• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@hadimrska Tuším, že se rodičák a víceméně všechny podobné dávky vyřizují na úřadech práce.
5. čer 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Chvíli byli i po 10 min.a teď tak nepravidelně a jde mi to i do zad,ale jsem v klidu,když to tu čtu nemusí to nic znamenat hlavně za hoďku tu mám manžela,kdyby něco :grinning: :grinning: ...a dnes jsem si byla konečně vyzvednout auto, takže jsem opět pojízdná a nemusím chodit všude pěšky,už to nějak nezvládám jak mi tlačí na močák a tu kost :angry: :angry: .... Příšerně mě pálí žáha,uklízím pokoj holce a jak jsem ohnutá to je děs tedy :confounded: :confounded: ....
5. čer 2012 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak to jsi dobrá, já jak se ohnu, tak mám břicho jak beton
5. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Já jsem si rodičovský příspěvek vyřizovala v Králově Poli na Palackého třídě. I jsem se dívala na net, že to tam pořád je. Tak určitě tam. Ale určitě bych si počkala na rodný list. :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta marki je asi fakt v porodnici :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no vypada to ze asi jo
5. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu koukat, jestli tady marki někde neuvidím :slight_smile:))))). Jestli ano, dám vědět :wink: Jinak já jsem zatím dopadla dobře, zátěžový test byl v pořádku, ještě natočíme večer srdíčko a potom naposledy ráno. Zítra na vizitě se dozvím, co bude dál... Takže císař nehrozí a bude záležet na doktorovi, jestli porod vyvolají nebo mě pustí domů.... Ach jo.. Já bych preferovala přirozený porod... Tak snad :wink:
5. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Tak to jsou zatím pozitivní zprávy :wink: Přirozený porod je určitě nejlepší varianta. Ale hlavně, že tě tam hlídají :wink: A po Marki se koukni, jestli neleží někde vedle :grinning:
5. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Já se picnu vy tam snad všechny porodíte najednou :grinning: :grinning: ,ale uměly jste si vybrat počasí holky....Já mám manžela konečně doma je jek milius běhá kolem mne :wink: ...
Natálka řádí a bolení nějak ustupuje :frowning2: ,zítra je ale moc pěkné datum na porod :wink: !!!!
5. čer 2012 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jj, to je opravdu pěkné datum :wink: Ráno jdu opět na poradnu, tak malého snad pošťouchnou , aby se už měl k světu :slight_smile: A společnými silami zaplavíme ostravskou fakultní nemocnici :grinning: :grinning:
5. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimisek2011 Já jdu až ve čtvrtek a myslím,že mne opět pěkně prohrábne pokud tedy do tá doby neporodím :wink: ....dnes mě pěkně tlačí na čípek jak sedím a pak se zvednu je to bolest šílená příjde mi,že ten 40.týden mi začal jen bolestma :frowning2: :frowning2: ...a teď jak mám chlapa doma už bych fakt ráda rodila a kašlu na pondělní termín!!!!!
5. čer 2012 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já minulý týden myslela, že už fakt porodím a teď už jsem v 41.tt a všechno je nějak zklidněno :unamused: Dnes už jsem se už snažila malého pohoupnout na balonu :wink: A zatím zase nic :frowning2:
5. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Fakt jo tak nemám počítat s porodem :frowning2: :frowning2: a to čekáme obě třetí co tu ještě děláme připadám si jak prvorodička :grinning: :grinning: :grinning: ...
5. čer 2012 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak :grinning: :grinning: Asi po těch letech je to zase jako poprvé :grinning: :grinning: Ale snad ne horší :unamused:
5. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Neděs mě :angry: :angry: Po kolika letech to máš ty ??
5. čer 2012 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Skoro po 12 a od prvního skoro po 18 :wink:
5. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Jeee tak to máme skoro stejně +- já 14 a 19 :wink: ....pak porovnáme porody :grinning: :grinning: ..já měla druhý celkem rychý hodina se vším všudy ,ale kluk šel docela dlouho asi 8.hod. :angry: ...
5. čer 2012 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já teda dneska chvílema nemohla ani pořádně sedět, jak mě to dole tlačilo a bolelo, ale vana opět zabrala a nic se neděje :frowning2:

holky, já bych šla normálně někam pařit, tančit, řádit :grinning: jsem už asi i trochu znuděná, ale práce je přitom pořád tak nějak dost, ale nic se mi neceeeee
5. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Já už jsem z těch stavů celá rozmrzelá jak dlouho to může ještě trvat než porodíme sakryš :angry: :angry: ...jsi dobrá pařit :grinning: neumím si představit jak někde tančím na nealku a hlavičku pomalu v rozkroku třeba v Huti co :grinning: :grinning: ???Už nás tam obě vidím matky středem pozornosti a ještě by pro nás určo přijela sanita páč to už bychom si fakt porod asi vyvolaly :grinning: :grinning: ....
5. čer 2012 ve 22:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak no to je možná to, proč bych právě někam šla :grinning: a pořád mě napadá hlavně ta Huť :grinning: ale to bychom se na parket vešly možná tak sami dvě s těma pupkama :grinning:
5. čer 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já to tu všecko nějak nechápu,vy začnete rodit a pak se vám o vše zastaví?
5. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla tu teď někdy miribee? mám pocit, že jsem ji tu dlouho neviděla...
5. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To jo ty vado a pak by si celý Lbc vyprávěl jak Perglerová málem v Huti porodila ještě s jednou těhulí :grinning: :grinning: ,což o to ty jsi ještě mladá ale já????Miribee nebyla ani na FCB to máš pravdu!!!!
@taknevim Co ti mám povídat už si připadám jak hipochondr :frowning2: :frowning2: nevím jestli to na mě tady holky hodily,ale já ani u jednoho těhu neměla ani poslíky nic prostě mě to v noci chytlo a já jela rodit žádné předzvěsti :confounded: :confounded: ....
5. čer 2012 ve 22:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jestli ona nám už taky neporodila, holka jedna :slight_smile:

mladá mladá, ty vypadáš jak moje sestra, takže to bych neřešila, spíš ty 2 pupky, který bychom tam proháněli :grinning:
5. čer 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp :grinning: :grinning: ty jsi mne zas pobavila na dobrou noc...jdu do hajan a uvidím co z toho bude ten bodbřišek docela bolí a zítra Den D tak jsem zvědavá která z nás se trefí :wink: ...
Holky dobrou noc :wink: ...
5. čer 2012 ve 23:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to jsem ráda :grinning: dobrou noc
5. čer 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby plašičky, včera jsem makala na potravinové zásobě pro rodinu, kdybych musela odjet.. Vzala jsem to od podlahy s uklidem, vařením svíčkové, chystáním dřeva motorovkou.. Večer vanna s kořením , mno a dnes už jen smolim , bolí břušek a prujem ... :unamused: Vubec nejsem funční ...
Vidím, že Vas neubylo , tak jsem ráda že mám s kým fnukat, je mi dnes fakt zle.. :confounded: Jinak to dnešní datum se mi líbí, škoda že nebude naše...
6. čer 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Dobré ránko :wink: to nám nedělej my už tě viděly v porodce s andyskem :grinning: :grinning: ...já se cítím vždy ráno naprosto čilá a odpočatá,večer je to katastrofa :confounded: :confounded: ...manžel měl večer nápad,že si zasexujem,ale v ložnici byla taková zima,páč já nemůžu spát při zavřeném okně tak mi řekl,že v té zimě se mu ani ne......a já neměla sílu s tím něco udělat :unamused: :unamused: ...a kdo ví zda by z toho něco bylo že :grinning: :grinning: .....
6. čer 2012 v 07:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ahoja,no ja teda koukam,fakt jsem myslela,ze uz nejsi 2v1....
6. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
;
@vak :grinning: Jsi mě dostala, v ložnici po estrádě jsem se taky konečně dočkala non stop otevřených větraček, tím pádem mame z ní mražák, a muj mi udělal včera to same, nebude se slikat, je mu zima.., pak se slekl a doslova zmrznul , takže nic nebylo ... Mno jsem se trochu vytočila a šla se vybít na mopu a podlaze ... :zipper_mouth: :angry:
6. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek