• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Dobré poledne,
tak se hlásím, že jsem konečně přijata. Přijela jsem na 8:15 a až teď jsem dostala vlastní postýlku :frowning2:. Prý se dnes rodí o 106. Tak honem, honem... Čekám na vás!!! Přece mě v tom samotnou nenecháte :wink:
@mimisek2011
@marki1904
@tyrisa
5. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andysek111 Držím palce. :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Neboj, mám v plánu dnes dorazit :grinning: :grinning: Tak drž fleka :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já se snažím.......když tak zítra jen na kukačku :grinning:
5. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Jak to tam je teda s tou wifinou?
5. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 No, ale už si pospěš, protože tady začíná být plno.. Aby Tě ještě fakultka příjmula :grinning: Jinak wifi tady opravdu je - sice slabý signál, telefon na to nefunguje, ale noťas jo... Tak aspoň něco :sunglasses:
5. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Neboj, podepíšu ty smlouvy a valím domu hopsat na balonu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,já jsem dostala neskutečný průjem....co to má jako být?
5. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa To se uvolňuje cestička pro miminko :wink:
5. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, teď jsem myslela, že porodím.... Snažila jsem se poskládat obrovský půlstan z IKEA do mini futrálu. Návod, jak se skládá byl tak nechutně jednoduchý, že jsem ho nemohla pochopit!!!! Už jsem myslela, že s tím seknu a zavolám do IKEA jim vynadat, že jestli si myslí, že všichni jejich zákazníci disponují IQ génia nebo co. :angry: :angry: :angry:
Musela jsem od toho několikrát odejít a tabulka čokolády na nervy padla za vlast. Nakonec, když už jsem do toho návodu čučela jak sysel asi 15 minut jsem zjistila, že měli na přeskáčku jednotlivé postupy a tak mi to do té doby pořád nedávalo smysl. :rolling_eyes: Zkusila jsem to tedy znovu podle čísel a stan jsem měla složený asi za 30 sekund!!!! :confounded: :confounded: Ach jo....... :rolling_eyes:
5. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám ještě týden čas do termínu, ale doktorka už minulý týden říkala, že se to chystá, ale já ten pocit prostě nemám. Sestra má termín měsíc a týden po mě, ale kvůli zkráceným porodním cestám to prý bude dřív...tak si říkám, že asi porodí dřív jak já... ach jo... už to chci mít za sebou.. :unamused:
5. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Klídek, mi tvrdil doktor pěkně dlouho, že to je pěkně připravené, zkrácený čípek, že to bude určitě dříve a dnes mám termín a nic závažného se zatím neděje :wink: :wink:
5. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 tak nějak to dopadne i u mě...a to jsem si myslela, že to budu mít brzo za sebou :wink: bohužel si musím počkat.... :unamused:
Kdybych alespoň věděla jak si krátit ty chvíle doma. Uklizené navařené je raz dva...spát se mi nechce, jen tak ležet nebaví...co já budu do porodu dělat...to netuším.
5. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já bolesti po 14min.,že bych vyrazila za váma na moravu :slight_smile: ..manžel ještě hraje tak by to akorát stíhal :grinning: :grinning: ....,zašla jsem si na nehty a tam to začalo jsem zvědavá co z toho bude,když to včera na porod nevypadalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
5. čer 2012 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už tak chci!!! Mám pocit, že si tady pořád jen stěžuju :angry:
Už jsem došila vložnou tašku do kočárku, ještě zbývá tisíc věcí, to je mi jedno, s jedním dítětem u nohy se to stejně dělá za pochodu. Chci už mít to mimčo doma. Kdykoliv Leušce obouvám boty, padá mi z klína, neb se tam už nevejde :confounded:
5. čer 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak fakt jo? tak at ti vše dobře dopadne.Bolí to moc?já se ti toho tak bojím
5. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsem asi jediná, kdo ještě rodit nepotřebuje :slight_smile: Já bych chtěla, aby mrně vylezlo přirozeně, až se mu bude chtít, hlavně ne vyvolávat, toho nějak nejsem zastánce, ale jestli se mu bude chtít zítra nebo za 14 dní, to nechám na něm :slight_smile: (i když radši až příští týden, tenhle víkend musíme ještě koupit kočárek, postýlku a autosedačku :grinning: )
5. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm...příjde mi,že už tu jen všechny kňučíme,že chcem porodit....ale to je asi každý závěr takové skupiny.....
Pak tu budem všechny fňukat jak jsme nevyspalé,bolí nas bradavky od kojení......já se fakt musím smát :grinning:
5. čer 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tyrisa už asi týden přesně nad tímhle přemýšlím :grinning: jak se tu krásně podporujeme :slight_smile:

my dneska KO- monitor klidný, dole se to hnulo, ale ještě by to chtělo, ale dr. říkal, že to vypadá brzo na prasknutí vody- netušíte podle čeho se to pozná?
5. čer 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp třeba už ti čouhají plodové obaly
5. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa co to? :grinning:
5. čer 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa :grinning: :grinning: Plodové obaly, jo? :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp
@mimisek2011 to si děláte srandu,ne? :grinning:
Plodový obal je taková blána,ve které je mimi i s vodou......když ti doktor chce prasknout vodu,tak protrhne tu blánu a voda vyteče.....
Když jsi dost otevřená,tak dr cítí přes čípek ten plodový obal,tak asi proto si myslí,že brzo praskne voda.....
5. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa To já vím, jen mně pobavilo spojení, že jí čouhají plodové obaly :grinning: :grinning:
Čekám třetí dítě, tak už mám celkem představu, jak věci fungují :slight_smile:
5. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa taky mě to pobavilo, ale nic méně, když se to povede, bude to lahoda :slight_smile:

holky, mě se ta bolest stydký kosti zvyšuje snad z hodiny na hodinu. je to šílený třeba když vstávám z postelele. před 2 měsíci jakž takž, přes měsícem už to bolelo dost a teď kvůli tomu skoro nevstanu :grinning:
5. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011
@evelp no,no...už jsem myslela.... :grinning: Mě ta kost taky bolí,ale ted ne tak moc,bylo to teda fest horší...jsem brečela kolikrát u vstávání
5. čer 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa a to táhnou ty vazy nebo co to tam tak bolí?
5. čer 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tu nějaká brňačka? Mám si dojít za 15 dní od narození pro rodný list, ale nevím kam mám jít si vyřídit rodičovský příspěvek, jsem nezaměstnaná, asi na sociálku můžu až stejně s rodným listem že? V porodnici za náma nikdo nebyl jen paní co zařizovala ten rodný list.
5. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 U mě se taky nic nechystá, neboj, necháme to až po tom dvacátým. Ale kočárek a ostatní si teda už fakt pořiď :grinning:
5. čer 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky moje,tak jsem rano teda jela navstivit primare v ambulanci a delaly mi 2x sono,jelikoz malej se tam az moc henzil a jednou to uplne zrusil,pak ko u primare,otevrena na 3 prsty,ale na porod to jeste neni i kdyz rikal,ze do dalsi navstevy,ktera je v nemocnici to nevydrzi,tak uvidime,tak mi to asi trochu popohnal,kdyz me videl,jak vypadam po2hod spanku,kdy jsem mela poslicky,tak silne,ze se to ustat ani ulezet neslo.zacala jsem spinit a odesel asi zbytek hlenove zatky.

kdepak je marki????
5. čer 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek