• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@kleopatra35 To jsi měla podobné. Já jsem byla na kontrole minulý týden. Jestli se tomu kontrola dá říci :grinning: Šla jsem také skoro okamžitě dovnitř, 5 min. jsem kecala se sestrou, pak se mě ujala doktorka. Zeptala se mě, zda mi něco není, podle papírů zjistila, že je těhotenství plánované a tudíž nic nespěchá, takže mě akorát objednala na UTZ na 20/11 a rozloučili jsme se. Byla jsem za dalších ani ne 5 min. venku totálně zklamaná. Protože mi nikdo ani to těhotenství nepotvrdil, ani krev mi nebrali.
17. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 tak to mi přijde zvláštní a neprofesionální, že to ani nezkontrolovali :angry: , to je horzný přístup. Díky bohu za mou doktorku :slight_smile:
17. říj 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 holky, nestrašte mě, já jdu ve středu na kontrolu (budu zrovna končit 5. týden) a donutil mě tam jít manžel tak brzy, aby mi doktor potvridl těhu... tak snad mi alespoň vezme krev nebo něco...
Ale chodím přímo ke gynekologovi, který má přímo centrum asistované reprodukce, tak věřím, že mě nenechá odejít jen tak :sunglasses:
17. říj 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už to ví i přítel, trochu ho to zaskočilo, ale vzal mě za ruku, objal mě a pak si položil hlavu nabříško a řekl: "ty naše malá Alenko" :slight_smile:
tak, taď ležím v posteli, piju čajíky, zaskočila mě nějaká viróza, doktorka mi doporučila na bolest v krku bioparox, vzhledem k mému stavu... :wink: mému gynekologovi se nemůžu dovolat, mám k němu dojít rovnou?
17. říj 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iil Vidíš, a to jsem s ní doteď byla spokojená. Ale těhotenství můj přístup asi přehodnotí :grinning: Ale ještě uvidím ve čtvrtek, to už není tak daleko. A když to bude dobrý, zůstanu u ní. Pokud se mi něco nebude zdát, zkusím někoho jiného.
17. říj 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ifka85 počkej, ty jdeš na kontrolu ve čtvrtek? Psala jsi 20/11, tak já myslela, že až za měsíc. Tak to pak je v pořádku, to věděla, že nebude nic vidět a bude to zbytečný, tak to můžeš být, myslím, klidná :wink:
17. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil Ježiš, omlouvám se :grinning: , já jsem měsíc napřed.....jj, jdu na KO teď ve čt, tedy 20/10 :sweat_smile:
17. říj 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 tak to si myslím, že je v pohodě a tvé doktorce se omlouvám :wink: a přeji, aby v pátek bylo vidět mimčo i srdíčko :slight_smile:
17. říj 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil Já to taky zatím beru, jen to bylo těžké zklamání. Tak doufám, že si to vynahradím teď :sunglasses:
17. říj 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u me to vi porad jeste jen jedna kolegynka z prace, ktera ceka v unoru a po zjisteni sem potrebovala mluvit s nekym kdo to proziva stejne a vi jak se asi citim. Chlap se mi to dozvi v patek, az se uvidime, ale sou to hrozny muka o tom nemluvit:frowning2: a kontrola az za tyden, to mi prijde taky nekonecny... dokonce sem uvazovala zavolat a zeptat se jestli neni nejaky volny termin uz v patek, ale jak to tu popisujete, holky, tak to asi stejne nema cenu...
17. říj 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dalsi otazka do pranice: kolikate tehotenstvi prozivate? a jestli je to to prvni, bude to prvni prirustek v rodine, nebo vas uz nejaky sourozenec predbehl?
17. říj 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 já myslím, že je to normální, že ti nic moc neřekla, ona asi neměla co
pro ně je to fakt práce, těhulí i netěhulí vidí denně spousty, tak už to tak neberou :wink:
17. říj 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Ahoj,prožívám druhé těhu,ale spíš první (to před tim nepočítam,trvalo jen pár dní) a vždy po IVF..Jinak mě předběhla sestra o pět let :grinning: Už mam synovce Matěje. :wink: A co ty? :wink: :wink:
17. říj 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 u me je to cele vsechno poprve:slight_smile: ale prvni mimco v rodine to taky nebude. Segra ceka ted na silvestra, tak pocitam se skvelym vanocnim darkem:slight_smile: no a z druhe strany je svagryne zrovna taky tehotna, ta ma termin za 3 tydny. Takze ted toho je kolem me...
17. říj 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to moje druhé těhotenství, už mám holčičku dvouletou a v rodině to bude druhý prcek, brácha je mladší, takže tam nic nehrozí a manžel je jedináček :wink:
17. říj 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pridavam se k vam, taky mam termin v cervnu :slight_smile:. Zavidim vsem, ktere uz byly na utz, ja jsem hrozne zvedava a sestra mne objednala az na 31.10. :frowning2:
17. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to tady čtu tak zítra max bude gestační váček :wink: , alespon se bude moct vyloučit mimoděložní :wink: . kdyby nedocházel utrogestan tak bych šla za týden :wink:
17. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 Taky bereš Utrogestan?Já taky a už mi pěkně leze krkem :grinning:
17. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 :grinning: :grinning: taky no,a le už jsme na něj zvyklá. A zavádíš nebo polykáš :wink: ,mě právě dochází tak musim jít a jdu vlastně jako s cystou :grinning: tak uvidim co bude :wink:
17. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 Zavádím..Prý je to mnohem lepší.Taky jsem si už zvykla,co můžu,ale jsem už jak spící panenka.Pořád bych po něm spala. :grinning:
17. říj 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 já polykam jako v minule. ale všude čtu že se má spíš zavádět tak se zítra na to zeptam co teda je lepší :wink:
17. říj 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 Mě říkali že zavádět ale někdo s tím má třeba problém(záněty a tak) tak polykají,není to špatně. :wink:
17. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uz jste premysleli o jmene? Vim ze je to jeste brzo, ale uz ted se nemuzeme shodnout na jmena na kluka:D
17. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 já četla že je to i kvůli nevolnostem ale mě je blbě i tak takže to neřešim :wink:

@pejullka jméno bude tentokrát asi docela problém, už minule jsme se nemohli dohodnout a ted teda klučičí už asi nevyberem takže bude asi bezejména
17. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 :D mi mame blby prijmeni, takze doufejme ze to bude holcicka:D
17. říj 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky utrogestan, ptala jsem se na to, že jsem slyšela, že když se závádí, že je tam větší účinost, řekla mi na to, že samozřejmě trávicí cestou něco málo si tělo rozloží, ale , že je to nepatrné, tak ho beru orálně, jen kdybych měla nevolnosti, tak mám zavádět.
17. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě dnes také nasazen Utrogestan... :frowning2: A zároveň nalezen hematom hned vedle bublinky :cry:
17. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixxinka a na copak ti dali utroš? špiníš, nebo tak? hematom se vstřebá, neboj :wink: to je hodně časté
17. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z čeho se dělají ty hematomy??Jde tomu nějak předejít?
17. říj 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foxik00 čím pozdějc, tím to bude lépe vidět :wink: Já se objednala na 24.10. a teď si říkám, jestli to není brzo :astonished:
17. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek