachránila jsi mě, jinak bych se na to asi vykašlala! Mám hned lepší náladu. Dnes cvičení dle tvého návodu a poslední pokus 20,5 cm obvod!!!! :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 To si děláš srandu neeee????Ty vado dnes v nemocnici ta mladá nejspíš na praxi ve mě byla snad minutu a pak ji sestra řekla ať se víc sesunu,že jsem moc vysoko a znovu do mne hrábla brrrr ještě teď mám husinu....když jsem čekala Nikču tak vím,že poslední 3měsíce ani náhodou,že by do mne sahala což je ale 14let :unamused: :unamused: ...
Ve čtvrtek jdu ke svému gyn.a myslím,že se bude snažit mi opět pomoct,když se posledně nedostal kam chtěl :confounded: :confounded: ..to už snad budu na ten porod dostatečně naladěná :pensive: :pensive: ..
4. čer 2012 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak NO to je hrozný :frowning2: Já jsem teda posledně krvácela a prohlídka byla nepříjemná, ale zase tak hrozný následky to nezanechalo :frowning2: Taky nechápu proč ve mě hrabou :frowning2:
4. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Nevím. třeba vidí že jsem dostatečně přístupná, pravidelně dole protahována ... :zipper_mouth: Tak nemá tu potřebu nějam se štourat drat a něčemu pomáhat... netuším .... :unamused:
@dahane Jen se pozastavoval nad polohou mimča, pohmatem zevně, měl radost... a hnal mě na ozvy, bylo mu jasné ž tam kontra budou ...
4. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak moje dr. do mě teda hrabala vždycky na koze, ale jemně, od ní mě to nikdy nebolelo, ale vždycky, když jsem ve špitále na prohlídce, tak to bolí jak čert, minule už jsem i zvýšila hlas, jak to bylo nepříjemný....
no zítra jdu zas, tak jsem zvědavá, doufám, že tam bude nějaká změna alespoň, jestli ne, tak se jdu odstřelit
4. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 mě na břicho zevně nikdy nikdo nesáhl.. ozvy mi dělají každý týden a pak si sáhnou podle mě, aby zjistili, jak moc jsem otevřená, ale co čekají, když zatím ani nevím, co jsou kontrakce..
4. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane No nemáš zač, mně to takhle poradila kamarádka, která mi o epinu řekla, ale vim, že každá holka si na to najde svůj systém. Někdo třeba zavede a uvnitř několikrát nafoukne a vyfoukne a pak až při pátém nafouknutí to třeba vytlačí. A za celý trénink ten den to vytlačí takhle jen jednou, protože víckrát už jim to přijde moc drsný a nepříjemný. Je to na tobě, jak si to vymyslíš, já to dělám takhle a až se dostanu na těch 31, tak pak třeba budu trénovat už jen obden pro udržení a nechám třeba i dýl zavedený, teď se spíš snažím jít nahoru s obvodem :wink:
4. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se pokusit usnout včera to byl děs tak snad dnes usnu dřív jak ve 2.hod. :unamused: :unamused: ...dobrou noc..
4. čer 2012 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Měla odhad 2930g asi týden předtím než se narodila, oni se báli té těhu cukrovky spíš.
4. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Dobrou noc :wink: Jdu to zkusit taky, ale moc tomu dnes nevěřím :confused:
4. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Mno když jsem lehla a natáhla nohy vypadala jsem asi tak, prsa, pak žebra a propadlý břuch a těsně nad pipkou velký hranatý a tvrdý hrbol :unamused: Tak vypadal muj chudaček oliver kontrakcí natlačený na EXIT...
4. čer 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No to je maso představa :confused:
4. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak ja asi dneska jeste odjedu do porodky bolesti co 10min.......
4. čer 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 Budu to dělat podle tebe! Je to takhle super. Ten jejich návod je úplně k ničemu! :slight_smile:
Holky taky se loučím a jdu chrnět. Tak doufám, že nikdo během toho úplňku neporodí :slight_smile:
4. čer 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
PEATRIS@ Drž se, jak silná jsou ???? Jak bys to hodnotila ??? U mne po 6 min. střední intenzity ale jak se znám to se zas rozejde :confounded:
@dahane Bohužel dost vystižná , pohled až nepřirozený.. :unamused:
4. čer 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 co 10 min dam asi sprchu
4. čer 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peatris Ju dej, vydýcháváš ?
4. čer 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 zatim klid po sprse,mozna to i prejde
4. čer 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, hlásím, že jsem noc přežila vcelku :grinning: Sice asi 10x na WC - asi se tělo nějak odvodňuje či co :unamused: Dnes mám termín, tak jsem fakt zvědavá, jak bude malý přesný :wink: :wink: V 16:00 musím být ještě v bance kvůli posledním podpisům k hypotéce a pak bych se už mohla rozsypat :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky,tak ja teda jsem pekne nevyspana trvalo to do 4:30,pravidelne co 7 pak co 5 min tvrdnuti s bolestmi,tak jsme vzbudily ve 3:30 maleho a ono to preslo,tak mam 2hod spanku a uvazuju,ze zajedu na gyndu.protoze co jsem vstala,tak mi brisko zase tvrdne,co myslite,mam si tam zajet???
5. čer 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Mně furt říkali, že to musí být tak po 4 minutách, ale dej na svoje pocity a zajeď, radši několikrát zbytečně než pozdě.
5. čer 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Taky bych pro jistotu jela. :wink:
5. čer 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink: dnes konečně dostatečný spáne,na vece asi "jen"5x :grinning: ...Měsíc nám svítil do obyváku jako blázen tak jsem se byla schovat do ložnice tam nesvítil a usnula jako miminko :grinning: :grinning: ....spodek nebolí a cítím se dobře,hned se vrhnu na epi-no a masáž hráze :wink: ...
@peatris No jsem na tebe zvědavá holka,ale jsi adeptka na porod koukám :grinning: :grinning: držím pěstičky!!!
5. čer 2012 v 07:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap mi taky říká,že mám jet,chce jet semnou......ale já nevím,no uvidím,pak písnu
5. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: jsem plná optimismu,konečně se u mě začalo něco dít....odešla mi zátka,asi ne celá ale většina určo.To byly asi ty křeče ze včera.Dnes mě jen pobolívá břicho.I když vím,že to nic neznamená a porodit můžu až bůhvíkdy,mám radost,že se dole něco chystá :slight_smile:
5. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno, já jsem po noci celá rozlámaná :confounded: A mám namožený svaly na břiše, což je dost komické, protože jsem si včera jen lehce zacvičila a teď mě bolí povrch celého pupku - docela velká plocha...
5. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kde je Marki?
5. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Zatím se neozvala.....ale jestli zase sexovali, tak je možné, že nakonec jeli :grinning: :grinning: :grinning: a drží nám tam ty místa :grinning:
5. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To jí trochu závidím, mně včera manžel usnul, než jsem vylezla z vany... Ne, že by se mi vyloženě vyhýbal, ale naznačil mi, že jsem MOC VELKÁ :grinning:
Já si taky připadám MOC VELKÁ, když se chci otočit v posteli, funím ještě pět minut.
5. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek