• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904
@vak
holky,zkuste jinou místnost než ložnici,my to taky tak děláme už pátý den,každej den,jen na té sedačce to není ono,malej prostor pro mě a mého pupíka :grinning:
6. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris To u nás dost dobře nejde,náš 18letý syn chodí spát dýl než my :confounded: :confounded: ....
6. čer 2012 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Mno domluvíme se tak že i kdybych jela v jakémkoliv čase, než vyjedu, nechám tu vzkazík... Vy tež, alespon na sebe mužeme myslet... Na mob. připojení nemám, ale tu bych snad měla stihnout pisnout. To je strašné, pořát mám prujem .... To jako jsem něco chytla nebo se schyluje ???? :confounded:
6. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 joooo souhlasím,to je fajnéé
6. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak to je jiná....
6. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris
@vak Ted mi volal manžel a omlouval se za včerejší sex, že nebyl.., a že hned jak se vráti, na to udajně vlítnem, ( včera jsem vařila na kamnech, tak je tu tepleji ..) s tím prujmem to nevidím nějak žhavě... Jinak u nas to taky nejde, mame doma prcky, a v ložnici se i tak musíme zamknout, jinak to je co chvíli : mamí....... !!!
6. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904
to asi známe každá,která máme dítko,my nedávno,když jsme sexovaly,tak přiběhl a položil otázku-titi,co to děláš te mamce????

Vy jste mě tím průjmem nakazily,já už byla 3x,ale to asi nervičky pracují.
6. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@peatris @marki1904 Taky písnu kdyby něco a beru si noťas s sebou v porodnici je wifi tak vás budu průběžně informovat :wink: ...Že bych toho svého taky dnes znásilnila jen jestli se přes tu pavičinu dostane dovnitř :grinning: :grinning: ...
6. čer 2012 v 08:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@peatris S ex manželem jsme to nebrali tak choulostivě.., ale muj nynější manžel vzhledem k mým dětem je extra stydlivý.. a děcka mam fakt neodbyttné, vidí zamčenou ložnici, tak obejdou celý dum, aby se podívali alespon skrz balkonovky, co že tam děláme :confounded: Jako břicho mi tvrdne plus ta běhačka... :confounded:
6. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na ůklid,mám to jak po výbuchu po včerejšku,kdy jsem nic nedělala,jenom ležkala,tak později sem kouknu pa maminečky...
6. čer 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ten prujem asi neco znamena,jak jsem psala,vcera na ko se ve me primar hodne prohmatal a hned odesel zbytek zatky,coz jsem si myslela,ze zbytek,ale ted na wc odesel hrozitansky kus zatky hnedo az cerne a to jsem si myslela,ze uz ji nemam,tak uvidime
6. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Týjo, no fofruješ, u nás v břiše jen kopance, křeče a tvrdnutí .. Navíc tu bučím jak želva protože muj Dominik má ted slavnostní příležitost pasování na čtenáře... a ja doma s nemocnou malou a s bolavým břuchem ... Tak jsem si přála tam byt :frowning2: Bude smutný a zklamaný, a mě to mrzí a bude mrzet ještě moc dlouho ... :pensive:
6. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek Jak jsi na to holčičko,moc na tebe myslím snad tě tam moc netrápí :frowning2: :frowning2: a držím pěstičky!!!!!!
6. čer 2012 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute...tak já jsem zpět z kontroly.A co jsem se nedozvěděla.....že moje gyndr. mě úplně zpytečně plašila.Takže vůbec nic nebrání fyziologickému porodu,jizvu mám dobrou,mimčo váží 3400g(37+2tt)prej úplně normální váha,žádný obr přerostlý.Není vůbec důvod k císaři a dokonce mě můžou nechat i tejden přenášet :confused: Porodní cesty mám nezralé,(mám sexovat i 5x denně-haha) Takže já nakonec snad budu rodit v termínu.......Alespoň docvičím epino,jsem na 28,5cm,koupila jsem si homeo v lékárně....takže uvidíme co se bude dít.
6. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@tyrisa A dali ti do lekarny recept na vyzvednutí těch pěti chlapu ??? :sweat_smile:
To je super, jsi asi nečekala, takové dobré zprávy ... :slight_smile: :wink:
6. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Ahojík :slight_smile: Tak dnes ráno mě propustili, prý je vše v pořádku (mohu rodit přirozenou cestou) a v pondělí se na kontrole uvidí, jestli si mě tam nechají nebo půjdu domů. Tak jsem šťastná jak blecha :grinning:. Jinak prý porodní cesty připravené nemám, ale rozjet se to může kdykoliv.. Tak jsem zvědavá.. :frowning2:
Bylo to tam jak na běžícím pásu.. Viděla jsem tam jedno mooooooc krásné miminko a připadalo mi strašně maličké. Tak jsem si tak říkala, že Natálka bude asi taková... a když jsem se zeptala, kolik váží, tak prý 4 kila :confused: Vykládala jsem to manželovi, tak ten se jen pousmál a řekl, že si to mám vydělit dvěma a že nám přibližně výjde váha naší Natálky... Co budu s takovým králíčkem dělat? Vždyť mu ještě něco udělám :cry:

@tyrisa
@marki1904
@mimisek2012
Jinak jsem na vás čekala celou noc, dokonce jsem pořád na nástěnce studovala, jestli se tam nenarodil "nějaký" Oliver a nic :frowning2:. Tak jindy holky... Druhý pokus, možná příští týden :grinning:
6. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Tož co já a Oliver .. Třeba možná zrovna rodí @cervena vila... kdo ví ... :grinning:
Taky jsem měla bobánky 2 kg, jsou užasně rozkošní, a stejně pak moc rychle rostou a dohanějí ... :dizzy_face:
6. čer 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Jeee to jsem ráda za tebe,kdo by si nepřál přirozenou cestu viď :slight_smile: :slight_smile: ...a ktěm mrňouskům já u prvního měla taky strašný strach naštěstí byl manžel v pohodě a malého koupal asi týden on, to jsem měla největší strach,že mu můžu ublížit při koupání :wink: ...neboj se ale ty naše mateřské pudy máme dobře nastavené a hned jak ti Natálku dají do náruče budeš ten nejněžnější člověk na světě vše příjde automaticky uvidíš :wink: !!!!
6. čer 2012 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já nerodím a ještě dlouho nebudu. Jen jsem hrozně protivná, tak sem nechci moc lézt, stejně nemám žádné novinky.
6. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Jo, chudátko.. ale bude líp, ne? Myslíte že to pak těm naším polovičkam vynahradíme ??? :frowning2: :sweat_smile:
6. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak holky kdo dneska? :grinning:
já pořád myslím na tu miribee.....já myslim, že už
6. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím sexem je to u nás stejné :grinning: vždycky plno slibů, jak ho dnes vypudíme a pod...a pak je z toho prd, buď se mu nechce, nebo mu včera bylo zle kvůli zubům a pod...ráno zase přišel po noční s tím, že odpoledne ho prostě vyžene :grinning: tak uvidíme
6. čer 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Polovičkám? Až mi ráno přinese kakao do postele :grinning:
Spíš mě mrzí, že jsem ostrá na Leušku, dneska mě kousla (nechtěla, abych jí vypnula pohádku) a hned za to dostala jednu na holou prdelku. Sice malou, ale porušila jsem už po několikáté dohodu o tom, že se navzájem nebijeme :frowning2:
V normální den bych měla dost trpělivosti na to, abych celé situaci předešla. Ani by mě nekousla, ani bych ji neplácla.
6. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Taky jsem zpátky z kontroly, ale vzala jsem to ještě přes nákupy :grinning: Asi jsme byly u stejného doktora, protože máme sexovat taky 5x denně :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem objednaná zase na pátek a jestli budu ještě přenášet déle, tak to mně picne chodit co 2 dny na kontroly :frowning2: Loudila jsem po něm odhad váhy, ať se můžu psychicky připravit a říkal, že můžu být v klidu, že má tak 3,2kg.Což jsem ráda..... A jinak jsem tě tam vyhlížela, ale asi jsi měla trošku zpoždění, já odcházela těsně před 8 a ani po cestě jsem tě nazahlídla :unamused:
6. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerada se Vám sem nabourávám, holky, ale našla jsem na facebooku něco co by vás mohlo zajímat. :wink: Tak jukněte. :wink:
Krásný zbytek těhulkování, rychlé porody a zdravá miminka. :slight_smile:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=319361928138205&set=a.259469797460752.60862.254451437962588&type=1&theater
6. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No jo, no....já fakt moc chtěla večer přijet :slight_smile: Ale malý dělal drahoty, po hodině pravidelných kontrakcí jsem pěkně usnula a spala až do rána :grinning:
6. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jaaaj, já jsem tady :grinning: Jsem děsná - nestíhám vás dočítat, natož něco napsat :grinning: No, naplánovala jsem si porod na včera - nevyšlo to. Přitom takový ideální den - dopoledne zubařka, odpoledne přijel manža včas z práce, ve špitále sloužil můj porodník a s malým to bylo už týden domluvené. No tak to asi vydržím do příštího úterý :grinning: Fakt mě to zklamalo - jsem asi blázen - ale normálně jsem se přesvědčila, že to fakt včera bude :angry: A to jsme i sex zkusili - asi málo :slight_smile:
6. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee :grinning: tak nic no :grinning: já už tě viděla s prďolkou u prsu...:grinning:
6. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ani nevíš, jak moc bych chtěla. Už je to fakt únavný, moje nedočkavost mě drtí, já nevím, proč tak šílím, když mám termín až příští pátek... Ještě minulý týden to šlo - v sobotu jsem nahrávala ve studiu, v neděli oslava, ale od pondělka se to fakt vleče. Musím se nějak rozptýlit. Co ty? Jak to zvládáš?
6. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek