• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@miribee já třeba uklízím, jestli chceš, půjčím ti malou a psa, ať máš pořád taky co uklízet:slight_smile:
6. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee mám to tak nějak uplně stejně co ty, termín mám příští neděli, jestli dobře počítám, ale už to taky hrotím, že to chci stihnout do té doby :grinning: začínám nacházet odreagování v jídle, což se mi taky uplně nelíbí :grinning:

navíc dneska přišli nějaký slevový kupony do mekáče....chtěla jsem malému dopřát zdravé papání, ale myslím, že asi zhřeším :grinning:
6. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejullka na uklízení se chystám odpoledne :grinning: akorát musíme dojet s mužem na nákup, nemám tady žádný mycí prostředek, všechno jsem spotřebovala :grinning:
6. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka já uklízela včera celé odpoledne - máme psa a dva kocoury :grinning: Stejně mě to nerozptýlilo - ještě pořád se u toho dá celkem v klidu přemýšlet... :grinning:
6. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Zmrzlina, jahody, mléko, cukr - poslední dobou to jediné, co mě uspokojí :grinning:
6. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp to já doma mám, na nákupu už jsem byla, teda vůbec se mi nechtělo vstávat, ale nakonec jsem musela. Teď se chystám na ůklid a to jsem říkala, že uklízet nebudu, ale musím, je to tady jak v tanku. No a zítra jdu do poradny, v pátek vyžehlím a jdu na dámslou jízdu. V sobotu a v neděli se budu válet, malá v pondělí odjíždí, tak se budu válet až do čtvrtka, kdy mám UTZ. A pakuvidím:D
6. čer 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vidím, píšu jako prase:D
6. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee tak to nejpíš nemáte takového psa, jako mi:(
6. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 A do čeho jsi ty dvoukilové drobečky oblíkala? Mám z toho obavu, zda se mi v 56 neztratí. Mám teda pár 50, ale ne moc :-/
6. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka 36kilový voříšek :grinning: Máme rozestavěnej domek, takže tumu úklidu moc nedávám - nemá to cenu, akorát bych se denně rozčilovala. Chlupy ze psa jsou asi to nejmenší :grinning: Až budeme mít hotový přízemí, tak to budu řádně řešit - do té doby leháro. Bordel v bytě - šťastné dítě :grinning:
6. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee tak to mi máme byt., ale bordel je tu desnej, mam pocit, ze co komu kde odpadne, tam necha.
6. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Těch 50 nepotřebuješ moc, to mimčo zezačátku je naprosto nenáročné, malinko kaká, malinko blinka a hlavně spinká, pak se spotřeba kusu zvedá.. Takže já měla tak čtvery krásné dupačky, a bohatě to stačilo. Jedny na malé, jedny v pračce a dvoje v šupliku , kdyby bylo třeba převleci...
6. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Tohle přesně platí na mého manžela :confounded:
6. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ja mam pocit ze to asi dnes prijde,divne mi tvrdne bricho,ne tak jako predtim,ale spise dole v pipce.....no uvidime,ale uz nechci poslicky,po tech pred 2 dny,zacinam byt a jsem vystrasena... :frowning2:
6. čer 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No právě,že nedali :rolling_eyes: Chlap mi říká...prej za celý těhu 3x a ted na konci mám najednou 5xdenně?....A pak prej...NERODÍŠ,BO NEŠUKÁŠ :grinning:
@andysek111 já teda nevím,ale asi ani příští týden.....prej mám čááásu
@mimisek2011 hehe,no on tam v ten den slouží vždy jen jeden :grinning: Jsme se asi minuly těsně,já tam přišla před osmou a v 8 už jsem ležela u okna na monitoru.......vedle mě pak nějaká nabručená bruneta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak,je to teda lepší,než drátem do oka.....s tím co mi tam řekl.A prej mě chválí za můj přístup atd.....totiž mu volal,ten náš známý dr.,tak tak kolem mě lítali a na konci prej....můžu zavolat panu doktorovi,že je vše v pořádku?Jsem si připadala jak dceruška ředitele nemocnice :grinning:...tak se tam ke mě chovali......až mi bylo trošku nepříjemně...... :astonished:
6. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Tak to jsem zvědavá, jak to zvládneme - to sexování :grinning: :grinning: Já se dnes cítím pěkně dobitá a představa několikanásobné soulože je pro mě spíš jako snímek ze sci-fi :grinning: :grinning: Ale budu se snažit alespoň 1x :sweat_smile:
Já byla objednaná úplně jako první a byla jsem tam sama, doktor kolem mě poskakoval skoro celý monitor, protože neměl do čeho píchnout :grinning:
6. čer 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já jsem zpátky od kadeřnice, tak bych mohla jít rodit krásná :grinning: (to bych teda musela rodit ještě dneska, než si lehnu do postele ale :angry: )
6. čer 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 kolem mě taky poskakoval,akorát to bylo blbé,pač vedle ležela ta druhá a u ní byl 1x u mě asi 10x :grinning:prostě prča.....taky nevím jak dám ten sexmaraton.....navíc,když je chlap celý den v tahu......asi ho nechám odstříkat a pomůžu si sama......:grinning:....nééé sranda :slight_smile:
6. čer 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa To teda nevím, jak by se na to naši chlapi tvářili, kdybychom po nich chtěli odstříkat :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 hehe,asi blbě :slight_smile: Tak mě napadlo,když tu někde vedle sebe žijem,nechceš někam zajít pokacat :slight_smile: Mě furt nebaví dřepět doma.......
6. čer 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Jsem pro :wink: A později, až budeme mít malé miláčky u sebe, můžeme udělat srázek i s ostatními :slight_smile: Odkud z Poruby jsi? Já jsem z 8. obvodu...
6. čer 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 to je duha,ne? já jsem z hl.třídy....ale stejně jezdím všude autem,páč chodit už se mi fakticky nechce.....jj,pak půjdem na prochajdu s kočárama :grinning:
6. čer 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Taky jezdím poslední dobou všude autem :slight_smile: Jo a je to kousek od Duhy, kousek od baseballového hřiště... Můžeme skočit na něco dobrého do Olies cukrárny, mají venku teď i terasu :wink: Nebo kamkoli jinam.Tak teď už jen domluvit termín setkání :grinning: Pisnu ti do IP moje tel. číslo, bude to jednodušší pro operativnější domlouvání, když se u nás může situace každou chvíli změnit :grinning:
6. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimisek2011 supr,čekám,at ti můžu cinknout :grinning:
6. čer 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mě dneska chytlo to "hnízdění", tak jsem složila postýlku, vyžehlila povlečení a přestavěla jsem skříňky v ložnici tak, abych mohla postýlku dát vedle postele. Přinesla jsem vedle postele i malý stůl, abych v noci pak nemusela s miminkem až do koupelny na přebalovák a nakonec jsem to nevydržela a i tu postýlku jsem dotáhla a rovnou nachystala povlečení do ní. Takže mimi se může vesele narodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa @mimisek2011 Jeee já chci taky za váma,ale jste strašně z ruky holky :frowning2: :frowning2: ...ten srazík by nebyl špatný třeba někdy na konci léta až se s těma prckama zžijeme :slight_smile: :slight_smile: to by bylo fajn...
Mě břicho taky tvrdne během dne docela často,ale nic víc :frowning2: achjoooooo...beru si příklad z tyrisa NERODÍŠ BO NEŠUKÁŠ :grinning: :grinning: :grinning: a dnes na to vlítneme bolest nebolest!!!!
6. čer 2012 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak škoda,že jsi tak daleko......
no,takže večer tu nikdo nebude,páč budem všechny souložit o 106,jo? :grinning:
6. čer 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Dálka - je to relativní - určitě manžel pojede zase na nějaký turnaj v golfu na Moravu a hned budeš blíž :wink: A my jsme holky šikovné a mobilní :slight_smile: :slight_smile: Všechno se dá... Uvidíme, jak na tom budeme s mrňatama :wink: :wink:
6. čer 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa To si piš :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa já tu večer budu, muže mám v práci na noční, tak na to musíme vlítnout teď :grinning: tak mnoho zdaru při tom vyhánění :grinning:

p.s.- to odstříkání už mě taky napadlo- samozřejmě ze srandy :grinning:
6. čer 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek